Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 13 1 2 3 12 13
#572491 09/05/2006 09:25
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Wpisuje IBAN BAnku Millenium do mojego konta na MB i wsykakuje takie coś:Niestety nie mogliśmy znaleźć tego banku. Prosimy o upewnienie się czy wpisane dane są poprawne

Pomoże ktoś??

Bonus: Unibet
#572492 09/05/2006 09:28
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
dziwne, a nie chodzi przypadkiem o NRB?

#572493 09/05/2006 09:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Wpisuje IBAN BAnku Millenium do mojego konta na MB i wsykakuje takie coś:Niestety nie mogliśmy znaleźć tego banku. Prosimy o upewnienie się czy wpisane dane są poprawne

Pomoże ktoś??

do identyfikacji banku wpisujesz przeciez NRB, a nie IBAN, NRB to cyfry od 3 do 10 z numeru konta (IBANu)

#572494 09/05/2006 09:55
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Bardzo dziękuje yaahoo.Zanim napisałeś na forum doszedłem do tego sam.Ale i tak bardzo dziękuje za odpowiedź.Pozdrawiam

P.S wszystko już jest wporzo z NRB

#572495 09/05/2006 14:45
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Dobra ja mam kilka problemow z MB ale do rzeczy:
1) Jak usunac (choc pewnie sie nie da) podstawowy e-mail z konta MB? mam problem gdyz chcialem zalozyc nowe konto na nowe dane ale stary adres mail... i wlasnie jak sie go pozbyc nawet po zamknieciu konta jest jeszcze w bazie danych... :|
Chyba musze zalozyc konto na inny mail bo nie ma innego wyjscia??
i tu kolejne moje pytanie czy jesli mam ten stary mail u buka i inny na MB to wszytsko bedzie podczas transakcji ok? czy musze zmieniac aders u buka?
Troche to skomplikowane ale dzieki za kazda pomoc pozdro

#572496 09/05/2006 15:15
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
Dobra ja mam kilka problemow z MB ale do rzeczy:
1) Jak usunac (choc pewnie sie nie da) podstawowy e-mail z konta MB? mam problem gdyz chcialem zalozyc nowe konto na nowe dane ale stary adres mail... i wlasnie jak sie go pozbyc nawet po zamknieciu konta jest jeszcze w bazie danych... :|
Chyba musze zalozyc konto na inny mail bo nie ma innego wyjscia??
i tu kolejne moje pytanie czy jesli mam ten stary mail u buka i inny na MB to wszytsko bedzie podczas transakcji ok? czy musze zmieniac aders u buka?
Troche to skomplikowane ale dzieki za kazda pomoc pozdro


nie musisz zmieniać jak masz inny adres u buka przecież ma te 5 adresów w MB..

#572497 09/05/2006 15:23
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Dobra ja mam kilka problemow z MB ale do rzeczy:
1) Jak usunac (choc pewnie sie nie da) podstawowy e-mail z konta MB? mam problem gdyz chcialem zalozyc nowe konto na nowe dane ale stary adres mail... i wlasnie jak sie go pozbyc nawet po zamknieciu konta jest jeszcze w bazie danych... :|
Chyba musze zalozyc konto na inny mail bo nie ma innego wyjscia??
i tu kolejne moje pytanie czy jesli mam ten stary mail u buka i inny na MB to wszytsko bedzie podczas transakcji ok? czy musze zmieniac aders u buka?
Troche to skomplikowane ale dzieki za kazda pomoc pozdro

zeby usunac podstawowy adres e-mail, zarejestruj w MB inny adres e-mail, ustaw ten drugi jako podstawowy i wtedy bedziesz mogl usunac ten, ktory byl wczesniej podstawowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

u buka i na MB musza byc te same maile

#572498 09/05/2006 15:28
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
Quote
Dobra ja mam kilka problemow z MB ale do rzeczy:
1) Jak usunac (choc pewnie sie nie da) podstawowy e-mail z konta MB? mam problem gdyz chcialem zalozyc nowe konto na nowe dane ale stary adres mail... i wlasnie jak sie go pozbyc nawet po zamknieciu konta jest jeszcze w bazie danych... :|
Chyba musze zalozyc konto na inny mail bo nie ma innego wyjscia??
i tu kolejne moje pytanie czy jesli mam ten stary mail u buka i inny na MB to wszytsko bedzie podczas transakcji ok? czy musze zmieniac aders u buka?
Troche to skomplikowane ale dzieki za kazda pomoc pozdro

zeby usunac podstawowy adres e-mail, zarejestruj w MB inny adres e-mail, ustaw ten drugi jako podstawowy i wtedy bedziesz mogl usunac ten, ktory byl wczesniej podstawowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

u buka i na MB musza byc te same maile


ale mail u buka nie musi być podstawowym na MB..

