|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
Sprzedam konto w carlospoker, stan konta 208$ i 185 FPP aby wyplacic wystarczy ugrac do 500 FPP, sprzedaje gdyz nie mam czasu na gre w najblizszym czasie, chetnych na gg: 1989345
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
Witam wymienie ok 55 euro na kase w mb wplacam jako drugi gdyz mam wiele wymian np z piotrasem i dlugo juz siedze na tym forum chetnych zapraszam na priv lub gg 3664568 pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Uwaga na uzytkownika raprobie. Kolejny oszust ma dobra bajere , wiec sie nie dac nabrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
oczywiscie chodzilo mi o srodki w netellerze (55 euro)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462 |
mankey wyczyść skrzynke nie moge do ciebie PRIVA wysłać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
mankey wyczyść skrzynke nie moge do ciebie PRIVA wysłać Juz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Kolejna juz 5 wymiana uzytkownikiem Jaix. Szybko i bezproblemowo jak zawsze. Polecam!
Wciaz mam do wymiany 300 Euro na Neteller. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prwoziji. W zamian przyjme na Moneybookers lub mBank. Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251[niewidoczny].
Mam ponad 30 udanych wymian, a po zlapaniu przeze mnie oszusta mysle, ze jestem juz wystarczajaco sprawdzona i pewna osoba. Pamietajcie przed jakakolwiek swoja wymiana proscie o przeslanie priva, by upewnic ze osoba z ktora sie wymieniacie, jest ta za ktora sie podaje, jesli nie zweryfikowaliscie numeru GG.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 1 |
Mam do sprzedania 5 voucherow do Unibetu. Kontakt priv lub gg:6467027 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
Sprzedam bon o wartosci 40zl. Zainteresowanych prosze o kontak na gg 1594154
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
aha zapomialem dodac bon do bet-at-home
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Potrzebuje 300-350 zł na INTELIGO (tym razem mBank odpada) wzamian daje Moneybookers.
Moje GG- 2404567
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Udana wymiana z Vebnasterem. Potwierdzam wymiane z [color:"blue"] Mirtek [/color] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki z Money Bookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku [color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color] [color:"red"] Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232, PiotrekX, Verbatim, Don.(z kropka), coloo, GiGi, [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
aha co do mojego bonu to wymiana wyglada tak jak na allegro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Potrzebuje 300-350 zł na INTELIGO (tym razem mBank odpada) wzamian daje Moneybookers.
Moje GG- 2404567 Wymienione
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
Sprzedam kupon o wartosci 40 zl do bet-at-home. Moje warynki: 1 spzredam ten kupon za 25 zl (mniejsza kwota nie wchodzi w gre) 2 transakcja wyglada jak na allegro kasa=bon 3 innych propozycji nie przyjmuje i prosze nie zawracac mi glowy. 4 moj numer gg 1594154
Slawa Jej Wszsytkich przerasta LECHIA GDANSK Duba Trojmiasta
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Moge skupic do 350zl na MB, place Mbank, zapraszam GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Witam Mam do sprzedania Vouchery do Interwetten o wartosci 5 Euro. Kontakt gg:4067932
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
Sprzedam bon o wartosci 40 zl za jedyne 15 zl. Zainteresowanych prosze o kontakt na gg 1594154
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Posiadam okolo 1500zl na moneyboobers chetnie wymienie sie na mbank , Chetnych prosze o wiadomosc na priv lub gg2927907, Nie pobieram zadnych prowizji , wplacam drugi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Wiem ze raczej nie znajde chetnych ale mam prosbe ... Ma ktos pozyczyc 410 zl w mBanku ? Jutro ok 15 oddaje 450.
Gdyby ktos byl zainteresowany prosze na priv.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|