Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#58023 06/05/2004 00:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
_
newbie
newbie
_ Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
Quote
Oryginalnie wysłał fcp:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]Dziwnie robia wyplaty w bet at home,zlecilem wyplate pokazal sie komunikat ze przyjeli a kwota jest dalej dostepna na koncie...az kusi by przej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
U mnie po paru godzinach kwota została odpisana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziwna sytuacja no ale co zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
wyplaty nie sa realizowane natychmiastowo.. zglaszasz wyplate i dopiero obsluga techniczna aktualizuje konta. Dostalem odpowiedz ze aktualizują je 3 razy dziennie... ps. Mogli by na stronie o tym napisac, bo sam sie na poczatku glowilem co jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) PozdrOO

Bonus: Unibet
#58024 06/05/2004 00:13
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Mi juz odpisali z konta,racja ze mogli by napisac bo ich strona jesli chodzi o informacje jest UBOGA

#58025 10/05/2004 19:43
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
W srode zeszla wyplacilem kase wieczorem mi ja odjeli z konta do dzis jej nie mam, nie za szybko juz 3 dzien roboczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> expekt mi najszybciej kase przelewal a ci maja dziwne akcje ciekawe skad idzie ten przelew pozdro

#58026 12/05/2004 03:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
no no bet at home sie nie popisuje 5 dzien kasy nie ma na koncie wysylam im maila a oni odpisuja ze jutro sprawdza w banku bo nie wiedza czy wyslali i jutro dadza mi ostateczna odpowiedz,smiac sie czy plakac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#58027 24/05/2004 13:12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał Maverick7000:
[qb]no no bet at home sie nie popisuje 5 dzien kasy nie ma na koncie wysylam im maila a oni odpisuja ze jutro sprawdza w banku bo nie wiedza czy wyslali i jutro dadza mi ostateczna odpowiedz,smiac sie czy plakac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
no i jak, doszło?

#58028 25/05/2004 03:54
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
siema po mojej interwencji w supporcie zagranicznym nie w polskim wyplata doszla w dwa dni i wszystko git pozdro

#58029 25/05/2004 13:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#58030 27/05/2004 02:51
Dołączył: May 2004
Posty: 6
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 6
Panowie mam pytanko.Gram doslownie od kilku dni w bet-at-home i ostatnio chcialem dokonac wyplaty.Zlecilem im to w sobote, jest sroda wieczor a na moim koncie w mbanku nie ma sladu wygranej.Czy to normalne? z gory dziex za odpowiedz

#58031 27/05/2004 03:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
napisz na zagraniczny support moja sytuacje masz opisana wyzej, dopoki tego nie zrobilem polski nie potrafil tego ogarnac pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#58032 27/05/2004 13:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
A potem napisz czy doszło.

#58033 27/05/2004 14:38
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
J
J Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
A co was sklania do otwierania tam sobie konta? Ani nie maja atrakcyjnej oferty spotkan, ani tez na pewno kursy jakie wystawiaja nie sa ich atutem. Ja nie bylem w stanie znalezc nic co by mnie sklonilo aby u nich grac. Chyba tylko polska wersja moze sklaniac, ale biorac reszte to za malo.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#58034 27/05/2004 17:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Polska wersja językowa, polska waluta i konto w polskim banku, support odpisujący na maile w ciągu 2 minut, ... bonusik 25% od depozytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#58035 27/05/2004 18:41
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
J
J Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
To moze zapytams ie tak... co ten buk ma takiego czego nie maja inne polskojezyczne buki? Bo ja zuwazylem tylko nedzne kursy - zwlaszcza na NBA jest niezla kradziez

#58036 27/05/2004 18:47
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
Ja jestem bardzo zadowolony z nich, polski support jest bardzo dobry,szybko odpisuja kase mi w koncu wyplacili,a watpliwosci bylo spowodowane tym ze gralem na przedplacie i szybko wyciagnalem od nich pare setek zanim kasa do nich dotarla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale po interwencji w zagranicznym supporcie wyplacili w dwa dni mialem na koncie

#58037 29/05/2004 02:21
Dołączył: May 2004
Posty: 6
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 6
Tez jestem zadowolony.Troche wkurzalo mnie czekanie na kase ale w koncu doszla.Ten bukmacher ma cos w sobie.Niby malo spotkan.srednie kursy ale za to grywalnosc duza.Poza tym wielka zaleta jest brak limitu wplaty.Wplacilem sobie 10zl i w kilka dni wielokrotnie to pomnozylem.Tylko mogliby czytelnosc oferty poprawic bo trzeba dlugo szukac.zeby znalezc spotkania na konkretny dzien.

#58038 29/05/2004 02:23
Dołączył: May 2004
Posty: 6
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 6
Tez jestem zadowolony.Troche wkurzalo mnie czekanie na kase ale w koncu doszla.Ten bukmacher ma cos w sobie.Niby malo spotkan.srednie kursy ale za to grywalnosc duza.Poza tym wielka zaleta jest brak limitu wplaty.Wplacilem sobie 10zl i w kilka dni wielokrotnie to pomnozylem.Tylko mogliby czytelnosc oferty poprawic bo trzeba dlugo szukac.zeby znalezc spotkania na konkretny dzien.

#58039 29/05/2004 02:30
Dołączył: May 2004
Posty: 6
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 6
Ta podwojna wiadomosc to nie jest nabijanie sobie popularnosci na forum.bet at home tez mi nie placi za to:).jestem po prostu niedoswiadczony.to tak tytulem wyjasnienia ps.szkoda ze nie ma ostatnio co grac.

#58040 29/05/2004 02:32
Dołączył: May 2004
Posty: 6
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 6
Ta podwojna wiadomosc to nie jest nabijanie sobie popularnosci na forum.bet at home tez mi nie placi za to:).jestem po prostu niedoswiadczony.to tak tytulem wyjasnienia ps.szkoda ze nie ma ostatnio co grac.

#58041 29/05/2004 02:42
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118
A
member
member
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118
Jejku ma całkowitą rację,ten buk jest denny.
ktoś piszę że jest grywalny, nie za bardzo rozumiem co to znaczy ale jeśli nedzna oferta = wysoka grywalność, to jest grywalny, Podobnie kursy, przynajmniej na mlb to dno, jejku pisze o nba - może nie lubią american sports
następny plus to podobno brak minimalnej wpłaty, nie róbmy jaj te głupie 50 zł do expektu kazdy kto się chce bawić w sieci powinien wysupłać

#58042 29/05/2004 04:24
Dołączył: May 2004
Posty: 6
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 6
Rzeczywiscie grywalny moze nie bylo najlepszym slowem,co nie zmienia faktu,ze fajnie sie u nich obstawia.A co do kasy to wole miec dowolnosc wplat(nie lubie gdy mi ktos cos narzuca).

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, forty), 2,901 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1