|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
tylko pytanie ile osob dostalo oferte, a ile nie odpowiedz chyba z gory znana  Jakbyś napisał na czacie i ich pomęczył chwilę i poużalał się nad tymi swoimi typami to też byś dostał Skończ waść, wstydu oszczędź nie ma co gadac z polskim supportem. proste.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
tylko pytanie ile osob dostalo oferte, a ile nie odpowiedz chyba z gory znana  Jakbyś napisał na czacie i ich pomęczył chwilę i poużalał się nad tymi swoimi typami to też byś dostał Skończ waść, wstydu oszczędź a o czym ty piszesz??? ja nie mam potrzeby pisania po czatach i zebrania o bonusa, a typów pilnuj swoich, bo smierdzi tym co masz w nicku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
gosc pisal o 2 metodach , ja podalem surebety jako przyklad - jedna z mozliwych metod transferu , nie pisalem ,ze on akurat stosuje surebety - dyskusja dotyczyla tego czego nie zrozumiales czyli transferowania srodkow - sposob za pomoca ktorego ten transfer sie odbywal (surebety czy cokolwiek innego) jest malo wazny Często się tak robi np. w takich bukach jak fonbet gdzie dopiero przy wypłatach nakładali limity i lepiej było próbować wytransferować środki surebetami. Lub gdy dostało się bonus z wysokimi wymaganiami obrotowymi. Kiedyś był też taki buk vipsports, który dawał dobre bonusy od kolejnych depozytów (generalnie sporo buków nastawionych wtedy na amerykański rynek tak robiło) i opłacało się tam wpłacać i przegrywać. Już nie wspomnę, że wyłudzacze bonusowi tak robią, że zakładają 1000 kont u buka oraz na MB i otrzymawszy bonusy starają się przegrać po tej stronie. Ogólnie z wszystkimi powodami, dla których ktoś korzysta z tej metody, problemy się dopiero pojawiają przy serii niekorzystnych wyników pod rząd kiedy to pieniądze idą cała czas w nie tą stronę co trzeba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Zgadzam się Jun, mnie kiedyś dopisali 200pln na czacie angielskim, bo mi rozliczali zakład około 2H, a miałem upatrzony inny typ i chciałem go zagrać, to w ramach rekompensaty zaproponowali mi 200PLN bez JAKIEGOKOLWIEK obrotu Nie są aż tacy źli, wiadomo.. czasami przytną w uja, ale potrafiąprzyznać się do błędu. Tak samo jak w tenisa stołowego zaminieli koszulki i po screenie zwrócili mi pieniądze za zakład
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Zgadzam się Jun, mnie kiedyś dopisali 200pln na czacie angielskim, bo mi rozliczali zakład około 2H, a miałem upatrzony inny typ i chciałem go zagrać, to w ramach rekompensaty zaproponowali mi 200PLN bez JAKIEGOKOLWIEK obrotu Nie są aż tacy źli, wiadomo.. czasami przytną w uja, ale potrafiąprzyznać się do błędu. Tak samo jak w tenisa stołowego zaminieli koszulki i po screenie zwrócili mi pieniądze za zakład ale tutaj nie chodzi o zebranie, czy proszenie sie. nie pisalem na livechat, tylko w odpowiedzi na ich wiadomosci ktore sie dostaje na stronie. napisalem kilkanascie zdan, ladnie mowiac (wiadomosc do nich byla mocna i konkretna) ze to slabo z ich strony i nie ladnie tak robic. potencjalna moja wygrana miala wynosic 7 300 pln na czysto z tego meczu. 2 dni czekalem na odp i dzisiaj przeslali ze faktycznie mam racje, ale to ich blad i regulamin bla bla bla. ok. i ze w ramach przeprosin gosc oferuje 200 pln. odmowilem i napisalem ze moge sie zgodzic na 2 000 pln rekompensaty. jaka bedzie ich decyhzja nie wiem. ale wiem ze zawsze lepiej troche powalczyc o swoje, nic usiasc i powiedzial "no trudno" i rzucac kurwami jaka to firma zla. tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
mozna wiele ich fajnych zachowan zauwazyc, juz niechce mi sie wspominac bo troche ich byla, ale jedna z nich (kiedys tutaj juz to pisalem)
rozliczyli mi jakis mecz chelka w tenisa, bylo tam bodaj 1300 zl. i na nastepny dzien wiadomosc ze faktycznie wystapil blad, bo zle odczytali ze strony wynik, byl na odwrot, zamist 2-6, 3-6, wpisali 6-2, 6-3 - na moja korzysc,
w wiadomosci napisali ze w ramach dobrej wspolpracy bla bla bla, wygrana pozostawia.
nie miło ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731 |
Bet to choje jak każdy inny buk, nienawidzą ujebywać i to mnie najbardziej irytuje...bo gdzie zasada fair? A teksty i tłumaczanie wyciannia kont sa na poziomie żenującym np: Po sprawdzeniu Pana konta, z przykrością informujemy, że nie możemy już dłużej zaoferować Panu usługi stawiania zakładów przez telefon i chociaż nasze usługi online pozostają dostępne, to ograniczenia dotyczące stawiania zakładów zostaną zastosowane dla wszystkich zakładów postawionych w przyszłości. Pragniemy zapewnić, że decyzja ta została podjęta po dokładnym rozpatrzeniu sytuacji i nie ma ona wpływu na Pana możliwości gry i kwalifikację do bonusów w produktach bet365 takich, jak: Kasyno, Gry lub Poker.  Buki to choje i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
rozliczyli mi jakis mecz chelka w tenisa, bylo tam bodaj 1300 zl. i na nastepny dzien wiadomosc ze faktycznie wystapil blad, bo zle odczytali ze strony wynik, byl na odwrot, zamist 2-6, 3-6, wpisali 6-2, 6-3 - na moja korzysc,
w wiadomosci napisali ze w ramach dobrej wspolpracy bla bla bla, wygrana pozostawia.
