Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 21 1 2 14 15 16 17 18 20 21
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Quote
Sprzedam pieniążki na Neteller.... ( że sprawdzony i wiarygodny to już chyba pisać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiele wymian za soba ponad 100, wystarczy przejrzeć po postach i po stażu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) NIE BIORE ŻADNYCH PROWIZJI (zresztą jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) piszcie.... [b] gg 7995932 & priv
mam także 5 bonów do bah..... [b] gg 7995932 & priv

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
oddam za darmo bon do bet-at-home/betole

UB4X8-D1D8L-VJF5G-A4342-4Y2FK2

kto pierwszy ten lepszy

Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
=========================================================
Posiadam okolo 1500zl na moneyboobers chetnie wymienie sie na mbank ,
Chetnych prosze o wiadomosc na priv lub gg2927907,
Nie pobieram zadnych prowizji , i wplacam drugi.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Sprzedam 200 PLN na MB oczekuje na Inteligo

Zainteresowani pisac prv.

Mam za soba wiele udanych wymian z Vebnasterem

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
Sprzedam 66 EURO na MB, bez prowizji, wplaca tylko mBank. kontakt gg: 1989345 lub PW

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
sprzedam bony do bah po 3 zł

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Sprzedam ok. 50 PLN na MoneyBookers oczekuje na Inteligo nie pobieram prowizji.Zaufanym wplacam pierwszy.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Quote
[quote]Mam 400PLN na MB i pilnie wymienie na Inteligo. Nie pobieram prowizji, mam na swoim koncie udane wymiany z: Piotras, Vebnaster, moonlight. Kontakt priv.
PS: Bardzo pilne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
Piotrek_ndm

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
gg: 1978294 lub priv

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
sprzedam bony po 3 zl o wartosci 5 zl do bah daje peirwszy moje gg 1978294 lb priv

Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 504
oddam bon do b-a-h:

GX9M7-TT6Y1-SXGBE-9F93H-MSTC1X

kto pierwszy ten lepszy

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Quote
sprzedam bony po 3 zl o wartosci 5 zl do bah daje peirwszy moje gg 1978294 lb priv

udana transakcja - polecam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
W
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,913
sprzedam bony po 2,50 do betathome pilne : 1978294 moje gg
lub priv duzo bonow

Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 121
Polecam użytkownika kanciasty. Wymiana bardzo sprawna, dobry kontakt. To moja pierwsza wymiana, choć pewnie nie ostatnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro dla ziomka z Wrocławia!

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Mam 118 PLN na moneybookers, chcę hajs do mbanku

jak cos to priv proszę

Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
w Przyszłym tygodniu będe posiadał prawidłowe i w 100% działające bony do Bet24
bony o wartości:
[color:"red"]100zł
300zł [/color]

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.

Bony pochodzą z promocji dotyczącej zdobytej przez Legię liczby punktów w rundzie wiosennej.

Bede posiadał dwa bony ponieważ zarówna ja jak i mój brat wygralismy nagrody w tej promocji.

!!! Ceny do negocjacji !!!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Udana wymiana z Kanciastym na kwote 321 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Polecam użytkownika kanciasty. Wymiana bardzo sprawna, dobry kontakt. To moja pierwsza wymiana, choć pewnie nie ostatnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro dla ziomka z Wrocławia!
Potwierdzam udana wymiane. Szybko, bezproblemowo i bardzo milo:) Polecam wszystkim!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 123
D
member
member
D Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123
kANCIASTY TY CIĄGLE SIĘ WYMIENIASZ- GJESTEŚ ŁOWCĄ BONUSÓW I AMS ZKILKA KONT CZY JAK ?? CZY CIĄGLE WYGRYWASZ. bO JA JESZCE Z BUAK NIGDY NIE WYPŁACIŁEM A GRAM JUŻ TYLE LAT.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Quote
kANCIASTY TY CIĄGLE SIĘ WYMIENIASZ- GJESTEŚ ŁOWCĄ BONUSÓW I AMS ZKILKA KONT CZY JAK ?? CZY CIĄGLE WYGRYWASZ. bO JA JESZCE Z BUAK NIGDY NIE WYPŁACIŁEM A GRAM JUŻ TYLE LAT.

lol <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

zazdrościsz?? a może nie gra u buków tylko w pokera, gdzie (moim zdaniem) łatwiej wygrać pieniądze?

Strona 16 z 21 1 2 14 15 16 17 18 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon, rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, $-man, bukma, poozon), 2,335 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,088
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1