Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by mankiet
Nie masz co sie martwic,automatycznie generuja,wiec dostaniesz szybciej i pin taki sam jak wczesniej,pozdrawiam

Skąd jest karta wysyłana, z Anglii? Mimo wszystko powinna dojść przed zakończeniem terminu ważności poprzedniej karty i to z jakimś wyprzedzeniem.

Mam tylko nadzieję, że to nie (nasz) system pocztowy jest winien braku karty...
Z Anglii.U mnie tez przyszla tuz przed koncem poprzedniej.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
U mnie poki co karty brak, na maila nie odpisuja - pomalu kurwica mnie bierze, a klientem jestem dobrym dla nich.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,852
20 lutego dostałem info od MB że moja karta jest już w drodze, rzeczywiście ważność mam do marca aktualnej karty, wydaje mi się że to tak długo trwa przez naszą Pocztę Polską, ostatnio kilka zakupów na allegro robiłem i na przesyłke każdą czekałem średnio tydzień, także od conajmniej miesiąca nasza poczta kuleje, stąd mogą być opóźnienia

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
mam sprawe do kogos kto ma MB i konto vip, oraz limit wyplat 500 euro dziennie z bankomatu, niech wejdzie na konto, zakladka moja karta i zobaczy jaka kwota widnieje mozliwa do wyplaty... teraz wchodze aby sprawdzic czy juz minelo 24h od wyplaty wczoraj.. a tam limit 1000 zl a nie 2000. hm

ktos tez tak ma ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,715
Likes: 12
Tak samo wink 1041.03

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Również podobnie.
Limit wypłat z bankomatów: PLN 1040.78

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
chyba wszyscy tak maja, napisalem maila do nich i dosc dziwna odpowiedz w stylu, "zgadzamy sie powrocic do wiekszego limitu, juz aktywny"

Dołączył: Feb 2013
Posty: 4
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 4
Mam tak samo - potwierdzam - mam konto VIP Bronze

Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Wujas
Wujas
Dołączył: Oct 2009
Posty: 1,342
Originally Posted by rami87
Mam tak samo - potwierdzam - mam konto VIP Bronze

U mnie 1000 euro /doba .

Teraz VIP Silver ale na Bronze też tyle było . Trzeba poprosić o zmianę limitu.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
karta doszla, ile szla chuj wie bo nic nie poinformowali mailowo kiedy wyslali

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
u mnie 2500 euro na wyplaty i 5000 euro na transakcje:) wreszcie z wysokoscia wyplat zrobili porzadek brawo!

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
najwyzszy status VIP ?

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by JuN
najwyzszy status VIP ?
tak

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Zbliżający się koniec kolejnego miesiąca ekscytujących wydarzeń to dobry moment, by przypomnieć Tobie oraz innym członkom Skrill Loyalty Club o przenoszeniu punktów oraz o możliwości ich wydawania, w trybie 24/7, w naszym sklepie Skrill.

Liczba punktów, które można przenieść zależy od Twojegopoziomu Skrill VIP.

Obecnie Twój bilans punktowy Loyalty Club przekracza dozwolone dla Twojego poziomu Skrill VIP maksimum.
Poziom VIP Miesięczny limit punktów do przeniesienia
Poziom Bronze 60 000 punktów lojalnościowych
Poziom Silver 180 000 punktów lojalnościowych
Poziom Gold 900 000 punktów lojalnościowych
Poziom Diamond 1 800 000 punktów lojalnościowych

Dorze rozumiem że chcą zajebać ciężko oszczędzane punkciki , jeśli ich nie będziemy na bieżąco wymieniać?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Polecacie kartę moneybookers ?
Jakie są plusy i minusy.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
chce zamowic karte do konta prowadzonego w EUR , przy wypelnianiu wniosku musze wybrac walute rozliczeniowa karty - do wyboru m.in. EUR i PLN - co wybrac aby tracic jak najmniej na przewalutowaniach ? (nie ruszam sie poza Polske wiec potrzebne mi tylko PLN )

Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 207
czy wymieniał ktoś punkty lojalnosciowe na jakies nagrody albo gotówkę?jak to sie odbywa i ile to trwa? dzięki

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by pitus
czy wymieniał ktoś punkty lojalnosciowe na jakies nagrody albo gotówkę?jak to sie odbywa i ile to trwa? dzięki

piszesz maila ,ze chcesz wymienic punkty na nagrode , oni zabierajapunkty i po kilku dniach dopisuja pieniadza (ja zawsze kase bralem)

choc ostatnio wyslali maila gdzie informowali omodernizacji tego ich vip store, teraz chyba nie trzeba pisac zadnych maili tylko bezposrednio z poziomu konta samemu wybierac nagrody w sklepie

p.s. podbijam moje pytanie zadane wyzej

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
punkty - logujesz sie do vip store ( mail i id number potrzebne), tam wrzucasz do koszyka, realizujesz zamówienie , wsio. Cashback z tego vipstore dopiero następnego dnia był dopisany.

Odnośnie karty - Ja posiadam w euro, i przelicznik jest ok, mb mi przelicza w okolicach średniego kursu NBP ( czyli teraz około 4.15), podejrzewam że gdybyś miał karte pln byłoby podobnie z przeliczaniem waluty ale nie próbowałem. Ja bym brał w euro, może akurat sie wybierzesz za granice i wtedy jak znalazł.

Dołączył: Mar 2013
Posty: 4
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 4
Originally Posted by mez
Originally Posted by pitus
czy wymieniał ktoś punkty lojalnosciowe na jakies nagrody albo gotówkę?jak to sie odbywa i ile to trwa? dzięki

piszesz maila ,ze chcesz wymienic punkty na nagrode , oni zabierajapunkty i po kilku dniach dopisuja pieniadza (ja zawsze kase bralem)

choc ostatnio wyslali maila gdzie informowali omodernizacji tego ich vip store, teraz chyba nie trzeba pisac zadnych maili tylko bezposrednio z poziomu konta samemu wybierac nagrody w sklepie

p.s. podbijam moje pytanie zadane wyzej

jednak zeby wziac kaske trzeba posiadac minimum 50k punktow (to bedzie 100e) a moze sie cos zmienilo ?

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1