|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
chyba, ze o czyms nie wiem i slowacka zilina zdazyla kupic messiego+ronaldo pare dni temu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
Zawsze mogą powiedzieć, że słowackie drużyny im nie leżą... W sławetnych pucharach też fajnie zagrali z innym potentatem europejskiej piłki ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
chyba, ze o czyms nie wiem i slowacka zilina zdazyla kupic messiego+ronaldo pare dni temu  Być może bitnap, to Ci pomoże rozwikłać gnębiące Cię pytanie WHY ? Skład Ruchu: I połowa: Pesković - Kikut, Baszczyński, Stawarczyk, Lewczuk - Sultes, Panka, Tymiński, Zieńczuk - Jankowski, Kuświk. II połowa: Kamiński - Konczkowski, Djokić, Komor, Chwastek - Smektała, Lewiński, Starzyński, Włodyka - Niedzielan, Cieślewicz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Zawsze mogą powiedzieć, że słowackie drużyny im nie leżą... W sławetnych pucharach też fajnie zagrali z innym potentatem europejskiej piłki ... Ja rozumiem to że mogą im takie drużyny "nie leżeć" ale kurwa mać! 6:0 po 40minutach gry? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
chyba, ze o czyms nie wiem i slowacka zilina zdazyla kupic messiego+ronaldo pare dni temu  Być może bitnap, to Ci pomoże rozwikłać gnębiące Cię pytanie WHY ? Skład Ruchu: I połowa: Pesković - Kikut, Baszczyński, Stawarczyk, Lewczuk - Sultes, Panka, Tymiński, Zieńczuk - Jankowski, Kuświk. II połowa: Kamiński - Konczkowski, Djokić, Komor, Chwastek - Smektała, Lewiński, Starzyński, Włodyka - Niedzielan, Cieślewicz.  no to jesli przy tych skladach jest 0-6 ht to powinno na ft wskoczyc jakies 0-15
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
1 Powyżej 7.5 Derby v Nottm Forest (Azjatyckie rzuty rożne) 19/01/2013 Brak 1.925 Odbędzie się 2 Powyżej 8.0 St Mirren v Ross County (Azjatyckie rzuty rożne) 19/01/2013 Brak 1.85 Odbędzie się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Ruch Chorzow - MSK Zilina (under/over 8.5) Totals - Typ: 2 2,75  2-cyfrówke ładować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
no chyba, ze zilina na druga polowke tez wpusci drugi garnitur
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
ten mecz Ruchu jest w bet365 bo nie widzę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
Zawsze mogą powiedzieć, że słowackie drużyny im nie leżą... W sławetnych pucharach też fajnie zagrali z innym potentatem europejskiej piłki ... Ja rozumiem to że mogą im takie drużyny "nie leżeć" ale kurwa mać! 6:0 po 40minutach gry?  Chyba nie zrozumiałeś ironii..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
I z innych: Ross next goal @3 Apoel - Omonia obie strzelą @2 Szachtar - Al Hilal - Al Hilal ov1,5 @2,80 Szachtar - Al Hilal - Al Hilal ov2,5 @9,25 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Zawsze mogą powiedzieć, że słowackie drużyny im nie leżą... W sławetnych pucharach też fajnie zagrali z innym potentatem europejskiej piłki ... Ja rozumiem to że mogą im takie drużyny "nie leżeć" ale kurwa mać! 6:0 po 40minutach gry?  Chyba nie zrozumiałeś ironii.. Oczywiscie ze zrozumialem, ale nie pojmuje jak można dawać sobie tak ładować w dupsko jak Ruch bo to wstyd jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
I z innych: Ross next goal @3 Apoel - Omonia obie strzelą @2 Szachtar - Al Hilal - Al Hilal ov1,5 @2,80 Szachtar - Al Hilal - Al Hilal ov2,5 @9,25  Omonia 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
Zawsze mogą powiedzieć, że słowackie drużyny im nie leżą... W sławetnych pucharach też fajnie zagrali z innym potentatem europejskiej piłki ... Ja rozumiem to że mogą im takie drużyny "nie leżeć" ale kurwa mać! 6:0 po 40minutach gry?  Chyba nie zrozumiałeś ironii.. Oczywiscie ze zrozumialem, ale nie pojmuje jak można dawać sobie tak ładować w dupsko jak Ruch bo to wstyd jest  No i ja też, dlatego piszę, ostatnio w pucharach 5-0 z Plznem teraz 6 w plecy po 1.polowie, a budżety drużyn słowackich 2 razy niższe niż u nas a znając życie i naszych piłkarzy to znajdą zawsze jakieś wytłumaczenie swojej indolencji...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
No i ja też, dlatego piszę, ostatnio w pucharach 5-0 z Plznem teraz 6 w plecy po 1.polowie, a budżety drużyn słowackich 2 razy niższe niż u nas a znając życie i naszych piłkarzy to znajdą zawsze jakieś wytłumaczenie swojej indolencji... poczekajmy do końcowego ciekawe czy bedzie dyszka dla Ziliny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,943 Likes: 12 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|