Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 23 1 2 21 22 23
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Ale to dopiero III runda

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Originally Posted by Jose
Wiadomo jak wyglądają pary IV rundy?

oczywiscie, jesli pokonasz kaka, grasz ze zwyciezca pojedynku 82SUCHY-Sphinx

Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 1,615
Mam pytanie jak zostanie mi rozliczony mecz Zemlja G.-Bautista R.postawiłem 1 było 3-6 w pierwszym secie następnie krecz Bautisty i wygrał Zemlja.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Originally Posted by roan79
Mam pytanie jak zostanie mi rozliczony mecz Zemlja G.-Bautista R.postawiłem 1 było 3-6 w pierwszym secie następnie krecz Bautisty i wygrał Zemlja.

wygrana Zemlja

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Witam jak zagrałem Ito +1,5 seta i skreczował przy stanie 6:4 4:6 1:3 to mam zwrot czy zaliczony typ?

Pozdrawiam serdecznie.Zulus

Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
La Furia Roja
La Furia Roja
Dołączył: Mar 2004
Posty: 2,383
jak dla mnie typ wygrany ale niech sie wypowie dyrektor konkursu smile

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Przecież gramy typy z Unipeta, więc wiadomo, że wygrany. Wystarczy zajrzeć do Regulaminu Unipeta.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Originally Posted by Zulus
Witam jak zagrałem Ito +1,5 seta i skreczował przy stanie 6:4 4:6 1:3 to mam zwrot czy zaliczony typ?

Pozdrawiam serdecznie.Zulus

zaliczony

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Originally Posted by 82SUCHY
mkr Nadal był zwycięzcą turnieju w Indian Wells a widzę że min. mi i kusi1921 policzyłeś ten typ po kursie 1. W kwesti awansu jednak to nic nie zmienia.

poprawione, gratuluję 2-go wyniku tej rundy piwo

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by mkr
Originally Posted by Bullet
Dlaczego mój szusty typ nie jest rozliczony jako wygrany?

#6 27.10.2012 14:05 Federer, Roger - Del Potro, Juan Martin [dokładny wynik 1-2] 7.0
a co za tym idzie ja jestem drugi w tabeli i ja gram w 1/2?

Jest błedna data, rywale z grupy zwrócili mi uwagę na ten punkt regulaminu, niestety nie moge uznać tego typu

Bulletowi widze ze nie uznaliście typu z bledną data, bowiem regulamin glosi ze trzeba typ podawać zgodnie z regulaminem i musi zawierać date.

U mnie w pojedynku user ,,mln,, nie podał całej daty i ale ma zaliczone. Wiec albo sie trzymamy tego regulaminu, albo ten pkt. usuwamy z niego.
Nie to ze ja w ten sposob chce awansować, tylko jak czytałem dyskusje to natrafiłem na podobna sytuacje, ktora miala miejsce w naszym pojedynku ,,mln,, sam wielokrotnie mialem nie uznawane typy, gdzie tylko brakowało mi opisu handi itd. i mialem nie zaliczane typy. wink

Link do tematu:
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5812338#Post5812338

Ja tylko zwróciłem uwagę, co zrobicie to wasza sprawa. Gratuluje ,,mln,, bo lepsze łowy zaliczyłeś kutrami niz ja, chociaż przy ostatnim nie wpisałes ich do rejestru polowego, jak wędkujesz albo wędkowałeś to wiesz co mam na myśli. tongue wink

Pzd

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Originally Posted by Napoleon
Originally Posted by mkr
Originally Posted by Bullet
Dlaczego mój szusty typ nie jest rozliczony jako wygrany?

#6 27.10.2012 14:05 Federer, Roger - Del Potro, Juan Martin [dokładny wynik 1-2] 7.0
a co za tym idzie ja jestem drugi w tabeli i ja gram w 1/2?

Jest błedna data, rywale z grupy zwrócili mi uwagę na ten punkt regulaminu, niestety nie moge uznać tego typu

Bulletowi widze ze nie uznaliście typu z bledną data, bowiem regulamin glosi ze trzeba typ podawać zgodnie z regulaminem i musi zawierać date.

U mnie w pojedynku user ,,mln,, nie podał całej daty i ale ma zaliczone. Wiec albo sie trzymamy tego regulaminu, albo ten pkt. usuwamy z niego.
Nie to ze ja w ten sposob chce awansować, tylko jak czytałem dyskusje to natrafiłem na podobna sytuacje, ktora miala miejsce w naszym pojedynku ,,mln,, sam wielokrotnie mialem nie uznawane typy, gdzie tylko brakowało mi opisu handi itd. i mialem nie zaliczane typy. wink

Link do tematu:
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5812338#Post5812338

Ja tylko zwróciłem uwagę, co zrobicie to wasza sprawa. Gratuluje ,,mln,, bo lepsze łowy zaliczyłeś kutrami niz ja, chociaż przy ostatnim nie wpisałes ich do rejestru polowego, jak wędkujesz albo wędkowałeś to wiesz co mam na myśli. tongue wink

Pzd

poprawione

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
blush ale to tak patrząc może powinienem wygrać walkowerem skoro w pierwszej rundzie podałeś typy po czasie? smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Originally Posted by mln
blush ale to tak patrząc może powinienem wygrać walkowerem skoro w pierwszej rundzie podałeś typy po czasie? smile
zgodnie z pkt 9 regulaminu typy Napoleona zostały rozliczone po 1 , jego rywal nie podał żadnego typu, dlatego awans Napoleona

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
jakby co to drabinki juz gotowe smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 358
8
enthusiast
enthusiast
8 Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 358
2 typ mojego rywala po kursie 1 powinien być liczony z uwagi na błędną numeracje

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Originally Posted by 82SUCHY
2 typ mojego rywala po kursie 1 powinien być liczony z uwagi na błędną numeracje

zacytował 2-gi typ, za który miał zwrot, więc jest ok

Strona 23 z 23 1 2 21 22 23

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, kamel, burbon, wHiTe_StAr, forty), 2,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,459
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1