|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 92 |
Mam do sprzedania dwa bony do Interwatten Promocje MEH i ZOC <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaufajnym daje pierwszy kod <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cena do uzgodnienia na Prv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zapraszam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
-PL- masz pelna skrzynke nie moge wyslac priva. Jak moge pomoc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Sprzedam/Wymienię 2 kody z Interwetten [5EUR ZOCKEN]. Jesli ktos jest zainteresowany prosze o PRIV.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 92 |
Nie wiecie czasem czy w Interwatten trzeba wysyłać skan dowodu osobistego przy wypłacie na moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
potrzebuje pare złoty na MB, okolo 60-70. Place na mBank gg:578716
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Potrzebuję pilnie ok. 100 - 120 PLN na Inteligo. Płacę MB. gg 9510344 /
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
-PL- masz pelna skrzynke nie moge wyslac priva. Jak moge pomoc? wyczyscilem skrzynke, zerknij na priva
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Jesli ktos chce kupic/wymienic kod na 5 euro do interwetten (meh) to pisac na priv albo gg# 2317739 pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2005
Posty: 19 |
sprzedam badz wymienie dwa kody do interwetten o lacznej wartosci 10 euro. mozecie przelac ta kase do pokera i tam probowac szczescia. moje gg 2899603
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Posiadam okolo 1500zl na moneyboobers chetnie wymienie sie na mbank , Chetnych prosze o wiadomosc na priv lub gg2927907, Nie pobieram zadnych prowizji , i wplacam drugi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
Posiadam okolo 1500zl na moneyboobers chetnie wymienie sie na mbank , Chetnych prosze o wiadomosc na priv lub gg2927907, Nie pobieram zadnych prowizji , i wplacam drugi. Udana wymiana na 20PLN z HRABIA_JOHN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
potwierdzam wymiane z Fereder =========================================================== Posiadam okolo 1500zl na moneyboobers chetnie wymienie sie na mbank , Chetnych prosze o wiadomosc na priv lub gg2927907, Nie pobieram zadnych prowizji , i wplacam drugi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
Chętnie wymienię bon do interwetten na 5E,ten z serii zoc,nie wymienialbym bo tego nei lubie,ale wygralem go przed chwilą w konkursie na BA,także chętnie teraz wymienię go na jakiśbon np z BAH bo sam go nie mogę wykorzystac,jak ktoś chce proszę pisać na kacper@veranet.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462 |
Zakupie 250zł na moneybokers płace mbank, inteligo. Wpłacam jako drugi ale wcześniej wysyłam skan dowodu osobistego.Jeżeli ktoś jest zainteresowany to niech napisze na priv numer GG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
Zakupie 250zł na moneybokers płace mbank, inteligo. Wpłacam jako drugi ale wcześniej wysyłam skan dowodu osobistego.Jeżeli ktoś jest zainteresowany to niech napisze na priv numer GG. skan dowodu nie jest zadnym zabezpieczeniem, wczoraj mnie tak jeden typ oskubal, wiec jak to juz ktos pisal bierzcie nr stacjonarny a nie jakis skan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462 |
Skan właśnie jest dużym zabezpieczeniem przecierz masz mój adres i dane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
uważajcie na użytkownika Hazaa o ile dobrze pamiętam to kilka tygodni temu oszukał kogoś na forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Skan właśnie jest dużym zabezpieczeniem przecierz masz mój adres i dane. gowno moze to nie twoj skan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,734 |
Hazaa, kolejny oszust. Po prośbie o przysłanie symbolicznego grosza, rozmowa dziwnie się urywa ... Jego e-mail : jam1234@o2.pl //
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Witam......Znowu posiadam troszke środków na neteller.....Wymienie to na Mb lub mbank (Chyba pisać już nie musze że sprawdzony itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oj wiele wymian za mna oj wiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zreszta wystarczy popatrzeć na staż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) [b] gg 7995932
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|