|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2004
Posty: 33 |
Oryginalnie wysłał fcp: [qb] Oryginalnie wysłał Maverick7000: [qb]Dziwnie robia wyplaty w bet at home,zlecilem wyplate pokazal sie komunikat ze przyjeli a kwota jest dalej dostepna na koncie...az kusi by przej.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] U mnie po paru godzinach kwota została odpisana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dziwna sytuacja no ale co zrobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] wyplaty nie sa realizowane natychmiastowo.. zglaszasz wyplate i dopiero obsluga techniczna aktualizuje konta. Dostalem odpowiedz ze aktualizują je 3 razy dziennie... ps. Mogli by na stronie o tym napisac, bo sam sie na poczatku glowilem co jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) PozdrOO
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Mi juz odpisali z konta,racja ze mogli by napisac bo ich strona jesli chodzi o informacje jest UBOGA
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
W srode zeszla wyplacilem kase wieczorem mi ja odjeli z konta do dzis jej nie mam, nie za szybko juz 3 dzien roboczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> expekt mi najszybciej kase przelewal a ci maja dziwne akcje ciekawe skad idzie ten przelew pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
no no bet at home sie nie popisuje 5 dzien kasy nie ma na koncie wysylam im maila a oni odpisuja ze jutro sprawdza w banku bo nie wiedza czy wyslali i jutro dadza mi ostateczna odpowiedz,smiac sie czy plakac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał Maverick7000: [qb]no no bet at home sie nie popisuje 5 dzien kasy nie ma na koncie wysylam im maila a oni odpisuja ze jutro sprawdza w banku bo nie wiedza czy wyslali i jutro dadza mi ostateczna odpowiedz,smiac sie czy plakac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] no i jak, doszło?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
siema po mojej interwencji w supporcie zagranicznym nie w polskim wyplata doszla w dwa dni i wszystko git pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 6 |
Panowie mam pytanko.Gram doslownie od kilku dni w bet-at-home i ostatnio chcialem dokonac wyplaty.Zlecilem im to w sobote, jest sroda wieczor a na moim koncie w mbanku nie ma sladu wygranej.Czy to normalne? z gory dziex za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
napisz na zagraniczny support moja sytuacje masz opisana wyzej, dopoki tego nie zrobilem polski nie potrafil tego ogarnac pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
A potem napisz czy doszło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
A co was sklania do otwierania tam sobie konta? Ani nie maja atrakcyjnej oferty spotkan, ani tez na pewno kursy jakie wystawiaja nie sa ich atutem. Ja nie bylem w stanie znalezc nic co by mnie sklonilo aby u nich grac. Chyba tylko polska wersja moze sklaniac, ale biorac reszte to za malo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Polska wersja językowa, polska waluta i konto w polskim banku, support odpisujący na maile w ciągu 2 minut, ... bonusik 25% od depozytu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
To moze zapytams ie tak... co ten buk ma takiego czego nie maja inne polskojezyczne buki? Bo ja zuwazylem tylko nedzne kursy - zwlaszcza na NBA jest niezla kradziez
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,599 |
Ja jestem bardzo zadowolony z nich, polski support jest bardzo dobry,szybko odpisuja kase mi w koncu wyplacili,a watpliwosci bylo spowodowane tym ze gralem na przedplacie i szybko wyciagnalem od nich pare setek zanim kasa do nich dotarla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale po interwencji w zagranicznym supporcie wyplacili w dwa dni mialem na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 6 |
Tez jestem zadowolony.Troche wkurzalo mnie czekanie na kase ale w koncu doszla.Ten bukmacher ma cos w sobie.Niby malo spotkan.srednie kursy ale za to grywalnosc duza.Poza tym wielka zaleta jest brak limitu wplaty.Wplacilem sobie 10zl i w kilka dni wielokrotnie to pomnozylem.Tylko mogliby czytelnosc oferty poprawic bo trzeba dlugo szukac.zeby znalezc spotkania na konkretny dzien.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 6 |
Tez jestem zadowolony.Troche wkurzalo mnie czekanie na kase ale w koncu doszla.Ten bukmacher ma cos w sobie.Niby malo spotkan.srednie kursy ale za to grywalnosc duza.Poza tym wielka zaleta jest brak limitu wplaty.Wplacilem sobie 10zl i w kilka dni wielokrotnie to pomnozylem.Tylko mogliby czytelnosc oferty poprawic bo trzeba dlugo szukac.zeby znalezc spotkania na konkretny dzien.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 6 |
Ta podwojna wiadomosc to nie jest nabijanie sobie popularnosci na forum.bet at home tez mi nie placi za to:).jestem po prostu niedoswiadczony.to tak tytulem wyjasnienia ps.szkoda ze nie ma ostatnio co grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 6 |
Ta podwojna wiadomosc to nie jest nabijanie sobie popularnosci na forum.bet at home tez mi nie placi za to:).jestem po prostu niedoswiadczony.to tak tytulem wyjasnienia ps.szkoda ze nie ma ostatnio co grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 118 |
Jejku ma całkowitą rację,ten buk jest denny. ktoś piszę że jest grywalny, nie za bardzo rozumiem co to znaczy ale jeśli nedzna oferta = wysoka grywalność, to jest grywalny, Podobnie kursy, przynajmniej na mlb to dno, jejku pisze o nba - może nie lubią american sports następny plus to podobno brak minimalnej wpłaty, nie róbmy jaj te głupie 50 zł do expektu kazdy kto się chce bawić w sieci powinien wysupłać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2004
Posty: 6 |
Rzeczywiscie grywalny moze nie bylo najlepszym slowem,co nie zmienia faktu,ze fajnie sie u nich obstawia.A co do kasy to wole miec dowolnosc wplat(nie lubie gdy mi ktos cos narzuca).
|
|
|
Link skopiowany do schowka