Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 50 z 55 1 2 48 49 50 51 52 54 55
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by jencz
Jeżeli ktoś planuje Lewandowskiego do Realu... to albo jest psychiczny albo z kabaretu smile

tam zeby strzelic gola wystarczy noge wystawic wink


jakby tak było to by nawet takich lamusów jak ty brali

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by W8inG4DeatH
Z San Marino 2:0 (Boenisch po kiksie i samobój)
moga ich pocisnąc z takim handi po kursie @2 ale wez tu ryzykuj hajs na parówki

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by W8inG4DeatH
Z San Marino 2:0 (Boenisch po kiksie i samobój)
moga ich pocisnąc z takim handi po kursie @2 ale wez tu ryzykuj hajs na parówki

bedziesz mial z 1,30 na handi nie wiecej

Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by W8inG4DeatH
Z San Marino 2:0 (Boenisch po kiksie i samobój)
moga ich pocisnąc z takim handi po kursie @2 ale wez tu ryzykuj hajs na parówki

z "Violi"

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by W8inG4DeatH
Z San Marino 2:0 (Boenisch po kiksie i samobój)
moga ich pocisnąc z takim handi po kursie @2 ale wez tu ryzykuj hajs na parówki

bedziesz mial z 1,30 na handi nie wiecej
ja mam na myśli moze nie taka wygrana jak za Benka ale sporą

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by raiders_
Prosze cie jaki trener z Fornalika jest ? jakie ona ma sukcesy ze co Ruch do 3 miejsca w lidze doprowadził Proszę cię ... kto na jego miejsce ?

Ruch mial wtedy sklad na utrzymanie wiec jakis to sukces jest
Poza tym jak byl w Widzewie to z gowna zrobil naprawde kawal dobrej roboty.
Tylkow reprze ma do czynienia z gwiazdeczkami a to juz gorzej ...

no w chuj sukces- sukces w polskiej lidze. niezła paka w Widzewie, w Ruchu, nawet jakby z Piasta Gliwice zrobił dobrą pakę to co z tego? laugh Potentaci, że klękajcie narody. Strach pomyśleć co by z Podbeskidziem zrobił, może by nawet ograli Valerengę Oslo...

Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by gainax
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by mrbuu
Lewy we wtorek powinien usiąść na ławie, ale pewnie zagra i będą pitolić, że to idealny rywal, żeby odblokować się w kadrze

laugh laugh laugh
kurwa rozpierdala mie takie biadolenie ...
Teraz lewy winny porażki laugh laugh a gdzie qwa obrona w tej kadrze jest ?
To raz .
Dwa Fornalikowi dziekujemy kolejna pizda na stołku trenera jak ma być w kadrze ład i skład jak trener nie ma żadnego poważania i autorytetu u zawodników ... litości

Po trzecie Fornalika wysłać na doszkolenie z taktyki i trenerki .

Później możemy wieszać psy na graczach zaczynając od papierowej obrony laugh

Ja się zgodzę i nie...

Fornalik jest dobrym selekcjonerem .. może faktycznie autorytetu nie ma ale kto go teraz ma mieć? No chyba nikt powiedzy i odpowiedzmy sobie szczerze smile

Obrona do pizdy i wymiany

Troche pomógł sędzia...

A napastnicy? Cóż... dobry napastnik ma instynkt ale nasi napierdalają w bramkarza..

Tyle smile


Prosze cie jaki trener z Fornalika jest ? jakie ona ma sukcesy ze co Ruch do 3 miejsca w lidze doprowadził Proszę cię ... kto na jego miejsce ?

Tylko trener zaa granicy zaden polski osią .. tylko jaki wmiarę rozsądny zagraniczny trener zgodzi się przyjsc to tego bagna ?

W czym pomógł sędzia ? stara śpiewka i szukanie winnych tam gdzie ich nie ma ... mieliśmy okazje trzebyło do przerwy wyrównać na 2-2 .... to dostali na 1-3 .... wszystkie bramki stracone na życzenie .... jak obrona nie potrafi piłki wybić dalej niż na 5m to o czym mowa ?

