|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
zmotywowales mnie lupus  Panowie, jak ktos chce osiagac sensowne wyniki to nie powinien obawiac sie blota, kamieni itp. praktycznie cala smietanka biegow na 5k, 10k i polowke (Tergat, Farah, Bekele, Gebreselassie i wielu innych) zaczynala kariery od biegow przelajowych. zadne silownie czy bieznie nie dadza takich efektow jak solidne przetarcie w trudnych warunkach terenowych  w koncu co nas nie zabije to nas wzmocni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
McKracken, wątpię jednak, żeby wymienieni przez Ciebie panowie brodzili w 15-20 cm śniegu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja gdy nie mialem kontuzji to nie sprawialo mi to wiekszego problemu  spokojnych i rodzinnych swiąt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
No proszę Cię  Żadnej radości z biegania nie ma, gdy trzeba uważać na każdy swój krok  Już nie wspomnę o szukaniu właściwej ścieżki, która schowała się pod puchem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja mialem duza motywacje i ogolnei mam dobra psyche do sportu  Wystarczy zobaczyc moje treningi hehe. No ale rozumiem ze to radosci zadnej nie daje w trakcie biegu... za to jaka jest radosc z pozniejszych efektow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja poszedłem po rozum do glowy, sprawdzilem pogode i pobiegalem wczoraj wieczorem, teraz 2 dni zero ruchu, oszczedzam stawy. Dzis tylko walka ze sniegiem przy 4 samochodach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,957 |
Zarobas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
McKracken, wątpię jednak, żeby wymienieni przez Ciebie panowie brodzili w 15-20 cm śniegu   np Mo Farah podczas IAAF Edinburgh cross country i to jeden z latwiejszych odcinkow: [ Linked Image] poza tym ostatnie IAAF Cross Country World Championships 2013 byly rozegrane tydzien temu w Bydgoszczy, wiec warunki byly zapewne nie takie rozne od Twoich twardym trzeba byc nie miekkim, to procentuje na asfalcie, bo przeskok z takiego treningu na asfalt wydaje sie byc tak latwym ze dodaje Ci skrzydel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Mój dzisiejszy trening wyglądał bardziej hardcorowo niż na zdjęciu powyżej Wyszedłem przed siódmą, kedy służby porządkowe dopiero rozpoczynały odśnieżanie stąd ponad połowa trasy w śniegu powyżej kostek, gdzieniegdzie poprzecinanym śladami stóp dziwnych ludzi, którzy zamiast biegać wybrali pójście na poranną mszę  na ulicach z kolei zmarznięte grudy śniegu, gdzieniegdzie kałuże i błoto. Trening krótki ale dający w kość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Miałem zacząć biegać o jutra. Zatem będzie ciekawie. Warszawa nieźle zasypana. Najważniejsze aby chodniki nie były oblodzone ... bo ogólnie na śniegu fajnie się biega. I pomyśleć, że rok temu o tej porze na rowerze już śmigałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Świeżutki zakup [ images.search.conduit.com]  jutro pierwsze testy... dzisiaj w Lidlu rzucili biegowe Nike, ludzie po kilka kartonów wynosili i wcale nie wyglądali na amatorów biegania  na szczęście zdążyłem złapać jedną parę dla żony i mam cichą nadzieję, że niedługo zacznie swoje pierwsze treningi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Ci co wygladaja na pro zazwyczaj zamykaja stawke zawodów a Ci wygladajacy na najwikszych amatorów je wygrywają  Mialem te buty w dloni i osobiscie bym ich nie kupil  ALe moze do rekreacyjnego biegania beda ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Poszedłem sobie na luzie chwilę po 8 licząć, że nikogo nie będzie w Lidlu, wpadam a tam czarno od ludzi przy butach. Jedna kobieta to miała cały koszyk butów  Pytam po co jej tyle to ta głupią udaje. Szukając swojego rozmiaru rzuciłem, że nie liczyłem iż tyle ludzi w mojej okolicy biega. Goście patrzą na mnie ze zdziwieniem, będą w nich śmigać normalnie. A taka lasia to rozwaliła - mówi do córki (14-15 lat) córuś, pasują ci do tej kurtki, do tej w domu też będą pasować.  Banda debili, ktoś chce sobie kupić do biegania to po chwili czasu nic nie znajdzie. Zakupiłem jedną parę, by zobaczyć ile warte. Zrobiłem pierwsze wybieganie, bez szaleństw, na podbiegach fajnie stopa trzymana. Vendetta, ta kobieta co u mnie najwięcej par wzięła grubo po 70 więc może wygrywać ale w wyścigu po kostuchę chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Mialem te buty w dloni i osobiscie bym ich nie kupil  ALe moze do rekreacyjnego biegania beda ok. Piszesz o lidlach czy o żelach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
podejrzewam ze dla początkujących są ok... jak ktoś złapie bakcyla to za jakiś czas kupi sobie coś lepszego, a jak nie to niewielka strata... ale śmiech z ludzi, którzy rzucili się na nie jak szczerbaty na suchary... byłem dzis z żona w 4ech lidlach po drodze do domu (szukała swojego koloru  ) i poza pierwszym, w którym byliśmy z samego rana w pozostałych puchy - w końcu nie często zdarza się żeby oryginalną łyżwę w tak niskiej cenie dorwać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
ja je zoabczylem przypadkiem bo koles kupil i do mnie z nimi przyszedl jako do eksperta  Podejrzewam ze procz pianki nie maja zadnej dodatkowej amortyzacji  Pewnie letni sezon przetrzymają ale na bank nie sa do buty dla kogos kto traktuje bieganie powazniej  Podejrzewam ze Ci co kupuja na wózki to beda je dgzies dalej sprzedawac  Niby to okazja i pewnie dadzą rade je opylic z zarobkiem po 20 zl na parze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Po 160 zł w necie te buty śmigaja. + KW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
mam takie tylko inny kolor, spoko się w nich biega. ps: ile za nie dałeś? bo ja miałem po kosztach śmigane pare razy pod koniec sezonu prawie jak nówki i nawet się w cenie nie orientuje bo dałem kilka dyszek jakoś na zime 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
Po 160 zł w necie te buty śmigaja. + KW. no wlasnie a w lidu 130  czysty zysk 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|