Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 13 1 2 11 12 13
#572731 30/06/2006 17:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
NRB to cyfry od(włącznie) 3 do 10 (włącznie) z 26 cyfrowego konta bankowego.
dzieki

Bonus: Unibet
#572732 01/07/2006 11:40
Dołączył: Feb 2006
Posty: 601
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 601
jak zamknąć konto na MB?

#572733 01/07/2006 14:00
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Quote
jak zamknąć konto na MB?

Musisz do nich napisac

#572734 03/07/2006 06:39
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Jeśli zakładałem konto na MB jakieś pół roku temu i niepamiętam hasła i loginu to mogę założyć następne bez konsekwencji........

#572735 03/07/2006 08:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
addict
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 642
Quote
Jeśli zakładałem konto na MB jakieś pół roku temu i niepamiętam hasła i loginu to mogę założyć następne bez konsekwencji........
W moneybookers nie ma loginu - wpisuje się pocztę na którą było założone konto. Jeżeli poczty też nie pamietasz to najlepiej napisz do nich podając swoje dane osobowe i wyjaśniając całą sprawę, będziesz miał spokojną głowę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#572736 05/07/2006 12:30
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,331
support mb jest naprawde genialny. Mam problem z haslem wiec korzystam z przypominacza. pyta sie o kod. ok podaje taki jaki jak podalem przy rejetsracji i co?? znowu pytanie o kod. a odpowiedz supportu ze nie moge przypomniec hasla wyglada mi na wysylana wielkorkotnie wczesniej i metod ctrl+c ctrl+v send <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#572737 05/07/2006 13:08
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
1
newbie
newbie
1 Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 35
Ile trwa wplata z mBanku? Niby tez maja BRE Bank ale cos pieniedzy niema odrazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#572738 05/07/2006 14:54
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
addict
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 400
Quote
Ile trwa wplata z mBanku? Niby tez maja BRE Bank ale cos pieniedzy niema odrazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Od razu to chyba jeszcze nikt nie dostal. Poczekasz te trzy dni okolo

#572739 06/07/2006 11:20
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2
Witam. Jestem nowy, przeczytałem cały temat o moneybooker i mam 3 pytania.
Posiadam konto w mBanku w złotówkach i chciałem z tego konta przelać pieniądze na konto w moneybookers ale prowadzonego w euro. Z tego co wyczytałem na stronie moneybooker on chyba sami automatycznie wymienią mi złotówki na euro ale wspominają coś o opłacie za to i nie wiem ile ona wynosi. Czy ktoś orientuje się albo już tak robił - czy jest to możliwe i ile wynosi ta opłata ?
I drugie pytanie - tym razem odwrotnie gdybym chciał wypłacić pieniądze z moneybookers ( w euro ) na konto w mBanku ( złotówki ) to czy jest to możliwe i czy jest pobierana od tego prowizja albo jakaś opłata.

I ostatnie pytanko - jaka jest najlepsza i najtanśża możliwość wpłacenia pieniedzy na konto moneybookers prowadzone w euro - czy założyć jakiś rachunek walutowy w euro ?? Jeśli tak to jaki bank polecacie ?
Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

#572740 06/07/2006 12:14
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
V
journeyman
journeyman
V Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 88
1.Jeśli masz konto bankowe w PLN a w Moneybookers w Euro, to w przypadku wpłaty do MB oni przelicza PLN na Euro(ja wczoraj tak przesyłałem i policzyli po kursie 4,07 za euro).Nie ma żadnej dodatkowej opłaty jest tylko ich zawyzony(4,07) kurs euro-pln.Wpłata z PKO BP idzie ok jednego dnia roboczego.

2. W przypadku wypłaty z MB opłata jest niezależnie od kwoty 1,8 euro i taż przeliczają z euro na PLN.

3.Nie ma żadnej potrzeby zakładania konta bankowego w euro(patrz wyzej).

#572741 06/07/2006 12:50
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2
Wielkie dzięki za pomoc Vincentus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#572742 06/07/2006 16:25
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
Probuję zalozyc sobie konto i zaraz krew mnie zaleje !!!

-wypelniam pierwszą stronę rejestracji ( mail , hasło, waluta itp )
-nastepnie wyskakuja druga strona aby poczekać na mail weryfikacyjny
-mail przychodzi blyskawicznie
-klikam w przyslany link i przenosi mnie znów do pierwszej strony rejestracji ( mail , hasło, waluta itp ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

o co tu chodzi ??

#572743 06/07/2006 17:06
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,291
Już w porzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to wina programu pocztowego ... link który otrzymywalem w mailu nie uwzględniał https dlatego przenosilo mnie na poczatkową stronę
dopiero jak odebralem ponownego maila na Interii to już gladko poszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 13 z 13 1 2 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, aker, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, ANZELMO, Sensei, betowiec, $-man, forty), 1,829 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1