Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 34 1 2 5 6 7 8 9 33 34
Conrad #5818652 31/03/2013 07:38
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
zmotywowales mnie lupus laugh

Panowie, jak ktos chce osiagac sensowne wyniki to nie powinien obawiac sie blota, kamieni itp. praktycznie cala smietanka biegow na 5k, 10k i polowke (Tergat, Farah, Bekele, Gebreselassie i wielu innych) zaczynala kariery od biegow przelajowych. zadne silownie czy bieznie nie dadza takich efektow jak solidne przetarcie w trudnych warunkach terenowych laugh w koncu co nas nie zabije to nas wzmocni smile

Bonus: Unibet
Conrad #5819021 31/03/2013 22:28
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
McKracken, wątpię jednak, żeby wymienieni przez Ciebie panowie brodzili w 15-20 cm śniegu grin

majner #5819046 31/03/2013 22:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja gdy nie mialem kontuzji to nie sprawialo mi to wiekszego problemu wink

spokojnych i rodzinnych swiąt piwo

Conrad #5819055 31/03/2013 23:03
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
No proszę Cię smile Żadnej radości z biegania nie ma, gdy trzeba uważać na każdy swój krok wink Już nie wspomnę o szukaniu właściwej ścieżki, która schowała się pod puchem wink

majner #5819058 31/03/2013 23:05
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja mialem duza motywacje i ogolnei mam dobra psyche do sportu smile Wystarczy zobaczyc moje treningi hehe.
No ale rozumiem ze to radosci zadnej nie daje w trakcie biegu... za to jaka jest radosc z pozniejszych efektow wink

Conrad #5819119 01/04/2013 00:03
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja poszedłem po rozum do glowy, sprawdzilem pogode i pobiegalem wczoraj wieczorem, teraz 2 dni zero ruchu, oszczedzam stawy.
Dzis tylko walka ze sniegiem przy 4 samochodach wink

lupus #5819161 01/04/2013 00:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Zarobas toast

majner #5819412 01/04/2013 06:48
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Originally Posted by majner
McKracken, wątpię jednak, żeby wymienieni przez Ciebie panowie brodzili w 15-20 cm śniegu grin
smirk np Mo Farah podczas IAAF Edinburgh cross country i to jeden z latwiejszych odcinkow:

[Linked Image]



































poza tym ostatnie IAAF Cross Country World Championships 2013 byly rozegrane tydzien temu w Bydgoszczy, wiec warunki byly zapewne nie takie rozne od Twoich wink
twardym trzeba byc nie miekkim, to procentuje na asfalcie, bo przeskok z takiego treningu na asfalt wydaje sie byc tak latwym ze dodaje Ci skrzydel smile

Conrad #5819449 01/04/2013 12:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Mój dzisiejszy trening wyglądał bardziej hardcorowo niż na zdjęciu powyżej wink

Wyszedłem przed siódmą, kedy służby porządkowe dopiero rozpoczynały odśnieżanie stąd ponad połowa trasy w śniegu powyżej kostek, gdzieniegdzie poprzecinanym śladami stóp dziwnych ludzi, którzy zamiast biegać wybrali pójście na poranną mszę smile
na ulicach z kolei zmarznięte grudy śniegu, gdzieniegdzie kałuże i błoto. Trening krótki ale dający w kość smile

Conrad #5819588 01/04/2013 18:28
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Miałem zacząć biegać o jutra. Zatem będzie ciekawie.
Warszawa nieźle zasypana. Najważniejsze aby chodniki nie były oblodzone ... bo ogólnie na śniegu fajnie się biega.

