|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 5,194 |
Paire pogniewal sie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ferrer wojowniku bravo za walke az tak zacietego meczu sie nie spodziewalem  a Murray bedzie dla mnie zawsze wieczna pizda pomijajac juz ze stara za nim jezdzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Ferrer wojowniku bravo za walke az tak zacietego meczu sie nie spodziewalem  a Murray bedzie dla mnie zawsze wieczna pizda pomijajac juz ze stara za nim jezdzi  a co ma robic? siedziec w domu, korzytsa z zycia, zwiedza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
kosa nie zlamal z 40-0 i sie obrazil  ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2012
Posty: 1,164 |
Di Mauro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Di Mauro  graty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ferrer wojowniku bravo za walke az tak zacietego meczu sie nie spodziewalem  a Murray bedzie dla mnie zawsze wieczna pizda pomijajac juz ze stara za nim jezdzi  a co ma robic? siedziec w domu, korzytsa z zycia, zwiedza. no ja bym sobie na to nie pozwolil zeby stara za mna jezdzila,no obciach, szanuje oczywiscie swoja mame, ale na takim poziomie czul bym sie jak pizdus czy maminsynek, to nie czasy szkolne, badzmy powazni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Ferrer wojowniku bravo za walke az tak zacietego meczu sie nie spodziewalem  a Murray bedzie dla mnie zawsze wieczna pizda pomijajac juz ze stara za nim jezdzi  a co ma robic? siedziec w domu, korzytsa z zycia, zwiedza. no ja bym sobie na to nie pozwolil zeby stara za mna jezdzila,no obciach, szanuje oczywiscie swoja mame, ale na takim poziomie czul bym sie jak pizdus czy maminsynek, to nie czasy szkolne, badzmy powazni. dzieki matce ma to co ma i stal sie tym kim jest... czyli 2 na swiecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
paire break na sucho... koncz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
przy bp zagrany za @3.4 i pieknie weszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Ferrer wojowniku bravo za walke az tak zacietego meczu sie nie spodziewalem  a Murray bedzie dla mnie zawsze wieczna pizda pomijajac juz ze stara za nim jezdzi  a co ma robic? siedziec w domu, korzytsa z zycia, zwiedza. no ja bym sobie na to nie pozwolil zeby stara za mna jezdzila,no obciach, szanuje oczywiscie swoja mame, ale na takim poziomie czul bym sie jak pizdus czy maminsynek, to nie czasy szkolne, badzmy powazni. dzieki matce ma to co ma i stal sie tym kim jest... czyli 2 na swiecie. jesli dzieki matce no to ok
|
|
|
Link skopiowany do schowka