|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Wiadomo jak wyglądają pary IV rundy? oczywiscie, jesli pokonasz kaka, grasz ze zwyciezca pojedynku 82SUCHY-Sphinx
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615 |
Mam pytanie jak zostanie mi rozliczony mecz Zemlja G.-Bautista R.postawiłem 1 było 3-6 w pierwszym secie następnie krecz Bautisty i wygrał Zemlja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Mam pytanie jak zostanie mi rozliczony mecz Zemlja G.-Bautista R.postawiłem 1 było 3-6 w pierwszym secie następnie krecz Bautisty i wygrał Zemlja. wygrana Zemlja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Witam jak zagrałem Ito +1,5 seta i skreczował przy stanie 6:4 4:6 1:3 to mam zwrot czy zaliczony typ?
Pozdrawiam serdecznie.Zulus
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
|
|
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383 |
jak dla mnie typ wygrany ale niech sie wypowie dyrektor konkursu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Przecież gramy typy z Unipeta, więc wiadomo, że wygrany. Wystarczy zajrzeć do Regulaminu Unipeta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Witam jak zagrałem Ito +1,5 seta i skreczował przy stanie 6:4 4:6 1:3 to mam zwrot czy zaliczony typ?
Pozdrawiam serdecznie.Zulus zaliczony
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
mkr Nadal był zwycięzcą turnieju w Indian Wells a widzę że min. mi i kusi1921 policzyłeś ten typ po kursie 1. W kwesti awansu jednak to nic nie zmienia. poprawione, gratuluję 2-go wyniku tej rundy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Dlaczego mój szusty typ nie jest rozliczony jako wygrany?
#6 27.10.2012 14:05 Federer, Roger - Del Potro, Juan Martin [dokładny wynik 1-2] 7.0 a co za tym idzie ja jestem drugi w tabeli i ja gram w 1/2? Jest błedna data, rywale z grupy zwrócili mi uwagę na ten punkt regulaminu, niestety nie moge uznać tego typu Bulletowi widze ze nie uznaliście typu z bledną data, bowiem regulamin glosi ze trzeba typ podawać zgodnie z regulaminem i musi zawierać date. U mnie w pojedynku user ,,mln,, nie podał całej daty i ale ma zaliczone. Wiec albo sie trzymamy tego regulaminu, albo ten pkt. usuwamy z niego. Nie to ze ja w ten sposob chce awansować, tylko jak czytałem dyskusje to natrafiłem na podobna sytuacje, ktora miala miejsce w naszym pojedynku ,,mln,, sam wielokrotnie mialem nie uznawane typy, gdzie tylko brakowało mi opisu handi itd. i mialem nie zaliczane typy. Link do tematu: https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5812338#Post5812338Ja tylko zwróciłem uwagę, co zrobicie to wasza sprawa. Gratuluje ,,mln,, bo lepsze łowy zaliczyłeś kutrami niz ja, chociaż przy ostatnim nie wpisałes ich do rejestru polowego, jak wędkujesz albo wędkowałeś to wiesz co mam na myśli.  Pzd
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Dlaczego mój szusty typ nie jest rozliczony jako wygrany?
#6 27.10.2012 14:05 Federer, Roger - Del Potro, Juan Martin [dokładny wynik 1-2] 7.0 a co za tym idzie ja jestem drugi w tabeli i ja gram w 1/2? Jest błedna data, rywale z grupy zwrócili mi uwagę na ten punkt regulaminu, niestety nie moge uznać tego typu Bulletowi widze ze nie uznaliście typu z bledną data, bowiem regulamin glosi ze trzeba typ podawać zgodnie z regulaminem i musi zawierać date. U mnie w pojedynku user ,,mln,, nie podał całej daty i ale ma zaliczone. Wiec albo sie trzymamy tego regulaminu, albo ten pkt. usuwamy z niego. Nie to ze ja w ten sposob chce awansować, tylko jak czytałem dyskusje to natrafiłem na podobna sytuacje, ktora miala miejsce w naszym pojedynku ,,mln,, sam wielokrotnie mialem nie uznawane typy, gdzie tylko brakowało mi opisu handi itd. i mialem nie zaliczane typy. Link do tematu: https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5812338#Post5812338Ja tylko zwróciłem uwagę, co zrobicie to wasza sprawa. Gratuluje ,,mln,, bo lepsze łowy zaliczyłeś kutrami niz ja, chociaż przy ostatnim nie wpisałes ich do rejestru polowego, jak wędkujesz albo wędkowałeś to wiesz co mam na myśli.  Pzd poprawione
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
 ale to tak patrząc może powinienem wygrać walkowerem skoro w pierwszej rundzie podałeś typy po czasie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
 ale to tak patrząc może powinienem wygrać walkowerem skoro w pierwszej rundzie podałeś typy po czasie?  zgodnie z pkt 9 regulaminu typy Napoleona zostały rozliczone po 1 , jego rywal nie podał żadnego typu, dlatego awans Napoleona
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
jakby co to drabinki juz gotowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 358
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 358 |
2 typ mojego rywala po kursie 1 powinien być liczony z uwagi na błędną numeracje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
2 typ mojego rywala po kursie 1 powinien być liczony z uwagi na błędną numeracje zacytował 2-gi typ, za który miał zwrot, więc jest ok
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|