|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Proszę wszystkich o przedstawienie mi obecnych promocji w BetFair, jeżeli takowe istnieją-rzecz jasna! Z serdecznie dziękuję i pozdrawiam! promocje sa dwie 1. rejestrujesz sie uzywajac kodu i po postawieniu pierwszego zakladu po okolo 24 godzinach do twojego konta dopisywane jest 20 funtow 2. rejestrujesz sie uzywajac kodu polecaj i zarabiaj i po zdobyciu 50 pkt betfair do konta dopisywane jest 20 funtow, dodatkowo co 3 miesiace dostajesz bonus za aktywnosc, ktorego w pierwszej promocji nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
rejestrujesz sie uzywajac kodu i po postawieniu pierwszego zakladu po okolo 24 godzinach do twojego konta dopisywane jest 20 funtow ... po obstawieniu zakładu/-ów o łącznej wartości przewidzianej w danej promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Ja mam pytanie takiego typu mam konto w Betafir ale tam jeszcze nie grałem dostałem na maila bonus 20 euro i teraz pytanie czy mogle wplacic te 20 euro przez MB ? tak tu czytam o innej promo i widze ze wplaty przez MB nie obejume z stąd moje pytanie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 43 |
WAŻNE PYTANIE
Czy jest jakaś możliwość wypłacić pieniądze na konto bankowe nie płacąc prowizji 15E i nie zkładając konta MB?! Moim zdaniem 15E to bardzo dużo jak na przelew bankowy!
Proszę o pomoc! To chyba dotyczy wszystkich!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
we wszystkich promocjach Betfair, depozyty wykonane poprzez Moneybookers powodują brak możliwosci uczestnictwa w danej promocji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Bielanek, niestety przy wypłacie przelewem obowiązuje oplata w wysokosci 15 Euro. Spróbuj moze NETeller'em.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2006
Posty: 401 |
Czyli najlepiej wplacic te 25 F przez Netellera bo kasa szybko i bez wiekszych problemow. Ja mam pytanie jeszcze aby wyplacic pieniazki nalezy obrocic tylko 1 x bonusem? czyli w tym przypadku 25 Funtów ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Punter UK, możesz sprawdzić czy Betfair ma problem z przyjmowaniem depozytów przez Neteller? Tak teraz sprawdzam historie na Netellerze i minimum 10 takich operacji naliczyłem typu:
Jun 13 07:02 Betfair €xxx.00 - EUR Accepted Jun 13 07:02 Betfair €xxx.00 - EUR Declined
Niektóre są 2 razy zaakceptowane, jest to warunkowane nie/tak wystarczającą ilością środków. Jest to dość denerwujące. Mialem podobnie ostatnio - robilem jeden depozyt z Netellera a poszedl on dwukrotnie. Tylko raz klikalem na potwierdzenie. Obie transakcje z tej samej godziny.
Wojtek Kolejny raz to samo.. W czym jest problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Ja mam pytanie jeszcze aby wyplacic pieniazki nalezy obrocic tylko 1 x bonusem? czyli w tym przypadku 25 Funtów ? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
Mialem podobnie ostatnio - robilem jeden depozyt z Netellera a poszedl on dwukrotnie. Tylko raz klikalem na potwierdzenie. Obie transakcje z tej samej godziny. dziwne. postaram sie czegos dowiedzieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Nie dziwne tylko notoryczne i nie dotyczy pojedyńczych przypadków. Support na razie bez odpowiedzi. Jak nie dowiesz się co jest problemem będę musiał do nich zadzwonić, może to coś da. Wypłaty za to idą pojedyncze, bezbłednie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114 |
Proszę wszystkich o przedstawienie mi obecnych promocji w BetFair, jeżeli takowe istnieją-rzecz jasna! Z serdecznie dziękuję i pozdrawiam! promocje sa dwie 1. rejestrujesz sie uzywajac kodu i po postawieniu pierwszego zakladu po okolo 24 godzinach do twojego konta dopisywane jest 20 funtow 2. rejestrujesz sie uzywajac kodu polecaj i zarabiaj i po zdobyciu 50 pkt betfair do konta dopisywane jest 20 funtow, dodatkowo co 3 miesiace dostajesz bonus za aktywnosc, ktorego w pierwszej promocji nie ma Czy w tym drugim przypadku bonus mozna wyplacic od razu czy trzeba go najpierw obrocic? A moze nie mozna wyplacic go wogole? W regulaminie jest taki punkt: "Bonus £20 może zostać wykorzystany przez obie strony jedynie do obstawienia zakładów na witrynie Betfair i nie może zostać wypłacony." <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
każdy bonus na Betfair należy jeden raz 'obrócić'
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
wplacilem do betfair kase z netellera i zabralo mi podwojnie...:-/ kliknalem tylko raz...dziwny i wkurzajacy bardzo blad..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Jak na razie jedyna rada jest na to...
Chcesz wpłacić 500 EUR, zrób depozyt na 250 EUR, wyjdzie na to samo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
2. rejestrujesz sie uzywajac kodu polecaj i zarabiaj i po zdobyciu 50 pkt betfair do konta dopisywane jest 20 funtow, dodatkowo co 3 miesiace dostajesz bonus za aktywnosc, ktorego w pierwszej promocji nie ma W jaki sposob mozna zdobyc te 50 punktów???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
2. rejestrujesz sie uzywajac kodu polecaj i zarabiaj i po zdobyciu 50 pkt betfair do konta dopisywane jest 20 funtow, dodatkowo co 3 miesiace dostajesz bonus za aktywnosc, ktorego w pierwszej promocji nie ma W jaki sposob mozna zdobyc te 50 punktów??? wszystko zalezy od zysku jaki osiagniesz grajac jakieś zdarzenie im większy zysk tym więcej punktów BF dostajesz pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Ja sobie zawsze patrze ze 3E wygranej/przegranej to jest 1 (slownie- jeden) punkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
...im wiekszy zysk/strata tym wiecej puntow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
1 pkt jest za kazde 10 pi zaplaconej prowizji, 10 p[i to 15 eurocentow, 0.15 Euro.
Placisz 5% prowizji - a wiec za kazde 10 euro zysku (lub straty) na danym rynku masz 0.5 euro prowizji, czyli okolo 3.3 pkt BF
Za 100 euro jest 33 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 35 |
czy moze mi ktos wytlumaczyc na czym polegaja zaklady zakresowe w BF np. na indeks kartek lub indeks rzutów rożnych. Sa tylko kursy i stawka za ile mozna zagrac, ale ile tych rzutow musi byc w meczu zeby zaklad byl wygrany?
ponawiam pytanie, prosze o odpowiedz
|
|
|
Link skopiowany do schowka