|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Mateusz Borek ‏@BorekMati 47 min Celebana dobrze Fornalik zmotywowal tym trzymaniem na ławie. Dzis nasz obronca strzelil dzis dwa gole w lidze rumuńskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Tom chyba się obnażyliśmy przed bet'em gołą dupą z tymi rożnymi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Tom chyba się obnażyliśmy przed bet'em gołą dupą z tymi rożnymi   a to dlaczego? Sądziłeś, że do HT bedzie 11 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Tom chyba się obnażyliśmy przed bet'em gołą dupą z tymi rożnymi  Ale przynajmniej lepiej się ogląda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
O proszę ,,NextGen Series,, w tym roku Aston Villa zgarnęła a finalista Chelsea. A gdzie te klubu z tymi wzorowymi akademiami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
Tom chyba się obnażyliśmy przed bet'em gołą dupą z tymi rożnymi   a to dlaczego? Sądziłeś, że do HT bedzie 11 ? Niee ale myslalem ze 5 wlepia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Tom chyba się obnażyliśmy przed bet'em gołą dupą z tymi rożnymi   a to dlaczego? Sądziłeś, że do HT bedzie 11 ? Niee ale myslalem ze 5 wlepia  no i wlepią
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
No dobra już maja 4 to może 6 będzie .. sory bo Daniels się polal w drugi dzień swiat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Fechnerino, mnie po meczu z |Bełchatowem wkurwiało przybijanie sobie piątek, zwłaszcza jak widzisz to z trybun, ale to już standard u piłkarzyków koncert życzeń na dzisiaj: bilbao win, over 11,5 w fulhma rogi i over 11 w bradze do tego bts w bradze Przybicie 5 nie jest niczym złym. Można podziękować sobie po meczu. Ale jak widzę uśmiech na twarzy po takiej grze i wyniku to ch... mnie strzela. Ale takie czasy  Ja jak kopałem w IV lidze(w wieku juniora) i przegrywaliśmy mecz po słabej grze to strach był wejść do szatni jak kapitan opierdalał wszystkich po kolei. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Mateusz Borek ‏@BorekMati 47 min Celebana dobrze Fornalik zmotywowal tym trzymaniem na ławie. Dzis nasz obronca strzelil dzis dwa gole w lidze rumuńskiej. Obraniaka również gol i pochwały za wystep we Francji Boenisch rowniez jeden z lepszych na boisku Kto tam jeszcze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
pięęęęććć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Athletic Bilbao - Granada CF (under/over 1.5) Totals - Typ: 2 2,45  Może u basków znajde kasiore jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
pięęęęććć  I co ty będziesz tu kazdy korner liczył po kolei 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Mateusz Borek ‏@BorekMati 47 min Celebana dobrze Fornalik zmotywowal tym trzymaniem na ławie. Dzis nasz obronca strzelil dzis dwa gole w lidze rumuńskiej. Obraniaka również gol i pochwały za wystep we Francji Boenisch rowniez jeden z lepszych na boisku Kto tam jeszcze  Piszczek z lawy gol i asysta Lewy gol Boruc 45min i przyzwoity wystep
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,615 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Mateusz Borek ‏@BorekMati 47 min Celebana dobrze Fornalik zmotywowal tym trzymaniem na ławie. Dzis nasz obronca strzelil dzis dwa gole w lidze rumuńskiej. Obraniaka również gol i pochwały za wystep we Francji Boenisch rowniez jeden z lepszych na boisku Kto tam jeszcze  Bo wszyscy w klubach grają na jakimś tam poziomie zwanym DOBRY, ale w Reprezentacji jest jedna wielka panika i indywidualizm ....ale nie zaczynajmy tego tematu dziś bo już późno 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Sporting 1111111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2011
Posty: 2,595 |
pięęęęććć  I co ty będziesz tu kazdy korner liczył po kolei   hahaha mówiłem że Jack był ... nie kontroluje się a 500 poszlo się walic no to jak tu nie liczyc 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
pięęęęććć  I co ty będziesz tu kazdy korner liczył po kolei  
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Mateusz Borek ‏@BorekMati 47 min Celebana dobrze Fornalik zmotywowal tym trzymaniem na ławie. Dzis nasz obronca strzelil dzis dwa gole w lidze rumuńskiej. Obraniaka również gol i pochwały za wystep we Francji Boenisch rowniez jeden z lepszych na boisku Kto tam jeszcze  Matuszczyk ,Murawski ,Fabianski
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|