|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2013
Posty: 1,325 |
Z kobietami juz wprowadzili parytety w Norwegii. To moze nie do konca eurokolchoz ale socjalisci Dziwie ze kobiety to lansuja dla normalnej kobiety popychanie tylko ze wzgledu na plec a nie kwalifikacje powinno byc uwlaczajace
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728 |
http://finanse.wp.pl/kat,1036071,title,Panstwo-znow-dobralo-sie-do-Kluski,wid,15430250,wiadomosc.html
Abstrahujac od decyzji urzedników. Dlaczego życie ludzki jest niżej wycenianie niż wegetacja drzewa? Dlaczego za zabicie człowieka kary finansowe nakładane na morderców śą dużo niższe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251 |
Onet- pierwsza(najważniejsza) informacja w wiadomościach: "Donald Tusk zabrał głos ws. blamażu Biało-Czerwonych" Nosz qrwa mać, ja wiem, że źle się dzieje w tym kraju, z tymi wszystkimi portalami ale bez jaj. To już się w pale nie mieści co ci idioci wypisują. Nie napiszę, jak bardzo mnie interesuje co ten Pan myśli na ten temat bo zaraz bana dostanę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nareszcie nadchodzi mecz z przeciwnikiem, który rokuje nadzieję na długo oczekiwanego gola w wykonaniu Roberta Lewandowskiego. Jeśli i tym razem się nie uda to ten temat doczeka się po meczu 10-tej podstrony... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379 |
San Marino to ulubiony zespol super snajperow z ligi niemieckiej. Pamietacie 20 lat temu czolowy strzelec Bundesligi Furtok tez przelamal sie w tym meczu i strzelil bramke reka a Polska wygrala po dramatycznym meczu 1-0. Zreszta 2 wygrane z San Marino i 1 wygrana z slaba jeszcze wowczas Turcja to naszze jedyne sukcesy w tamtych eleminacjach
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
San Marino to ulubiony zespol super snajperow z ligi niemieckiej. Pamietacie 20 lat temu czolowy strzelec Bundesligi Furtok tez przelamal sie w tym meczu i strzelil bramke reka a Polska wygrala po dramatycznym meczu 1-0. Zreszta 2 wygrane z San Marino i 1 wygrana z slaba jeszcze wowczas Turcja to naszze jedyne sukcesy w tamtych eleminacjach Pamiętam dokładnie tamten mecz, to był horror i "ręka boga" w wykonaniu Furtoka uratowała nas od blamażu. Najbardziej się obawiam, że Lewy strzeli kelnerom hattricka i już będzie wszystko cacy i jak to nasz czołowy snajper wreszcie się przełamał...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
San Marino to ulubiony zespol super snajperow z ligi niemieckiej. Pamietacie 20 lat temu czolowy strzelec Bundesligi Furtok tez przelamal sie w tym meczu i strzelil bramke reka a Polska wygrala po dramatycznym meczu 1-0. Zreszta 2 wygrane z San Marino i 1 wygrana z slaba jeszcze wowczas Turcja to naszze jedyne sukcesy w tamtych eleminacjach ![[Linked Image from fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net]](https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/c0.0.360.360/p403x403/269307_10151291495961582_174295183_n.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Najlepsza akcja zaczyna się od 5:21 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Najlepsza akcja zaczyna się od 5:21   tego by nikt nie wymyślił !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
To już wyższy stopień złodziejstwa. Przestępca jest niewidoczny dla kamer. Jak przyjrzycie się dokładniej to w 6:45 znikają parówki z lodówki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728 |
http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,13649780,PiS_w_pierwszych_lawkach_na_mszy_u_abpa_Glodzia.html#BoxSlotII3img
Brawa dla PIS popierajmy bandytów (kiboli) popierajmy pijaka nadużywającego swojej władzy. A co tam ważne aby mówić Bóg, Honor, Ojczyzna a robić..... to już inna bajka.
Dziś w wyjątkowy sposób przeżywamy tajemnicę naszego powołania. Wspólne wspomnienie naszych święceń kieruje nas w przyszłość, a jak mówi święty Paweł w liście do Tymoteusza: "Nie dał wam Pan Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości oraz trzeźwego myślenia" - mówił Sławoj Leszek Głódź.
Jak ktoś zauważył do trzeźwego myślenia dobrze jest być trzeźwym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
jeden chuj i tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Copra Elior Piacenza - Lube Banca Marche Macerata 10-04-13 19:30 1,65 1,85
na poczatku mialem dylemat miedzy smieszne a zalosne.... ps. oczywiscie oferta bah
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Zadna nowosc, z reszta miewali juz kursy 1.70-1.70  W zamian za to daja pograc wiekszymi kwotami w przeciwienstwie do wiekszosci innych bukow w mniej popularnych dyscyplinach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Najlepsze było np. H2H na dwóch kierowców F1. Jeśli obaj nie dojechali do mety to buk zgarniał kasę wszystkich jako przegraną. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Najlepsze było np. H2H na dwóch kierowców F1. Jeśli obaj nie dojechali do mety to buk zgarniał kasę wszystkich jako przegraną.  podobnie jest w przypadku, kto strzeli pierwsza bramke, wynik 0:0 buk zgarnia kasę wszystkich jako przegraną.... ps. w tym przypadku nie ma opcji nikt nie strzeli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
http://www.trojmiasto.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111913,13708088,Natalia_Partyka_nie_dostala_stypendium_od_miasta_Gdansk_.html  lesbijki i pedały mają lepiej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|