Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 23 1 2 7 8 9 10 11 22 23
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
dzięki TOM182

jakiś buk przyjmuje zakłady na wybuch wojny?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Mar 2013
Posty: 251
Nie wiem, ale ja Ci mogę przyjąć. Możesz u mnie zagrać prywatnie po kursie 100, że Korea Północna zaatakuje USA do końca 2014 roku. Oczywiście będzie jakiś limit stawki powiedzmy 2000 pln. Pasi?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Bylo glosno kiedys o 'buko-gieldzie' gdzie mozna sie zalozyc z kimkolwiek o cokolwiek, a oni skasuja prowizje cos jak bf z tym, ze kazdy sam ustala o co biega.
Ale nie wiem czy sie to utrzymalo, pewnie nie bo z gory byly glosy o trudnosci z rozstrzygnieciem 'betu' wink

Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 563
Wie ktoś czy można usunąć opinie o sklepie na portalu Ceneo? Wpisałem negatyw ale teraz już jest wszystko wyjaśnione.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,903
Originally Posted by skoczek13
Nie wiem, ale ja Ci mogę przyjąć. Możesz u mnie zagrać prywatnie po kursie 100, że Korea Północna zaatakuje USA do końca 2014 roku. Oczywiście będzie jakiś limit stawki powiedzmy 2000 pln. Pasi?

Chciałem zagrać przeciwko wojnie akurat.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Poleci ktoś jakiegoś streama/stronkę, gdzie można wykupić transmisję cyfry+ w jakości HD? chodzi o dzisiejszy mecz Lecha, transmitowany na Canal+ Family 2

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Lewa słuchawka w creative aurvana live nagle przestała mi grać, gwarancja oczywiście się już skończyła.. Poleci ktoś jakiś serwis naprawy słuchawek w Poznaniu?

I ile taka naprawa może kosztować?


Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
G
G Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
Poszukuję strony internetowej (której adres zgubiłem z ulubionych) na której były analizy wszystkich meczy pod kątem absencji.

Strona miała bogate statystyki, dla każdego meczu i analizowała składy przedmeczowe.

NIe podowała typów a mimo to serwis pobierał pieniądze.

Zna ktoś taką stronke?

Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
G
G Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
LeaguSpy....


Przypomniałem sobie.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Jakim kurierem najlepiej wyslac przesylke do Niemiec ? A moze po prostu poczta polska ?
Zalezy mi na tym aby bylo tanio i pewnie smile Moze ktos wysylal albo zna strone gdzie mozna sprawnie porownac oferte. Nie chce mi sie zakladac konta na stronie kazdej firmy kurierskiej zbey sprawdzic.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Ok porownywarke znalazlem, chociaz jednej nie do konca rozumiem.

ale jesli ktos ma jakies doswiadczenia mile badz nie to chetnie poslucham

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
jaki ty nie poradny jesteś ....

Sendit.pl [sendit.pl]
kurJERZY [kurjerzy.pl]

na sendit.pl używaasz danych z allegro

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
raiders ostatnio sie czepiles, ze szukam niby nieoriginalnych butow... jak Ci wytlumaczylem, ze kompletnie nie masz racji -bo sadziles ze chodzi mi o buty z ruskiego targu a nie oryginalne conversy to wrociles do tematu ale zeby przyznac sie do bledu to nie ;]]]]]]]]] Myslales tez ze w ogole tego nie zauwazylem.

Teraz sie czepiasz tutaj tylko nie wiem po co. Strone sendit znam, szukalem porownywarki cenowej a nie jednego serwisu z max dwoma kurierami bo tyle bodajze ma sendit no i trzeba zakladac konto zeby sprawdzic cene co tez zaznaczylem ze nie szukam czegos takiego.
Pozniej napisalem, ze porownywarke znalazlem i jedynie czego teraz potrzebuje to ewentualnie opinii od kogos kto wysylal cos za granice kurierem.


to tyle, nie badz taki fajny ;]

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Lelu ... osłabiasz mnie naprawdę ..... Tak ciężko założyć konto ? 1 minuta i po krzyku ... ba zaskoczę cię nie ma konieczności zakładania konta aby sprawdzić cennik !!

DPD i UPS
http://sendit.pl/oferta/DE

Więc wybacz ... ale zadajesz naprawdę tendencyjne i naiwne pytania .Nie pierwszy raz zresztą .
I dla twej wiadomości wcale się nie czepiłem :)bo niby czego i po co ? toast



Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Przed chwilą zepsuł mi się TV, korzystam z oferty Vectry.
Czy można podłączyć dekoder (3830CD) do komputera stacjonarnego?
Szukałem odpowiedzi w internecie i jedni piszą, że tak inni, że nie. Jestem w tym zielony.

Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
G
G Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 319
MOzna i nie.

Jak nie masz karty TV to nie mozna.

Jak masz kartę TV to mozna.

Ew. graficzna z wyjsciem TV.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Mam kartę graficzną http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd7770-1024mb-rev-2-0-gv-r777oc-1gd-456181/
ta karta ma wejście hdmi, nie wiem czy to o to chodzi?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Ok już pogrzebałem w google.
Dzielki Gulczas za wcześniejszą odpowiedz.
piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Witam,

znajomy został potrącony i mocno poturbowany przez samochód, gdzie można ubiegać się o odszkodowanie, do kogo się zwrócić, jakie podjąć kroki?

Miał ktoś lub spotkał się z podobną sytuacją?

Wszelkie pomocne info mile widziane smile

pozdrawiam,
Ben

Strona 9 z 23 1 2 7 8 9 10 11 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, kamel, aker), 2,783 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,374
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1