|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123 |
KAŻDY CHCE KASĘ NA KONTO ?? A to w mbanku a to w inteligo? A KTO CHCE NA MONEYBOOKERS?? Chyba NIKT?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 801 |
Przygarne (komuś niepotrzebny) bon do BETATHOME... PRIV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />))))
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Sprzedam pieniążki na Neteller.... ( że sprawdzony i wiarygodny to już chyba pisać nie musze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> wiele wymian za soba ponad 100, wystarczy przejrzeć po postach i po stażu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) NIE BIORE ŻADNYCH PROWIZJI (zresztą jak zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) piszcie.... [b] gg 7995932 & priv mam także 5 bonów do bah..... [b] gg 7995932 & priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123 |
Tak ja grałem pokera z kolegami i traciłem jak głupi. To samo będzie u buka. Jak karta nie idzie to nic na to nie poradzisz ani zazdrość ani nic nie pomoże. Nie zazdroszce tylko się pytam jak on to robi i jak wygrać w takim razie w tego pokera i na czym to polega? Bo wtopić chyba łatwo skoro buk daje 100 usd bonusa nawet. ?? Ja wtopiłem 11 tys USD w sumei za ostani rok.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Moge sprzedac srodki z MoneyBookers. gg:(1283021) / posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232, PiotrekX, Verbatim, Don.(z kropka), coloo, GiGi, Beerde, [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Potwierdzam wymiane z [color:"blue"] muppet [/color] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki z MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB ale na bardzo wysoki % bo mam nadmiar i drobe sumki ;]/ gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
To do jutra ;] dobranoc ;] hehe
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232, PiotrekX, Verbatim, Don.(z kropka), coloo, GiGi, Beerde, [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
kANCIASTY TY CIĄGLE SIĘ WYMIENIASZ- GJESTEŚ ŁOWCĄ BONUSÓW I AMS ZKILKA KONT CZY JAK ?? CZY CIĄGLE WYGRYWASZ. bO JA JESZCE Z BUAK NIGDY NIE WYPŁACIŁEM A GRAM JUŻ TYLE LAT. Odpisalem Ci na Twojego priva, jesli bedziesz sie stosowal do 'wskazowek' ktore Ci napisalem, tez bedziesz osiagal zyski, ale nie ma niczego za darmo, bukmacherka jak kazdy sport wymaga, duzo pracy, czasu i poswiecenia, odrobinke szalenstwa i przede wszystkim duzego doswiadczenia. Powodzenia!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Potrzebuję 150 pln na MB, oddaję na Inteligo ... PILNE!
GG: 1634044
PS: Przed wymianą potwierdzenie na priv, bez tego NIGDY się nie wymieniam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Udana wymiana z Kanciastym na kwote 321 PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Potwierdzam wymiane z uzytkownikiem Oli. Szybko i bezproblemowo. Polecam wszystkim! Wciaz mam do wymiany 300 Euro na Neteller. Nie pokrywam kosztow wymiany, ale nie pobieram zadnej prowizji. W zamian przyjme tylko na Moneybookers ewentualnie na mBank [sprawa do dogadania]. Zainteresowanych prosze o priv lub GG 1591251 [niewidoczny]. Mam blisko 40 udanych wymian, a po zlapaniu przeze mnie oszusta mysle, ze jestem juz wystarczajaco sprawdzona i pewna osoba. Pamietajcie przed jakakolwiek swoja wymiana proscie o przeslanie priva, by upewnic ze osoba z ktora sie wymieniacie, jest ta za ktora sie podaje, jesli nie zweryfikowaliscie numeru GG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 123 |
Weryfikujcie nr stacjonarny i dane nazwisko w TPSA też.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Potrzebuję 150 pln na MB, oddaję na Inteligo ... PILNE!
GG: 1634044
PS: Przed wymianą potwierdzenie na priv, bez tego NIGDY się nie wymieniam... Udana wymiana! Gorąco Polecam!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,819 |
Potrzebuję 150 pln na MB, oddaję na Inteligo ... PILNE!
GG: 1634044
PS: Przed wymianą potwierdzenie na priv, bez tego NIGDY się nie wymieniam... Udana wymiana! Gorąco Polecam!!!!! POTWIERDZAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 92 |
chce ktos bon do bah kupić ?? za 3.30 zł  Prosze na prv czekam teraz :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
chce ktos bon do bah kupić ?? za 3.30 zł  Prosze na prv czekam teraz :] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Wymiana z Vebnsterem wzorowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5 |
wymienie bon z bah z wp na inny bon do bah
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 92 |
Widze że nikt nieche kupic daje za friko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Prosze napisac kto wykorzystał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Twój kod dostępu to: VVDRN-ZUAH8-LK8C4-SPXVT-6GNC3T
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Pilnie potrzebuje 100-150 zł na MB, oddaje na mbank.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215 |
Pilnie potrzebuje 100-150 zł na MB, oddaje na mbank. ponawiam Priv lub GG 2071760(wyjatkowo tylko dzis ten numer)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|