Tu na forum padło dobre zdanie..to jest selekcjoner a nie trener... oczywiście Fornalik super nie jest ale kto był? zaden z nich ? to ze awansowalismy do MS bylo dzielem przypadku i troche kadry i zbiegu okolicznosci...

Obrona zgodze sie dala dupy po calosci ... napastnicy zgodze sie powinni strzelic to co mieli na stopie ale napisalem juz ze prawdziwi napastnicy maja wyczucie i strzelaja bramki a nie w bramkarza...

Nie wiem czemu kazdy narzeka na Lewego...to dobry napastnik ale nie najelepszy na swiecie.. to typowy napastnik do wykończeń a nie do kreowania napadu ... a takich kreatorów niestety nie mamy...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by raiders_
Prosze cie jaki trener z Fornalika jest ? jakie ona ma sukcesy ze co Ruch do 3 miejsca w lidze doprowadził Proszę cię ... kto na jego miejsce ?

Ruch mial wtedy sklad na utrzymanie wiec jakis to sukces jest
Poza tym jak byl w Widzewie to z gowna zrobil naprawde kawal dobrej roboty.
Tylkow reprze ma do czynienia z gwiazdeczkami a to juz gorzej ...

Dobra smuda jak miał widzew też z gówna bat zrobił w Lm grał ?

Czyli wnioski same się idą same Fornalik zdala od kadry .
A co do polskiej ligi to doskonale wiesz ze połowe punktów to się załatwia ...

W kadrze potrzebny jest gość z jajami i autorytetem który usadzi na dupie wszystkie gwiazdorskie zapędy i koniec kropka .

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
gdyby Fornalik przygotowywał kadrę na Copa Del Sol to kto wie...

Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
nie biadolę na grę lewego, bo nawet meczu nie oglądałem tylko mówię o polskich schematach w stylu

"nie strzela w ważnych meczach, niech się odblokuje z San Marino"

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
znaturalizujmy Zlatana,Cr7 ,Messiego ,Terrego i Bufona
może cos ugramy smile
Spadam Pany
piwo

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
ja mam dobre podsumowanie

jedyne co kosecki pokozal w tym meczu to gola dupe i to 2x minimum

[Linked Image]

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
niektórzy to chyba zahibernowani byli 20 lat i ciągle myślą, że jakieś Widzewy, Ruchy, Legie itp. to mogą powalczyć z europą. do nikogo nie dociera, że jesteśmy ligowo na poziomie pastuchów. Ot Lech wyskoczył raz bo miał 2 dobre mecze. 1 z City i 1 z Juve. Tyle.

Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Qrwa wychodzi trener i opowiada jak jego zawodnicy pięknie grali, i coby nie było gdyby nie ten "pechowy" początek . Tyle gwizdów dawno nie słyszałem na meczu reprezentacji ...

Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
No w sumie PZPN przez te lata nazbierał z miliard euro to może Pepe albo Jose ... tongue

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
POLSKA to ma piłkarzy zajebistych na tyle, że jak ich kurwa oglądam to aż mi bardziej sie podoba gra na klawesynie albo flecie poprzecznie dmuchanym. Albo sie umie grać albo nie umie a jak sie nie umie to niech sie nie zaczyna. Poprostu 3 część dziadów no kurwa mogłem obejrzeć np. "Malanowskiego" albo nawet Norka z Miodowych lat bo tam to wiem z góry, że jest tragedia. Osz kur.................

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Originally Posted by Aro
Originally Posted by NanekHKS
Originally Posted by jencz
Jeżeli ktoś planuje Lewandowskiego do Realu... to albo jest psychiczny albo z kabaretu smile

tam zeby strzelic gola wystarczy noge wystawic wink


jakby tak było to by nawet takich lamusów jak ty brali

widac ze nigdy w pilke nie grales smirk

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Ja mam tylko nadzieje ze BONIEK zareaguje stanowczo po tym meczu ....

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Dobra skończcie pierdolić już wszyscy grin


Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
DObra to co na noc? tongue

Strona 50 z 55 1 2 48 49 50 51 52 54 55

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1