weszło Tau Cerá..."> weszło Tau Cerá...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#572928 18/05/2006 20:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
NIE było BATA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> weszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Tau Cerámica - Akasvayu Girona --- 1 1.20 80-68 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

MyPa - FC KooTeePee --- 1X 1.17 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

FC Sion - Xamax Neuchatel --- 1X 1.18 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

AKO ==== 1.66
STAWKA================40

EW====> 66

26 na plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

STANK==== - 94 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />

PODSTAWA to szybko sie przełamać po serii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#572929 18/05/2006 21:48
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
Na noc proponuje dubelek za średniawą stawke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


Universidad de Chile - La Serena -- 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Tampa Bay Devil Rays - Chicago White Sox -- 2 1.59 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dice.gif" alt="" />


AKO======> 2.23
STAWKA===========>26
EW== 57 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />


A także SINGIEL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Universidad de Chile - La Serena -- 1HT/1FT 1.90 [color:"red"] [/color]

STAWKA=== 10
EW===========19

to czekamy Wszystko o 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#572930 19/05/2006 09:15
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
Universidad de Chile - La Serena -- 1 1.40 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Tampa Bay Devil Rays - Chicago White Sox -- 2 1.59 5-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


AKO======> 2.23
STAWKA===========>26
EW== 57


A także SINGIEL

Universidad de Chile - La Serena -- 1HT/1FT 1.90 2-0/2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

STAWKA=== 10
EW===========19

STanK======= -111

#572931 19/05/2006 10:32
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
KuPON zMINimalizowanego ryzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Drogheda United - Waterford United -- 1 1.35

SCR Altach - Austria Lustenau -- 1X 1.28

Keflavik - Vikingur -- 1X 1.16

AK=== 2
STAWKA===========>30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
EW==========================>60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


NIE ma bata musi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />WEJŚĆ


POZDROO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#572932 19/05/2006 21:49
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
KuPON zMINimalizowanego ryzyka, znowu nie było bata:)

Drogheda United - Waterford United -- 1 1.35 4-0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
SCR Altach - Austria Lustenau -- 1X 1.28 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Keflavik - Vikingur -- 1X 1.16 2-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

AK=== 2
STAWKA===========>30
EW==========================>60


NIE ma bata musi WEJŚĆ


STANK= - 81 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

POZDRO:)

#572933 19/05/2006 22:35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
SOBOTAAA/NIEDZIELA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> zMINmalizuje % wmoki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

KUPON RAZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

National Bucharest - Pandurii Tg. Jiu -- 1X 1.23 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Cobh Ramblers - Dundalk -- 1X 1.30
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Widzew Łódź - Górnik Polkowice -- 1 1.40

AKO===>2.24
STAWKA====== 20
EW==>44

POZDRO:)

#572934 21/05/2006 11:16
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
NA NIEDZIELKE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Widzew Łódź - Górnik Polkowice -- 1 1.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Lyngby - Skjold -- 1 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Modena - Piacenza -- 1 1.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />


AKO===>>> 1.93 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
STAWKA==20
EW=38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Widzew mi sie powtórzył ale powiedzmy że ufam mu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />


POZDRO

#572935 21/05/2006 19:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
Nooo i WIDZEWWW zawiódłłłł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ehhhh

KUPON RAZ

National Bucharest - Pandurii Tg. Jiu -- 1X 1.23 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Cobh Ramblers - Dundalk -- 1X 1.30 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Widzew Łódź - Górnik Polkowice -- 1 1.40 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

AKO===>2.24
STAWKA====== 20
EW==>44


Kupon DWA

Widzew Łódź - Górnik Polkowice -- 1 1.4 0-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Lyngby - Skjold -- 1 1.20 5-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Modena - Piacenza -- 1 1.15 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


AKO===>>> 1.93
STAWKA==20
EW=38

Trudnoo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> nauczka na następny raz NIE STAWIAC TEGO SAMEGO ZDARZENIA NA 2 RÓŻNYCH KUPONACH <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

PYTANIE do czytających te pytanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

" Jaki najlepszy internetowy buk i dlaczego ,w paru słowach"

Osobiscie grałem w BAW(tu mnie rażą niskie stawki w porównaniu do GB) i GB(opóżniona aktualizacja oferty w porównaniu do BAW) jak są lepsze Buki to piszcie!!!
DZięks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#572936 23/05/2006 12:59
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
CHyba nikt nie czytał pytania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

a na dzisiaj/jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

FC Artmedia Bratislava - Dukla Banska Bystrica -- 1 1.35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

CSKA Moskwa - BC Khimki Moskwa -- 1 .08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

Piast Gliwice - Radomiak Radom -- 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />


AKO====>>> 2.04
STAWKA== 20
EW==40

POZDRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#572937 25/05/2006 13:06
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
i ZNów 2 liga polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

FC Artmedia Bratislava - Dukla Banska Bystrica -- 1 1.35
1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

CSKA Moskwa - BC Khimki Moskwa -- 1 .08 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Piast Gliwice - Radomiak Radom -- 1 1.40 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


AKO====>>> 2.04
STAWKA== 20
EW==40

FUCKKKK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#572938 26/05/2006 15:45
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
NA dzisiajjjj PIATEK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />


Czechy - Arabia Saudyjska -- 1 1.40 Czesi wiekszy potencjał chociaz to towarzyski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

LASK Linz - FC Kufstein -- 1 1.20 mecz o nic ale bez niespodzianki sądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Bohemian FC Dublin - Waterford Crystal -- 1 1.15 pucharek irlandzki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />


AKO== 1.93
STAWKA==21
EW=>>>>>>>>>40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

POZDRO

#572939 27/05/2006 07:18
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
BILANs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />IK

