|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Sprzedam pieniążki na Neteller.... ( że sprawdzony i wiarygodny to już chyba pisać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiele wymian za soba ponad 100, wystarczy przejrzeć po postach i po stażu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) NIE BIORE ŻADNYCH PROWIZJI (zresztą jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) piszcie.... [b] gg 7995932 & priv mam także 5 bonów do bah..... [b] gg 7995932 & priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504 |
oddam za darmo bon do bet-at-home/betole
UB4X8-D1D8L-VJF5G-A4342-4Y2FK2
kto pierwszy ten lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
========================================================= Posiadam okolo 1500zl na moneyboobers chetnie wymienie sie na mbank , Chetnych prosze o wiadomosc na priv lub gg2927907, Nie pobieram zadnych prowizji , i wplacam drugi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Sprzedam 200 PLN na MB oczekuje na Inteligo
Zainteresowani pisac prv.
Mam za soba wiele udanych wymian z Vebnasterem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
Sprzedam 66 EURO na MB, bez prowizji, wplaca tylko mBank. kontakt gg: 1989345 lub PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
sprzedam bony do bah po 3 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Sprzedam ok. 50 PLN na MoneyBookers oczekuje na Inteligo nie pobieram prowizji.Zaufanym wplacam pierwszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
[quote]Mam 400PLN na MB i pilnie wymienie na Inteligo. Nie pobieram prowizji, mam na swoim koncie udane wymiany z: Piotras, Vebnaster, moonlight. Kontakt priv. PS: Bardzo pilne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam Piotrek_ndm
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
sprzedam bony po 3 zl o wartosci 5 zl do bah daje peirwszy moje gg 1978294 lb priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504 |
oddam bon do b-a-h:
GX9M7-TT6Y1-SXGBE-9F93H-MSTC1X
kto pierwszy ten lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
sprzedam bony po 3 zl o wartosci 5 zl do bah daje peirwszy moje gg 1978294 lb priv udana transakcja - polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913 |
sprzedam bony po 2,50 do betathome pilne : 1978294 moje gg lub priv duzo bonow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121 |
Polecam użytkownika kanciasty. Wymiana bardzo sprawna, dobry kontakt. To moja pierwsza wymiana, choć pewnie nie ostatnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro dla ziomka z Wrocławia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Mam 118 PLN na moneybookers, chcę hajs do mbanku
jak cos to priv proszę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272 |
w Przyszłym tygodniu będe posiadał prawidłowe i w 100% działające bony do Bet24 bony o wartości: [color:"red"]100zł 300zł [/color]
Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.
Bony pochodzą z promocji dotyczącej zdobytej przez Legię liczby punktów w rundzie wiosennej.
Bede posiadał dwa bony ponieważ zarówna ja jak i mój brat wygralismy nagrody w tej promocji.
!!! Ceny do negocjacji !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Udana wymiana z Kanciastym na kwote 321 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Polecam użytkownika kanciasty. Wymiana bardzo sprawna, dobry kontakt. To moja pierwsza wymiana, choć pewnie nie ostatnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro dla ziomka z Wrocławia! Potwierdzam udana wymiane. Szybko, bezproblemowo i bardzo milo:) Polecam wszystkim!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123 |
kANCIASTY TY CIĄGLE SIĘ WYMIENIASZ- GJESTEŚ ŁOWCĄ BONUSÓW I AMS ZKILKA KONT CZY JAK ?? CZY CIĄGLE WYGRYWASZ. bO JA JESZCE Z BUAK NIGDY NIE WYPŁACIŁEM A GRAM JUŻ TYLE LAT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450 |
kANCIASTY TY CIĄGLE SIĘ WYMIENIASZ- GJESTEŚ ŁOWCĄ BONUSÓW I AMS ZKILKA KONT CZY JAK ?? CZY CIĄGLE WYGRYWASZ. bO JA JESZCE Z BUAK NIGDY NIE WYPŁACIŁEM A GRAM JUŻ TYLE LAT. lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> zazdrościsz?? a może nie gra u buków tylko w pokera, gdzie (moim zdaniem) łatwiej wygrać pieniądze?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|