Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13
#572651 20/06/2006 08:24
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
A dlaczego zablokowali Tobie konto?
Przed pierwszą wypłatą należy zawsze przesłać im scany dokumentów potwierdzających tożsamość oraz w przypadku wypłat na konto zweryfikować konto bankowe.
#8226 lokalne organy rzadowe - czyli Prezydent Miasta...czyli dowód osobisty.

Bonus: Unibet
#572652 20/06/2006 17:17
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
witam.chcialbym wyplacic pieniadze na karte visa electron jak mam to zrobic pomoze mi ktos?czekam na odpowiedz

#572653 20/06/2006 20:44
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
Quote
A dlaczego zablokowali Tobie konto?
Przed pierwszą wypłatą należy zawsze przesłać im scany dokumentów potwierdzających tożsamość oraz w przypadku wypłat na konto zweryfikować konto bankowe.
#8226 lokalne organy rzadowe - czyli Prezydent Miasta...czyli dowód osobisty.

no właśnie nie mam pojęcia dlaczego ponieważ konto w MB mam już od dawna (wpłacałem/wypłacałem na konto w banku, przesyłałem im na samym początku skany itd.). Ogólnie wykonałem kilkadziesiąt transakcji w okresie ok. 2 lat aż tu po dłużej przerwie w korzystaniu z ich serwisu ni z gruszki ni z pietruszki blokada konta i środków na nim. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#572654 21/06/2006 06:53
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Czy mozna miec wiecej niz 1 konto moneybookers na 1 osobe? (Chodzi o ominiecie jakichs bzdurnych limitow - jak to najlepiej zrobic?)

#572655 21/06/2006 07:49
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Kodi, rozumiem że chciałeś wypłacić ponownie na swoje konto bankowe?

Lord, nie można mieć więcej niż 1 konto na jedna osobe.Możesz to obejsć zakładajac konta na innych członków rodziny-z tym nie ma kłopotów bo oni zezwalają nawet jesliby korzystali z tego samego IP.Ten limit to straszna rzecz(31000euro/90).Wiem ze jest mozliwosc zalozenia konta firmowego gdzie chyba jest wiekszy limit ale tutaj depozytu trzeba dokonac z konta własnie tej firmy. Z tego co wiem nikt na tym forum nie ma takiego konta...

#572656 21/06/2006 07:58
Dołączył: May 2006
Posty: 1
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1
hej . możecie mi powiedzieć czy da sie przekać pieniadze z netellera na MB. jeśłi tak to w jaki sposób??
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:))

#572657 21/06/2006 08:03
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
W bezpośredni sposób niestety nie, ale mozesz poszukac buka ktory ma mozliwosc wyplat/wplat za posrednictwem Moneybookers i Netellera- to tez jest w pewnym sensie ominiecie limitu w Moneybookers. Pamietaj o tym ze niektore buki chca aby wyplata dokonywana byla w taki sam sposob jak wplata-takze lepiej najpierw wyslij do takiego buka mail czy bedzie w ogole taka operacja mozliwa.

#572658 21/06/2006 08:55
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
witam.pomoze mi ktos wyplacic pieniadze z mb?

#572659 21/06/2006 09:05
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
A w czym jest problem?

#572660 21/06/2006 09:10
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
J
newbie
newbie
J Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
chce wyplacic kase a niewiem jak?moje gg to 4014836 odezwij sie na gg

#572661 21/06/2006 09:34
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
Quote
Kodi, rozumiem że chciałeś wypłacić ponownie na swoje konto bankowe?

dokaldnie to do jakiegoś poker roomu ale to nie ma znaczenia ponieważ blokada była nałożona zanim próbowałem wykonać transakcje.... znam sporo osób które korzystaja z MB i podobny przypadek zdarzył się tylko jednej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> niestety nie mam z nia teraz kontaktu :/

... będe musiał pomęczyć ich suport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#572662 21/06/2006 12:41
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
Wyglada na to, że nie masz innego wyjścia.

#572663 21/06/2006 15:46
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
witam.pomoze mi ktos wyplacic pieniadze z mb?
podaj mi login, hasło i datę urodzenia a ci pomogę
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#572664 22/06/2006 06:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,112
Panowie ile realnie trwa przelew z MB na konta w Polsce? Z tego co widzę mają konto w BZ WBK więc powinien max 2 dni iść.

#572665 22/06/2006 06:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 916
Svart_Ulv ,
Przelew idzie 2-3 robocze. Mam konto w mbanku i naprawdę rzadko czekam pow. tego czasu.

#572666 22/06/2006 08:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Panowie ile realnie trwa przelew z MB na konta w Polsce? Z tego co widzę mają konto w BZ WBK więc powinien max 2 dni iść.
Tak właśnie- są to 2-3 dni.
Jak zlecisz wypłatę w środę koło 11 to w piatek po 17 będziesz miał (tak ja miałem w mBanku).

#572667 22/06/2006 09:43
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
czterocyfrowa wyplate z mb zlecilem w poniedzialek o 22, dzisiaj o 10 kasa na koncie w inteligo...

#572668 22/06/2006 09:44
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Ja wyplacilem kase w piatek z MB i do dzis na te godzine nie doszly, czy ktos ma podobne problemy? pozdrawiam

#572669 22/06/2006 09:45
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Quote
Ja wyplacilem kase w piatek z MB i do dzis na te godzine nie doszly, czy ktos ma podobne problemy? pozdrawiam

Zapomnialem dodac ze kasa idzie do Mbanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#572670 22/06/2006 09:53
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Jestem moneybookerowym laikiem i mam kilka pytan:

1)Jesli z buka wyplacam $ a konto w MB mam w PLN to $ zostaną zamienione na PLN?

2)Czy przed pierwsza wyplata z MB na konto w banku badz do buka konieczne jest przeslanie skanow dokumentu, czy moze wystarczy wyplacic najpierw na konto w banku mala sume aby zweryfikowac tozsamosc i konto bankowe?

c.d.n

Strona 9 z 13 1 2 7 8 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty, burbon, JelineK, kamel), 1,441 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,879
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1