Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 32 z 32 1 2 30 31 32
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
chyba, ze o czyms nie wiem i slowacka zilina zdazyla kupic messiego+ronaldo pare dni temu grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Zawsze mogą powiedzieć, że słowackie drużyny im nie leżą... W sławetnych pucharach też fajnie zagrali z innym potentatem europejskiej piłki ...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by bitnap
chyba, ze o czyms nie wiem i slowacka zilina zdazyla kupic messiego+ronaldo pare dni temu grin
Być może bitnap, to Ci pomoże rozwikłać gnębiące Cię pytanie WHY ?

Skład Ruchu:

I połowa: Pesković - Kikut, Baszczyński, Stawarczyk, Lewczuk - Sultes, Panka, Tymiński, Zieńczuk - Jankowski, Kuświk.

II połowa: Kamiński - Konczkowski, Djokić, Komor, Chwastek - Smektała, Lewiński, Starzyński, Włodyka - Niedzielan, Cieślewicz.

wink

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by okocha
Zawsze mogą powiedzieć, że słowackie drużyny im nie leżą... W sławetnych pucharach też fajnie zagrali z innym potentatem europejskiej piłki ...

Ja rozumiem to że mogą im takie drużyny "nie leżeć" ale kurwa mać! 6:0 po 40minutach gry? blush

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by bitnap
chyba, ze o czyms nie wiem i slowacka zilina zdazyla kupic messiego+ronaldo pare dni temu grin
Być może bitnap, to Ci pomoże rozwikłać gnębiące Cię pytanie WHY ?

Skład Ruchu:

I połowa: Pesković - Kikut, Baszczyński, Stawarczyk, Lewczuk - Sultes, Panka, Tymiński, Zieńczuk - Jankowski, Kuświk.

II połowa: Kamiński - Konczkowski, Djokić, Komor, Chwastek - Smektała, Lewiński, Starzyński, Włodyka - Niedzielan, Cieślewicz.

wink

no to jesli przy tych skladach jest 0-6 ht

to powinno na ft wskoczyc jakies 0-15

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
1 Powyżej 7.5 Derby v Nottm Forest
(Azjatyckie rzuty rożne) 19/01/2013 Brak 1.925 Odbędzie się
2 Powyżej 8.0 St Mirren v Ross County
(Azjatyckie rzuty rożne) 19/01/2013 Brak 1.85 Odbędzie się

boks

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Ruch Chorzow - MSK Zilina (under/over 8.5)
Totals - Typ: 2 2,75

boks smile 2-cyfrówke ładować laugh

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
no chyba, ze zilina na druga polowke tez wpusci drugi garnitur

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
ten mecz Ruchu jest w bet365 bo nie widzę ?

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Originally Posted by Bager
Originally Posted by okocha
Zawsze mogą powiedzieć, że słowackie drużyny im nie leżą... W sławetnych pucharach też fajnie zagrali z innym potentatem europejskiej piłki ...

Ja rozumiem to że mogą im takie drużyny "nie leżeć" ale kurwa mać! 6:0 po 40minutach gry? blush


Chyba nie zrozumiałeś ironii..

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
I z innych:

Ross next goal @3

Apoel - Omonia obie strzelą @2

Szachtar - Al Hilal - Al Hilal ov1,5 @2,80

Szachtar - Al Hilal - Al Hilal ov2,5 @9,25

boks



Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by okocha
Originally Posted by Bager
Originally Posted by okocha
Zawsze mogą powiedzieć, że słowackie drużyny im nie leżą... W sławetnych pucharach też fajnie zagrali z innym potentatem europejskiej piłki ...

Ja rozumiem to że mogą im takie drużyny "nie leżeć" ale kurwa mać! 6:0 po 40minutach gry? blush


Chyba nie zrozumiałeś ironii..

Oczywiscie ze zrozumialem, ale nie pojmuje jak można dawać sobie tak ładować w dupsko jak Ruch bo to wstyd jest laugh

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by Bager
I z innych:

Ross next goal @3

Apoel - Omonia obie strzelą @2

Szachtar - Al Hilal - Al Hilal ov1,5 @2,80

Szachtar - Al Hilal - Al Hilal ov2,5 @9,25

boks

Omonia 1 smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Originally Posted by Bager
Originally Posted by okocha
Originally Posted by Bager
Originally Posted by okocha
Zawsze mogą powiedzieć, że słowackie drużyny im nie leżą... W sławetnych pucharach też fajnie zagrali z innym potentatem europejskiej piłki ...

Ja rozumiem to że mogą im takie drużyny "nie leżeć" ale kurwa mać! 6:0 po 40minutach gry? blush


Chyba nie zrozumiałeś ironii..

Oczywiscie ze zrozumialem, ale nie pojmuje jak można dawać sobie tak ładować w dupsko jak Ruch bo to wstyd jest laugh


No i ja też, dlatego piszę, ostatnio w pucharach 5-0 z Plznem teraz 6 w plecy po 1.polowie, a budżety drużyn słowackich 2 razy niższe niż u nas a znając życie i naszych piłkarzy to znajdą zawsze jakieś wytłumaczenie swojej indolencji...

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
ST. Mirren 1111111111

Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
st mirien gooll 111

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by okocha
No i ja też, dlatego piszę, ostatnio w pucharach 5-0 z Plznem teraz 6 w plecy po 1.polowie, a budżety drużyn słowackich 2 razy niższe niż u nas a znając życie i naszych piłkarzy to znajdą zawsze jakieś wytłumaczenie swojej indolencji...

poczekajmy do końcowego ciekawe czy bedzie dyszka dla Ziliny smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943
Likes: 12

Strona 32 z 32 1 2 30 31 32

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, rafal08, latajaca_holenderka, ANZELMO, Lukasz111), 1,861 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1