|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Nie masz co sie martwic,automatycznie generuja,wiec dostaniesz szybciej i pin taki sam jak wczesniej,pozdrawiam Skąd jest karta wysyłana, z Anglii? Mimo wszystko powinna dojść przed zakończeniem terminu ważności poprzedniej karty i to z jakimś wyprzedzeniem. Mam tylko nadzieję, że to nie (nasz) system pocztowy jest winien braku karty... Z Anglii.U mnie tez przyszla tuz przed koncem poprzedniej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
U mnie poki co karty brak, na maila nie odpisuja - pomalu kurwica mnie bierze, a klientem jestem dobrym dla nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852 |
20 lutego dostałem info od MB że moja karta jest już w drodze, rzeczywiście ważność mam do marca aktualnej karty, wydaje mi się że to tak długo trwa przez naszą Pocztę Polską, ostatnio kilka zakupów na allegro robiłem i na przesyłke każdą czekałem średnio tydzień, także od conajmniej miesiąca nasza poczta kuleje, stąd mogą być opóźnienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
mam sprawe do kogos kto ma MB i konto vip, oraz limit wyplat 500 euro dziennie z bankomatu, niech wejdzie na konto, zakladka moja karta i zobaczy jaka kwota widnieje mozliwa do wyplaty... teraz wchodze aby sprawdzic czy juz minelo 24h od wyplaty wczoraj.. a tam limit 1000 zl a nie 2000. hm
ktos tez tak ma ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715 Likes: 12 |
Tak samo  1041.03
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Również podobnie. Limit wypłat z bankomatów: PLN 1040.78
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
chyba wszyscy tak maja, napisalem maila do nich i dosc dziwna odpowiedz w stylu, "zgadzamy sie powrocic do wiekszego limitu, juz aktywny"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2013
Posty: 4 |
Mam tak samo - potwierdzam - mam konto VIP Bronze
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
|
|
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342 |
Mam tak samo - potwierdzam - mam konto VIP Bronze U mnie 1000 euro /doba . Teraz VIP Silver ale na Bronze też tyle było . Trzeba poprosić o zmianę limitu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
karta doszla, ile szla chuj wie bo nic nie poinformowali mailowo kiedy wyslali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
u mnie 2500 euro na wyplaty i 5000 euro na transakcje:) wreszcie z wysokoscia wyplat zrobili porzadek brawo!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Zbliżający się koniec kolejnego miesiąca ekscytujących wydarzeń to dobry moment, by przypomnieć Tobie oraz innym członkom Skrill Loyalty Club o przenoszeniu punktów oraz o możliwości ich wydawania, w trybie 24/7, w naszym sklepie Skrill.
Liczba punktów, które można przenieść zależy od Twojegopoziomu Skrill VIP.
Obecnie Twój bilans punktowy Loyalty Club przekracza dozwolone dla Twojego poziomu Skrill VIP maksimum. Poziom VIP Miesięczny limit punktów do przeniesienia Poziom Bronze 60 000 punktów lojalnościowych Poziom Silver 180 000 punktów lojalnościowych Poziom Gold 900 000 punktów lojalnościowych Poziom Diamond 1 800 000 punktów lojalnościowych Dorze rozumiem że chcą zajebać ciężko oszczędzane punkciki , jeśli ich nie będziemy na bieżąco wymieniać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Polecacie kartę moneybookers ? Jakie są plusy i minusy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
chce zamowic karte do konta prowadzonego w EUR , przy wypelnianiu wniosku musze wybrac walute rozliczeniowa karty - do wyboru m.in. EUR i PLN - co wybrac aby tracic jak najmniej na przewalutowaniach ? (nie ruszam sie poza Polske wiec potrzebne mi tylko PLN )
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207 |
czy wymieniał ktoś punkty lojalnosciowe na jakies nagrody albo gotówkę?jak to sie odbywa i ile to trwa? dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
czy wymieniał ktoś punkty lojalnosciowe na jakies nagrody albo gotówkę?jak to sie odbywa i ile to trwa? dzięki piszesz maila ,ze chcesz wymienic punkty na nagrode , oni zabierajapunkty i po kilku dniach dopisuja pieniadza (ja zawsze kase bralem) choc ostatnio wyslali maila gdzie informowali omodernizacji tego ich vip store, teraz chyba nie trzeba pisac zadnych maili tylko bezposrednio z poziomu konta samemu wybierac nagrody w sklepie p.s. podbijam moje pytanie zadane wyzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
punkty - logujesz sie do vip store ( mail i id number potrzebne), tam wrzucasz do koszyka, realizujesz zamówienie , wsio. Cashback z tego vipstore dopiero następnego dnia był dopisany.
Odnośnie karty - Ja posiadam w euro, i przelicznik jest ok, mb mi przelicza w okolicach średniego kursu NBP ( czyli teraz około 4.15), podejrzewam że gdybyś miał karte pln byłoby podobnie z przeliczaniem waluty ale nie próbowałem. Ja bym brał w euro, może akurat sie wybierzesz za granice i wtedy jak znalazł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2013
Posty: 4 |
czy wymieniał ktoś punkty lojalnosciowe na jakies nagrody albo gotówkę?jak to sie odbywa i ile to trwa? dzięki piszesz maila ,ze chcesz wymienic punkty na nagrode , oni zabierajapunkty i po kilku dniach dopisuja pieniadza (ja zawsze kase bralem) choc ostatnio wyslali maila gdzie informowali omodernizacji tego ich vip store, teraz chyba nie trzeba pisac zadnych maili tylko bezposrednio z poziomu konta samemu wybierac nagrody w sklepie p.s. podbijam moje pytanie zadane wyzej jednak zeby wziac kaske trzeba posiadac minimum 50k punktow (to bedzie 100e) a moze sie cos zmienilo ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|