Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Rozumiem, że obrót dotyczy wszystkich transakcji wychodzących jak i przychodzących?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
nie , tylko wychodzace

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Mam pytanko:Czy aby wypłacić ze Skrilla na konto bankowe trzeba mieć to konto(bankowe) zweryfikowane czy wystarczy dodać swój rachunek bankowy w profilu swojego konta?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by Al_Bundy
Jeszcze pytanko. Pisaliście coś do mb czy tak po prostu wam znieśli limity transakcji?
meil, i po sprawie

N jaki e-mail pisać o zwiększenie limitu,bo nie moge go znaleźć w
profilu konta?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by Conrad
Rozumiem, że obrót dotyczy wszystkich transakcji wychodzących jak i przychodzących?
Przychodzić może bądź ile.

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Conrad
Rozumiem, że obrót dotyczy wszystkich transakcji wychodzących jak i przychodzących?

tylko wychodzacych do ich partnerów czyli np. do bet365, lista partnerów na stronce.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
tego sie nie spodziewalem, wyplata zlecona dzis okolo 11stej juz na koncie bankowym, ale przspieszyli!

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by KUERTEN.
tego sie nie spodziewalem, wyplata zlecona dzis okolo 11stej juz na koncie bankowym, ale przspieszyli!

mam tak samo dobrze

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by HideMyAss
jednak zeby wziac kaske trzeba posiadac minimum 50k punktow (to bedzie 100e) a moze sie cos zmienilo ?

zmienilo sie i to duzo, wtedy piszac myslalem, ze moje punkty (25k) przepadna gram a grosze wiec ciezko bylo by dobic do 50k takie bylo minimum, teraz zas jest to tylko 5k pkt wymieniane na 5e BRAWO [Linked Image]




Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Jeszcze raz się zapytam,bo nigdy nie dokonywałem wypłaty środków z MB na bank.
W profilu mam dodany swój rachunek bankowy,czy mogę wypłacić na niego kasę,czy muszę najpierw go zweryfikować?

Dodam tylko,że wpłaciłem już z tego konta bankowego na swoje konto MB kasę ,aby podwyższyć limit.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650
Likes: 12
Nie pamietam juz dokladnie bo pierwsza wyplata to x czasu temu ,ale chyba wlasnie mikro depozyt byl weryfikacja rachunku.Czyli jesli robiles juz depo tym sposobem do nich to powinno byc ok z wyplata tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by Iwdakuno
Jeszcze raz się zapytam,bo nigdy nie dokonywałem wypłaty środków z MB na bank.
W profilu mam dodany swój rachunek bankowy,czy mogę wypłacić na niego kasę,czy muszę najpierw go zweryfikować?

Dodam tylko,że wpłaciłem już z tego konta bankowego na swoje konto MB kasę ,aby podwyższyć limit.

tak wplata kaski to weryfikacja wiec spokojnie mozna wyplacac na to konto, oplate pobiora okolo 7pln , jesli masz konto vip to oplaty za wszystkie wyplaty zostana zwrocone na MB na poczatku nastepnego miesiaca

dodam jeszcze jako ciekawostke, ze mozna dodac drugie konto bankowe ale uwaga prowizja za wyplate na drugie konto to juz okolo 14pln

btw
dzis po raz kolejny nieudana wyplata z bankomatu z komunikatem "skontaktuj sie ze dostawca twojej karty" najczesciej kaska wraca na drugi dzien choc raz czekalem ponad trzy tygodnie i bez maili do supportu MB sie nie obylo oby jak najmniej takich wyplat lub zakupow w sklepie z podobnymi komunikatami jak chocby "twoja kart stracila waznosc" a babka w sklepie mowi "daje mi pan nie wazna karte" a pozniej dopiero patrzy na date waznosci

Dołączył: Oct 2012
Posty: 1
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1
@mankiet

wiem, że to totalny OT, ale jeśli przejrzysz ten wątek, to odezwij się. Nie mogłem wyszukać tematu dotyczącego "oszusta z Krakowa", a uważam, że masz dużą wiedzę, którą możesz się ze mną podzielić. Jeśli wiesz o kogo mi chodzi - napisz.
Dodam, że był to mój dobry kumpel i mimo, że już niedługo minie rok, to w dalszym ciągu chcę się czegoś dowiedzieć.

Czekam na PW!

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Originally Posted by niekiepsko
@mankiet

wiem, że to totalny OT, ale jeśli przejrzysz ten wątek, to odezwij się. Nie mogłem wyszukać tematu dotyczącego "oszusta z Krakowa", a uważam, że masz dużą wiedzę, którą możesz się ze mną podzielić. Jeśli wiesz o kogo mi chodzi - napisz.
Dodam, że był to mój dobry kumpel i mimo, że już niedługo minie rok, to w dalszym ciągu chcę się czegoś dowiedzieć.

Czekam na PW!

Priv Ci nie dziala,pisz do mnie maila - [email protected]

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Tak jakoś wyszło, że zawsze wypłacam kase z karty MB w bankomacie PKO BP.
W jakich bankomatach Innych Banków też można wypłacać bez opłat ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
w kazdym

Dołączył: Mar 2012
Posty: 43
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 43
minal rok od zlozenia wniosku o karte mastercard, karta dalej jest aktywna. Jak wyglada pobieranie tej oplaty 10euro rocznej za karte? Na koncie mam w tej chwili 0, ale jak wplacalem pare dni temu kase to tez tego 10 euro nie pobralo. Jak to wyglada? Nie chce zeby zablokowali mi karte...

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
chce zweryfikowac swoj rachunek bankowy zeby mi zwiekszli limit na koncie bo sie powoli konczy
lecz do przelewu zeby mi wyszedl z banku potrzebuje kod pocztowy i nazwe ulicy bo bez tego przelew mi nie wyjdzie a znalazlem tylko nastepujace dane...


Własciciel konta: Moneybookers Ltd
Bank: Bank Pekao SA
Miasto: Warszawa
Numer konta: 06124059181111000049121005
Kod banku: 12405918
SWIFT: PKOPPLPWXXX
Waluta konta: PLN
Adnotacja: 3969842 NALEŻY PODAĆ swój numer ID klienta!

Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 96
Przysłali mi maila

Twoja karta przedpłacona Moneybookers MasterCard już wkrótce straci ważność.

Ponieważ Twoja poprzednia karta nie została aktywowana, pragniemy Cię poinformować, że musisz ją najpierw aktywować jeżeli chcesz otrzymać nową kartę.

W tym celu:
Zaloguj się do swojego konta
Wejdź w sekcję „Moja karta MasterCard” i kliknij na „Zarządzanie kartą”
Wprowadź cztery ostatnie cyfry numeru swojej karty i podaj wymagane dane aby aktywować obecną kartę.


Karta ważna do października 2014... mają jakiś błąd w systemie?

Strona 8 z 14 1 2 6 7 8 9 10 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1