|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1 |
Mam pytanie czy pokazuje wam sie tam informacja przy obstawianiu "Łączna liczba punktów za kartki" jak to jest naliczane ?? jak tak to bylbym wdzieczny za napisanie jak to sie tam nalicza bo myslalem ze tak jak za bramki tzn nr koszulki kartka. ale niewiem z góry uprzejmie dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Ludzie proszę napiszmy do Expektu prosby mailem, aby przedluzyli ta promocje, niestety nie zdazylem wplacic tam kasy kiedy byla ta promocja MŚ, myślę że paredziesiąt takich maili, spowoduje to że Expekt zobaczy że jest duże zainteresowanie tą promocją, i przedłuży ją jescze o 4 dni. Dlatego bierzemy się do roboty i wysylamy maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> GO GO GO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Pisząc wypłaciłem kase.. miałem taką nadzieję.. otóż dostałem od nich dzisiaj maila ze na MB mogę wypłacić tylko 800PLN czyli tyle ile wpłaciłem, resztę na konto bankowe.. Dla mnie wielki minus.
Szanowny kliencie, dokonanie takiej wyplaty do Moenybookers nie jest fizycznie mozliwe. Nie moze Pan wyplacic kwoty wiekszej anizeli ostatnio wplacony depozyt na konto gracza. Kontaktowalismy sie w tej kwestii takze z serwisem Moneybookers ale zdecydowanie odmowili umozliwienia takiej transakcji.
Moze wiec Pan zatem albo wyplacic wszystkie srodki na konto bankowe, albo tez 800 PLN na Moneybookers a reszte na konto bankowe.
Z całym szacunkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Expekt
0 profesjonalizmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Schranzer
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
Czy promocja 50 % epozytu jeszcze trwa???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
Zanim się wk***ię, proszę o ew wyjaśnienie, gdzie jest hak, bo może nie mam racji: z braku pomysłów zagrałem dziś w Expie, że Del Piero nie strzeli bramki. Przy zakładzie była adnotacja, że żeby zakład został rozliczony zawodnik musi zagrać w meczu. Alex zagrał. Ostanie kilka minut, ale zagrał. Wchodzę sobie na Expa a tam zwrot. Sk*********wo Expa czy moja błędna interpretacja?
-- pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent*
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Zanim się wk***ię, proszę o ew wyjaśnienie, gdzie jest hak, bo może nie mam racji: z braku pomysłów zagrałem dziś w Expie, że Del Piero nie strzeli bramki. Przy zakładzie była adnotacja, że żeby zakład został rozliczony zawodnik musi zagrać w meczu. Alex zagrał. Ostanie kilka minut, ale zagrał. Wchodzę sobie na Expa a tam zwrot. Sk*********wo Expa czy moja błędna interpretacja?
-- pzdr.bcn1899 *blaugrana al vent* z tego co wiem przynajmniej bet24, unibet, centrebet i nordicbet maja ze zawodnik musi wystapic w pierwszy skladzie zeby zaklad byl wazny, takze przypuszczam ze identycznie jest w expekt, i nie ma o co sie wkurwiac, bo jakby strzelil bramke po zmianie na pewno by ci raczej tego nie rozliczyli jako zaklad przegrany, bo nie mieli by takiego prawa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939 |
dzieki terrorist, pewnie masz racje, biore pod uwage, ze to ja czegos niedopatrzylem, wiec czas na wk******ie zostawialem sobie na pozniej... ;-)
-- pzdr.bcn1899 *som i serem*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Pisząc wypłaciłem kase.. miałem taką nadzieję.. otóż dostałem od nich dzisiaj maila ze na MB mogę wypłacić tylko 800PLN czyli tyle ile wpłaciłem, resztę na konto bankowe.. Dla mnie wielki minus.
Szanowny kliencie, dokonanie takiej wyplaty do Moenybookers nie jest fizycznie mozliwe. Nie moze Pan wyplacic kwoty wiekszej anizeli ostatnio wplacony depozyt na konto gracza. Kontaktowalismy sie w tej kwestii takze z serwisem Moneybookers ale zdecydowanie odmowili umozliwienia takiej transakcji.
Moze wiec Pan zatem albo wyplacic wszystkie srodki na konto bankowe, albo tez 800 PLN na Moneybookers a reszte na konto bankowe.
