|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Wciąz mam 75 zł na MB wymienie sie na Inteligo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107 |
Panowie sprzedam 1000 zł na moneybookers. Nie mam na koncie jeszcze zadnych wymian , ale kiedys musi byc ten pierwszy raz. Chce sie wymienic poniewaz nie dostalem kodu aktywacyjnego od moneybookers i nie moge wyplacic calosci za jednym razem.Najelpiej gdyby jedna osoba kupiła całość. Dla potwierdzenia danych moge przedzwonic do kupujacej osoby ze swojego numeru stacjonarnego.Zalezy mi zeby zrobic to jak najszybciej.
Pozdrawiam czekam na propozycje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107 |
Aha zapomnialem dodac mam konto w mbanku jesli to ma jakies znaczenie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Wciaz mam do wymiany 300 Euro na Neteller. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. W zamian przyjme tylko na Moneybookers. Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny].
Mam ponad 30 udanych wymian, a po zlapaniu przeze mnie oszusta mysle, ze jestem juz wystarczajaco sprawdzona i pewna osoba. Pamietajcie przed jakakolwiek swoja wymiana proscie o przeslanie priva, by upewnic ze osoba z ktora sie wymieniacie, jest ta za ktora sie podaje, jesli nie zweryfikowaliscie numeru GG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107 |
Ehh nie ma wiecej chetnych ? Narazie zglosily sie 2 osoby i to dwe o nie najlepszej opini uznane za oszustow.Bardzo potrzebuje tych pieniedzy juz na jutro , takze nie wiem co moge zrobic dla potwierdzenia danych i wykazania ze jestem uczciwy , jak ktos ma jakis pomysl zapraszam na prv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Wymienie 240 zł z MB na konto w inteligo lub mbanku wpłacam jako drugi nie mam doswiadczenia w tym ale jestem uczciwy pieniazki są z nagordy w konkursie Play Off Tenis Condrad moze potwierdzic pozdrawiam moje gg 1297740 pisac nawet jak niewidoczny aktualne bylem nie osiagalny pare godzin ale jestem juz pisac !!!! Panowie pisac bo jak narazie to sami kretacze sie odzywaja cały czas aktualne pisac !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Pilnie sprzedam troszke środków an Netellera (Oczywiscie bez żadnych prowizji...jak zawsze:)) gg 7995932
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
Witam Mam do spzredania nastepny bon o wartosci 40zl tym razem za 20 zl chetni niech pisza na gg 1594154. I za chceam do otwierania poczty na o2.pl juz drogi raz dostalem bon:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Mam taka samo sytuacje jak est a nie chce czekac i placic za wyplacenie na konto 7 zł i na dodatek nie mozna calosci od razu to razem 15 zł pojdzie wiec szkoda pieneidzy ponawiam ze mam 240 zł chetni prosze o gg 1297740 inteligo lub mbank ja posiadam na moneybookers wplacam jako drugi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500 |
Witam mam bony do BAH za 5 zl moge je sprzedac lub wymienic na inne.
GG:4067932 Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Pilnie sprzedam troszke środków an Netellera (Oczywiscie bez żadnych prowizji...jak zawsze:)) gg 7995932 nadal aktualne......
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Witam.Spzredam srodki na Netellerze!!priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 36 |
Sprzedam bon do BAH wartości 5 PLN sprzedam za 1 euro na moneybookers. kontakt gg: 8616021
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
Mam do spzredania bon do bah o wartosci 40 zl Wie ktos moze ile razy trzeba go obrocic?? Jak co to moge go sprzedac za 20zl moje gg 1594154
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 64 |
Wymienie sie: potrzebuje kase na MB okolo 100zl daje w zamian mBank lub PKO INTELIGO wolalbym wplacic jako 2 gg 8116575
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Kupię 120zł na MB, w zamian przelewam na konto bankowe(mBank). Szczegoly na gg: 1795228(niewidoczny). Zalezy mi na czasie(aktualne do godziny 23).
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
[color:"green"] Skupie troche bonow [/color] - niewazne do jakiego bukmachera - oczywiscie nie spodziewajce sie jakis kokosow ale napewno sie dogadamy - [color:"purple"] oddaje w mbanku [/color] . Mam za soba szereg transakcji takze wymiana tylko z userami majacymi niezszargana opinie - pozdrawiam
[color:"orange"] GG: po lewej stronie pod avatarem a takze w profilu - ewentualnie na priva... [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Udana transkacja ze zwierzu na kwote 120 zł wszystko super jest jeszcze 115 zł takze pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Potwierdzam wymiane z Jakubosiu, wszystko w jak najlepszym porzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Juz nie aktualne nie mam nic pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|