|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
mistrzowie swiata i europy remisuja u siebie z finlandia a my sie zalamujemy porazka z ukraina... troche optymizmu panowie. z san marino bedzie lepiej ok tylko ze oni pojada na mundial wiec ten remis bedzie bez znaczenia a my jak zwykle chuja pojedziemy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Jeżeli ktoś planuje Lewandowskiego do Realu... to albo jest psychiczny albo z kabaretu  czemu, on tylko za złotówki nie umie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Lewy we wtorek powinien usiąść na ławie, ale pewnie zagra i będą pitolić, że to idealny rywal, żeby odblokować się w kadrze kurwa rozpierdala mie takie biadolenie ... Teraz lewy winny porażki  a gdzie qwa obrona w tej kadrze jest ? To raz . Dwa Fornalikowi dziekujemy kolejna pizda na stołku trenera jak ma być w kadrze ład i skład jak trener nie ma żadnego poważania i autorytetu u zawodników ... litości Po trzecie Fornalika wysłać na doszkolenie z taktyki i trenerki . Później możemy wieszać psy na graczach zaczynając od papierowej obrony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
mistrzowie swiata i europy remisuja u siebie z finlandia a my sie zalamujemy porazka z ukraina... troche optymizmu panowie. z san marino bedzie lepiej Dokładnie, ale tu sami optymiści i pewnie do samego końca by wierzyli w awans z tej grupy  a z jakiej by wierzyl realista ?????????? Polska San Marino Wyspy Owcze Luksemburg Lichtenstein ??????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
mistrzowie swiata i europy remisuja u siebie z finlandia a my sie zalamujemy porazka z ukraina... troche optymizmu panowie. z san marino bedzie lepiej ok tylko ze oni pojada na mundial wiec ten remis bedzie bez znaczenia a my jak zwykle chuja pojedziemy to chyba dobrze, człowiek sobie w spokoju mecze obejrzy. a nie jak zwykle miesiąc napinki, relacje z połowu piranii w amazonce i potem 0/3 bo była chujowa wysokość n.p.m i tylko wenezuela na takiej potrafi grać albo wilgotność taka, że sie zesrali w 30 minucie i nie doszli do siebie przez 3 mecze grupowe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Fornalik to żaden trener, a Bońkowi się dziwię, że wiedział z czym startuje i nie wymienił go. Ukraińcy zapowiadali upokorzenie polskiej piłki i dokonali tego... A Fornalik gdzie... w d... przeciętny piłkarz... marny trener  Bonkowi sie dziwisz, a ja wymienił Engela to co na lepsze, rudy pajac  Zagadzam się że Boniek też jest interesowny i zna się na tym co robi tak jak ja na trajektorii przelotu Nibiru nad Ziemią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Jeżeli ktoś planuje Lewandowskiego do Realu... to albo jest psychiczny albo z kabaretu  tam zeby strzelic gola wystarczy noge wystawic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
a tam dojebaliscie sie do Fonalika a tu nawet Mourinio by nie pomogl !! Mentalnosc opierdalaczy i zero ambicji - jak to zmienimy to nawet doorca moze byc trenerem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
Z San Marino 2:0 (Boenisch po kiksie i samobój)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Lewy we wtorek powinien usiąść na ławie, ale pewnie zagra i będą pitolić, że to idealny rywal, żeby odblokować się w kadrze kurwa rozpierdala mie takie biadolenie ... Teraz lewy winny porażki  a gdzie qwa obrona w tej kadrze jest ? To raz . Dwa Fornalikowi dziekujemy kolejna pizda na stołku trenera jak ma być w kadrze ład i skład jak trener nie ma żadnego poważania i autorytetu u zawodników ... litości Po trzecie Fornalika wysłać na doszkolenie z taktyki i trenerki . Później możemy wieszać psy na graczach zaczynając od papierowej obrony  Ja się zgodzę i nie... Fornalik jest dobrym selekcjonerem .. może faktycznie autorytetu nie ma ale kto go teraz ma mieć? No chyba nikt powiedzy i odpowiedzmy sobie szczerze  Obrona do pizdy i wymiany Troche pomógł sędzia... A napastnicy? Cóż... dobry napastnik ma instynkt ale nasi napierdalają w bramkarza.. Tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
kołtoń wypalil przed meczem ze Lewy to najlepszy snajper w historii bvb, chyba sie najarał czegoś... K.H.Riedle, Chapuisat czy kiedys Konietzke, szoook
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925 |
