|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
najdrozsze how many times w historii
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
hahaha, Szpara zamiast skończyć 6-0 2 seta, to z *5-1 --> *5-3 i skasowała u6,5 u7,5 i od razu u8.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
wie ktos moze czy w ogole w betclicku daja deble z AO ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Sharapova 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
wie ktos moze czy w ogole w betclicku daja deble z AO ?? ja wiem  nie dają napisałem do nich przedwczoraj żeby dali deble bo wszytskie buki mają to mi napisali maila za2h że dodali, i dodali 1 debel kobiet  a wczoraj żadnego, także nie dają łajzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Janowicz dostał 2.500 $ kary za swoje burackie zachowanie  a w wywiadzie mówił, że boi się czy kary FINANSOWEJ nie dostanie  to najwyższa dla niego kara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Bestie + Stephens Vinci Koli Seppi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
ja pierdziele to parodia jest na tym betclicku ale plusa maja ze krecze anuluja a znow w expekcie krecz to przegrana...ah pewnie dadza deble jak beda cwierfinaly i wyrownane pary hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ja pierdziele to parodia jest na tym betclicku ale plusa maja ze krecze anuluja a znow w expekcie krecz to przegrana...ah pewnie dadza deble jak beda cwierfinaly i wyrownane pary hehehe wtedy dali jeden debel i kursy 1.85 ciężki to był debel do wytypowania  szkoda, że nie dają
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
to i ode mnie parę kuponików  intercity: Real i Barcelona w kosza już wygrały, ale nie mogłem napisać wcześniej  Quereshi/Rojer  Barty/Dellacqua +1.5 seta  Sharapova  ako 6  oby te deble dały radę, a Sharapovej wiatr nie przeszkadzał ... fak je  przerywam złą passę  choć gdyby Jankovic ugrała seta byłoby jeszcze ciekawie ... i Verdasco co nie potrafił w 5 setach skończyć 2 metrowca
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
wie ktos moze czy w ogole w betclicku daja deble z AO ?? ja wiem  nie dają napisałem do nich przedwczoraj żeby dali deble bo wszytskie buki mają to mi napisali maila za2h że dodali, i dodali 1 debel kobiet  Gadam z jagoda na czacie pisze ze co to jest ze nei ma debli z AO i kazdy szanujacy sie bukmacher internetowyy ma aa u was sucho jest strasznie.....to jak z tym bedzie?wstawicie te deble czy nie?a Jagoda z czatu mi odpisuje uprzejmie prosze o podanie nazwy uzytkownika betclick chociaz widiz z kim pisze kurwa co to ... a wczoraj żadnego, także nie dają łajzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
glowny kuponik na dzis Kerber  Sharapova  Sam - Stas over 32.5 Makarova/Vesina  Hlavackova/Hradecka na pohybel hradeckiej   @2.76  i jeszcze taki dubel Zheng +1.5seta  Cygan   @2.13 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771 |
Janowicz dostał 2.500 $ kary za swoje burackie zachowanie  a w wywiadzie mówił, że boi się czy kary FINANSOWEJ nie dostanie  to najwyższa dla niego kara  burackie zachowanie powiadasz. niech wkoncu ktos uswiadomi tym debilom na stołkach, że maja uczestniczyc w meczu a nie robic slodkie miny, i czekac czy ktos wezmie challenge czy tez nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
wie ktos moze czy w ogole w betclicku daja deble z AO ?? ja wiem  nie dają napisałem do nich przedwczoraj żeby dali deble bo wszytskie buki mają to mi napisali maila za2h że dodali, i dodali 1 debel kobiet  Gadam z jagoda na czacie pisze ze co to jest ze nei ma debli z AO i kazdy szanujacy sie bukmacher internetowyy ma aa u was sucho jest strasznie.....to jak z tym bedzie?wstawicie te deble czy nie?a Jagoda z czatu mi odpisuje uprzejmie prosze o podanie nazwy uzytkownika betclick chociaz widiz z kim pisze kurwa co to ... a wczoraj żadnego, także nie dają łajzy  mnie też prosiła o nick, choć jej się wyświetla sam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
piłka była dobra tylko jeden expert es Dawid Olejeniczak niby widzial z innego ujecia zreszta ciekawe z jakego ze byl aut.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1,706 |
BERDYCH !!!!  buuum  jeszcze jeden secik i po pieniadze !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
olejniczak mial na wylacznosc fotke z satelity z tego konkretnego momentu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
olejniczak mial na wylacznosc fotke z satelity z tego konkretnego momentu nono zaczął się chłopina jąkać ale stwierdził ze był aut
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Olejniczak ze mną w AZS trenował  Zawsze nas mylili w klubie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|