Z całym szacunkiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> Expekt
0 profesjonalizmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Schranzer przeciez to jakies oszustwo... oni sie kontaktowali z moneybookers haha dobreeee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> to niech sie skontaktuja jeszcze raz i zapytaja dlaczego wszystkim innym bukom umozliwiaja dowolne wyplaty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> to jest JAWNE robienie w ch... swoich klientow, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> na takich "profesjonalistow" PS no chyba ze to te sieroty z polskiego supportu znowu sa niedoinformowane... moze lepiej dowiedziec sie w ang. supporcie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Rozumiem tez ze moge grac rozne dyscypliny tylko one sie do obrotu nie wliczaja ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Nie wszystkiem kazdy umozliwia dowolne wyplaty. Jak wplacasz np. do Betfair Netellerem to potem mozesz wyplacic tylko tyle ile wplaciles.
Pewnie w innych tez tak bywa przy wplatach MB / Neteller. W Expekcie bez problemu mozna wyplacic nadwyzke na Neteller wplasnie i nie widze powodu do wkurzania sie.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Dokładnie jak pisze nowy WK, w Betfair dla MB i Neteller, suma depozytów musi równać się sumie wypłat, reszta do wypłacenia na konto bankowe, w Expekt podobnie, byc może jest to wada Betfair czy Expektu, za to wiekszą zaletą niż wadą jest to, że mozesz wpłacić Netellerem czy MB a wypłacić swobodnie, bez opłat konto bankowe, a tego juz nie ma nigdzie, poza zdaje sie Gamebookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
W Expekcie bez problemu mozna wyplacic nadwyzke na Neteller wplasnie i nie widze powodu do wkurzania sie.
Wojtek czyli można wpłacić przez MB a wypłacic na Neteller???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 276 |
Czy promocja 50 % epozytu jeszcze trwa??? Ludzie proszę napiszmy do Expektu prosby mailem, aby przedluzyli ta promocje, niestety nie zdazylem wplacic tam kasy kiedy byla ta promocja MŚ, myślę że paredziesiąt takich maili, spowoduje to że Expekt zobaczy że jest duże zainteresowanie tą promocją, i przedłuży ją jescze o 4 dni. Dlatego bierzemy się do roboty i wysylamy maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> GO GO GO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
W Expekcie bez problemu mozna wyplacic nadwyzke na Neteller wplasnie i nie widze powodu do wkurzania sie.
Wojtek czyli można wpłacić przez MB a wypłacic na Neteller??? Na pewno bylo mozna. Mam nadzieje, ze po najnowszej promocji nie zmienia tego. Wg mnie najwiekszy problem jest z buckami w ktorych jak sie raz wplaci karta to blokuje to inne mozliwosci wyplaty niz zwrot na karte. Tak bywa w Pinnaclesports i w Globet. Co prawda mozna to odkrecic ale jest sporo zamieszania. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Dokładnie jak pisze nowy WK, w Betfair dla MB i Neteller, suma depozytów musi równać się sumie wypłat, reszta do wypłacenia na konto bankowe, w Expekt podobnie, byc może jest to wada Betfair czy Expektu, za to wiekszą zaletą niż wadą jest to, że mozesz wpłacić Netellerem czy MB a wypłacić swobodnie, bez opłat konto bankowe, a tego juz nie ma nigdzie, poza zdaje sie Gamebookers. nieprawda, w Betfair mozna wyplacac dowolna ilosc gotowki (przynajmniej na MB, nie wiem jak z netellerem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 915 |
kapa z tą promocją 50% od depozytu wpłaciłem 800pln rano w niedziele napisałem maila i nic. dziś mija 0 9.23 72godziny i kasy na koncie nima
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
nieprawda, w Betfair mozna wyplacac dowolna ilosc gotowki (przynajmniej na MB, nie wiem jak z netellerem) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> Na neteller tyle ile sie wplacilo: Your available to withdraw balance via NETeller is:€ xxx.00 i nizej masz: NETeller Summary: Total Deposits: €yyy.00 Total Withdrawals: €zzz.00 Net Deposits: €xxx.00 MB nie ma wg mnie takiego ograniczenia. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Macie super przywileje, lub po prostu jeszcze nie przekroczyliście salda wpłat by Moneybookers, ja mam komunikat jak ponizej przy próbie wypłaty na MB, limit dawno przekroczony:
ALARM Za pomocą tej metody nie można wypłacić więcej niż EUR0.00 do momentu wyrównania salda netto depozytu za pomocą innych metod płatności.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|