|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 344 |
Panowie sprzedam 1000 zł na moneybookers. Nie mam na koncie jeszcze zadnych wymian , ale kiedys musi byc ten pierwszy raz. Chce sie wymienic poniewaz nie dostalem kodu aktywacyjnego od moneybookers i nie moge wyplacic calosci za jednym razem.Najelpiej gdyby jedna osoba kupiła całość. Dla potwierdzenia danych moge przedzwonic do kupujacej osoby ze swojego numeru stacjonarnego.Zalezy mi zeby zrobic to jak najszybciej.
Pozdrawiam czekam na propozycje EST masz zapchana skrzynke nie mozna napisac do Ciebie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Sprzedam bony do bet-at-home o wartosci 5zl, GG:2409359
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Kaukaz znany oszust powrócił. o ile pamiętam to oszukał kilka osób na tym forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 36 |
Kupie 4 euro na moneybookers za 15,50 złoty na mbank. Warunek wpłacasz jako pierwszy Kontakt gg: 8616021
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Sprzedam tanio 2 bony do bet-at-home o wartosci 5 zl kazdy - info na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Odstapie dwa bony do bet at home o wartosci 5zł za bon do innego buka oprocz Unibetu .
Kontakt PW lub GG7112637
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ja mam bon do interwetten o wartosci 5 Euro [ok. 20 PLN], pochodzi z kampanii Zocken , jak chcesz to sie wymienimy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Sprzedam bony do bet-at-home o wartosci 5zl, GG:2409359 [color:"red"] Zostało mi już tylko pare ostatnich bonów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color] Udane wymiany z userami: vebnaster, wluczykij i moonlight <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Sprzedam pięniążki na Neteller.... ( że sprawdzony i wiarygodny to już chyba pisać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiele wymian za soba ponad 100, wystarczy przejrzeć po postach i po stażu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) NIE BIORE ŻADBYCH PROWIZJI (zresztą jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) piszcie.... [g] gg 7995932 & priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Sprzedam pięniążki na Neteller.... ( że sprawdzony i wiarygodny to już chyba pisać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiele wymian za soba ponad 100, wystarczy przejrzeć po postach i po stażu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) NIE BIORE ŻADBYCH PROWIZJI (zresztą jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) piszcie.... [b] gg 7995932 & priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Sprzedam 2 bony do Bet-at-home. GG: 5057583
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
Witam, posiadam okolo 400pln w moneybookers, ktore wymienie na mBank, ewentualnie na ING. Mam za soba wiele wymian, wiec transakcja jest jak najbardziej bezpieczna. Prosze pisac na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107 |
OK skrzynka juz odblokowana , nadal aktualne - 1000 PLN na monebookers.Chce sprzedac bo nie dostalem kodu aktywacyjnego i nie moge wyplacic na swoje konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Panowie zglaszajcie sie , narazie najszybciej zglosili sie uzytkownicy uwazani za oszustow + uzytkownik Wania(1 post na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) , ktory nie chcial przeslac jakiegos dokumentu potwierdzajacego tozsamosc badz screena z danymi konta bankowa,a bardzo napierał na wysłanie kwoty 50 zł na MB.Z normalnych uzytkownikow zglosil sie globus , ale niestety narazie nie ma go na gg wieec czekam na inne propozycje bo zalezy mi na czasie.Robie to pierwszy raz ,ale jakims osolem nie jestem , chce uczciwej tranzakcji.
Ps.Jesli nie bede odpowiadal na pw tzn ze nie mam neta chwilowo bo wlasnie jest u mnie burza a mam radiowke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Mam 400PLN na MB i pilnie wymienie na Inteligo. Nie pobieram prowizji, mam na swoim koncie udane wymiany z: Piotras, Vebnaster, moonlight. Kontakt priv. PS: Bardzo pilne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Piotrek_ndm Naprawde nikt nie potrzebuje?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107 |
PAnowie ja mam takie pytanie , czy jezeli zadam scanu dowodu i screena z konta to jest w tym cos dziwnego ? Narazie zglaszaja sie osoby ktore nie chca tego zrobic i chca abym jako pierwszy wplacil np.200 pln na MB - co na kilometr smierdzi jakims wałkiem.Wyglada na to ze bede musial jeszcze raz zlecac przelew z MB i czekac na kod aktywacyjny...
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668 |
PAnowie ja mam takie pytanie , czy jezeli zadam scanu dowodu i screena z konta to jest w tym cos dziwnego ? Narazie zglaszaja sie osoby ktore nie chca tego zrobic i chca abym jako pierwszy wplacil np.200 pln na MB - co na kilometr smierdzi jakims wałkiem.Wyglada na to ze bede musial jeszcze raz zlecac przelew z MB i czekac na kod aktywacyjny...
Pozdrawiam zadzwon na support MB lub napisz na e-mail z pytaniem o kod aktywacyjny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 107 |
Juz nie aktualne , zrobilem tak jak kolega wyzej polecil.Kase bede mial w poniedzialek i nie musze sie denerwowac czy mi wysla czy nie.To miala byc moja pierwsza tranzakcja , ale do niej nie doszlo. Przestrzegam wszystkich na przyszlosc bo zglosilo sie do mnie ok 5 uzytkownikow , ktorzy wczesniej byli uwazani za oszustow. Nie dajcie sie zrobic w balona , sprawdzajcie z kim sie wymieniacie itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I nigdy nie wysylajcie duzych kwot na MB jako pierwsi...to tyle , ameryki nie odkrylem bo juz wczesniej o tym bylo pisane , ale zawsze waro przypomnic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
2 BONY o wartości 5PLN każdy wymienie na jakieś inne...
GG # 1156133 (niewidoczny) lub PW
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Sprzedam pieniążki na Neteller.... ( że sprawdzony i wiarygodny to już chyba pisać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiele wymian za soba ponad 100, wystarczy przejrzeć po postach i po stażu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) NIE BIORE ŻADNYCH PROWIZJI (zresztą jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) piszcie.... [b] gg 7995932 & priv
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2005
Posty: 36 |
Kupie 4 euro na moneybookers za 15,50 złoty na mbank. Warunek wpłacasz jako pierwszy Kontakt gg: 8616021 NIEAKTUALNE
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|