Ciezko w to uwierzyc. 4 z rzedu odkretka (HT1/FT2 lub HT2/FT1) w meczu pomiedzy Szkocja a Walia! 2 lata - 4 mecze - 4 odkretki. I to 2 razy na korzysc Szkocji i 2 razy na korzysc Walii. Chyba trzeba tego bedzie przypilnowac w przyszlosci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Jeżeli ktoś planuje Lewandowskiego do Realu... to albo jest psychiczny albo z kabaretu  albo z barcelony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Lewy we wtorek powinien usiąść na ławie, ale pewnie zagra i będą pitolić, że to idealny rywal, żeby odblokować się w kadrze kurwa rozpierdala mie takie biadolenie ... Teraz lewy winny porażki  a gdzie qwa obrona w tej kadrze jest ? To raz . Dwa Fornalikowi dziekujemy kolejna pizda na stołku trenera jak ma być w kadrze ład i skład jak trener nie ma żadnego poważania i autorytetu u zawodników ... litości Po trzecie Fornalika wysłać na doszkolenie z taktyki i trenerki . Później możemy wieszać psy na graczach zaczynając od papierowej obrony  Ja się zgodzę i nie... Fornalik jest dobrym selekcjonerem .. może faktycznie autorytetu nie ma ale kto go teraz ma mieć? No chyba nikt powiedzy i odpowiedzmy sobie szczerze  Obrona do pizdy i wymiany Troche pomógł sędzia... A napastnicy? Cóż... dobry napastnik ma instynkt ale nasi napierdalają w bramkarza.. Tyle  zacznijmy od tego, ze co ci ligowi partacze-trenerzy mogą dać kadrze? jak jada do czeczenii/gruzji i innych dziur i nie potrafią powalczyć z tamtejszymi ekipami. jeden sezon sie komuś uda i juz jest uj wie kim, dawać go na selekcjonera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
zaraz sie zacznie to co zwykle : media zaczna liczyc matematyczne szanse na wyjscie a grupy  Anglia i Czarnogora dostana dyskwalifikacje i wtedy za Ukraina z 2 miejsca mamy baraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Lewy we wtorek powinien usiąść na ławie, ale pewnie zagra i będą pitolić, że to idealny rywal, żeby odblokować się w kadrze kurwa rozpierdala mie takie biadolenie ... Teraz lewy winny porażki  a gdzie qwa obrona w tej kadrze jest ? To raz . Dwa Fornalikowi dziekujemy kolejna pizda na stołku trenera jak ma być w kadrze ład i skład jak trener nie ma żadnego poważania i autorytetu u zawodników ... litości Po trzecie Fornalika wysłać na doszkolenie z taktyki i trenerki . Później możemy wieszać psy na graczach zaczynając od papierowej obrony  Ja się zgodzę i nie... Fornalik jest dobrym selekcjonerem .. może faktycznie autorytetu nie ma ale kto go teraz ma mieć? No chyba nikt powiedzy i odpowiedzmy sobie szczerze  Obrona do pizdy i wymiany Troche pomógł sędzia... A napastnicy? Cóż... dobry napastnik ma instynkt ale nasi napierdalają w bramkarza.. Tyle  Prosze cie jaki trener z Fornalika jest ? jakie ona ma sukcesy ze co Ruch do 3 miejsca w lidze doprowadził Proszę cię ... kto na jego miejsce ? Tylko trener zaa granicy zaden polski osią .. tylko jaki wmiarę rozsądny zagraniczny trener zgodzi się przyjsc to tego bagna ? W czym pomógł sędzia ? stara śpiewka i szukanie winnych tam gdzie ich nie ma ... mieliśmy okazje trzebyło do przerwy wyrównać na 2-2 .... to dostali na 1-3 .... wszystkie bramki stracone na życzenie .... jak obrona nie potrafi piłki wybić dalej niż na 5m to o czym mowa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Jeżeli ktoś planuje Lewandowskiego do Realu... to albo jest psychiczny albo z kabaretu  albo z barcelony  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Lewy we wtorek powinien usiąść na ławie, ale pewnie zagra i będą pitolić, że to idealny rywal, żeby odblokować się w kadrze kurwa rozpierdala mie takie biadolenie ... Teraz lewy winny porażki  a gdzie qwa obrona w tej kadrze jest ? To raz . Dwa Fornalikowi dziekujemy kolejna pizda na stołku trenera jak ma być w kadrze ład i skład jak trener nie ma żadnego poważania i autorytetu u zawodników ... litości Po trzecie Fornalika wysłać na doszkolenie z taktyki i trenerki . Później możemy wieszać psy na graczach zaczynając od papierowej obrony  Ja się zgodzę i nie... Fornalik jest dobrym selekcjonerem .. może faktycznie autorytetu nie ma ale kto go teraz ma mieć? No chyba nikt powiedzy i odpowiedzmy sobie szczerze  Obrona do pizdy i wymiany Troche pomógł sędzia... A napastnicy? Cóż... dobry napastnik ma instynkt ale nasi napierdalają w bramkarza.. Tyle  zacznijmy od tego, ze co ci ligowi partacze-trenerzy mogą dać kadrze? jak jada do czeczenii/gruzji i innych dziur i nie potrafią powalczyć z tamtejszymi ekipami. jeden sezon sie komuś uda i juz jest uj wie kim, dawać go na selekcjonera.  i o to mi właśnie chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Prosze cie jaki trener z Fornalika jest ? jakie ona ma sukcesy ze co Ruch do 3 miejsca w lidze doprowadził Proszę cię ... kto na jego miejsce ? Ruch mial wtedy sklad na utrzymanie wiec jakis to sukces jest Poza tym jak byl w Widzewie to z gowna zrobil naprawde kawal dobrej roboty. Tylkow reprze ma do czynienia z gwiazdeczkami a to juz gorzej ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
kołtoń wypalil przed meczem ze Lewy to najlepszy snajper w historii bvb, chyba sie najarał czegoś... K.H.Riedle, Chapuisat czy kiedys Konietzke, szoook Jan Koller 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|