Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 42 z 95 1 2 40 41 42 43 44 94 95
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
najdrozsze how many times w historii

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
hahaha, Szpara zamiast skończyć 6-0 2 seta, to z *5-1 --> *5-3

i skasowała u6,5 u7,5 i od razu u8.5 puke puke

Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
wie ktos moze czy w ogole w betclicku daja deble z AO ??

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Sharapova laugh

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Sylwo
wie ktos moze czy w ogole w betclicku daja deble z AO ??
ja wiem grin

nie dają

napisałem do nich przedwczoraj żeby dali deble bo wszytskie buki mają

to mi napisali maila za2h że dodali, i dodali 1 debel kobiet laugh laugh laugh

a wczoraj żadnego, także nie dają łajzy wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by oli
Janowicz dostał 2.500 $ kary za swoje burackie zachowanie piwo
a w wywiadzie mówił, że boi się czy kary FINANSOWEJ nie dostanie smile to najwyższa dla niego kara smile

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Sharapova hura

co za dyspozycja przez 4/5 meczu blush blush blush

dopiero pod koniec jak to zawsze w tenisie, problem ze skończeniem meczu smile

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Bestie + Stephens

Vinci
Koli
Seppi

tongue

Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
ja pierdziele to parodia jest na tym betclicku ale plusa maja ze krecze anuluja a znow w expekcie krecz to przegrana...ah pewnie dadza deble jak beda cwierfinaly i wyrownane pary hehehe

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Sylwo
ja pierdziele to parodia jest na tym betclicku ale plusa maja ze krecze anuluja a znow w expekcie krecz to przegrana...ah pewnie dadza deble jak beda cwierfinaly i wyrownane pary hehehe
wtedy dali jeden debel i kursy 1.85

ciężki to był debel do wytypowania wink szkoda, że nie dają

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Originally Posted by Fernando Gonzalez
to i ode mnie parę kuponików laugh

intercity:

Real i Barcelona w kosza już wygrały, ale nie mogłem napisać wcześniej piwo
Quereshi/Rojer piwo
Barty/Dellacqua +1.5 seta piwo
Sharapova piwo

ako 6 boks boks boks

oby te deble dały radę, a Sharapovej wiatr nie przeszkadzał ...

fak je hura

przerywam złą passę kasa

choć gdyby Jankovic ugrała seta byłoby jeszcze ciekawie ...

i Verdasco co nie potrafił w 5 setach skończyć 2 metrowca

Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Sylwo
wie ktos moze czy w ogole w betclicku daja deble z AO ??
ja wiem grin

nie dają

napisałem do nich przedwczoraj żeby dali deble bo wszytskie buki mają

to mi napisali maila za2h że dodali, i dodali 1 debel kobiet laugh laugh laugh

Gadam z jagoda na czacie pisze ze co to jest ze nei ma debli z AO i kazdy szanujacy sie bukmacher internetowyy ma aa u was sucho jest strasznie.....to jak z tym bedzie?wstawicie te deble czy nie?a Jagoda z czatu mi odpisuje uprzejmie prosze o podanie nazwy uzytkownika betclick chociaz widiz z kim pisze kurwa co to ...

a wczoraj żadnego, także nie dają łajzy wink

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by NanekHKS
glowny kuponik na dzis

Kerber piwo
Sharapova piwo
Sam - Stas over 32.5 piwo
Makarova/Vesina piwo
Hlavackova/Hradecka na pohybel hradeckiej puke

boks@2.76boks


Originally Posted by NanekHKS
i jeszcze taki dubel

Zheng +1.5seta piwo
Cygan piwo
boks@2.13boks

Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by oli
Janowicz dostał 2.500 $ kary za swoje burackie zachowanie piwo
a w wywiadzie mówił, że boi się czy kary FINANSOWEJ nie dostanie smile to najwyższa dla niego kara smile
burackie zachowanie powiadasz. niech wkoncu ktos uswiadomi tym debilom na stołkach, że maja uczestniczyc w meczu a nie robic slodkie miny, i czekac czy ktos wezmie challenge czy tez nie.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Sylwo
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Sylwo
wie ktos moze czy w ogole w betclicku daja deble z AO ??
ja wiem grin

nie dają

napisałem do nich przedwczoraj żeby dali deble bo wszytskie buki mają

to mi napisali maila za2h że dodali, i dodali 1 debel kobiet laugh laugh laugh

Gadam z jagoda na czacie pisze ze co to jest ze nei ma debli z AO i kazdy szanujacy sie bukmacher internetowyy ma aa u was sucho jest strasznie.....to jak z tym bedzie?wstawicie te deble czy nie?a Jagoda z czatu mi odpisuje uprzejmie prosze o podanie nazwy uzytkownika betclick chociaz widiz z kim pisze kurwa co to ...

a wczoraj żadnego, także nie dają łajzy wink
mnie też prosiła o nick, choć jej się wyświetla sam wink

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
piłka była dobra tylko jeden expert es Dawid Olejeniczak niby widzial z innego ujecia zreszta ciekawe z jakego ze byl aut.

Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Originally Posted by Haker4444
BERDYCH !!!! boks
buuum boks jeszcze jeden secik i po pieniadze !

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
olejniczak mial na wylacznosc fotke z satelity z tego konkretnego momentu

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by mgrblokers
olejniczak mial na wylacznosc fotke z satelity z tego konkretnego momentu

nono zaczął się chłopina jąkać ale stwierdził ze był aut

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Olejniczak ze mną w AZS trenował laugh Zawsze nas mylili w klubie laugh

Strona 42 z 95 1 2 40 41 42 43 44 94 95

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,713 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1