a wysylaliscie do nich jakies skany...?..."> a wysylaliscie do nich jakies skany...?...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 4 1 2 3 4
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Teraz ja pooddaje probie buka zlecajac wyplate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

a wysylaliscie do nich jakies skany...? bo u mnie nic nie zadali....jak u was bylo?

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 987
Jak na razie cisza... zadnego maila od Nich nie dostalem z potwierdzeniem wyplaty (or something)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Jak na razie cisza... zadnego maila od Nich nie dostalem z potwierdzeniem wyplaty (or something)

Tylko ze ja czekam juz kilka dni...i cisza , na maile nie odpisuja, nie wiem czy slac skany skoro tego nie wymagaja? (czyt. nie prosili o to)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Nic nie bójcie. Zadnych skanow nie wymagaja a kase dostalem po ok 8 dniach roboczych. Są wyplacalni

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Dwukrotnie już wypłacałem na kartę, po 5 dniach na karcie.
Żadnych skanów nie chcą. W ogóle na razie nie potrzebowałem kontaktu z suportem.
Polecam commision 1%.
Co prawda jeszcze 2 tygodnie temu mieli rewelacyjne kursy,teraz troszkę gorzej ale da sie żyć.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
Bank adres to>plac bankowy 2
a kod:00-095 Warszawa
wiem na bank bo wczoraj dzwoniłem
pozdr

Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
moj post odnosnie adresu dotyczyc inteligo

Mam pytanko czy skoro tj giełda to nie mozna gra np.niemoców 1x?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
mają bardzo mało opcji. 1X2, HT/FT , over/under.
Teraz jeszcze doszedł dokładny wynik.
A 1X sam sobie możesz skompilować, grając 1+X

Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Co do supportu to u mnie wręcz przeciwnie - bardzo szybko odpisują - pamiętajcie, że przy korespondencji mailowej trzeba podawać numer konta (użytkownika) który jest w sekcji My Account/Account Overview (to zwłaszcza do Loony25). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Co do supportu to u mnie wręcz przeciwnie - bardzo szybko odpisują - pamiętajcie, że przy korespondencji mailowej trzeba podawać numer konta (użytkownika) który jest w sekcji My Account/Account Overview (to zwłaszcza do Loony25). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Na szczescie odpisali w koncu , kasa doszla na inteligo, scieli 11zł na przewalutowaniu, buk wypłacalny, nie mamzadnych zastrzezen

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Nie mogę się zalogować do Suporterbet.
Czy ktoś z was ma też taki problem???

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Ok. już w porządku

Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
wplacilem kase karta, ale w opcjach wyplaty jest tylko przelew bankowy ( znow pobiora kosmiczna prowizje za przelew zagraniczny ), czy wszyscy macie takie cos ?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Jak sie nic nie zmieniło to nie odczujesz tego.
dwukrotnie wypłacałem i nie potrącili mi nic albo nie wiele.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
polecam

cala wyplata doszla w 4-5 dni robocze - chyba nawet zadnej prowizji nie pobrali

bonus dziala, bez problemow, bez zadnego kontaktu z supportem

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
nie zauwazylem jaki wymagany jest obrot i po jakim kursie.prosze o odp

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
nie zauwazylem jaki wymagany jest obrot i po jakim kursie.prosze o odp

5x bonus kurs dowlony

Dołączył: May 2006
Posty: 157
C
member
member
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 157
aktywny już mają neteller>?

Dołączył: May 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 189
nie moge wplacic do nich Ekarta co moze byc nie tak w moim nazwisku jestr litera ł cyz to moye bzc problem?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Quote
nie moge wplacic do nich Ekarta co moze byc nie tak w moim nazwisku jestr litera ł cyz to moye bzc problem?

W internecie nie uzywaj polskich znakow a w szczegolnosci na zagranicznych stronach jakimi sa strony bukmacherow. Zamiast ł w nazwisku wpisujesz l nawet jesli chodzi o uzywanie kart tudziez ekart. To raz. Dwa problemem moze byc przelaczanie twojej klawiatury z polską "programisty" na zwyklą polską, co zdazylo ci sie w trakcie pisania twojego posta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

pzdr

Strona 3 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,939 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,847
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1