|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Teraz ja pooddaje probie buka zlecajac wyplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> a wysylaliscie do nich jakies skany...? bo u mnie nic nie zadali....jak u was bylo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987 |
Jak na razie cisza... zadnego maila od Nich nie dostalem z potwierdzeniem wyplaty (or something)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Jak na razie cisza... zadnego maila od Nich nie dostalem z potwierdzeniem wyplaty (or something) Tylko ze ja czekam juz kilka dni...i cisza , na maile nie odpisuja, nie wiem czy slac skany skoro tego nie wymagaja? (czyt. nie prosili o to)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
Nic nie bójcie. Zadnych skanow nie wymagaja a kase dostalem po ok 8 dniach roboczych. Są wyplacalni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Dwukrotnie już wypłacałem na kartę, po 5 dniach na karcie. Żadnych skanów nie chcą. W ogóle na razie nie potrzebowałem kontaktu z suportem. Polecam commision 1%. Co prawda jeszcze 2 tygodnie temu mieli rewelacyjne kursy,teraz troszkę gorzej ale da sie żyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
Bank adres to>plac bankowy 2 a kod:00-095 Warszawa wiem na bank bo wczoraj dzwoniłem pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
moj post odnosnie adresu dotyczyc inteligo
Mam pytanko czy skoro tj giełda to nie mozna gra np.niemoców 1x?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
mają bardzo mało opcji. 1X2, HT/FT , over/under. Teraz jeszcze doszedł dokładny wynik. A 1X sam sobie możesz skompilować, grając 1+X
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Co do supportu to u mnie wręcz przeciwnie - bardzo szybko odpisują - pamiętajcie, że przy korespondencji mailowej trzeba podawać numer konta (użytkownika) który jest w sekcji My Account/Account Overview (to zwłaszcza do Loony25). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Co do supportu to u mnie wręcz przeciwnie - bardzo szybko odpisują - pamiętajcie, że przy korespondencji mailowej trzeba podawać numer konta (użytkownika) który jest w sekcji My Account/Account Overview (to zwłaszcza do Loony25). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na szczescie odpisali w koncu , kasa doszla na inteligo, scieli 11zł na przewalutowaniu, buk wypłacalny, nie mamzadnych zastrzezen
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Nie mogę się zalogować do Suporterbet. Czy ktoś z was ma też taki problem???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42 |
wplacilem kase karta, ale w opcjach wyplaty jest tylko przelew bankowy ( znow pobiora kosmiczna prowizje za przelew zagraniczny ), czy wszyscy macie takie cos ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Jak sie nic nie zmieniło to nie odczujesz tego. dwukrotnie wypłacałem i nie potrącili mi nic albo nie wiele.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26 |
polecam
cala wyplata doszla w 4-5 dni robocze - chyba nawet zadnej prowizji nie pobrali
bonus dziala, bez problemow, bez zadnego kontaktu z supportem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
nie zauwazylem jaki wymagany jest obrot i po jakim kursie.prosze o odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
nie zauwazylem jaki wymagany jest obrot i po jakim kursie.prosze o odp 5x bonus kurs dowlony
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 157
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 157 |
aktywny już mają neteller>?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 189 |
nie moge wplacic do nich Ekarta co moze byc nie tak w moim nazwisku jestr litera ł cyz to moye bzc problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
nie moge wplacic do nich Ekarta co moze byc nie tak w moim nazwisku jestr litera ł cyz to moye bzc problem? W internecie nie uzywaj polskich znakow a w szczegolnosci na zagranicznych stronach jakimi sa strony bukmacherow. Zamiast ł w nazwisku wpisujesz l nawet jesli chodzi o uzywanie kart tudziez ekart. To raz. Dwa problemem moze byc przelaczanie twojej klawiatury z polską "programisty" na zwyklą polską, co zdazylo ci sie w trakcie pisania twojego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> pzdr
|
|
|
Link skopiowany do schowka