#572499 09/05/2006 15:41
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
ale mail u buka nie musi być podstawowym na MB..

przeczytaj pytanie dokladnie :/ nie pytal sie o to czy mail u buka ma byc adresem podstawowym tylko o to czy maja sie zgadzac te maile

#572500 09/05/2006 15:45
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Quote
Quote
ale mail u buka nie musi być podstawowym na MB..

przeczytaj pytanie dokladnie :/ nie pytal sie o to czy mail u buka ma byc adresem podstawowym tylko o to czy maja sie zgadzac te maile


no tak napisał że ma inny u buka i inny na MB i czy wszystko bedzie ok...

#572501 10/05/2006 09:26
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Mały quest z mojej strony. Ile czasu idzie wypłata z MB na konto???

#572502 10/05/2006 11:43
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
wyslane w pon 7:30 rano, dzis na koncie z samego ranka

#572503 10/05/2006 18:45
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 352
UWAGA OSZUST: raprobie
coprawda miał jakieś wcześniejsze pozytywne wymiany i nawet mi pozytywa wystawil. podobno wysłał mi kasę ale już od poniedziałku czekam i nic... niemal zero kontaktu - nie odpisuje na żadne moje pytania i jeszcze się durno pyta kiedy mu pozytywa wystawię.
oszukał mnie na 40 zł - dałem się zrobić jak młody i dlatego nigdy więcej nikomu nie wpłacam jako pierwszy. W dalszym ciągu mam do wymiany ponad 1000$ - pobieram prowizję 2,5%, ale za to pokrywam koszty wymiany gg: 1957521

#572504 10/05/2006 19:11
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
Sprzedam 340zł z mbanku wzamian za kase na moneybokers. Zasady:Wpłacam jako drugi.Nie pobieram prowizji.
PRIV

#572505 10/05/2006 19:37
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Któryś z moderatorów nieźle się bawi i kasuje niektóre tematy... jeszcze Lato się nie zaczęło, a już niektórym poprzewracało się w głowie...



Mam do sprzedania 500 PLN na MB, oczekuję mBank, bez prowizji (opłata MB 50/50), wpłacam drugi (wg. pkt. 7 reg.)

____________________________________________________________________________________________________________________
Dotychczas udane wymiany z:
Vebnaster, Haz$, kristoskristof, G-Dave, Forza, czepek, Dexter, Dyzma, M_a_r_i_o, ivoclar, kiniek78

#572506 10/05/2006 22:17
Dołączył: May 2006
Posty: 158
T
member
member
T Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 158
mma do sprzedania 500zl na MB oczekuje inteligo

gg: 8562211

(udane wymiany z piotrasem i vebnasterem)

#572507 11/05/2006 06:29
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
Posiadam okolo 1500zl na mb, chetnie wymienie sie na mBank, chetnych zapraszam na priv lub gg 2927907, wiele udanych wymian za soba, nie pobieram zadnych prowizji.

#572508 11/05/2006 08:28
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
[color:"purple"] no i po jaka cholere Conrad kasuje te tematy z wymianami... teraz zamiast tematu o MB robi sie burdel jak dawniej [/color]

#572509 11/05/2006 09:42
Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Nie tylko te tematy widze ze intensywnie udziela sie w temacie gamebookers pewnie tylko dlatego ze podaje link z ktorego sie wszyscy logujemy a zyski jakie ciagnie z nas zarejstrowanych sa ogromne usuwa tematy nie tylko o wymianach ale tez o konkurencyjnych bukach jak betsson czy betway

jednym slowem jak nie zarabia to po co temat trzymac chyba ze sie myle i kto inny kasuje - ehh nic nie mozna znalezc teraz na forum

#572510 11/05/2006 09:56
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie kasuję niczego, staramy się to wszystko wyjaśnić.

Strona 1 z 13 1 2 3 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, JelineK, betowiec, burbon, Sensei), 2,095 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1