|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
https://www.supporterbet.com/football/Register.aspxDziś natrafiłem na reklame tego buka na fc-bet. Generalnie pierwszy raz o nich słysze, może ktoś wie coś więcej Warunki promocji You will get a deposit bonus of 100% of your first credit card deposit. The maximum bonus is 50 Euro. Any bonus must be turned over at least 5 times prior to being eligible for withdrawal. The bonus will be paid out immediately.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Miał ktoś do czynienia z tym bukiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Wpłaciłem kasę Kartą Inteligo. Od razu podwajają 50 Euro. Jest to buk typu giełda zakładów.Oferta Tylko piłka nożna, czyli kursy w miarę , ale pobierają chyba 1,5%. Gram od dwóch dni więc jeszcze nie wiem jak będzie z wypłatami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
a po dowolnych kursach mozna obracac?obsluguja moneybookers????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
hey szkira.Jaki trzeba zrobic obrocik? pozdrawiam p.s wpłacałem ekarta!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
moze ktos powiedziec cos wiecej na temat tego bonusa(obrotu) i jego histori(wiarygodności)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
hehe Kubski też bym chciał wiedzieć coś więcej o tym buku. Promocja całkiem fajna, tylko bookie to całkowity no-name <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,410 |
Szakira napisz jeśli możesz w jaki sposób wpłacałeś przez inteligo na buka.Mam problem ze SWFT próbowałem kilka razy z konta złotówkowego i nie chce mi przejsc.Jesli możesz napisz mi dokł. nr. ich konta....
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
I co mozna powiedziec na temat tego buka?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
mam 2 pytania:
1) Akceptują ekartę ?
2) WYpłacał ktoś już od nich ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
ja narazie poczkam bo jak widze zainteresowanie tematem małe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 22 |
akceptuja ekarte, wplacilem tam kase.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 114 |
Jesli wystawie kurs 10 (LAY) ze stawka 5 eur, to czy wykonany obrót to 5 EUR czy 50 EUR ?
(Wydaje mi sie ze to drugie bo w przypadku przegranej trace 50 EUR)
Czy ktos wie jak to wygląda ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
maja konto w polskim banku czy znow koszty przelewu zagranicznego trzeba poniesc przy wypłacie? ile wynosi max bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
No i jak tam, ktos juz wyplacal od nich kase? z powodzeniem?:)
mam pytnie jesli daje zaklad
Do you think Portugal will win? YES , po kursie np 1.36 za 50e to jesli Portugalia wygra to moj zaklad jest wygrany? Dobrze rozumuje ten market?
Z gory wielkie dzieki za odp i prosze o wypowiedzenie sie na temt wyplat!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Pilne, bo nie widze zadnego komentarza czy ktos wyplacil kase i ja dostal i nie wiem czy warto tam wplacac./ Buk wydaje sie byc OK
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
jak dla mnie to kila bo nie ma MB ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
jak dla mnie to kila bo nie ma MB ;p ale za to bonusik 50 e niczego sobie...szkoda ze mozna grac tylko pilke, reklamuja sie na roznych serwisach, wiec na pewno nie jest to "buk-krzak" .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
no tak a jak wogole limity u nich wygladaja ??
I czy ktos juz wyplacil ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
no tak a jak wogole limity u nich wygladaja ??
I czy ktos juz wyplacil ? Nowlasnie...widze ze jakis czas temu wplacali do nich kase userzy z tego topicu...bardzo bymprosil o opinie nt wyplacalnosci i limitow..
|
|
|
Link skopiowany do schowka