Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 21 1 2 13 14 15 16 17 20 21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 344
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 344
Quote
Panowie sprzedam 1000 zł na moneybookers. Nie mam na koncie jeszcze zadnych wymian , ale kiedys musi byc ten pierwszy raz. Chce sie wymienic poniewaz nie dostalem kodu aktywacyjnego od moneybookers i nie moge wyplacic calosci za jednym razem.Najelpiej gdyby jedna osoba kupiła całość.
Dla potwierdzenia danych moge przedzwonic do kupujacej osoby ze swojego numeru stacjonarnego.Zalezy mi zeby zrobic to jak najszybciej.

Pozdrawiam czekam na propozycje

EST masz zapchana skrzynke nie mozna napisac do Ciebie.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Sprzedam bony do bet-at-home o wartosci 5zl, GG:2409359

Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
Kaukaz znany oszust powrócił. o ile pamiętam to oszukał kilka osób na tym forum.

Dołączył: May 2005
Posty: 36
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 36
Kupie 4 euro na moneybookers za 15,50 złoty na mbank.
Warunek wpłacasz jako pierwszy
Kontakt gg: 8616021

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Sprzedam tanio 2 bony do bet-at-home o wartosci 5 zl kazdy - info na PW

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Odstapie dwa bony do bet at home o wartosci 5zł za bon do innego buka oprocz Unibetu .

Kontakt PW lub GG7112637

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ja mam bon do interwetten o wartosci 5 Euro [ok. 20 PLN], pochodzi z kampanii Zocken , jak chcesz to sie wymienimy

Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
Sprzedam bony do bet-at-home o wartosci 5zl, GG:2409359
[color:"red"]Zostało mi już tylko pare ostatnich bonów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color] Udane wymiany z userami: vebnaster, wluczykij i moonlight <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Sprzedam pięniążki na Neteller.... ( że sprawdzony i wiarygodny to już chyba pisać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiele wymian za soba ponad 100, wystarczy przejrzeć po postach i po stażu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) NIE BIORE ŻADBYCH PROWIZJI (zresztą jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) piszcie.... [g] gg 7995932 & priv

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Sprzedam pięniążki na Neteller.... ( że sprawdzony i wiarygodny to już chyba pisać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiele wymian za soba ponad 100, wystarczy przejrzeć po postach i po stażu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) NIE BIORE ŻADBYCH PROWIZJI (zresztą jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) piszcie.... [b] gg 7995932 & priv

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Sprzedam 2 bony do Bet-at-home. GG: 5057583

Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Witam, posiadam okolo 400pln w moneybookers, ktore wymienie na mBank, ewentualnie na ING. Mam za soba wiele wymian, wiec transakcja jest jak najbardziej bezpieczna. Prosze pisac na priv.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
E
est Offline
member
member
E Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
OK skrzynka juz odblokowana , nadal aktualne - 1000 PLN na monebookers.Chce sprzedac bo nie dostalem kodu aktywacyjnego i nie moge wyplacic na swoje konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Panowie zglaszajcie sie , narazie najszybciej zglosili sie uzytkownicy uwazani za oszustow + uzytkownik Wania(1 post na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) , ktory nie chcial przeslac jakiegos dokumentu potwierdzajacego tozsamosc badz screena z danymi konta bankowa,a bardzo napierał na wysłanie kwoty 50 zł na MB.Z normalnych uzytkownikow zglosil sie globus , ale niestety narazie nie ma go na gg wieec czekam na inne propozycje bo zalezy mi na czasie.Robie to pierwszy raz ,ale jakims osolem nie jestem , chce uczciwej tranzakcji.

Ps.Jesli nie bede odpowiadal na pw tzn ze nie mam neta chwilowo bo wlasnie jest u mnie burza a mam radiowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Quote
Quote
Mam 400PLN na MB i pilnie wymienie na Inteligo. Nie pobieram prowizji, mam na swoim koncie udane wymiany z: Piotras, Vebnaster, moonlight. Kontakt priv.
PS: Bardzo pilne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Piotrek_ndm

Naprawde nikt nie potrzebuje?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
E
est Offline
member
member
E Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
PAnowie ja mam takie pytanie , czy jezeli zadam scanu dowodu i screena z konta to jest w tym cos dziwnego ?
Narazie zglaszaja sie osoby ktore nie chca tego zrobic i chca abym jako pierwszy wplacil np.200 pln na MB - co na kilometr smierdzi jakims wałkiem.Wyglada na to ze bede musial jeszcze raz zlecac przelew z MB i czekac na kod aktywacyjny...

Pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
Quote
PAnowie ja mam takie pytanie , czy jezeli zadam scanu dowodu i screena z konta to jest w tym cos dziwnego ?
Narazie zglaszaja sie osoby ktore nie chca tego zrobic i chca abym jako pierwszy wplacil np.200 pln na MB - co na kilometr smierdzi jakims wałkiem.Wyglada na to ze bede musial jeszcze raz zlecac przelew z MB i czekac na kod aktywacyjny...

Pozdrawiam
zadzwon na support MB lub napisz na e-mail z pytaniem o kod aktywacyjny

Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
E
est Offline
member
member
E Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
Juz nie aktualne , zrobilem tak jak kolega wyzej polecil.Kase bede mial w poniedzialek i nie musze sie denerwowac czy mi wysla czy nie.To miala byc moja pierwsza tranzakcja , ale do niej nie doszlo. Przestrzegam wszystkich na przyszlosc bo zglosilo sie do mnie ok 5 uzytkownikow , ktorzy wczesniej byli uwazani za oszustow.
Nie dajcie sie zrobic w balona , sprawdzajcie z kim sie wymieniacie itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I nigdy nie wysylajcie duzych kwot na MB jako pierwsi...to tyle , ameryki nie odkrylem bo juz wczesniej o tym bylo pisane , ale zawsze waro przypomnic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
2 BONY o wartości 5PLN każdy wymienie na jakieś inne...

GG # 1156133 (niewidoczny) lub PW

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Sprzedam pieniążki na Neteller.... ( że sprawdzony i wiarygodny to już chyba pisać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiele wymian za soba ponad 100, wystarczy przejrzeć po postach i po stażu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) NIE BIORE ŻADNYCH PROWIZJI (zresztą jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) piszcie.... [b] gg 7995932 & priv

Dołączył: May 2005
Posty: 36
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 36
Quote
Kupie 4 euro na moneybookers za 15,50 złoty na mbank.
Warunek wpłacasz jako pierwszy
Kontakt gg: 8616021

NIEAKTUALNE

Strona 15 z 21 1 2 13 14 15 16 17 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, alfa, Sensei, Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik), 2,416 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1