Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#57558 16/04/2004 21:42
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kontynuacja poprzedniego tematu.

Bonus: Unibet
#57559 16/04/2004 21:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
nie znasz Conrad przy okzji odp na moje pytanie?

moze mi ktos powiedziec jaki betandwin.com ma merchant code w netelerze?

#57560 17/04/2004 01:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:

moze mi ktos powiedziec jaki betandwin.com ma merchant code w netelerze?
czy naprawde nikt z 11 tysi forumowiczow nie zna tego yebanego kodu??

#57561 17/04/2004 02:00
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
W obecnie oferowaym przez betandwin meczu LIVE Arsenal - Leeds jest kurs na to "kto będzie miał pierwszy rzut rożny w I połowie meczu" mimo że jest już przerwa... Postawiłem pod koniec I połowy (w 44minucie) że żadna z drużyn po kursie 26, bo myślałem że jeszcze nikt nie wykonywał... Okazuje sięjednak że Leeds miało rzut rożny ale dużo wcześniej... Zatem ten typ był już prawdopodobnie na drugą połowę, zatem zostałem wprowadzony w błąd i kase powinni mi chyba oddać...????

#57562 17/04/2004 04:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał ryf:
[qb]W obecnie oferowaym przez betandwin meczu LIVE Arsenal - Leeds jest kurs na to "kto będzie miał pierwszy rzut rożny w I połowie meczu" mimo że jest już przerwa... Postawiłem pod koniec I połowy (w 44minucie) że żadna z drużyn po kursie 26, bo myślałem że jeszcze nikt nie wykonywał... Okazuje sięjednak że Leeds miało rzut rożny ale dużo wcześniej... Zatem ten typ był już prawdopodobnie na drugą połowę, zatem zostałem wprowadzony w błąd i kase powinni mi chyba oddać...????[/qb]
Wydaje Ci sie - nie przeczytales dokladnie co obstawiasz...dosc niewidoczne sa te cyferki...tez kiedys sie na tym przejechalem..

#57563 17/04/2004 05:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]

moze mi ktos powiedziec jaki betandwin.com ma merchant code w netelerze? [/qb]
HOOOOOOP

#57564 17/04/2004 14:19
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ryf:
[qb]W obecnie oferowaym przez betandwin meczu LIVE Arsenal - Leeds jest kurs na to "kto będzie miał pierwszy rzut rożny w I połowie meczu" mimo że jest już przerwa... Postawiłem pod koniec I połowy (w 44minucie) że żadna z drużyn po kursie 26, bo myślałem że jeszcze nikt nie wykonywał... Okazuje sięjednak że Leeds miało rzut rożny ale dużo wcześniej... Zatem ten typ był już prawdopodobnie na drugą połowę, zatem zostałem wprowadzony w błąd i kase powinni mi chyba oddać...????[/qb]
Wydaje Ci sie - nie przeczytales dokladnie co obstawiasz...dosc niewidoczne sa te cyferki...tez kiedys sie na tym przejechalem..[/qb]
Nie wydaje mi się LuNo - wklejam teraz na dowód tego co napisałem zawarty zakład z historii...

2004-04-16 21:47 Pojedynczy FC Arsenal - Leeds United (1. rzut rożny w I połowie) no corner 2

Zwróć uwagę o której zakłąd został zawarty... Wtedy wg b&w była 44 minuta I połowy

Wysłałem do nich e-maila w tej sprawie:
Dzień dobry!
Wczoraj (Piątek 16 kwietnia) przy zawieraniu zakładu Live w oferowanym przez Waszą firmę meczu Arsenal - Leeds zostałem wprowadzony w błąd. W 44 minucie pierwszej połowy oferowany był zakłąd na to "kto bedzie miał pierwszy rzut rożny w I połowie" Ponieważ myślałem że do tej pory rzutu rożnego nie było a kurs na to zdarzenie wynosił 26 więc zawarłem zakład... Niestety okazało się później że pierwszy rzut rożny został już dużo wcześniej wykonany przez Leeds a zakład był oferowany na II połowę meczu a nie jak napisano na I...
Myślę, że firma dbając o klienta powinna zwrócić stawkę jaką zawarłem na zagranie tego zakładu...

#57565 17/04/2004 18:14
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał ryf:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał ryf:
[qb]W obecnie oferowaym przez betandwin meczu LIVE Arsenal - Leeds jest kurs na to "kto będzie miał pierwszy rzut rożny w I połowie meczu" mimo że jest już przerwa... Postawiłem pod koniec I połowy (w 44minucie) że żadna z drużyn po kursie 26, bo myślałem że jeszcze nikt nie wykonywał... Okazuje sięjednak że Leeds miało rzut rożny ale dużo wcześniej... Zatem ten typ był już prawdopodobnie na drugą połowę, zatem zostałem wprowadzony w błąd i kase powinni mi chyba oddać...????[/qb]
Wydaje Ci sie - nie przeczytales dokladnie co obstawiasz...dosc niewidoczne sa te cyferki...tez kiedys sie na tym przejechalem..[/qb]
Nie wydaje mi się LuNo - wklejam teraz na dowód tego co napisałem zawarty zakład z historii...

