|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
NRB to cyfry od(włącznie) 3 do 10 (włącznie) z 26 cyfrowego konta bankowego. dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 601 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737 |
Jeśli zakładałem konto na MB jakieś pół roku temu i niepamiętam hasła i loginu to mogę założyć następne bez konsekwencji........
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642 |
Jeśli zakładałem konto na MB jakieś pół roku temu i niepamiętam hasła i loginu to mogę założyć następne bez konsekwencji........ W moneybookers nie ma loginu - wpisuje się pocztę na którą było założone konto. Jeżeli poczty też nie pamietasz to najlepiej napisz do nich podając swoje dane osobowe i wyjaśniając całą sprawę, będziesz miał spokojną głowę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331 |
support mb jest naprawde genialny. Mam problem z haslem wiec korzystam z przypominacza. pyta sie o kod. ok podaje taki jaki jak podalem przy rejetsracji i co?? znowu pytanie o kod. a odpowiedz supportu ze nie moge przypomniec hasla wyglada mi na wysylana wielkorkotnie wczesniej i metod ctrl+c ctrl+v send <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35 |
Ile trwa wplata z mBanku? Niby tez maja BRE Bank ale cos pieniedzy niema odrazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400 |
Ile trwa wplata z mBanku? Niby tez maja BRE Bank ale cos pieniedzy niema odrazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Od razu to chyba jeszcze nikt nie dostal. Poczekasz te trzy dni okolo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2 |
Witam. Jestem nowy, przeczytałem cały temat o moneybooker i mam 3 pytania. Posiadam konto w mBanku w złotówkach i chciałem z tego konta przelać pieniądze na konto w moneybookers ale prowadzonego w euro. Z tego co wyczytałem na stronie moneybooker on chyba sami automatycznie wymienią mi złotówki na euro ale wspominają coś o opłacie za to i nie wiem ile ona wynosi. Czy ktoś orientuje się albo już tak robił - czy jest to możliwe i ile wynosi ta opłata ? I drugie pytanie - tym razem odwrotnie gdybym chciał wypłacić pieniądze z moneybookers ( w euro ) na konto w mBanku ( złotówki ) to czy jest to możliwe i czy jest pobierana od tego prowizja albo jakaś opłata.
I ostatnie pytanko - jaka jest najlepsza i najtanśża możliwość wpłacenia pieniedzy na konto moneybookers prowadzone w euro - czy założyć jakiś rachunek walutowy w euro ?? Jeśli tak to jaki bank polecacie ? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88 |
1.Jeśli masz konto bankowe w PLN a w Moneybookers w Euro, to w przypadku wpłaty do MB oni przelicza PLN na Euro(ja wczoraj tak przesyłałem i policzyli po kursie 4,07 za euro).Nie ma żadnej dodatkowej opłaty jest tylko ich zawyzony(4,07) kurs euro-pln.Wpłata z PKO BP idzie ok jednego dnia roboczego.
2. W przypadku wypłaty z MB opłata jest niezależnie od kwoty 1,8 euro i taż przeliczają z euro na PLN.
3.Nie ma żadnej potrzeby zakładania konta bankowego w euro(patrz wyzej).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2 |
Wielkie dzięki za pomoc Vincentus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291 |
Probuję zalozyc sobie konto i zaraz krew mnie zaleje !!!
-wypelniam pierwszą stronę rejestracji ( mail , hasło, waluta itp ) -nastepnie wyskakuja druga strona aby poczekać na mail weryfikacyjny -mail przychodzi blyskawicznie -klikam w przyslany link i przenosi mnie znów do pierwszej strony rejestracji ( mail , hasło, waluta itp ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
o co tu chodzi ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291 |
Już w porzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to wina programu pocztowego ... link który otrzymywalem w mailu nie uwzględniał https dlatego przenosilo mnie na poczatkową stronę dopiero jak odebralem ponownego maila na Interii to już gladko poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka