|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Nie nie, ze strony jest 10% A tutaj jest 15%, z soccerpuntera
kurcze no <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Nie nie, ze strony jest 10% A tutaj jest 15%, z soccerpuntera
kurcze no <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Tak, tak, zaczaiłem: 10% ze strony 10Bet, 50% z soccerpuntera, max 90$ 15% z soccerpuntera, ale dla depozytów ponad 1000$, max 200$ uff, kurcze no <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2004
Posty: 106 |
Nie nie, ze strony jest 10% A tutaj jest 15%, z soccerpuntera
kurcze no <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Tak, tak, zaczaiłem: 10% ze strony 10Bet, 50% z soccerpuntera, max 90$ 15% z soccerpuntera, ale dla depozytów ponad 1000$, max 200$ uff, kurcze no <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 50% z soccerpunter, max 50$ !! Sprawdzone dzisiaj, wpłaciłem 180$ a otrzymałem tylko 50$ a nie 90$. Na stronie soccerpunter od wczoraj informuja ze max bonus to 50$
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
No właśnie z tym graniem bonusu tylko na MŚ jest sporo niejasności.
Bo czy tylko raz uderzyć te 400 na Mundial, czy cały obrót (czyli 2000) na Mundialu musze zrobić? A co jeśli nie zdążę do końca Mundialu obrócić? I czy moge oprócz tego normalnie w tym samym czasie śmigać na innych dyscyplinach i zakładach?
Jak ktoś pozna pełną i wyczerpująca odpowiedź w tej kwestii to niech się nią podzieli. Wyslalem pytania do supportu ale z doswiadczenia wiem, ze szybko nie odpowiedza (wczesniej pytalem szczegolowo o konkurs Koszulki dla Mistrzow i dosc dlugo czekalem). Co do obrotu to pewnie nawet 500 euro na MS nie bedzie problemem bo wystawiaja sporo roznych rzeczy (ni chyba, ze tylko na 1 x 2 mozna to obracac). Gorzej z pytaniem czy dadza bonus jak sie wyplacalo tydzien temu? No ale mysle, ze warto zaryzykowac - jak nie dadza to trudno. Odpowiedz z supportu wkleje jutro jak dostane albo w poniedzialek (wtedy juz malo aktualna bedzie) Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
To może ja wkleje odpowiedź z supportu bo o to samo pytałem się ich już wcześniej:
" Aby wyplacic srodki z konta gracza badz przetransferowac do innych produktow nalezy dokonac inwestycji w zaklady sportowe na Mistrzostwa Swiata, na kwote rowna pieciokrotnosci kwoty bonusa, w dowolnych konfiguracjach stawek i kursow. Zaklady na MS moze Pan obstawiac juz po zlozeniu depozytu - beda sie one wliczaly w obrot. Czyli np. w przypadku bonusa 50 PLN , na kwote 250 PLN.
Do obrotu nie jest wliczana gra w Kasynie, Grach, Pokerze oraz Supertoto"
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No dobra czyli mogę obstawiać już po dotarciu depozytu a jeszcze przed dopisaniem bonusu - to pozytyw.
Musze obrócić 2000 PLN na Mundialu - to minus bo kase mam rozłożoną na kilka buków i gram tam gdzie lepszy kurs na interesujący mnie zakład.
Przed obróceniem bonusa kaski wypłacić nie można - to minus ale takie coś jest raczej standardowo.
Ale co jak nie obróce na Mundialu całych 2000 PLN - bonu bye bye?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Ciekawe czy mozna np. Postawic od razu cała kwote obrotu tj. np 250 PLN czy trzeba max tyle ile sie dostanie bonusa?
W sumie mysle, ze to nieistotne pytania bo oferte maja taka, ze bez ograniczen minimalnego kursu damy jakos rade :-)
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> "(...)na kwote rowna pieciokrotnosci kwoty bonusa, w dowolnych konfiguracjach stawek i kursow(...)" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Czyli naczej ujmując - wpłacamy 1600 zł - gramy za 2k Niemcy 1X itp i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Czyli naczej ujmując - wpłacamy 1600 zł - gramy za 2k Niemcy 1X itp i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...Kostaryka wygrywa niespodziewanie 1:0 i dwa koła w plecy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Odpisali mi , ze wylaty nie wplywaja na ta promocje. Co do obrotu to samo co innym - caly na MS ale z tym nie bedzie problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Duzy plus dla Expekta tym razem. Bonus dopisali po niecalej godzinie.
