|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
kolejny fuks 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
jaka koncowka kalectwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ufff 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Widzę że Hammon dziś też nie gra... Szkoda że Schio tego nie wygrało , bo by można było grać na Fenerbace.A w tej sytuacji Turczynki mogą sobie pozwolić na minimalną porażkę a i tak zajmą 1 miejsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
teraz pytanie:
jak wygra spartak to kto awans...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
no fkat wystarczy ze spartak wygra 1 pkt iu przechodzi to troche chamskie ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
a wie ktoś czemu Hammonn wczoraj grała tylko 2 minuty? sam wczoraj nie wiem jak tego nie wyczaiłem^^ pisze, że kontuzja, ale nie wiem czy dizś będzie http://www.feb.es/NoticiaDesarrollo.aspx?idNoticia=46869
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
teraz pytanie:
jak wygra spartak to kto awans...? spartak
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Pokey zapowiada ostry defens Spartaka dziś jak wczoraj w 2 połówce z Bourges
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Dziś też jej nie będzie . Fenerbace może przegrać nawet 15 pkt a i tak zajmnie 1 miejsce. Szkoda bo w tym wypadku granie na Turczynki mija się z celem.A Spartak bez Hammon dużo słabszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Hammon kontuzja mięśni uda
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
także już chyba wiem co robił wczoraj Spartak, po prostu kurwa wiedziały, że i tak wyjdą z grupy i miały to w dupie^^ a że 3 dni pod rząd gry to jeden sobie odpuściły, no ale może tak tylko tłumaczę sobie to:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2012
Posty: 1,281 |
Dziś też jej nie będzie . Fenerbace może przegrać nawet 15 pkt a i tak zajmnie 1 miejsce. Szkoda bo w tym wypadku granie na Turczynki mija się z celem.A Spartak bez Hammon dużo słabszy nawet i 20pkt mzoe przegrac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12,888 |
daje x w tym meczu za drobne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
na Spartak ponad 2?-.- co tu jest nie tak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
także już chyba wiem co robił wczoraj Spartak, po prostu kurwa wiedziały, że i tak wyjdą z grupy i miały to w dupie^^ a że 3 dni pod rząd gry to jeden sobie odpuściły, no ale może tak tylko tłumaczę sobie to:] głupota , jakby dziś Schio wygrało z Bourges to Spartak by się mogł w dupe ugryść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 718
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 718 |
Niech sie wypowie jakis znawca zenskiego kosza. Jakugrysc spotkanie Spartkak-Fenerbahce. Sugerujac sie dotychczasowymi wynikami faworytem tego spotkania powinien byc zespol turecki. Natomiast chcac awansowac do polfinalu rosjanki musza ten mecz prezchylic na swoja strone. Co sie liczy najpierw bilans bezposredniego starcia (wtedy przy wygranej z rana Bourges Awansuje ) czy male punkty wtedy rosjankom wystarczyzwyciestwo. Czy mecz bedzie z gatunku kto lepszy ten wygra, czy czynnik ten nie bedzie mial tu wiekszego znaczenia (biorac pod uwage ze graja druzyny rosyjska z turecka). W grupie B, przy takim samym bilansie (1-1)Spartak był wyżej od Burges pomimo porażki w bezpośrednim meczu więc decyduje bilans małych punktów Zresztą ewidentnie sugerują to kursy. W normalnym meczu o stawkę na Fenerbahce nie błoby więcej jak@ 1,3 - 1-4 a jest nawet @1,9 Dla Turczynek to mecz o pietruszkę, niemal pewne jest że podstawowe zawodniczki zagrają bardzo mało albo nawet wcale. Z reguły odpuszczam takie mecze o pietruszkę
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
także już chyba wiem co robił wczoraj Spartak, po prostu kurwa wiedziały, że i tak wyjdą z grupy i miały to w dupie^^ a że 3 dni pod rząd gry to jeden sobie odpuściły, no ale może tak tylko tłumaczę sobie to:] głupota , jakby dziś Schio wygrało z Bourges to Spartak by się mogł w dupe ugryść. czemu? Schio 1 wygrana, Bourges 2, a Spartak by miał 2, więc by wyszedł, czy źle coś liczę??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Fenerbace dziś zagra oszczędnie , Spartak mecz o wszystko.
Nawet bez Hammon sobie powinny poradzić .
Miało iść Fenerbace mocniej , a pojdzie Spartak delikatnie.
Familia zabiła mi cały system , miały wygrać
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|