nie miło ? To jest raczej ewenement  bo zwykle w innych firmach i przypadkach opisanych na forum sytuacja wygląda następująco: - Graczowi przez pomyłkę rozliczają zakład na jego korzyść - Gracz jak tylko to zobaczy to szybko zleca wypłatę całości środków... a nóż mu się uda uciec nie z jego kasą - Wypłata przechodzi - Firma poprawia rozliczenie zakładu -Gracz patrzy, że ma ujemne saldo i nigdy więcej tam nie wpłaca i wini buka za te saldo no i wcale nie uważa się za złodzieja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
mozna wiele ich fajnych zachowan zauwazyc, juz niechce mi sie wspominac bo troche ich byla, ale jedna z nich (kiedys tutaj juz to pisalem)
rozliczyli mi jakis mecz chelka w tenisa, bylo tam bodaj 1300 zl. i na nastepny dzien wiadomosc ze faktycznie wystapil blad, bo zle odczytali ze strony wynik, byl na odwrot, zamist 2-6, 3-6, wpisali 6-2, 6-3 - na moja korzysc,
w wiadomosci napisali ze w ramach dobrej wspolpracy bla bla bla, wygrana pozostawia.
nie miło ? nie wierzę w takie rzeczy, tzn. nie bez powodu, musiałeś u nich w chooooooooooooooj kasy przegrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
mozna wiele ich fajnych zachowan zauwazyc, juz niechce mi sie wspominac bo troche ich byla, ale jedna z nich (kiedys tutaj juz to pisalem)
rozliczyli mi jakis mecz chelka w tenisa, bylo tam bodaj 1300 zl. i na nastepny dzien wiadomosc ze faktycznie wystapil blad, bo zle odczytali ze strony wynik, byl na odwrot, zamist 2-6, 3-6, wpisali 6-2, 6-3 - na moja korzysc,
w wiadomosci napisali ze w ramach dobrej wspolpracy bla bla bla, wygrana pozostawia.
nie miło ? nie wierzę w takie rzeczy, tzn. nie bez powodu, musiałeś u nich w chooooooooooooooj kasy przegrać uwierz raz na ruski rok postaraja sie  w moim przypadku 1 mila niespodzianka 10 w druga strone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
mozna wiele ich fajnych zachowan zauwazyc, juz niechce mi sie wspominac bo troche ich byla, ale jedna z nich (kiedys tutaj juz to pisalem)
rozliczyli mi jakis mecz chelka w tenisa, bylo tam bodaj 1300 zl. i na nastepny dzien wiadomosc ze faktycznie wystapil blad, bo zle odczytali ze strony wynik, byl na odwrot, zamist 2-6, 3-6, wpisali 6-2, 6-3 - na moja korzysc,
w wiadomosci napisali ze w ramach dobrej wspolpracy bla bla bla, wygrana pozostawia.
nie miło ? nie wierzę w takie rzeczy, tzn. nie bez powodu, musiałeś u nich w chooooooooooooooj kasy przegrać uwierz raz na ruski rok postaraja sie  w moim przypadku 1 mila niespodzianka 10 w druga strone  bardzo milo jest wtedy, kiedy puszczasz singielka z kursem 12,00 a po zakonczeniu meczu dostajesz maila, ze postawiles po zlym kursie i zmieniaja na 1,10 choc w czasie meczu kurs zmienial sie zgodnia z zasadami bet365, ale z tymi sku******** nie wygrasz  tak jak Dindek napisał, 1 miła niespodzianka a 10 w drugą strone i co gorsza co raz częściej w drugą stronę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
Czy po zleceniu kwoty rzedu 6-7 tys. Na konto Nie beda robili problemow? I jak to wyglada ze strony banku? Nie beda wolac na rozmowe? :haha:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Dla banku 6-7 tyś to kropla w morzu. B365 żadnych problemów nie będzie robił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
 alez kasy zjebalo na dunskiej bab w siate przez ich remonty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Jak zakończyła się sprawa z overem kartek z meczu Borussia - Malaga w LM? Zaliczyli Wam ten over? jestem ciekaw, bo sam kiedyś miałem podobną sytuacje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Jak wyglada sytuacja z wyplata w przypadku gdy moje konto money zostalo zablokowane z powodu x razy wpisania zlego hasla, teraz wplacilem pieniazki z innego konta ( inna osoba) jak je najlepiej bezproblemowo wyplacic? Zmienic w ustawieniach bet365 maila rowniez czy jak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Dałeś właśnie powód 365 do niewypłacenia kasy. Ale może się uda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
i jeszcze ten wpis Shella
"Panowie PILNA sprawa
Jak odblokowac konto skrilla kaza mi wyslac skan dowodu gdyz omylkowo przy kodzie smsa wybralem opcje iz go nie otrzymalem jest jakas opcja szybka czy konieczny dowod i czekanie ?"
a pozniej placz pod innym nickiem jaki to buk zly , ze zabral pieniadze a konto zablokowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
i jeszcze ten wpis Shella
"Panowie PILNA sprawa
Jak odblokowac konto skrilla kaza mi wyslac skan dowodu gdyz omylkowo przy kodzie smsa wybralem opcje iz go nie otrzymalem jest jakas opcja szybka czy konieczny dowod i czekanie ?"
a pozniej placz pod innym nickiem jaki to buk zly , ze zabral pieniadze a konto zablokowal nie oceniaj wszystkich jedna miara. po to jest forum by pytac o takie sprawy nie sadzisz?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|