Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
Mam pytanie czy pokazuje wam sie tam informacja przy obstawianiu "Łączna liczba punktów za kartki" jak to jest naliczane ?? jak tak to bylbym wdzieczny za napisanie jak to sie tam nalicza bo myslalem ze tak jak za bramki tzn nr koszulki kartka. ale niewiem z góry uprzejmie dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#575844 12/06/2006 13:50
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Ludzie proszę napiszmy do Expektu prosby mailem, aby przedluzyli ta promocje, niestety nie zdazylem wplacic tam kasy kiedy byla ta promocja MŚ, myślę że paredziesiąt takich maili, spowoduje to że Expekt zobaczy że jest duże zainteresowanie tą promocją, i przedłuży ją jescze o 4 dni. Dlatego bierzemy się do roboty i wysylamy maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
GO GO GO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Pisząc wypłaciłem kase.. miałem taką nadzieję.. otóż dostałem od nich dzisiaj maila ze na MB mogę wypłacić tylko 800PLN czyli tyle ile wpłaciłem, resztę na konto bankowe.. Dla mnie wielki minus.

Szanowny kliencie, dokonanie takiej wyplaty do Moenybookers nie jest fizycznie mozliwe. Nie moze Pan wyplacic kwoty
wiekszej anizeli ostatnio wplacony depozyt na konto gracza. Kontaktowalismy sie w tej kwestii takze z serwisem
Moneybookers ale zdecydowanie odmowili umozliwienia takiej transakcji.

Moze wiec Pan zatem albo wyplacic wszystkie srodki na konto bankowe, albo tez 800 PLN na Moneybookers a reszte na konto
bankowe.


Z całym szacunkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Expekt

0 profesjonalizmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Schranzer

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
Czy promocja 50 % epozytu jeszcze trwa???

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Zanim się wk***ię, proszę o ew wyjaśnienie, gdzie jest hak, bo może nie mam racji: z braku pomysłów zagrałem dziś w Expie, że Del Piero nie strzeli bramki. Przy zakładzie była adnotacja, że żeby zakład został rozliczony zawodnik musi zagrać w meczu. Alex zagrał. Ostanie kilka minut, ale zagrał. Wchodzę sobie na Expa a tam zwrot. Sk*********wo Expa czy moja błędna interpretacja?

--
pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Quote
Zanim się wk***ię, proszę o ew wyjaśnienie, gdzie jest hak, bo może nie mam racji: z braku pomysłów zagrałem dziś w Expie, że Del Piero nie strzeli bramki. Przy zakładzie była adnotacja, że żeby zakład został rozliczony zawodnik musi zagrać w meczu. Alex zagrał. Ostanie kilka minut, ale zagrał. Wchodzę sobie na Expa a tam zwrot. Sk*********wo Expa czy moja błędna interpretacja?

--
pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*

z tego co wiem
przynajmniej bet24, unibet, centrebet i nordicbet maja ze zawodnik musi wystapic w pierwszy skladzie zeby zaklad byl wazny, takze przypuszczam ze identycznie jest w expekt, i nie ma o co sie wkurwiac, bo jakby strzelil bramke po zmianie na pewno by ci raczej tego nie rozliczyli jako zaklad przegrany, bo nie mieli by takiego prawa

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
dzieki terrorist, pewnie masz racje, biore pod uwage, ze to ja czegos niedopatrzylem, wiec czas na wk******ie zostawialem sobie na pozniej... ;-)

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Pisząc wypłaciłem kase.. miałem taką nadzieję.. otóż dostałem od nich dzisiaj maila ze na MB mogę wypłacić tylko 800PLN czyli tyle ile wpłaciłem, resztę na konto bankowe.. Dla mnie wielki minus.

Szanowny kliencie, dokonanie takiej wyplaty do Moenybookers nie jest fizycznie mozliwe. Nie moze Pan wyplacic kwoty
wiekszej anizeli ostatnio wplacony depozyt na konto gracza. Kontaktowalismy sie w tej kwestii takze z serwisem
Moneybookers ale zdecydowanie odmowili umozliwienia takiej transakcji.

Moze wiec Pan zatem albo wyplacic wszystkie srodki na konto bankowe, albo tez 800 PLN na Moneybookers a reszte na konto
bankowe.


