Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
zxraq #5831173 10/04/2013 04:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
Pinnacle to Pinnacle i jest klasa sama w sobie ,ale i tak nie uwierze w zyciu ze kazdemu co napisze to cofna kupon .Ewentualnie przy jakims bledzie,mega kursie czy czyms w tym stylu

Gram/gralem miliony zakladow i nigdy nie pisalem do buka by mi cos cofnal wiec moze faktycznie nie wiem tego do konca,ale samo w sobie wydaje sie to smiezne przy totalnie normalnym kursie czy stawce

Bonus: Unibet
rafal08 #5831180 10/04/2013 04:49
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by rafal08
laugh laugh laugh

Czesto madrze piszesz i to szanuje ale sorry ten post jest mega zabawny .Pomijajac Doxxbet [ads.doxxbet.com] gdzie oni w systemie maja taka opcje to praktycznie zaden buk nie cofa zadnych kuponow .Miales szczescie i tyle wtedy.Napisz do TOP 3 bukow ciekawe czy ktorys Ci cofnie smile

Live Chaty by niczego innego wtedy nie robily. Juz to widze .Zatrudnijmy dodatkowa armie pracownikow ktorzy beda cofac kupony laugh

Czasem sie zdarzy jakis taki przypadek no ,ale bez jaj

Też już się z tego śmieję.
W myśl zasady tonący brzytwy się chwyta uderzyłem na angielski live chat.Po otrzymaniu od Minga odmowy i wytłumaczenia,że jest to wbrew regulaminowi podziękowałem za informację i rozłączyłem się.
Ale promyk nadziei był po tym przypadku w Sportingbecie. wink

rafal08 #5831195 10/04/2013 04:55
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
365 też cofa kupony jak sie ładnie napisze na czacie.

Stasiu #5831198 10/04/2013 04:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
To moze inne czasy nastaja grin Przekaze ,ze jak jest Polski support to zeby wzial takie sugestie pod uwage smile

Stasiu #5831214 10/04/2013 05:05
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Dokładnie, dwa razy taka historia mi się przydarzyła. Raz w bwin zera mi się pomyliły na skutek przyjętych promili, anulowanie okazało się niemożliwe. Drugi raz zalany touchpad i na bet365 zrobiła się max stawka, niestety miałem tyle. Chat i załatwione ...

rafal08 #5831229 10/04/2013 05:19
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Panowie jescze pociągnę temacik.
Na tym feralnyM kuponie,którego(zgodnie z regulaminem) nie pozwolono mi zmienić miałem zakład na total bookings over 4,5.

Zakład mam rozliczony jako przegrany z rezultatem kartek 2:2.
Teraz byłem na oficjalnej UEFA :

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2013/matches/round=2000349/match=2009606/index.html

Jest w kartkach 2:3.Piata kartka Demichelis 90+5.Teraz się głowię czy to było w czasie meczu podczas zamieszania w samej jego końcówce czy po końcowym gwizdku?

Zastanawiam się czy nie napisać zapytania przez formularz z konta,żeby jescze raz sprawdzili zakład.
Nie wiem tylko czy do rozliczania tego typu zakładów posilają się danymi z oficjalnego serwisu UEFA?

Farciarz #5831237 10/04/2013 05:43
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Originally Posted by Farciarz
Dokładnie, dwa razy taka historia mi się przydarzyła. Raz w bwin zera mi się pomyliły na skutek przyjętych promili, anulowanie okazało się niemożliwe. Drugi raz zalany touchpad i na bet365 zrobiła się max stawka, niestety miałem tyle. Chat i załatwione ...
racja, 365 jesli sie ladnie poprosi i wyjasni, to cofnie oczywiscie przed rozpoczeciem zdarzenia smile sam tak mialem nie dawno

rafal08 #5831240 10/04/2013 05:58
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
@Iwdakuno

