Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 22 1 2 3 4 5 6 7 21 22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ze skandynawskich to Borgen ponoć bardzo dobry serial.

The Killing (ten skandynawski) jest już w całości w 3 sezonach czy dalej to kontynuują?

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Z jakich torrentow sciagacie filmy ? Pomijajac piratebay.

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
Originally Posted by lelu
Z jakich torrentow sciagacie filmy ? Pomijajac piratebay.

http://kat.ph/usearch/lektor%20pl/

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by lelu
Z jakich torrentow sciagacie filmy ? Pomijajac piratebay.

Najprosciej - http://torrent-finder.info/

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by Conrad
Ze skandynawskich to Borgen ponoć bardzo dobry serial.

The Killing (ten skandynawski) jest już w całości w 3 sezonach czy dalej to kontynuują?

poprzestali na trzech sezonach, chyba już wydano box z całością

Borgen, The Bridge i The Protectors - Duńczycy robią teraz lepsze seriale kryminalne niż Jankesi

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
the americans - ogladal ktos.. warto ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Broadchurch

Z braku lepszego porównania można napisać, że to angielski odpowiednik Twin Peaks. Miasteczko położone w Dorset, gdzie życie toczy się dość leniwie, a zarabia głównie na turystach odwiedzających miejscową plażę. Pewnego dnia ta sielanka zostaje zakłócona poprzez zabójstwo małego chłopca. Śmierć ta ma oczywiście wpływ na mieszkańców, zaczynają wychodzić na jaw różne skrywane tajemnice, sekrety, powiązania. Nic nie jest tym, czym się mogło wydawać. Zbrodnia zbiega się z przyjazdem nowego oficera policji, który w skutek zaniedbań w poprzedniej pracy, został za karę oddelegowany do Broadchurch. I teraz on będzie musiał poprowadzić śledztwo i znaleźć winnego. Całkiem zgrabnie napisane i zagrane. Sporo różnych typów, choć wszystkie powiedzmy sobie schematyczne, gdzieś je już wcześniej poprzednio widziało. Ma to jednak swoją niepowtarzalną, brytyjską atmosferę i tym razem akcja rozgrywa się w słonecznym klimacie. Intryga nieźle poprowadzona, może miejscami brakuje jej nieco większej dynamiki, ale też nie nuży. Toczy się sobie właściwym tempie. Dużym plusem jest zwartość kompozycyjna - nakręcono raptem 8. odcinków (trzy zostały dotąd pokazane w tv), z których każdy trwa mniej więcej trzy kwadranse, więc nie będzie się to przesadnie dłużyć.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Originally Posted by Rivaldinho
the americans - ogladal ktos.. warto ?

ja obejrzalem wczoraj 7 odcinków ciurkiem. Lubie takie klimaty szpiegowskie, FBI itp.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by vindom
Banshee już się skończył. W ostatnim odcinku brakowało tylko, żeby "drużynę pierścienia" udającą się na miejsce konfrontacji podwieźli lokalni Amisze swoimi bryczkami.
Wczoraj dojechałem do końca z pierwszym sezonem. Jak pisałem chyba wcześniej początek był naprawdę niezły, 4-5 odcinków przyjemnie się oglądało. Z czasem było jednak gorzej. Końcówka zwalona, ta scena walki Any z Olusiem crazy Coś jeszcze mnie zdenerwowało ale teraz nie pamiętam.
No i fakt, brakowało żeby tylko Amisze jeszcze się przyłączyli wink
Ogólnie znośnie, można obejrzeć.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Line of Duty. Świetna produkcja brytyjska o policjantach łącząca kilka gatunków tego nurtu. Po prostu nie wypada nie obejrzeć, raptem tylko pięć odcinków i spory nie dosyt, że tylko pięć, ale ponoć ma powstać druga seria.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
Originally Posted by mat2000
Polećcie jakiś dobry film o włamie, kradzieży itp.
Coś komediowego- w stylu oceans albo bardziej w strone thrillera- Inside man.

Z góry dzięki.

The Bank Job

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456
Likes: 11
Juliusz jebany Cezar laugh

Spartakus ooo

Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
Originally Posted by rafal08
Juliusz jebany Cezar laugh

Spartakus ooo

Cezar powód dla którego nie siedzisz rozkrakiem na koniu grin

Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 267
Sry za post pod postem

End of Watch

Bardzo dobry film o Gliniarzach z LA. Pokazany w inny sposób trzyma do samego końca w napięciu jak dla mnie 8/10 spokojnie. Polecam

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Originally Posted by mat2000
Polećcie jakiś dobry film o włamie, kradzieży itp.
Coś komediowego- w stylu oceans albo bardziej w strone thrillera- Inside man.

Z góry dzięki.

Człowiek na krawędzi
Bardzo dobry thiller o tej tematyce

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Obejrzałem amerykańską wersję The Killing, czy wersja skandynawska różni się od niej znacznie (np. osoba mordercy)? warto się za nią zabierać po obejrzeniu amerykańskiej wersji czy strata czasu?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
No ja też zrobiłem ten błąd i obejrzałem Yankeską wersję jako pierwszą. Później zacząłem oglądać skandynawską i przestałem po 3 odcinkach bo fabuła była ta sama i wszystko praktycznie miałem podane na tacy. Pzdr

vindom piwo za Topkapi, świetne kino smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
właściwie nie wersja skandynawska, tylko pierwowzór różni się w pewnych, powiedzmy kluczowych elementach, także jeśli idzie o osobę mordercy, ale nie tylko, od tej amerykańskiej popłuczyny

warto nadmienić, że winny jest lokaj

strata czasu to pojęcie dość względne, zacznij oglądać, albo cię wciągnie i będziesz oglądać dalej, albo nie - to jedyne rozsądne wyjście

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Originally Posted by th0mas
No ja też zrobiłem ten błąd i obejrzałem Yankeską wersję jako pierwszą. Później zacząłem oglądać skandynawską i przestałem po 3 odcinkach bo fabuła była ta sama i wszystko praktycznie miałem podane na tacy. Pzdr

vindom piwo za Topkapi, świetne kino smile

wiem, inaczej bym nie pisał o nim smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Gdzie by można znaleźć/ściągnąć lub obejrzeć online filmy:

Metropolis
Obywatel Kane

i musi być z lektorem albo z napisami, bo dla kogoś szukam a nie mam pomysłu jak takie starocie znaleźć wink

Strona 5 z 22 1 2 3 4 5 6 7 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, aker, Lukasz111, burbon), 3,288 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,804
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1