Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 49 z 55 1 2 47 48 49 50 51 54 55
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by huge
mistrzowie swiata i europy remisuja u siebie z finlandia a my sie zalamujemy porazka z ukraina... troche optymizmu panowie. z san marino bedzie lepiej

ok tylko ze oni pojada na mundial wiec ten remis bedzie bez znaczenia a my jak zwykle chuja pojedziemy

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by jencz
Jeżeli ktoś planuje Lewandowskiego do Realu... to albo jest psychiczny albo z kabaretu smile
czemu, on tylko za złotówki nie umie

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by mrbuu
Lewy we wtorek powinien usiąść na ławie, ale pewnie zagra i będą pitolić, że to idealny rywal, żeby odblokować się w kadrze

laugh laugh laugh
kurwa rozpierdala mie takie biadolenie ...
Teraz lewy winny porażki laugh laugh a gdzie qwa obrona w tej kadrze jest ?
To raz .
Dwa Fornalikowi dziekujemy kolejna pizda na stołku trenera jak ma być w kadrze ład i skład jak trener nie ma żadnego poważania i autorytetu u zawodników ... litości

Po trzecie Fornalika wysłać na doszkolenie z taktyki i trenerki .

Później możemy wieszać psy na graczach zaczynając od papierowej obrony laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Bolesław
Originally Posted by huge
mistrzowie swiata i europy remisuja u siebie z finlandia a my sie zalamujemy porazka z ukraina... troche optymizmu panowie. z san marino bedzie lepiej


Dokładnie, ale tu sami optymiści i pewnie do samego końca by wierzyli w awans z tej grupy laugh

a z jakiej by wierzyl realista ??????????

Polska
San Marino
Wyspy Owcze
Luksemburg
Lichtenstein

??????

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by huge
mistrzowie swiata i europy remisuja u siebie z finlandia a my sie zalamujemy porazka z ukraina... troche optymizmu panowie. z san marino bedzie lepiej

ok tylko ze oni pojada na mundial wiec ten remis bedzie bez znaczenia a my jak zwykle chuja pojedziemy

to chyba dobrze, człowiek sobie w spokoju mecze obejrzy. a nie jak zwykle miesiąc napinki, relacje z połowu piranii w amazonce i potem 0/3 bo była chujowa wysokość n.p.m i tylko wenezuela na takiej potrafi grać albo wilgotność taka, że sie zesrali w 30 minucie i nie doszli do siebie przez 3 mecze grupowe.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by jencz
Fornalik to żaden trener, a Bońkowi się dziwię, że wiedział z czym startuje i nie wymienił go.
Ukraińcy zapowiadali upokorzenie polskiej piłki i dokonali tego...
A Fornalik gdzie... w d...
przeciętny piłkarz... marny trener smile
Bonkowi sie dziwisz, a ja wymienił Engela to co na lepsze, rudy pajac tongue

Zagadzam się że Boniek też jest interesowny i zna się na tym co robi tak jak ja na trajektorii przelotu Nibiru nad Ziemią smile

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by jencz
Jeżeli ktoś planuje Lewandowskiego do Realu... to albo jest psychiczny albo z kabaretu smile

tam zeby strzelic gola wystarczy noge wystawic wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
a tam dojebaliscie sie do Fonalika a tu nawet Mourinio by nie pomogl !!
Mentalnosc opierdalaczy i zero ambicji - jak to zmienimy to nawet doorca moze byc trenerem

Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
W
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
W Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Z San Marino 2:0 (Boenisch po kiksie i samobój)

Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by mrbuu
Lewy we wtorek powinien usiąść na ławie, ale pewnie zagra i będą pitolić, że to idealny rywal, żeby odblokować się w kadrze

laugh laugh laugh
kurwa rozpierdala mie takie biadolenie ...
Teraz lewy winny porażki laugh laugh a gdzie qwa obrona w tej kadrze jest ?
To raz .
Dwa Fornalikowi dziekujemy kolejna pizda na stołku trenera jak ma być w kadrze ład i skład jak trener nie ma żadnego poważania i autorytetu u zawodników ... litości

Po trzecie Fornalika wysłać na doszkolenie z taktyki i trenerki .

