|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
Sprzedam 19zl na mb przyjme do Mbanku priv lub gg 9214825. Oszusci niech nie marnuja czasu i tak nie dam sie nabrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
a.k.a. "IcE22"
|
|
a.k.a. "IcE22"
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340 |
Witam Potrzebuje 110zł na inteligo lub mbank oddaje w piatek. gg3596811 lub priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,209 |
mam 850zł na moneybookers wymienie na Inteligo wpłacam jako drugi udana wymiana narazie jedyna z vebnaster ale mam duzy staz i nie robie walkow jak ktos sie boi to mozemy przelewac po troche kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na udowodnienie uczciwosci moge tez podac swoje konto w allegro i mozna wyszukac je podajac moj email i sprawdzic komentarze piszcie na gg 733252 albo PW , oszusci i kretacze niech nie pisza bo szkoda czasu jak dzis nie bedzie konkretnych osob to poprostu sam przeleje kase na konto i poczekam pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
wymienie ok 500 euro na MB, w zamian oczekuje pln na mbanku, minimalna kwota wymiany 100 pln
gg: 3954852
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Mam 80 zl na MB , zaufanym moge wplacic drugi , przyjmuje inteligo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4 |
Kupie srodki na MB.
Pilnie potrzebuje 80zl, Wplacam na WBK lub Lukas Bank,
Mam na koncie udana wymiane z Vebnasterem. Jak cos to pisac na gg: 1171967.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Apeluję o ostrożność w wymianach. Mecz.pl nie ma żadnego wpływu na zawierane tu "znajomości" i związane z tym uzgodnienia.
Najlepiej tylko wymieniać się z osobami, które mają bardzo dobrą renomę i wiele rekomendacji od innych.
Po drugie, jeśli jest to wymiana typu "ja Ci dam na MB, Ty mi prześlesz na konto bankowe" to najpierw powinna przesłać pieniądze osoba wysyłająca przelew z konta bankowego na konto bankowe. Wtedy jest 100% pewność co do osoby, która ten przelew wykonała z banku, oraz pewność odbiorcy, ponieważ pieniądze są wysyłane na konto bankowe a nie na wirtualne konto w necie. A później powinna nastąpić druga część transakcji czyli wymiana na MB.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Niestety Conrad nie ma tej 100% pewności, że to właśnie ta osoba przelewa na konto bankowe. Sam takiej sytuacji doświadczyłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Wymienie 50 EURO Wpłacam drugi mam na Moneybookers oczekuje na Inteligo. Pisać na priv. PILNe ! Kilka wymian z Piotrasem tyle w temacie. bez żadnych provizjii itd itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 686 |
Mam 80 zl na MB , zaufanym moge wplacic drugi , przyjmuje inteligo. j/w
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Wymienie 240 zł z MB na konto w inteligo lub mbanku wpłacam jako drugi nie mam doswiadczenia w tym ale jestem uczciwy pieniazki są z nagordy w konkursie Play Off Tenis Condrad moze potwierdzic pozdrawiam moje gg 1297740 pisac nawet jak niewidoczny
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
potrzebuje oszałamiająca kwote: 20zł na MB, oddaje na mBank, kontakt-> gg:578716 . Zalezy mi na czasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Kupie 200 zlotych na Moneybookers.
Wplacam jako drugi, jestem pewnym i solidnym uzytkowniakiem.
Place na Inteligo lub Mbank, jak kto woli.
GG: 7003320
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Udane wymiany z uzytkownikami: arkadius i thxluk
Potrzebuje jeszcze 23.13 PLN na MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
potrzebuje oszałamiająca kwote: 20zł na MB, oddaje na mBank, kontakt-> gg:578716 . Zalezy mi na czasie nieaktulane, udana wymiana z uzytkownikiem Gherman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
potrzebuje oszałamiająca kwote: 20zł na MB, oddaje na mBank, kontakt-> gg:578716 . Zalezy mi na czasie nieaktulane, udana wymiana z uzytkownikiem Gherman <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Udana wymiana z Kristoskristof <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Mam 400PLN na MB i pilnie wymienie na Inteligo. Nie pobieram prowizji, mam na swoim koncie udane wymiany z: Piotras, Vebnaster, moonlight. Kontakt priv. PS: Bardzo pilne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Piotrek_ndm
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Potrzebuja okolo 500$ na netellera jesli ktos ma to prosze o info ========================================================= Posiadam okolo 1500zl na moneyboobers chetnie wymienie sie na mbank , Chetnych prosze o wiadomosc na priv lub gg2927907, Nie pobieram zadnych prowizji , i wplacam drugi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Wymienie 240 zł z MB na konto w inteligo lub mbanku wpłacam jako drugi nie mam doswiadczenia w tym ale jestem uczciwy pieniazki są z nagordy w konkursie Play Off Tenis Condrad moze potwierdzic pozdrawiam moje gg 1297740 pisac nawet jak niewidoczny aktualne bylem nie osiagalny pare godzin ale jestem juz pisac !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Wymienie 240 zł z MB na konto w inteligo lub mbanku wpłacam jako drugi nie mam doswiadczenia w tym ale jestem uczciwy pieniazki są z nagordy w konkursie Play Off Tenis Condrad moze potwierdzic pozdrawiam moje gg 1297740 pisac nawet jak niewidoczny aktualne bylem nie osiagalny pare godzin ale jestem juz pisac !!!! Panowie pisac bo jak narazie to sami kretacze sie odzywaja
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|