|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Wpisuje IBAN BAnku Millenium do mojego konta na MB i wsykakuje takie coś:Niestety nie mogliśmy znaleźć tego banku. Prosimy o upewnienie się czy wpisane dane są poprawne
Pomoże ktoś??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
dziwne, a nie chodzi przypadkiem o NRB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wpisuje IBAN BAnku Millenium do mojego konta na MB i wsykakuje takie coś:Niestety nie mogliśmy znaleźć tego banku. Prosimy o upewnienie się czy wpisane dane są poprawne
Pomoże ktoś?? do identyfikacji banku wpisujesz przeciez NRB, a nie IBAN, NRB to cyfry od 3 do 10 z numeru konta (IBANu)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Bardzo dziękuje yaahoo.Zanim napisałeś na forum doszedłem do tego sam.Ale i tak bardzo dziękuje za odpowiedź.Pozdrawiam
P.S wszystko już jest wporzo z NRB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
Dobra ja mam kilka problemow z MB ale do rzeczy: 1) Jak usunac (choc pewnie sie nie da) podstawowy e-mail z konta MB? mam problem gdyz chcialem zalozyc nowe konto na nowe dane ale stary adres mail... i wlasnie jak sie go pozbyc nawet po zamknieciu konta jest jeszcze w bazie danych... :| Chyba musze zalozyc konto na inny mail bo nie ma innego wyjscia?? i tu kolejne moje pytanie czy jesli mam ten stary mail u buka i inny na MB to wszytsko bedzie podczas transakcji ok? czy musze zmieniac aders u buka? Troche to skomplikowane ale dzieki za kazda pomoc pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Dobra ja mam kilka problemow z MB ale do rzeczy: 1) Jak usunac (choc pewnie sie nie da) podstawowy e-mail z konta MB? mam problem gdyz chcialem zalozyc nowe konto na nowe dane ale stary adres mail... i wlasnie jak sie go pozbyc nawet po zamknieciu konta jest jeszcze w bazie danych... :| Chyba musze zalozyc konto na inny mail bo nie ma innego wyjscia?? i tu kolejne moje pytanie czy jesli mam ten stary mail u buka i inny na MB to wszytsko bedzie podczas transakcji ok? czy musze zmieniac aders u buka? Troche to skomplikowane ale dzieki za kazda pomoc pozdro nie musisz zmieniać jak masz inny adres u buka przecież ma te 5 adresów w MB..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Dobra ja mam kilka problemow z MB ale do rzeczy: 1) Jak usunac (choc pewnie sie nie da) podstawowy e-mail z konta MB? mam problem gdyz chcialem zalozyc nowe konto na nowe dane ale stary adres mail... i wlasnie jak sie go pozbyc nawet po zamknieciu konta jest jeszcze w bazie danych... :| Chyba musze zalozyc konto na inny mail bo nie ma innego wyjscia?? i tu kolejne moje pytanie czy jesli mam ten stary mail u buka i inny na MB to wszytsko bedzie podczas transakcji ok? czy musze zmieniac aders u buka? Troche to skomplikowane ale dzieki za kazda pomoc pozdro zeby usunac podstawowy adres e-mail, zarejestruj w MB inny adres e-mail, ustaw ten drugi jako podstawowy i wtedy bedziesz mogl usunac ten, ktory byl wczesniej podstawowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> u buka i na MB musza byc te same maile
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Dobra ja mam kilka problemow z MB ale do rzeczy: 1) Jak usunac (choc pewnie sie nie da) podstawowy e-mail z konta MB? mam problem gdyz chcialem zalozyc nowe konto na nowe dane ale stary adres mail... i wlasnie jak sie go pozbyc nawet po zamknieciu konta jest jeszcze w bazie danych... :| Chyba musze zalozyc konto na inny mail bo nie ma innego wyjscia?? i tu kolejne moje pytanie czy jesli mam ten stary mail u buka i inny na MB to wszytsko bedzie podczas transakcji ok? czy musze zmieniac aders u buka? Troche to skomplikowane ale dzieki za kazda pomoc pozdro zeby usunac podstawowy adres e-mail, zarejestruj w MB inny adres e-mail, ustaw ten drugi jako podstawowy i wtedy bedziesz mogl usunac ten, ktory byl wczesniej podstawowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> u buka i na MB musza byc te same maile ale mail u buka nie musi być podstawowym na MB..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
ale mail u buka nie musi być podstawowym na MB.. przeczytaj pytanie dokladnie :/ nie pytal sie o to czy mail u buka ma byc adresem podstawowym tylko o to czy maja sie zgadzac te maile
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
ale mail u buka nie musi być podstawowym na MB.. przeczytaj pytanie dokladnie :/ nie pytal sie o to czy mail u buka ma byc adresem podstawowym tylko o to czy maja sie zgadzac te maile no tak napisał że ma inny u buka i inny na MB i czy wszystko bedzie ok...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Mały quest z mojej strony. Ile czasu idzie wypłata z MB na konto???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
wyslane w pon 7:30 rano, dzis na koncie z samego ranka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352 |
UWAGA OSZUST: raprobie coprawda miał jakieś wcześniejsze pozytywne wymiany i nawet mi pozytywa wystawil. podobno wysłał mi kasę ale już od poniedziałku czekam i nic... niemal zero kontaktu - nie odpisuje na żadne moje pytania i jeszcze się durno pyta kiedy mu pozytywa wystawię. oszukał mnie na 40 zł - dałem się zrobić jak młody i dlatego nigdy więcej nikomu nie wpłacam jako pierwszy. W dalszym ciągu mam do wymiany ponad 1000$ - pobieram prowizję 2,5%, ale za to pokrywam koszty wymiany gg: 1957521
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462 |
Sprzedam 340zł z mbanku wzamian za kase na moneybokers. Zasady:Wpłacam jako drugi.Nie pobieram prowizji. PRIV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Któryś z moderatorów nieźle się bawi i kasuje niektóre tematy... jeszcze Lato się nie zaczęło, a już niektórym poprzewracało się w głowie...
Mam do sprzedania 500 PLN na MB, oczekuję mBank, bez prowizji (opłata MB 50/50), wpłacam drugi (wg. pkt. 7 reg.)
____________________________________________________________________________________________________________________ Dotychczas udane wymiany z: Vebnaster, Haz$, kristoskristof, G-Dave, Forza, czepek, Dexter, Dyzma, M_a_r_i_o, ivoclar, kiniek78
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 158
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 158 |
mma do sprzedania 500zl na MB oczekuje inteligo
gg: 8562211
(udane wymiany z piotrasem i vebnasterem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Posiadam okolo 1500zl na mb, chetnie wymienie sie na mBank, chetnych zapraszam na priv lub gg 2927907, wiele udanych wymian za soba, nie pobieram zadnych prowizji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
[color:"purple"] no i po jaka cholere Conrad kasuje te tematy z wymianami... teraz zamiast tematu o MB robi sie burdel jak dawniej [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Nie tylko te tematy widze ze intensywnie udziela sie w temacie gamebookers pewnie tylko dlatego ze podaje link z ktorego sie wszyscy logujemy a zyski jakie ciagnie z nas zarejstrowanych sa ogromne usuwa tematy nie tylko o wymianach ale tez o konkurencyjnych bukach jak betsson czy betway
jednym slowem jak nie zarabia to po co temat trzymac chyba ze sie myle i kto inny kasuje - ehh nic nie mozna znalezc teraz na forum
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie kasuję niczego, staramy się to wszystko wyjaśnić.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|