Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17
Conrad #5803741 17/03/2013 17:57
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
Z kobietami juz wprowadzili parytety w Norwegii. To moze nie do konca eurokolchoz ale socjalisci
Dziwie ze kobiety to lansuja dla normalnej kobiety popychanie tylko ze wzgledu na plec a nie kwalifikacje powinno byc uwlaczajace

Bonus: Unibet
Conrad #5807231 21/03/2013 01:33
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
http://finanse.wp.pl/kat,1036071,title,Panstwo-znow-dobralo-sie-do-Kluski,wid,15430250,wiadomosc.html

Abstrahujac od decyzji urzedników. Dlaczego życie ludzki jest niżej wycenianie niż wegetacja drzewa? Dlaczego za zabicie człowieka kary finansowe nakładane na morderców śą dużo niższe?

Conrad #5810190 23/03/2013 18:19
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
Onet- pierwsza(najważniejsza) informacja w wiadomościach: "Donald Tusk zabrał głos ws. blamażu Biało-Czerwonych"
Nosz qrwa mać, ja wiem, że źle się dzieje w tym kraju, z tymi wszystkimi portalami ale bez jaj. To już się w pale nie mieści co ci idioci wypisują. Nie napiszę, jak bardzo mnie interesuje co ten Pan myśli na ten temat bo zaraz bana dostanę.

Conrad #5810495 23/03/2013 22:58
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nareszcie nadchodzi mecz z przeciwnikiem, który rokuje nadzieję na długo oczekiwanego gola w wykonaniu Roberta Lewandowskiego. Jeśli i tym razem się nie uda to ten temat doczeka się po meczu 10-tej podstrony... wink

Conrad #5810604 24/03/2013 00:07
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
San Marino to ulubiony zespol super snajperow z ligi niemieckiej.
Pamietacie 20 lat temu czolowy strzelec Bundesligi Furtok tez przelamal sie w tym meczu i strzelil bramke reka a Polska wygrala po dramatycznym meczu 1-0. Zreszta 2 wygrane z San Marino i 1 wygrana z slaba jeszcze wowczas Turcja to naszze jedyne sukcesy w tamtych eleminacjach

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by magic321
San Marino to ulubiony zespol super snajperow z ligi niemieckiej.
Pamietacie 20 lat temu czolowy strzelec Bundesligi Furtok tez przelamal sie w tym meczu i strzelil bramke reka a Polska wygrala po dramatycznym meczu 1-0. Zreszta 2 wygrane z San Marino i 1 wygrana z slaba jeszcze wowczas Turcja to naszze jedyne sukcesy w tamtych eleminacjach

Pamiętam dokładnie tamten mecz, to był horror i "ręka boga" w wykonaniu Furtoka uratowała nas od blamażu. Najbardziej się obawiam, że Lewy strzeli kelnerom hattricka i już będzie wszystko cacy i jak to nasz czołowy snajper wreszcie się przełamał...

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by magic321
San Marino to ulubiony zespol super snajperow z ligi niemieckiej.
Pamietacie 20 lat temu czolowy strzelec Bundesligi Furtok tez przelamal sie w tym meczu i strzelil bramke reka a Polska wygrala po dramatycznym meczu 1-0. Zreszta 2 wygrane z San Marino i 1 wygrana z slaba jeszcze wowczas Turcja to naszze jedyne sukcesy w tamtych eleminacjach
[Linked Image from fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net]

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495

Conrad #5814623 27/03/2013 16:35
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Najlepsza akcja zaczyna się od 5:21 wink

fechu #5814630 27/03/2013 16:45
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by fechnerinho
Najlepsza akcja zaczyna się od 5:21 wink

kopara tego by nikt nie wymyślił !

Conrad #5814634 27/03/2013 16:48
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
To już wyższy stopień złodziejstwa. Przestępca jest niewidoczny dla kamer. Jak przyjrzycie się dokładniej to w 6:45 znikają parówki z lodówki.

Conrad #5816177 29/03/2013 04:08
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,13649780,PiS_w_pierwszych_lawkach_na_mszy_u_abpa_Glodzia.html#BoxSlotII3img

Brawa dla PIS popierajmy bandytów (kiboli) popierajmy pijaka nadużywającego swojej władzy. A co tam ważne aby mówić Bóg, Honor, Ojczyzna a robić..... to już inna bajka.

Dziś w wyjątkowy sposób przeżywamy tajemnicę naszego powołania. Wspólne wspomnienie naszych święceń kieruje nas w przyszłość, a jak mówi święty Paweł w liście do Tymoteusza: "Nie dał wam Pan Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości oraz trzeźwego myślenia" - mówił Sławoj Leszek Głódź.


Jak ktoś zauważył do trzeźwego myślenia dobrze jest być trzeźwym.





Conrad #5816601 29/03/2013 21:31
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
jeden chuj i tak laugh

Conrad #5826759 07/04/2013 13:36
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Copra Elior Piacenza - Lube Banca Marche Macerata
10-04-13 19:30 1,65 1,85

na poczatku mialem dylemat miedzy smieszne a zalosne....
ps. oczywiscie oferta bah

Conrad #5826771 07/04/2013 14:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Zadna nowosc, z reszta miewali juz kursy 1.70-1.70 laugh
W zamian za to daja pograc wiekszymi kwotami w przeciwienstwie do wiekszosci innych bukow w mniej popularnych dyscyplinach.

Conrad #5826955 07/04/2013 16:51
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Najlepsze było np. H2H na dwóch kierowców F1. Jeśli obaj nie dojechali do mety to buk zgarniał kasę wszystkich jako przegraną. grin

Conrad #5828141 08/04/2013 01:36
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by Conrad
Najlepsze było np. H2H na dwóch kierowców F1. Jeśli obaj nie dojechali do mety to buk zgarniał kasę wszystkich jako przegraną. grin

podobnie jest w przypadku, kto strzeli pierwsza bramke, wynik 0:0 buk zgarnia kasę wszystkich jako przegraną....
ps. w tym przypadku nie ma opcji nikt nie strzeli grin

Conrad #5828349 08/04/2013 03:14
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214

wachos #5830642 10/04/2013 02:22
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111913,13708088,Natalia_Partyka_nie_dostala_stypendium_od_miasta_Gdansk_.html

puke

lesbijki i pedały mają lepiej

Strona 2 z 17 1 2 3 4 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, aker, JelineK, latajaca_holenderka, Lukasz111), 2,523 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1