|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ze skandynawskich to Borgen ponoć bardzo dobry serial.
The Killing (ten skandynawski) jest już w całości w 3 sezonach czy dalej to kontynuują?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Z jakich torrentow sciagacie filmy ? Pomijajac piratebay.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
Z jakich torrentow sciagacie filmy ? Pomijajac piratebay. http://kat.ph/usearch/lektor%20pl/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Z jakich torrentow sciagacie filmy ? Pomijajac piratebay. Najprosciej - http://torrent-finder.info/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Ze skandynawskich to Borgen ponoć bardzo dobry serial.
The Killing (ten skandynawski) jest już w całości w 3 sezonach czy dalej to kontynuują? poprzestali na trzech sezonach, chyba już wydano box z całością Borgen, The Bridge i The Protectors - Duńczycy robią teraz lepsze seriale kryminalne niż Jankesi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
the americans - ogladal ktos.. warto ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Broadchurch
Z braku lepszego porównania można napisać, że to angielski odpowiednik Twin Peaks. Miasteczko położone w Dorset, gdzie życie toczy się dość leniwie, a zarabia głównie na turystach odwiedzających miejscową plażę. Pewnego dnia ta sielanka zostaje zakłócona poprzez zabójstwo małego chłopca. Śmierć ta ma oczywiście wpływ na mieszkańców, zaczynają wychodzić na jaw różne skrywane tajemnice, sekrety, powiązania. Nic nie jest tym, czym się mogło wydawać. Zbrodnia zbiega się z przyjazdem nowego oficera policji, który w skutek zaniedbań w poprzedniej pracy, został za karę oddelegowany do Broadchurch. I teraz on będzie musiał poprowadzić śledztwo i znaleźć winnego. Całkiem zgrabnie napisane i zagrane. Sporo różnych typów, choć wszystkie powiedzmy sobie schematyczne, gdzieś je już wcześniej poprzednio widziało. Ma to jednak swoją niepowtarzalną, brytyjską atmosferę i tym razem akcja rozgrywa się w słonecznym klimacie. Intryga nieźle poprowadzona, może miejscami brakuje jej nieco większej dynamiki, ale też nie nuży. Toczy się sobie właściwym tempie. Dużym plusem jest zwartość kompozycyjna - nakręcono raptem 8. odcinków (trzy zostały dotąd pokazane w tv), z których każdy trwa mniej więcej trzy kwadranse, więc nie będzie się to przesadnie dłużyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
the americans - ogladal ktos.. warto ? ja obejrzalem wczoraj 7 odcinków ciurkiem. Lubie takie klimaty szpiegowskie, FBI itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Banshee już się skończył. W ostatnim odcinku brakowało tylko, żeby "drużynę pierścienia" udającą się na miejsce konfrontacji podwieźli lokalni Amisze swoimi bryczkami. Wczoraj dojechałem do końca z pierwszym sezonem. Jak pisałem chyba wcześniej początek był naprawdę niezły, 4-5 odcinków przyjemnie się oglądało. Z czasem było jednak gorzej. Końcówka zwalona, ta scena walki Any z Olusiem  Coś jeszcze mnie zdenerwowało ale teraz nie pamiętam. No i fakt, brakowało żeby tylko Amisze jeszcze się przyłączyli  Ogólnie znośnie, można obejrzeć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Line of Duty. Świetna produkcja brytyjska o policjantach łącząca kilka gatunków tego nurtu. Po prostu nie wypada nie obejrzeć, raptem tylko pięć odcinków i spory nie dosyt, że tylko pięć, ale ponoć ma powstać druga seria.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
Polećcie jakiś dobry film o włamie, kradzieży itp. Coś komediowego- w stylu oceans albo bardziej w strone thrillera- Inside man.
Z góry dzięki. The Bank Job
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Juliusz jebany Cezar  Spartakus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
Juliusz jebany Cezar  Spartakus  Cezar powód dla którego nie siedzisz rozkrakiem na koniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267 |
Sry za post pod postem
End of Watch
Bardzo dobry film o Gliniarzach z LA. Pokazany w inny sposób trzyma do samego końca w napięciu jak dla mnie 8/10 spokojnie. Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Polećcie jakiś dobry film o włamie, kradzieży itp. Coś komediowego- w stylu oceans albo bardziej w strone thrillera- Inside man.
Z góry dzięki. Człowiek na krawędzi Bardzo dobry thiller o tej tematyce
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Obejrzałem amerykańską wersję The Killing, czy wersja skandynawska różni się od niej znacznie (np. osoba mordercy)? warto się za nią zabierać po obejrzeniu amerykańskiej wersji czy strata czasu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
No ja też zrobiłem ten błąd i obejrzałem Yankeską wersję jako pierwszą. Później zacząłem oglądać skandynawską i przestałem po 3 odcinkach bo fabuła była ta sama i wszystko praktycznie miałem podane na tacy. Pzdr vindom  za Topkapi, świetne kino 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
właściwie nie wersja skandynawska, tylko pierwowzór różni się w pewnych, powiedzmy kluczowych elementach, także jeśli idzie o osobę mordercy, ale nie tylko, od tej amerykańskiej popłuczyny
warto nadmienić, że winny jest lokaj
strata czasu to pojęcie dość względne, zacznij oglądać, albo cię wciągnie i będziesz oglądać dalej, albo nie - to jedyne rozsądne wyjście
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
No ja też zrobiłem ten błąd i obejrzałem Yankeską wersję jako pierwszą. Później zacząłem oglądać skandynawską i przestałem po 3 odcinkach bo fabuła była ta sama i wszystko praktycznie miałem podane na tacy. Pzdr vindom  za Topkapi, świetne kino  wiem, inaczej bym nie pisał o nim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Gdzie by można znaleźć/ściągnąć lub obejrzeć online filmy: Metropolis Obywatel Kane i musi być z lektorem albo z napisami, bo dla kogoś szukam a nie mam pomysłu jak takie starocie znaleźć 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|