|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
ile polapaliscie nole po 1 secie? @2,10 u mnie ile bylo najwiecej ? a ja skromne 1.53 przed meczem ale jak wejdzie itak bedzie fajnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
przypadłby sie turniej rangi atp u nas , zobaczyc fedexa w akcji na zywo to byłoby coś:) bilet do Londynu w październiku/listopadzie niecałe 400zł, hotel możesz znaleźć za 200zł/noc niedaleko od O2 Arena, bilety na World Tour Finals dostępne globalnie online.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
ile polapaliscie nole po 1 secie? @2,10 u mnie ile bylo najwiecej ? Ja 2.00 bo liczełem ze sie jeszcze murarz zatknie w koncówce tb 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
i over 42.5  na 5-1 Nole na 5-2 Murek na 6-2 Nole Szansę masz, musza tylko obaj trzymać swój serwis
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
ile polapaliscie nole po 1 secie? @2,10 u mnie ile bylo najwiecej ? a ja skromne 1.53 przed meczem ale jak wejdzie itak bedzie fajnie ja mam 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
przypadłby sie turniej rangi atp u nas , zobaczyc fedexa w akcji na zywo to byłoby coś:) bilet do Londynu w październiku/listopadzie niecałe 400zł, hotel możesz znaleźć za 200zł/noc niedaleko od O2 Arena, bilety na World Tour Finals dostępne globalnie online. impossible is nothing
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
i over 42.5  na 5-1 Nole na 5-2 Murek na 6-2 Nole Szansę masz, musza tylko obaj trzymać swój serwis Powiedz to Murrayowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,601 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,601 Likes: 10 |
przypadłby sie turniej rangi atp u nas , zobaczyc fedexa w akcji na zywo to byłoby coś:) bilet do Londynu w październiku/listopadzie niecałe 400zł, hotel możesz znaleźć za 200zł/noc niedaleko od O2 Arena, bilety na World Tour Finals dostępne globalnie online. bilet pksem do warszawy 20 zł , przenocowanie u kogoś z rodziny darmo , zostaje koszt wejsciowek  , wolałbym u nas
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
przypadłby sie turniej rangi atp u nas , zobaczyc fedexa w akcji na zywo to byłoby coś:) to musiałby być masters, bo fedex nie wychyla się już poza pewien poziom (czasem jakies 500tka)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
nole chyba sobie przypomnial o umowie na 5setow
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Wreszcie zobaczylem rogala Novakowskiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
nole chyba juz nie wypusci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
przypadłby sie turniej rangi atp u nas , zobaczyc fedexa w akcji na zywo to byłoby coś:) to musiałby być masters, bo fedex nie wychyla się już poza pewien poziom (czasem jakies 500tka) w książce pisze ze Roga się teraz bardzo ograniczy z występami bo ma w planach dotrwanie do olimpiady w brazil
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Fedex do Polski to może przyjechać.. ale na wczasy a nie grać w tenisa, chyba nie w Sopocie gdzie drzewa są w trybunach
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
przypadłby sie turniej rangi atp u nas , zobaczyc fedexa w akcji na zywo to byłoby coś:) to musiałby być masters, bo fedex nie wychyla się już poza pewien poziom (czasem jakies 500tka) ewentualnie Estoril lub Halle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Moim skromnym zdaniem Nadal wygra 5 turniejów na mączce 2x250 2x1000 i 1x2000 i znowu zniknie gdzieś w otchłani kolan.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
Fedex do Polski to może przyjechać.. ale na wczasy a nie grać w tenisa, chyba nie w Sopocie gdzie drzewa są w trybunach jakby dostal 2-3$M za pokazowke.....to co innego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
przypadłby sie turniej rangi atp u nas , zobaczyc fedexa w akcji na zywo to byłoby coś:) to musiałby być masters, bo fedex nie wychyla się już poza pewien poziom (czasem jakies 500tka) ewentualnie Estoril lub Halle. Halle musi, bo ma umowe do konca kariery z nimi  Moim skromnym zdaniem Nadal wygra 5 turniejów na mączce 2x250 2x1000 i 1x2000 i znowu zniknie gdzieś w otchłani kolan. Za Acapulco placa 500 pkt 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|