|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Pisał ktoś może do sklepi, dlaczego tak długo to trwa? Czy coś odpisali?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Póki co nie odpisują nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
A ja nie moge sie zalogowac do swojego konta. No to niezle sie zapowiada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
mam taki problem otoz wyslalem pieniadze ze swojego konta dla mojego kolegi ktory nie posiada konta internetowego, tytul przelewu byl taki jaki powinien byc czyli "nick_kolegi / nr.ref" a tu patrze na swoje konto a tu jest 150zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> mial ktos juz z was podobna sytuacje ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
GC, na konto w GB? Prześlij mi proszę swój login to sprawdzę to.
luk4sz_ , nie można wysyłać kasę na konta należące do innych osóg w GB, podobnie jak nie można wypłacać na konta osób trzecich. Każdy musi wyłacać i wypłacać w swoim imieniu. Natomiast można dokonać wpłaty np. w lokalnym oddziale BPH nie posiadając tam nawet konto. Na poczcie też można wpłacać w podobny sposób.
============ Przypominam, że podczas rejestracji konta w Gamebookers należy wpisać kod promocji: [color:"blue"]PROMOCJA[/color]
Tylko wtedy przed zakończeniem procesu rejestracji wyświetli się informacja na temat bonusu "do 150zł gratis, dowolna forma wpłaty" i promocja będzie obowiązywała danego użytkownika.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,620 |
ok rozumiem ze nie mozna wyplacac na konta osob trzecich ale nie wiedzialem ze nie mozna wplacac pieniedzy z takich kont np. z tego co mi wiadomo to BAW czy sportingbet gdzie tez juz tak kiedys wplacalem pieniadze to nie robili z tego zadnego problemu.. w takim razie no coz... nie pozostaje mi zrobic nic innego niz z tych 150zl zrobic 185zl postawic na mistrza swiata i zgarnac koszulke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 265
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 265 |
Juppii dzisiaj mi zaakceptowali zamowienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> po 9 dniach ale zawsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mam status Left Warehouse, dostalem tylko pustego maila od nich o tytule Subside Order Confirmation.Widac trzeba czekac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale mam nadzieje ze warto.
pozdrawiam mateusz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Po jakim czasie od wpłaty doliczają bonusa? Wpłacałem przez MB i już jest na koncie, ale bez bonusa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Około 00:10-01:30 w nocy przyznawane są wszystkie bonusy od wpłat.
|
|
|
Link skopiowany do schowka