Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 21 1 2 12 13 14 15 16 20 21
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
Wciąz mam 75 zł na MB wymienie sie na Inteligo.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
E
est Offline
member
member
E Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
Panowie sprzedam 1000 zł na moneybookers. Nie mam na koncie jeszcze zadnych wymian , ale kiedys musi byc ten pierwszy raz. Chce sie wymienic poniewaz nie dostalem kodu aktywacyjnego od moneybookers i nie moge wyplacic calosci za jednym razem.Najelpiej gdyby jedna osoba kupiła całość.
Dla potwierdzenia danych moge przedzwonic do kupujacej osoby ze swojego numeru stacjonarnego.Zalezy mi zeby zrobic to jak najszybciej.

Pozdrawiam czekam na propozycje

Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
E
est Offline
member
member
E Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
Aha zapomnialem dodac mam konto w mbanku jesli to ma jakies znaczenie.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Wciaz mam do wymiany 300 Euro na Neteller. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. W zamian przyjme tylko na Moneybookers. Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny].

Mam ponad 30 udanych wymian, a po zlapaniu przeze mnie oszusta mysle, ze jestem juz wystarczajaco sprawdzona i pewna osoba. Pamietajcie przed jakakolwiek swoja wymiana proscie o przeslanie priva, by upewnic ze osoba z ktora sie wymieniacie, jest ta za ktora sie podaje, jesli nie zweryfikowaliscie numeru GG.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
E
est Offline
member
member
E Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
Ehh nie ma wiecej chetnych ? Narazie zglosily sie 2 osoby i to dwe o nie najlepszej opini uznane za oszustow.Bardzo potrzebuje tych pieniedzy juz na jutro , takze nie wiem co moge zrobic dla potwierdzenia danych i wykazania ze jestem uczciwy , jak ktos ma jakis pomysl zapraszam na prv.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Quote
Quote
Quote
Wymienie 240 zł z MB na konto w inteligo lub mbanku wpłacam jako drugi nie mam doswiadczenia w tym ale jestem uczciwy pieniazki są z nagordy w konkursie Play Off Tenis Condrad moze potwierdzic pozdrawiam moje gg 1297740 pisac nawet jak niewidoczny


aktualne bylem nie osiagalny pare godzin ale jestem juz pisac !!!!

Panowie pisac bo jak narazie to sami kretacze sie odzywaja

cały czas aktualne pisac !!!

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Pilnie sprzedam troszke środków an Netellera (Oczywiscie bez żadnych prowizji...jak zawsze:)) gg 7995932

Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
Witam
Mam do spzredania nastepny bon o wartosci 40zl tym razem za 20 zl chetni niech pisza na gg 1594154.
I za chceam do otwierania poczty na o2.pl juz drogi raz dostalem bon:D

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Mam taka samo sytuacje jak est a nie chce czekac i placic za wyplacenie na konto 7 zł i na dodatek nie mozna calosci od razu to razem 15 zł pojdzie wiec szkoda pieneidzy ponawiam ze mam 240 zł chetni prosze o gg 1297740 inteligo lub mbank ja posiadam na moneybookers wplacam jako drugi

Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Z
addict
addict
Z Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 500
Witam mam bony do BAH za 5 zl moge je sprzedac lub wymienic na inne.

GG:4067932
Pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Pilnie sprzedam troszke środków an Netellera (Oczywiscie bez żadnych prowizji...jak zawsze:)) gg 7995932
nadal aktualne......

Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
Witam.Spzredam srodki na Netellerze!!priv

Dołączył: May 2005
Posty: 36
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 36
Sprzedam bon do BAH wartości 5 PLN sprzedam za 1 euro na moneybookers.
kontakt gg: 8616021

Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
Mam do spzredania bon do bah o wartosci 40 zl
Wie ktos moze ile razy trzeba go obrocic??
Jak co to moge go sprzedac za 20zl
moje gg 1594154

Dołączył: May 2006
Posty: 64
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 64
Wymienie sie:
potrzebuje kase na MB okolo 100zl daje w zamian mBank lub PKO INTELIGO wolalbym wplacic jako 2 gg 8116575

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Kupię 120zł na MB, w zamian przelewam na konto bankowe(mBank). Szczegoly na gg: 1795228(niewidoczny). Zalezy mi na czasie(aktualne do godziny 23).

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
[color:"green"] Skupie troche bonow [/color] - niewazne do jakiego bukmachera - oczywiscie nie spodziewajce sie jakis kokosow ale napewno sie dogadamy - [color:"purple"] oddaje w mbanku [/color] . Mam za soba szereg transakcji takze wymiana tylko z userami majacymi niezszargana opinie - pozdrawiam

[color:"orange"] GG: po lewej stronie pod avatarem a takze w profilu - ewentualnie na priva...
[/color]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Udana transkacja ze zwierzu na kwote 120 zł wszystko super jest jeszcze 115 zł takze pisac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Potwierdzam wymiane z Jakubosiu, wszystko w jak najlepszym porzadku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Juz nie aktualne nie mam nic pozdrawiam

Strona 14 z 21 1 2 12 13 14 15 16 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11, alfa, Green Arrow, forty, bukma, rymoholik, Akhu, $-man), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,058
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1