|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
A dlaczego zablokowali Tobie konto? Przed pierwszą wypłatą należy zawsze przesłać im scany dokumentów potwierdzających tożsamość oraz w przypadku wypłat na konto zweryfikować konto bankowe. #8226 lokalne organy rzadowe - czyli Prezydent Miasta...czyli dowód osobisty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
witam.chcialbym wyplacic pieniadze na karte visa electron jak mam to zrobic pomoze mi ktos?czekam na odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385 |
A dlaczego zablokowali Tobie konto? Przed pierwszą wypłatą należy zawsze przesłać im scany dokumentów potwierdzających tożsamość oraz w przypadku wypłat na konto zweryfikować konto bankowe. #8226 lokalne organy rzadowe - czyli Prezydent Miasta...czyli dowód osobisty. no właśnie nie mam pojęcia dlaczego ponieważ konto w MB mam już od dawna (wpłacałem/wypłacałem na konto w banku, przesyłałem im na samym początku skany itd.). Ogólnie wykonałem kilkadziesiąt transakcji w okresie ok. 2 lat aż tu po dłużej przerwie w korzystaniu z ich serwisu ni z gruszki ni z pietruszki blokada konta i środków na nim. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490 |
Czy mozna miec wiecej niz 1 konto moneybookers na 1 osobe? (Chodzi o ominiecie jakichs bzdurnych limitow - jak to najlepiej zrobic?)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Kodi, rozumiem że chciałeś wypłacić ponownie na swoje konto bankowe?
Lord, nie można mieć więcej niż 1 konto na jedna osobe.Możesz to obejsć zakładajac konta na innych członków rodziny-z tym nie ma kłopotów bo oni zezwalają nawet jesliby korzystali z tego samego IP.Ten limit to straszna rzecz(31000euro/90).Wiem ze jest mozliwosc zalozenia konta firmowego gdzie chyba jest wiekszy limit ale tutaj depozytu trzeba dokonac z konta własnie tej firmy. Z tego co wiem nikt na tym forum nie ma takiego konta...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 1 |
hej . możecie mi powiedzieć czy da sie przekać pieniadze z netellera na MB. jeśłi tak to w jaki sposób?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
W bezpośredni sposób niestety nie, ale mozesz poszukac buka ktory ma mozliwosc wyplat/wplat za posrednictwem Moneybookers i Netellera- to tez jest w pewnym sensie ominiecie limitu w Moneybookers. Pamietaj o tym ze niektore buki chca aby wyplata dokonywana byla w taki sam sposob jak wplata-takze lepiej najpierw wyslij do takiego buka mail czy bedzie w ogole taka operacja mozliwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
witam.pomoze mi ktos wyplacic pieniadze z mb?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
chce wyplacic kase a niewiem jak?moje gg to 4014836 odezwij sie na gg
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385 |
Kodi, rozumiem że chciałeś wypłacić ponownie na swoje konto bankowe? dokaldnie to do jakiegoś poker roomu ale to nie ma znaczenia ponieważ blokada była nałożona zanim próbowałem wykonać transakcje.... znam sporo osób które korzystaja z MB i podobny przypadek zdarzył się tylko jednej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> niestety nie mam z nia teraz kontaktu :/ ... będe musiał pomęczyć ich suport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
Wyglada na to, że nie masz innego wyjścia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
witam.pomoze mi ktos wyplacic pieniadze z mb? podaj mi login, hasło i datę urodzenia a ci pomogę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112 |
Panowie ile realnie trwa przelew z MB na konta w Polsce? Z tego co widzę mają konto w BZ WBK więc powinien max 2 dni iść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916 |
Svart_Ulv , Przelew idzie 2-3 robocze. Mam konto w mbanku i naprawdę rzadko czekam pow. tego czasu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Panowie ile realnie trwa przelew z MB na konta w Polsce? Z tego co widzę mają konto w BZ WBK więc powinien max 2 dni iść. Tak właśnie- są to 2-3 dni. Jak zlecisz wypłatę w środę koło 11 to w piatek po 17 będziesz miał (tak ja miałem w mBanku).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
czterocyfrowa wyplate z mb zlecilem w poniedzialek o 22, dzisiaj o 10 kasa na koncie w inteligo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Ja wyplacilem kase w piatek z MB i do dzis na te godzine nie doszly, czy ktos ma podobne problemy? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Ja wyplacilem kase w piatek z MB i do dzis na te godzine nie doszly, czy ktos ma podobne problemy? pozdrawiam Zapomnialem dodac ze kasa idzie do Mbanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Jestem moneybookerowym laikiem i mam kilka pytan:
1)Jesli z buka wyplacam $ a konto w MB mam w PLN to $ zostaną zamienione na PLN?
2)Czy przed pierwsza wyplata z MB na konto w banku badz do buka konieczne jest przeslanie skanow dokumentu, czy moze wystarczy wyplacic najpierw na konto w banku mala sume aby zweryfikowac tozsamosc i konto bankowe?
c.d.n
|
|
|
Link skopiowany do schowka