Czechy - Arabia Saudyjska -- 1 1.40 Czesi wiekszy potencjał chociaz to towarzyski 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

LASK Linz - FC Kufstein -- 1 1.20 mecz o nic ale bez niespodzianki sądze 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Bohemian FC Dublin - Waterford Crystal -- 1 1.15 pucharek irlandzki 3-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />


AKO== 1.93
STAWKA==21
EW=>>>>>>>>>40

ZYSKK = 19 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#572940 27/05/2006 08:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
WEEKNDDDDDDDDDD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

KUPON RAZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Argentyna - Angola -- 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Francja - Meksyk -- 1X 1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Unia Janikowo - Mieszko Gniezno -- 1 1.50 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

FC Spartak Trnava - FK Matador Puchov -- 1 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

AKO==2.99 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
STAWKA=== 50
EW==========>>>>>>>>150 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

TRZYMACC kCiukiIII <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#572941 28/05/2006 09:27
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
KUPON niedzielnyyy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />


Recreativo v Castellon -- 1 1.444 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Crotone v Brescia -- 1 2.05 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Rosenborg v Ham-Kam -- 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Randers v FC Fredericia -- 1 1.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Orebro v Falkenberg -- 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Gyor Eto v Ujpest -- 1 1.533 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />



AKO== 11,5
STAWKA== pusciłem za 25 zł
EW=287 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

POZDRO:)

#572942 01/06/2006 12:23
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
TROSZKE MNIE NIE BYŁO ale SYSTEM ELIMINACJI STUDENTÓW JEST AKTYWNY czyli SESJA:/

PODSUMOWANIE

KUPON niedzielnyyy


Recreativo v Castellon -- 1 1.444 2-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Crotone v Brescia -- 1 2.05 4-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Rosenborg v Ham-Kam -- 1 1.40 0-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Randers v FC Fredericia -- 1 1.30 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Orebro v Falkenberg -- 1 1.40 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Gyor Eto v Ujpest -- 1 1.533 2-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />



AKO== 11,5
STAWKA== pusciłem za 25 zł
EW=287

POZDRO:)


i DRUGI w dupe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Argentyna - Angola -- 1 1.40 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Francja - Meksyk -- 1X 1.12 1-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Unia Janikowo - Mieszko Gniezno -- 1 1.50 1-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

FC Spartak Trnava - FK Matador Puchov -- 1 1.27 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

AKO==2.99
STAWKA=== 50
EW==========>>>>>>>>150



A na dzisiaj zabawka lekka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />


MyPa v FF Jaro -- 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Modena v Mantova -- 1X 1.142 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Parana Clube v Santa Cruz -- 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Ancic v Montanes -- 1 1.333 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

Esbjerg v AaB -- 12 1.222 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Verdasco v Monaco -- 1 1.444 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

Zheng v Lisjak -- 1 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

Groenefeld v Jackson -- 1 1.222

AK0===>>>>7,6
Stawka= 20 zł
EW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> 152

POZDROooo

#572943 02/06/2006 11:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
Z kuponu powyzej wiem ze Zheng dała już dupy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

NA dzisiaj !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />


Germany v Colombia - 1 1.533 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Shelbourne v Bray -- 1 1.333 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />

Unicaja v DKV Joventut -- 1 1.222 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

Lichenstein v Togo -- 2 1.60

AKO====>> 3,9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />
STAWKA== 100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
EW===390

NIE MA BATA MUSI WEJSC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#572944 05/06/2006 20:40
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
Sorki ze pózno pisze ale mialem ciezki weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Kupon raz

MyPa v FF Jaro -- 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Modena v Mantova -- 1X 1.142 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Parana Clube v Santa Cruz -- 1 1.40 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Ancic v Montanes -- 1 1.333 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Esbjerg v AaB -- 12 1.222 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Verdasco v Monaco -- 1 1.444 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Zheng v Lisjak -- 1 1.20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Groenefeld v Jackson -- 1 1.222 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

AK0===>>>>7,6
Stawka= 20 zł
EW 152


Kupon 2 tu sobie odbiłemm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" />


Germany v Colombia - 1 1.533 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Shelbourne v Bray -- 1 1.333 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Unicaja v DKV Joventut -- 1 1.222 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Lichenstein v Togo -- 2 1.60 0-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

AKO====>> 3,9
STAWKA== 100
EW===390

TERAZ CZEKAM NA MŚ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> pozdroo

#572945 16/06/2006 11:47
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
NO to POWRACAMmmm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


KUPooon RAZZZ

Francja - Korea Południowa
Typ - Typ: 1 1,40
Polska - Kostaryka
Typ - Typ: 1 1,85
Hiszpania - Tunezja
Typ - Typ: 1 1,40

Całkowity kurs 3,63
Całkowita stawka 63,13 PLN
Maks. wygrana 228,91 PLN



<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#572946 16/06/2006 12:03
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
Noo i na dzisiaj trójeczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />



Meksyk - Angola
Typ - Typ: 1 1,40
Oakland Athletics - Los Angeles Dodgers
Typ - Typ: 1 1,60
Roddick A. - Gonzalez F.
Typ - Typ: 1 1,35

Całkowity kurs 3,02
Całkowita stawka 49,97 PLN
Maks. wygrana 151,11 PLN


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> powinno wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


POZDRooo

#572947 17/06/2006 07:24
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 230
Meksyk - Angola <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Typ - Typ: 1 1,40
Oakland Athletics - Los Angeles Dodgers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Typ - Typ: 1 1,60
Roddick A. - Gonzalez F. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Typ - Typ: 1 1,35

Całkowity kurs 3,02
Całkowita stawka 49,97 PLN
Maks. wygrana 151,11 PLN


MEKSYK hmmmm.... oglądałem mecz i bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/raincloud.gif" alt="" />

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,154
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1