Nie jestem pewny ale... Jak Borusia wbiła na 3-2 to Demichelis poleciał z łapami do sędziego za bramka (widać to na skrócie) i wtedy musial dostać kartke. Ale problem jest w tym, że kamery tego nie uchwiciły i teraz do konca nie wiadomo. Jak biora wyniki z oficjalnej strony to over musi byc rozliczony na +

Stasiu #5831245 10/04/2013 06:19
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by Stasiu
@Iwdakuno

Nie jestem pewny ale... Jak Borusia wbiła na 3-2 to Demichelis poleciał z łapami do sędziego za bramka (widać to na skrócie) i wtedy musial dostać kartke. Ale problem jest w tym, że kamery tego nie uchwiciły i teraz do konca nie wiadomo. Jak biora wyniki z oficjalnej strony to over musi byc rozliczony na +

Tak,ale kartka na stronie UEFA jest 90+5,więc mógł ją dostać po końcowym gwizdku.
Z drugiej strony widziałem już wiele meczów kiedy w doliczonym czasie gry sędzie pokazywał "na szybko" kartkę i nawet nie zapisywał w notesie,żeby nie przedłużać ceremonii.
Pare lat temu był taki mecz w Pucharze Uefa Getafe-Bayern 3-2.

Zawodnik Getafe w ostatniej doliczonej minucie próbował wymusić karnego.Howard Webb machnął mu tylko żółtkiem przed oczami i pobiegł za akcja ,bo Bayern szybko rozpoczął ostatnią akcję.

Na planszy w statystykach pomeczowych nie uwzględnili kartki.
Grałem jeszcze wtedy w naziemniaku i na drugi dzień Totomix rozliczył mi zakład jako wygrany.

Napisałem do ComeOn [referencemen.com] zapytanie podając link z oficjalnej UEFA.Niech chociaż sprawdzą.Cholera wie z jakiego żródła korzystają.Nuż widelec Szkot machnął Demichelisowi kartką nawet w czasie gry w końcowych sekundach.
Zobaczymy co odpowiedza?

rafal08 #5831331 10/04/2013 12:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
zagralem kiesdys skoki w Expekt na kilka godzin przed rozpoczeciem , zagralem system a pomylilem stawke napisalem maila o moim bledzie i poprosilem o cofniecie - odmowili

rafal08 #5831338 10/04/2013 13:43
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Czyli zależy jak podejdą do sprawy.Niby nie mogą ,bo regulamin,ale jak widać niektóre firmy są elastyczne i idą na rękę swoim klientom.
Ja gdybym był decydentem w takim buku też zgodziłbym się na zmianę kuponu swojemu graczowi,o ile nie byłyby to prośby nagminne.
W końcu każdy się ma prawo pomylić,nawet buk kiedy wystawi błędne kursy.

Iwdakuno #5831772 10/04/2013 21:33
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by Iwdakuno
Originally Posted by Stasiu
@Iwdakuno

Nie jestem pewny ale... Jak Borusia wbiła na 3-2 to Demichelis poleciał z łapami do sędziego za bramka (widać to na skrócie) i wtedy musial dostać kartke. Ale problem jest w tym, że kamery tego nie uchwiciły i teraz do konca nie wiadomo. Jak biora wyniki z oficjalnej strony to over musi byc rozliczony na +

Tak,ale kartka na stronie UEFA jest 90+5,więc mógł ją dostać po końcowym gwizdku.
Z drugiej strony widziałem już wiele meczów kiedy w doliczonym czasie gry sędzie pokazywał "na szybko" kartkę i nawet nie zapisywał w notesie,żeby nie przedłużać ceremonii.
Pare lat temu był taki mecz w Pucharze Uefa Getafe-Bayern 3-2.

Zawodnik Getafe w ostatniej doliczonej minucie próbował wymusić karnego.Howard Webb machnął mu tylko żółtkiem przed oczami i pobiegł za akcja ,bo Bayern szybko rozpoczął ostatnią akcję.

Na planszy w statystykach pomeczowych nie uwzględnili kartki.
Grałem jeszcze wtedy w naziemniaku i na drugi dzień Totomix rozliczył mi zakład jako wygrany.