Z całym szacunkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Expekt

0 profesjonalizmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Schranzer

przeciez to jakies oszustwo... oni sie kontaktowali z moneybookers haha dobreeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
to niech sie skontaktuja jeszcze raz i zapytaja dlaczego wszystkim innym bukom umozliwiaja dowolne wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

to jest JAWNE robienie w ch... swoich klientow, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> na takich "profesjonalistow"

PS no chyba ze to te sieroty z polskiego supportu znowu sa niedoinformowane... moze lepiej dowiedziec sie w ang. supporcie

Dołączył: May 2005
Posty: 777
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 777
Rozumiem tez ze moge grac rozne dyscypliny tylko one sie do obrotu nie wliczaja ;]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Nie wszystkiem kazdy umozliwia dowolne wyplaty. Jak wplacasz np. do Betfair Netellerem to potem mozesz wyplacic tylko tyle ile wplaciles.

Pewnie w innych tez tak bywa przy wplatach MB / Neteller. W Expekcie bez problemu mozna wyplacic nadwyzke na Neteller wplasnie i nie widze powodu do wkurzania sie.

Wojtek

Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Dokładnie jak pisze nowy WK, w Betfair dla MB i Neteller, suma depozytów musi równać się sumie wypłat, reszta do wypłacenia na konto bankowe, w Expekt podobnie, byc może jest to wada Betfair czy Expektu, za to wiekszą zaletą niż wadą jest to, że mozesz wpłacić Netellerem czy MB a wypłacić swobodnie, bez opłat konto bankowe, a tego juz nie ma nigdzie, poza zdaje sie Gamebookers.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
W Expekcie bez problemu mozna wyplacic nadwyzke na Neteller wplasnie i nie widze powodu do wkurzania sie.

Wojtek
czyli można wpłacić przez MB a wypłacic na Neteller???

#575855 13/06/2006 07:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
Quote
Czy promocja 50 % epozytu jeszcze trwa???

Quote
Ludzie proszę napiszmy do Expektu prosby mailem, aby przedluzyli ta promocje, niestety nie zdazylem wplacic tam kasy kiedy byla ta promocja MŚ, myślę że paredziesiąt takich maili, spowoduje to że Expekt zobaczy że jest duże zainteresowanie tą promocją, i przedłuży ją jescze o 4 dni. Dlatego bierzemy się do roboty i wysylamy maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
GO GO GO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Quote
W Expekcie bez problemu mozna wyplacic nadwyzke na Neteller wplasnie i nie widze powodu do wkurzania sie.

Wojtek
czyli można wpłacić przez MB a wypłacic na Neteller???

Na pewno bylo mozna. Mam nadzieje, ze po najnowszej promocji nie zmienia tego.

Wg mnie najwiekszy problem jest z buckami w ktorych jak sie raz wplaci karta to blokuje to inne mozliwosci wyplaty niz zwrot na karte. Tak bywa w Pinnaclesports i w Globet. Co prawda mozna to odkrecic ale jest sporo zamieszania.

Wojtek

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Dokładnie jak pisze nowy WK, w Betfair dla MB i Neteller, suma depozytów musi równać się sumie wypłat, reszta do wypłacenia na konto bankowe, w Expekt podobnie, byc może jest to wada Betfair czy Expektu, za to wiekszą zaletą niż wadą jest to, że mozesz wpłacić Netellerem czy MB a wypłacić swobodnie, bez opłat konto bankowe, a tego juz nie ma nigdzie, poza zdaje sie Gamebookers.

nieprawda, w Betfair mozna wyplacac dowolna ilosc gotowki (przynajmniej na MB, nie wiem jak z netellerem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
kapa z tą promocją 50% od depozytu wpłaciłem 800pln rano w niedziele napisałem maila i nic. dziś mija 0 9.23 72godziny i kasy na koncie nima

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
nieprawda, w Betfair mozna wyplacac dowolna ilosc gotowki (przynajmniej na MB, nie wiem jak z netellerem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Na neteller tyle ile sie wplacilo:

Your available to withdraw balance via NETeller is:&#8364; xxx.00

i nizej masz:

NETeller Summary:
Total Deposits: &#8364;yyy.00 Total Withdrawals: &#8364;zzz.00 Net Deposits: &#8364;xxx.00

MB nie ma wg mnie takiego ograniczenia.

Wojtek

Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
Macie super przywileje, lub po prostu jeszcze nie przekroczyliście salda wpłat by Moneybookers, ja mam komunikat jak ponizej przy próbie wypłaty na MB, limit dawno przekroczony:

ALARM
Za pomocą tej metody nie można wypłacić więcej niż EUR0.00 do momentu wyrównania salda netto depozytu za pomocą innych metod płatności.

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, forty, rafal08, latajaca_holenderka, rymoholik, aker, $-man, kamel, Sensei), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,299
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1