Nie wiem czy to ma znaczenie ale na angielskiej stronie jest bonus 100 euro za wplate 200 euro i inny adres email na jaki sie pisze. Moze w zaleznosci od waluty konta trzeba pisac na inny adres.
Pozdrowienia, Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
BETSSON HAPPY HOURS Specjalna promocja dla nowych userwów betsson.com Podwojenie pierwszego depozytu o 100% do 333zł (max.333zł+333zł) Termin zakonczenia sobota 10.06.06 23.59 Warunki: 5-krotny obrot bonus + depozyt z kursem min. 1.33 Reszta warunkow bez zmian z http://www.betsson.com/promocje/mecz/
Last edited by Experto; 09/06/2006 02:32.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Czyli wychodzi na to ze jedynie EXPEKT sie szarpnal na cos przyzwoitego.
800 trzeba wplacic, 400 gratis, moze i odswieze tam konto.
I najwazniejsze ze bonus dla nowych i starych klientow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
BETSSON HAPPY HOURS Specjalna promocja dla nowych userwów betsson.com Podwojenie pierwszego depozytu o 100% do 333zł (max.333zł+333zł) Termin zakonczenia sobota 10.06.06 23.59 Warunki: 5-krotny obrot bonus + depozyt z kursem min. 1.33 Reszta warunkow bez zmian z http://www.betsson.com/promocje/mecz/Banik ---> jesli zarejestrowałem się już w betsson.com jakiś czas temu (miesiąc temu) i nie dokonywałem żadnego depozytu to łapie się na tą promocje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
Czyli wychodzi na to ze jedynie EXPEKT sie szarpnal na cos przyzwoitego.
800 trzeba wplacic, 400 gratis, moze i odswieze tam konto.
I najwazniejsze ze bonus dla nowych i starych klientow. Sorry, ale w regulaminie pisze co innego: Oto w jaki sposób otrzymać bonus na Mistrzostwa Świata: 1. Zarejestruj swoje konto gracza ( tylko jeżeli jesteś nowym klientem Expekt.com). ... Szkoda, ze nikt nie dba o starych klientow :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Czyli wychodzi na to ze jedynie EXPEKT sie szarpnal na cos przyzwoitego.
800 trzeba wplacic, 400 gratis, moze i odswieze tam konto.
I najwazniejsze ze bonus dla nowych i starych klientow. Bonus ale pewnie nie dla wszystkich mial tez Unibet - 300 PLN przy wplacie 600 PLN. BetATHome tez mialo niezla promocje ale mniejszy bonus. Teoretycznie Pointbet tez dawal ladny bonus ale w praktyce jak na razie nie dali nic. No ale trzeba przyznac, ze tym razem Expekt i pod wzgledem kwoty i warunkow i szybkosci obslugi jest NR 1 :-) Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Sorry, ale w regulaminie pisze co innego: Oto w jaki sposób otrzymać bonus na Mistrzostwa Świata: 1. Zarejestruj swoje konto gracza ( tylko jeżeli jesteś nowym klientem Expekt.com). ...
Szkoda, ze nikt nie dba o starych klientow :/ No a co jest w nawiasie? Poczytaj ten temat bo juz kilka razy bylo, ze ta promocja jest dla wszystkich nawet dla tych ktorzy wczoraj wyplacali ;-) Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,374 |
Czyli wychodzi na to ze jedynie EXPEKT sie szarpnal na cos przyzwoitego.
800 trzeba wplacic, 400 gratis, moze i odswieze tam konto.
I najwazniejsze ze bonus dla nowych i starych klientow. Sorry, ale w regulaminie pisze co innego: Oto w jaki sposób otrzymać bonus na Mistrzostwa Świata: 1. Zarejestruj swoje konto gracza ( tylko jeżeli jesteś nowym klientem Expekt.com). ... Szkoda, ze nikt nie dba o starych klientow :/ chodzi o to, ze jak juz masz konto w expie to ten krok pomijasz i przechodzisz do punktu drugiego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138 |
No rzeczywiscie moze masz racje, ale cos nie chce mi sie wierzyc zeby tak bylo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|