|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705 |
PILNIE kupie duzo srodkow na Moneybookers.
Płace Mbank /Inteligo
Mam za soba udane wymiany z PIotrasem oraz Moonlight.
Wpłacam jako 2
Moge wczesniej przesłac scan dokumentu badz drobne w celu weryfikacji konta.
Zapraszam na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
Mam na spzredarz jeszce bon do Interwetten o wartosci 5 zl. Pewnemu uzytkownikowi wysle bon jako pierwszy.Moje gg to 1594154
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
Sorki bon o wartosci 5 euro jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
Sorki bon o wartosci 5 euro jest przeciez to sa darmowe bony ktore mozna dostac wysylajac smsa za pare groszy wiec wsadz sobie ten bon w dupe... ehh nie moge takich typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
PILNIE kupie duzo srodkow na Moneybookers.
Płace Mbank /Inteligo
Mam za soba udane wymiany z PIotrasem oraz Moonlight.
Wpłacam jako 2
Moge wczesniej przesłac scan dokumentu badz drobne w celu weryfikacji konta.
Zapraszam na priv. OSZUST ojebal mnie na 300zl dane z ktorych wyslal przeyslowiowego grosza DARIUSZ PIETRZAK __ NATALIN, UL. GWIEŹDZISTA 108 21-002 JASTKÓW 20114020040000310230437325
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123 |
Dlazcego nie sprawdzacie gościa przed transakcją- nr stacjonarny prosicie i nazwisko na kogo jest telefon. Jak nie ma nie wymieniać się. potem dzwonicie do telekomuny i sparwdzacie nr i nazwisko i adres pobrawszy wzcesniej wszystkie dane-Jak sie nie zgadza nie wymieniac.A jeszce lepiej do niego zadzwnoić an ten nr stacjonarny.
Ja też mam konta na żłopusiów i nie oszukuję i tu też tak może być albo dzieciak myśli że nie zgłosisz . Te dzieciaki myślą że za 300 zł nikt nie bęzdie robił problemu- wal an policję jak nic. Wymiany na moneybookers i konto nie są zakazane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
kiedys udupilem goscia ktory myslal ze za przekrety na allegro na mala kwote nikt nie pojdzie na policje, przeliczyl sie, mam nadzieje ze z tym tez mi sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 548 |
Do mnie tez pisał ten Beerde i chciał wymienic kase bo potrzebowałem hajs na netellera...Ale oczywiście chciał wpłacac jako drugi a mi hajs był potrzebny wiec sie na szczęscie nie wymieniłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
Mam pytanko czy jak koles wysle mi screen ze wpacil w Mbanku to moze te pieniadze wycofac????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
chodzi o to czy moze wycofac tranzakcje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
Beton88 --> jesli robil przelew do innego banku, a nie bylo jeszcze sesji wychodzacej, (ostatnia chyba o 16.00, ale moge sie mylic), to mozna anulowac przelew, ale warunek jest taki ze kasa nie opuscila jeszcze mbanku.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Witam......Znowu posiadam troszke środków na neteller.....Wymienie to na Mb lub mbank (Chyba pisać już nie musze że sprawdzony itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oj wiele wymian za mna oj wiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zreszta wystarczy popatrzeć na staż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) [b] gg 7995932
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Nie kupujcie BONOW sami sprobojcie www.interwetten.com [ interwetten.com] daje 5 euro - potwierdzam bo dostalem wyslalem sms o tresci: MEH na numer: +447781482169 Dostalem sms zwrotny z voucherem ;] Pisalem z POP`a - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki z Money Bookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku [color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color] [color:"red"] Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232, PiotrekX, Verbatim, Don.(z kropka), coloo, GiGi, Beerde [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Nie kupujcie BONOW sami sprobojcie www.interwetten.com [ interwetten.com] daje 5 euro - potwierdzam bo dostalem wyslalem sms o tresci: MEH na numer: +447781482169 Dostalem sms zwrotny z voucherem ;] Pisalem z POP`a - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki z Money Bookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku [color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color] [color:"red"] Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232, PiotrekX, Verbatim, Don.(z kropka), coloo, GiGi, Beerde [/color] O jak ktoś posiada bon z serii Meh wymienie się na z innej serii bo posiadam [b] gg 7995932
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
PILNIE kupie duzo srodkow na Moneybookers.
Płace Mbank /Inteligo
Mam za soba udane wymiany z PIotrasem oraz Moonlight.
Wpłacam jako 2
Moge wczesniej przesłac scan dokumentu badz drobne w celu weryfikacji konta.
Zapraszam na priv. OSZUST ojebal mnie na 300zl dane z ktorych wyslal przeyslowiowego grosza DARIUSZ PIETRZAK __ NATALIN, UL. GWIEŹDZISTA 108 21-002 JASTKÓW 20114020040000310230437325 Ja już bym dzisiaj złożył mu wizytę :-) Poszperam też czy rzeczywiście się z tym gościem wymieniałem... Jak już to pewnie przez Inteligo. Dane oczywiście dostarczę zainteresowanym.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
quote]Witam......Znowu posiadam troszke środków na neteller.....Wymienie to na Mb lub mbank (Chyba pisać już nie musze że sprawdzony itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oj wiele wymian za mna oj wiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zreszta wystarczy popatrzeć na staż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) [b] gg 7995932 [/quote]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
PILNIE kupie duzo srodkow na Moneybookers.
Płace Mbank /Inteligo
Mam za soba udane wymiany z PIotrasem oraz Moonlight.
Wpłacam jako 2
Moge wczesniej przesłac scan dokumentu badz drobne w celu weryfikacji konta.
Zapraszam na priv. OSZUST ojebal mnie na 300zl dane z ktorych wyslal przeyslowiowego grosza DARIUSZ PIETRZAK __ NATALIN, UL. GWIEŹDZISTA 108 21-002 JASTKÓW 20114020040000310230437325 Ja już bym dzisiaj złożył mu wizytę :-) Poszperam też czy rzeczywiście się z tym gościem wymieniałem... Jak już to pewnie przez Inteligo. Dane oczywiście dostarczę zainteresowanym. jak masz jakies jego dane to daj mi na priva, probuje sie do niego dobrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
Sprzedam lub wymienię voucher do Interwetten...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 624 |
wymienie bon z interwetten (kampania ZOCKEN) na bon innej firmy o tej samej wartosci co interwetten czyli 5 euro, prosze o info na priv, osobom z dlugim stazem na forum wysylam pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|