Napisałem do ComeOn [media.comeon.com] zapytanie podając link z oficjalnej UEFA.Niech chociaż sprawdzą.Cholera wie z jakiego żródła korzystają.Nuż widelec Szkot machnął Demichelisowi kartką nawet w czasie gry w końcowych sekundach.
Zobaczymy co odpowiedza?

Zakład rozliczony dzisiaj rano jako wygrany.Kartki na kuponie w pozycji wynik zdarzenia jak na stronie UEFA 2:3.
Co ciekawe Demichelis otrzymał żółtko już po meczu.

Niestety nie znalazłem nigdzie regulaminu na str ComeOn [media.comeon.com],żeby sprawdzić zasady zakładu total booking,choćby z ciekawości jak rozliczają czerwoną bezpośrednią ,a jak w wyniku 2 żółtych.

rafal08 #5831789 10/04/2013 21:48
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249

1:15


tu jest to zajście z amatorskiej kamery, nie widac wszystkiego dokładnie.
choć sedzia odchodzi od nich coś notuje, przy graczach Borussi widać jak żółtko tasuje

rafal08 #5831984 11/04/2013 00:00
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Super robota royalflush!
Teraz wiemy,że kartki pokazane po końcowym gwizdku ComeOn [media.comeon.com] zalicza na poczet rozliczania zakładów.

Nie znam buka ,który to honoruje.Wszyscy chyba mają w zapisie ,że kartki pokazane poza boiskiem lub po ostatnim gwizdku sędziego nie są brane pod uwagę.

rafal08 #5832193 11/04/2013 01:27
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Tyle że to jest sytuacja nie po gwizdku, a po zdobytej bramce przez Borussie na 3-2.Potem jeszcze gra została wznowiona od środka i gra toczyła się jeszcze przez chwile.
Kazdy buk podchodzi do tego indywidualnie, Betsson kiedyś mi zaliczył kartke po gwizdku dla Korony jak im zasugerowałem statystyki z interii laugh Tobet chyba ma w zapisie że liczą się statystyki Uefa na te rozgrywki, a np Bet365 ma rozlicza jak im pasuje zasłaniając się ponowną analizą wideo (wystarczy że kamera nie złapie sytuacji, to dla nich jest to po meczu)

rafal08 #5832211 11/04/2013 01:37
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Teraz już rozumiem.Tą amatorską kamerą nagrywał ktoś kto siedział po przeciwległej trybunie względem tej,gdzie były kamery tv.
Zmylił mnie tylko raport pomeczowy UEFA,gdzie odhaczyli kartkę dopiero w 90+5.

No i ta informacja:http://www.livesports.pl/mecz/I5WazwYC/#szczegoly-meczu


rafal08 #5833628 12/04/2013 05:34
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Ciekawe jaka zewnętrzna firma dostarcza wyniki zdarzeń do ComeOn [referencemen.com]?

Jest ponad 1,5 h od zakończenia spotkań w LE i nie ma jeszcze wyników staystycznych zdarzeń na ilość fauli i celne strzały na bramkę.
Przegladałem różne portale i te statystyki są różne.Jest rozbieżność nawet o 2-3 punkty,a to dużo i ma duże znaczenie dla rozliczenia zakładów.

rafal08 #5833629 12/04/2013 05:38
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Dodam jescze,że np: na oficjalnej stronie UEFA w statystykach meczu
Newcastle też jest burdel.
Podają tak: total prób na bramkę 12-10
on target 5-5
off target 5-5,a gdzie wpierdoliło 2 strzały?

rafal08 #5833634 12/04/2013 05:50
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Amba fatima było i ...ni ma !!!

rafal08 #5833635 12/04/2013 05:57
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
No nie ma jescze.
Tam parę złotych mam do wygrania,byłoby na piątek na 2-3 zakładziątka.
Pora chyba się położyć spać.Rano się wstanie to pierwsze co to fajka i otwarcie laptopa.
Zawsze jak mam na noc coś zagrane to go tylko hibernuje,żeby szybciej wiedzieć, ha,ha.

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1