Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#580405 01/06/2006 20:57
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Może jednak ktoś pomoże???

Wprawdzie nie korzystam z Millenium, ale myślę, że konkretny przykład z innego banku rozwieje wiele wątpliwości. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Poniżej rubryki, który wypełniam przy swoich wypłatach do Multibanku:

[Linked Image]

Bonus: Unibet
#580406 01/06/2006 21:59
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
Quote
młody, ja juz to pisałem kilkakrotnie. Na Betfair te rubryki przy wypłatach przelewem słuzą klientom Betfair z całego świata. w zalezności gdzie znajduje sie Twoj bank , wypełniasz wymagane pola, np. w Twoim przypadku SWIFT i IBAN . Pamietaj, ze IBAN rozpoczyna sie od 'PL', a dalej jest numer Twojego konta.

ale przy okazji zapewniles dawke emocji panience w Millenium- teraz zestresowana pewnie doczytuje o 'kluczach bankowych' lol


Sęk w tym, że nie wiadomo było, co do których rubryk dopasować.
I tak dzięki bardzo za pomoc - szczególnie dla Kurson'a za łopatologiczną ilustracje.

Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dla Was, Panowie

#580407 01/06/2006 22:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
A ja mam pytanie, jak długo trzeba czekać, żeby pieniądze znalazły się na moim koncie gracza ?

Wpłacałem na polskie konto Betfair, wczoraj w Raiffeisen Bank.

#580408 01/06/2006 22:34
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 316
To znaczy w środę, bo już jest po północy.

#580409 01/06/2006 22:35
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212

Tak już pięknie miało być, a tu jeb taki ...

Po wypełnieniu według wzoru komunikat podobny do tego, który wcześniej - próbując różne sposoby wypełnienia formularza - widziałem. Tym razem wczytałem się:

"Wartość Sumy wypłat na każdej zarejestrowanej karcie musi być równa lub większa niż wartość pola Suma depozytów oraz bilans w polu Wolne do wypłaty musi być większy od zera, aby można było wypłacić dodatkowe wygrane czekiem lub elektronicznym przelewem bankowym."


Nie kumam.
Zaznaczam, że kwota którą chcę wypłacić jest niewielką częścią tego co "Oni" zwą "Twoje aktualne saldo do podjęcia"

c.d.n.

#580410 02/06/2006 06:38
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Nie kumam.
Zaznaczam, że kwota którą chcę wypłacić jest niewielką częścią tego co "Oni" zwą "Twoje aktualne saldo do podjęcia"

c.d.n.

A jak dokonywałeś wpłaty? Zapewne jakąś kartą Visa? Jeśli tak, to przeczytaj ze zrozumieniem pierwsze zdanie komunikatu.

#580411 02/06/2006 11:58
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
robroy, ja bede tu wklejal te link az do bólu:

DEPOZYTY I WYPŁATY NA BETFAIR [betfairpromo.com]

#580412 03/06/2006 15:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
Quote
Quote
Nie kumam.
Zaznaczam, że kwota którą chcę wypłacić jest niewielką częścią tego co "Oni" zwą "Twoje aktualne saldo do podjęcia"

c.d.n.

A jak dokonywałeś wpłaty? Zapewne jakąś kartą Visa? Jeśli tak, to przeczytaj ze zrozumieniem pierwsze zdanie komunikatu.

Czuję się niedoceniony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zdanie zrozumiałem, tyle, że nie pasowało za bardzo do stanu faktycznego.
Okazało się, że w rzeczywistości potrzebowali uwiarygodnienia danych jednej z kart, z której najwięcej do nich przelałem. Komunikat zatem słabo dopasowany. Przyznał to z resztą Pan z Betfair, który wytłumaczył mi wszystko TELEFONICZNIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> bo właśnie oddzwonieniem (dość szybko) zareagowali na mój mail.
I za to właśnie wielki dla nich szacunek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Jeszcze niestety muszę dosłać dodatkowo wydruk z banku (pomijając skany dokumentów i kart), ale rozumiem, że to pierwsza wypłata i takie mają wymogi - oni albo MasterCard.

Pozdrawiam

#580413 03/06/2006 16:04
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Czy z BF moge wyplacic kase na inny adres MoneyBookers n9iz ten ktorym wplacilem? Czy nie robia z tym problemow (zamykanie kont jak w BAW)

#580414 03/06/2006 20:10
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Quote
Czy z BF moge wyplacic kase na inny adres MoneyBookers n9iz ten ktorym wplacilem? Czy nie robia z tym problemow (zamykanie kont jak w BAW)


raczej nie,gdzies tam przy depozytach pisalo ze tylko na ten sam adres email,a jezeli sie uda to zablokuja reszte kasy do wyplat,wiec jak juz to lepiej ich zapytac,ale musisz uzbroic sie w cierpliwosc bo support to maja bardzo wolniutki...

#580415 03/06/2006 20:29
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Nie mozesz na inne, z tego co pamietam to maila wogle nie da sie zmieniac, jest na stale przypisany do Twojego konta... Masz do wypisania tylko 2 pola: kwota i haslo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#580416 04/06/2006 20:19
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
czy jest sposob na zmiejszenie czasu przyjmowania zakladu? chodzi mi o gre live i te 5sek..

#580417 04/06/2006 20:41
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Nie

#580418 05/06/2006 18:14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Quote
czy jest sposob na zmiejszenie czasu przyjmowania zakladu? chodzi mi o gre live i te 5sek..

przy obstawianiu gemow tenisowych czas jest zmniejszony bodajze do 3 sek.

#580419 07/06/2006 15:52
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114
T
member
member
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114
zarejstrowalem sie podajac kod referencyjny, po jakim czasie od wykonania wymaganego obrotu dostane bonusa ?

#580420 07/06/2006 18:18
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Bonusy zostaną przekazane na Twoje konto po upływie 30 dni

#580421 07/06/2006 18:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,886
o jakim bonusie mowa?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#580422 07/06/2006 18:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Znowu użytkownicy OnetPoczty dostali maile z promocją. Zarejstruj się podając kod i dostaniesz 20E w prezencie.

#580423 07/06/2006 18:52
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Znowu użytkownicy OnetPoczty dostali maile z promocją. Zarejstruj się podając kod i dostaniesz 20E w prezencie.
mam 4 kody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#580424 07/06/2006 19:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,365
Co za promocja?

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Lukasz111, betowiec, Akhu, $-man, Sensei, rymoholik, forty, 11kera11, rafal08, aker, latajaca_holenderka, alfa, kamel), 2,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1