2004-04-16 21:47 Pojedynczy FC Arsenal - Leeds United (1. rzut rożny w I połowie) no corner 2

Zwróć uwagę o której zakłąd został zawarty... Wtedy wg b&w była 44 minuta I połowy

Wysłałem do nich e-maila w tej sprawie:
Dzień dobry!
Wczoraj (Piątek 16 kwietnia) przy zawieraniu zakładu Live w oferowanym przez Waszą firmę meczu Arsenal - Leeds zostałem wprowadzony w błąd. W 44 minucie pierwszej połowy oferowany był zakłąd na to "kto bedzie miał pierwszy rzut rożny w I połowie" Ponieważ myślałem że do tej pory rzutu rożnego nie było a kurs na to zdarzenie wynosił 26 więc zawarłem zakład... Niestety okazało się później że pierwszy rzut rożny został już dużo wcześniej wykonany przez Leeds a zakład był oferowany na II połowę meczu a nie jak napisano na I...
Myślę, że firma dbając o klienta powinna zwrócić stawkę jaką zawarłem na zagranie tego zakładu...[/qb]
--
To faktycznie cos bylo nie tak i mozesz domagac sie wyjasnieni, tudziez zwrotu postawionej kaski, ew dopisania wygranej do konta gracza.

#57566 17/04/2004 18:18
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
teraz taka sama sytuacja jest w meczu Portsmouth - Manchester... ale nie wiem czy był tam już rzut rożny...

#57567 17/04/2004 18:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja Was nie rozumiem. Kurs 26.00 na to, że nie będzie rogu w ostatniej minucie meczu? Po co było to grać? Wiadomo, że taki zakład NIGDY, ale to naprawdę NIGDY i przez ŻADNą firmę nie będzie uznany. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Przy takim błędzie możliwy jest tylko ewentualnie zwrot stawki. Po co więc samemu pakować się w kłopoty?

#57568 17/04/2004 18:52
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Betandwin często robi błędy w zakłądach LIVE, wczoraj wróciłem do domu włączyłem LIVE BETTING w 42 minucie meczu Arsenalu i nawet nie miałem czasu sięzastanawiać nad tym czy się pomylili czy nie... Ciekawostką jest to że w angielkiesj wersji wszystko pokazane jest w porzadku natomiast w polskiej są błędy...

#57569 17/04/2004 19:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Czy trzeba się nad tym zastanawiać? Mi się wydaje, że nie.

#57570 17/04/2004 19:37
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]
moze mi ktos powiedziec jaki betandwin.com ma merchant code w netelerze? [/qb]
:rolleyes:

#57571 17/04/2004 23:06
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Opis spotkania na B&W:
19.kolejka
Lech Poznań stoi przed ogromną szansą awansu do finału Pucharu Polski. Musi tylko utrzymać przewagę w meczu z Widzewem Łódz i zdobyć kolejne punkty...Co ty na to?

O co chodzi, czy to jakis dzieciak, albo idiota robi im te komentarze. lol

#57572 18/04/2004 00:47
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
gruda rano napisałem do supportu BW mail z pytaniem o ten code, bo też nie mogę wpłacić ze strony BW. No cóż, support chyba go nie zna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> bo do tej pory nie odpowiedział (pisałem do tego angielskiego, bo polski podobno odpoczywa w weekendy).
A w sumie to dobrze że nie odpowiedzieli, bo ładnie bym wtopił na Zagłębiu Lubin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#57573 18/04/2004 02:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
nie ma bardziej poyebanego buka niz baw. a do ich english supportu pisalem wczoraj 3 razy od 17. dzisiaj do poludnia poszlo kolejne 5 maili. az wreszcie dostalem odpowiedz po 14

Dear Mr. ****,

Our customer support team has received your enquiry and will reply to you as soon as possible.

betandwin thank you for your understanding and patience and apologize for any inconvenience this delay may cause.

betandwin assure our customers of the importance we put on our customer input, and the efficiency with which our support team respond.

Best regards,

Your support team at betandwin.com

jak mniemam odpisal mi automat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: no to dolozylem do pieca pare pikantnych maili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
gdyby nie obietnica jaka sobie zlozylem, ze bede ich mlocil za polityke nakladania limitow (od czego sa znajomi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ), to dawno bym ich olal. ale dobra nasza! wprowadzili moneybookers-teraz mlocenie bedzie jeszcze latwiejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#57574 18/04/2004 16:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Ile najmniej trzeba wplacic w Betandwin?? Czy mozna wplacac w polskiej walucie??

#57575 18/04/2004 16:58
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Czy wam tez tak wolno chodzi ta nowa strona B&W? Od czasu gdy ja uruchomili wejscie jak i puszczenie jakiegokolwiek kuponu zajmuje mi 5 razy wiecej czasu. Gram u wielu bukmacherow i myslalem ze najwolniejszy z nich jest Sporting, ale to co sie dzieje z B&W to juz przegiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Co oni mysla ze kazdy ma DSL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> :eek:

#57576 18/04/2004 18:42
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
Witam. Orientuje sie ktos moze czy ta promocja z podwajaniem kasy na koncie dla nowych uzytkownikow jest wciaz aktualna? Mam pytanko w zwiazku z tym - czy po przyznaniu tego bonusu mozna od razu wyplacic kase, czy trzeba ja zainwestowac(tak jak to jest w expekcie)? Z gory dzieki za odpowiedz

#57577 18/04/2004 19:11
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
Quote
Oryginalnie wysłał klocek666:
[qb]Witam. Orientuje sie ktos moze czy ta promocja z podwajaniem kasy na koncie dla nowych uzytkownikow jest wciaz aktualna? Mam pytanko w zwiazku z tym - czy po przyznaniu tego bonusu mozna od razu wyplacic kase, czy trzeba ja zainwestowac(tak jak to jest w expekcie)? Z gory dzieki za odpowiedz[/qb]
Promocja jest , ale wiadomo ze od razu nie wyplacisz...Gdyby tak bylo to bym na wszystkich moich kumpli zakladal konta i nie grajac zarobilbym calkiem spora kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,441 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,168
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1