I pomyśleć, że rok temu o tej porze na rowerze już śmigałem smile

Conrad #5820645 02/04/2013 21:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Świeżutki zakup [images.search.conduit.com] smile

jutro pierwsze testy...

dzisiaj w Lidlu rzucili biegowe Nike, ludzie po kilka kartonów wynosili i wcale nie wyglądali na amatorów biegania laugh

na szczęście zdążyłem złapać jedną parę dla żony i mam cichą nadzieję, że niedługo zacznie swoje pierwsze treningi smile

marzano #5821142 03/04/2013 02:49
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Ci co wygladaja na pro zazwyczaj zamykaja stawke zawodów a Ci wygladajacy na najwikszych amatorów je wygrywają tongue
Mialem te buty w dloni i osobiscie bym ich nie kupil wink ALe moze do rekreacyjnego biegania beda ok.

Conrad #5821258 03/04/2013 03:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Poszedłem sobie na luzie chwilę po 8 licząć, że nikogo nie będzie w Lidlu, wpadam a tam czarno od ludzi przy butach.
Jedna kobieta to miała cały koszyk butów smirk Pytam po co jej tyle to ta głupią udaje.
Szukając swojego rozmiaru rzuciłem, że nie liczyłem iż tyle ludzi w mojej okolicy biega. Goście patrzą na mnie ze zdziwieniem, będą w nich śmigać normalnie.
A taka lasia to rozwaliła - mówi do córki (14-15 lat) córuś, pasują ci do tej kurtki, do tej w domu też będą pasować. blush
Banda debili, ktoś chce sobie kupić do biegania to po chwili czasu nic nie znajdzie.
Zakupiłem jedną parę, by zobaczyć ile warte. Zrobiłem pierwsze wybieganie, bez szaleństw, na podbiegach fajnie stopa trzymana.

Vendetta, ta kobieta co u mnie najwięcej par wzięła grubo po 70 więc może wygrywać ale w wyścigu po kostuchę chyba tongue

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Vendetta
Mialem te buty w dloni i osobiscie bym ich nie kupil wink ALe moze do rekreacyjnego biegania beda ok.



Piszesz o lidlach czy o żelach?

marzano #5821388 03/04/2013 04:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
o lidlach

Conrad #5821396 03/04/2013 04:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
podejrzewam ze dla początkujących są ok... jak ktoś złapie bakcyla to za jakiś czas kupi sobie coś lepszego, a jak nie to niewielka strata...

ale śmiech z ludzi, którzy rzucili się na nie jak szczerbaty na suchary... byłem dzis z żona w 4ech lidlach po drodze do domu (szukała swojego koloru wink ) i poza pierwszym, w którym byliśmy z samego rana w pozostałych puchy - w końcu nie często zdarza się żeby oryginalną łyżwę w tak niskiej cenie dorwać wink

marzano #5821401 03/04/2013 04:21
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja je zoabczylem przypadkiem bo koles kupil i do mnie z nimi przyszedl jako do eksperta laugh Podejrzewam ze procz pianki nie maja zadnej dodatkowej amortyzacji smile Pewnie letni sezon przetrzymają ale na bank nie sa do buty dla kogos kto traktuje bieganie powazniej wink
Podejrzewam ze Ci co kupuja na wózki to beda je dgzies dalej sprzedawac smile Niby to okazja i pewnie dadzą rade je opylic z zarobkiem po 20 zl na parze wink

Conrad #5821598 03/04/2013 13:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Po 160 zł w necie te buty śmigaja. + KW.

marzano #5821602 03/04/2013 13:59
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by marzano
mam takie tylko inny kolor, spoko się w nich biega.
ps: ile za nie dałeś? bo ja miałem po kosztach śmigane pare razy pod koniec sezonu prawie jak nówki i nawet się w cenie nie orientuje bo dałem kilka dyszek jakoś na zime grin

lupus #5821604 03/04/2013 14:11
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Originally Posted by lupus
Po 160 zł w necie te buty śmigaja. + KW.

no wlasnie a w lidu 130 smile czysty zysk smile

Strona 7 z 34 1 2 5 6 7 8 9 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, Sensei, $-man, rymoholik, burbon), 2,711 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1