Później możemy wieszać psy na graczach zaczynając od papierowej obrony laugh

Ja się zgodzę i nie...

Fornalik jest dobrym selekcjonerem .. może faktycznie autorytetu nie ma ale kto go teraz ma mieć? No chyba nikt powiedzy i odpowiedzmy sobie szczerze smile

Obrona do pizdy i wymiany

Troche pomógł sędzia...

A napastnicy? Cóż... dobry napastnik ma instynkt ale nasi napierdalają w bramkarza..

Tyle smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
kołtoń wypalil przed meczem ze Lewy to najlepszy snajper w historii bvb, chyba sie najarał czegoś... K.H.Riedle, Chapuisat czy kiedys Konietzke, szoook

Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 1,925
Ciezko w to uwierzyc. 4 z rzedu odkretka (HT1/FT2 lub HT2/FT1) w meczu pomiedzy Szkocja a Walia! 2 lata - 4 mecze - 4 odkretki. I to 2 razy na korzysc Szkocji i 2 razy na korzysc Walii. Chyba trzeba tego bedzie przypilnowac w przyszlosci.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Originally Posted by jencz
Jeżeli ktoś planuje Lewandowskiego do Realu... to albo jest psychiczny albo z kabaretu smile
albo z barcelony wink

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by gainax
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by mrbuu
Lewy we wtorek powinien usiąść na ławie, ale pewnie zagra i będą pitolić, że to idealny rywal, żeby odblokować się w kadrze

laugh laugh laugh
kurwa rozpierdala mie takie biadolenie ...
Teraz lewy winny porażki laugh laugh a gdzie qwa obrona w tej kadrze jest ?
To raz .
Dwa Fornalikowi dziekujemy kolejna pizda na stołku trenera jak ma być w kadrze ład i skład jak trener nie ma żadnego poważania i autorytetu u zawodników ... litości

Po trzecie Fornalika wysłać na doszkolenie z taktyki i trenerki .

Później możemy wieszać psy na graczach zaczynając od papierowej obrony laugh

Ja się zgodzę i nie...

Fornalik jest dobrym selekcjonerem .. może faktycznie autorytetu nie ma ale kto go teraz ma mieć? No chyba nikt powiedzy i odpowiedzmy sobie szczerze smile

Obrona do pizdy i wymiany

Troche pomógł sędzia...

A napastnicy? Cóż... dobry napastnik ma instynkt ale nasi napierdalają w bramkarza..

Tyle smile

zacznijmy od tego, ze co ci ligowi partacze-trenerzy mogą dać kadrze? jak jada do czeczenii/gruzji i innych dziur i nie potrafią powalczyć z tamtejszymi ekipami. jeden sezon sie komuś uda i juz jest uj wie kim, dawać go na selekcjonera.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
zaraz sie zacznie to co zwykle :

media zaczna liczyc matematyczne szanse na wyjscie a grupy laugh

Anglia i Czarnogora dostana dyskwalifikacje i wtedy za Ukraina z 2 miejsca mamy baraz grin

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by gainax
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by mrbuu
Lewy we wtorek powinien usiąść na ławie, ale pewnie zagra i będą pitolić, że to idealny rywal, żeby odblokować się w kadrze

laugh laugh laugh
kurwa rozpierdala mie takie biadolenie ...
Teraz lewy winny porażki laugh laugh a gdzie qwa obrona w tej kadrze jest ?
To raz .
Dwa Fornalikowi dziekujemy kolejna pizda na stołku trenera jak ma być w kadrze ład i skład jak trener nie ma żadnego poważania i autorytetu u zawodników ... litości

Po trzecie Fornalika wysłać na doszkolenie z taktyki i trenerki .

Później możemy wieszać psy na graczach zaczynając od papierowej obrony laugh

Ja się zgodzę i nie...

Fornalik jest dobrym selekcjonerem .. może faktycznie autorytetu nie ma ale kto go teraz ma mieć? No chyba nikt powiedzy i odpowiedzmy sobie szczerze smile

Obrona do pizdy i wymiany

Troche pomógł sędzia...

A napastnicy? Cóż... dobry napastnik ma instynkt ale nasi napierdalają w bramkarza..

Tyle smile


Prosze cie jaki trener z Fornalika jest ? jakie ona ma sukcesy ze co Ruch do 3 miejsca w lidze doprowadził Proszę cię ... kto na jego miejsce ?

Tylko trener zaa granicy zaden polski osią .. tylko jaki wmiarę rozsądny zagraniczny trener zgodzi się przyjsc to tego bagna ?

W czym pomógł sędzia ? stara śpiewka i szukanie winnych tam gdzie ich nie ma ... mieliśmy okazje trzebyło do przerwy wyrównać na 2-2 .... to dostali na 1-3 .... wszystkie bramki stracone na życzenie .... jak obrona nie potrafi piłki wybić dalej niż na 5m to o czym mowa ?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Biczu
Originally Posted by jencz
Jeżeli ktoś planuje Lewandowskiego do Realu... to albo jest psychiczny albo z kabaretu smile
albo z barcelony wink

laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by anfa_
Originally Posted by gainax
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by mrbuu
Lewy we wtorek powinien usiąść na ławie, ale pewnie zagra i będą pitolić, że to idealny rywal, żeby odblokować się w kadrze

laugh laugh laugh
kurwa rozpierdala mie takie biadolenie ...
Teraz lewy winny porażki laugh laugh a gdzie qwa obrona w tej kadrze jest ?
To raz .
Dwa Fornalikowi dziekujemy kolejna pizda na stołku trenera jak ma być w kadrze ład i skład jak trener nie ma żadnego poważania i autorytetu u zawodników ... litości

Po trzecie Fornalika wysłać na doszkolenie z taktyki i trenerki .

Później możemy wieszać psy na graczach zaczynając od papierowej obrony laugh

Ja się zgodzę i nie...

Fornalik jest dobrym selekcjonerem .. może faktycznie autorytetu nie ma ale kto go teraz ma mieć? No chyba nikt powiedzy i odpowiedzmy sobie szczerze smile

Obrona do pizdy i wymiany

Troche pomógł sędzia...

A napastnicy? Cóż... dobry napastnik ma instynkt ale nasi napierdalają w bramkarza..

Tyle smile

zacznijmy od tego, ze co ci ligowi partacze-trenerzy mogą dać kadrze? jak jada do czeczenii/gruzji i innych dziur i nie potrafią powalczyć z tamtejszymi ekipami. jeden sezon sie komuś uda i juz jest uj wie kim, dawać go na selekcjonera.
piwo piwo i o to mi właśnie chodzi

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by raiders_
Prosze cie jaki trener z Fornalika jest ? jakie ona ma sukcesy ze co Ruch do 3 miejsca w lidze doprowadził Proszę cię ... kto na jego miejsce ?

Ruch mial wtedy sklad na utrzymanie wiec jakis to sukces jest
Poza tym jak byl w Widzewie to z gowna zrobil naprawde kawal dobrej roboty.
Tylkow reprze ma do czynienia z gwiazdeczkami a to juz gorzej ...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by Luc Nilis
kołtoń wypalil przed meczem ze Lewy to najlepszy snajper w historii bvb, chyba sie najarał czegoś... K.H.Riedle, Chapuisat czy kiedys Konietzke, szoook

Jan Koller smile

Strona 49 z 55 1 2 47 48 49 50 51 54 55

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1