Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 34 1 2 7 8 9 10 11 33 34
Conrad #5828859 08/04/2013 21:17
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Ty sie nie masz czego wstydzic - jedziesz na "kalorycznym" jak F1 wink

Bonus: Unibet
Conrad #5828870 08/04/2013 21:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Tak, widać to też na wadze w domu:)

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Originally Posted by McKracken
ale zaskoczeniem dla mnie jest ze w challengu km jestem pierwszy choc do tej pory trenowalem tylko pod 5k smile do boju Panowie smile

ale teraz dojebales do pieca laugh
Przeciez ja równo miesiac nie przebieglem ani jednego km z powodu kontuzji a jestem zaraz za Tobą smile Zobacz lepeiej jak się sprawy mialy wczesniej.... laugh

Conrad #5829182 09/04/2013 01:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Fakt, Tobie tez idzie calkiem niezle smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
niestety kontuzja porzkyzowala wiele moich planów startowych smile Teraz ciezko mi sie bedzie odbudowac.... poza tym tak jak pisalem jeszcze nie powinienem biegac.

Conrad #5829277 09/04/2013 02:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja tez nie, ani przysiadow, ale czuje sie jak kupa.

Wiec robie siady, a bieganie ograniczylem.

lupus #5829305 09/04/2013 03:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
ja jesli chodzi o siłownie to przez ostatni miesiac wszystko albo na leząco albo na siedząco. O przysiadach nie bylo mowy. Teraz zaczalem biegac ale czuje ze za szybko bo ciagle czuje dyskomfort( ciezko to opisac wink ). Jutro ide na kolejne usg i zobacze co tam sie dzieje wink

Conrad #5829360 09/04/2013 03:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja też dyskomfort:D

Dlatego do soboty pauza z bieganiem, jakis rowerek znow wpadnie ze 2 razy i w pt dwójki.
Masakra. A zawody coraz bliżej.

lupus #5834506 13/04/2013 04:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
dzisiaj byłem na kolejnym usg i z kolanem juz wszystko ok smile została tylko jedna kontuzja:
"Obrzęknięte scięgno mięsnia dwugłowego uda w okolicy przyczepu do głowy kości strzałkowej. Niewielka ilość płynu w otoczeniu sciegna. Poza tym sciegna, wiezadla, kaletki, łakotki i rzepki bez zmian"
ALe juz za długą przerwe mialem zeby kolejny miesiąc odpsuzczac wink
Jutro zawody. Trzymajcie kciuki laugh

Conrad #5834520 13/04/2013 04:50
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
no to sie ciesze smile a co konkretnie bylo nie tak z kolanem? i co to za zawody jutro? oczywiscie trzymam kciuki!

Conrad #5834675 13/04/2013 14:13
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Dwa dni temu byłem biegać to mięśnie miałem jak z waty, do tego jakieś problemy z żałądkiem doszły, wymęczyłem min dystans no ale takiej męczarni to chyba nawet nie miałem jak się za bieganie zabierałem rok temu laugh
Przesilenie, nagła zmiana temperatury daje się we znaki.Organizm musi to jakoś ogarnąć.

Conrad #5835016 13/04/2013 19:40
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
royalfush z wysokiego C zacząłeś, trochę niepotrzebnie bo teraz przerwa na regeneracje organizmu.
Ja w czwartek zacząłem biegać na początek spokojnie po jakieś 3,5-4 km cel postawiony 10 km 6 maja zejść poniżej 47-48 min na początek wink jeżeli wszystko pójdzie sprawnie to 1 czerwca pół maraton, chociaż będzie ciężko w tak krótkim czasie zrobić wytrzymałość

Conrad #5835459 13/04/2013 23:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dziura dawaj do nas do grupy:)

Conrad #5835558 14/04/2013 00:57
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja juz po zawodach.
Generalnie wyszła kupa ooo

Mam nogi zmeczone po wczorajszej silce (dwójki), i jak na złość nie mogłem znaleźć bengeya ;d, ale przede wszystkim chyba spieprzyłem miske.
Tradycyjnie walnelo deszczem 15 min przed startem hmm
Ciezko mi sie bieglo, nawet mnie przytkalo w pewnym momencie.
Przyspieszenia zadnego. Dubli nie bylem w stanie zliczyc wink
Sadzilem, ze moze ostatni km pobiegnę szybko - lipa z tego wyszla.

Za tydzien mam dyszke w Cieszynie (5 km w Polsce, 5 km w Czechach). Jeden dzien wiecej na odpoczynek i bieg dopołudnia.
Dajcie rady jak sie dogrzewacie przed takim biegiem.

Vendetta też dzis biegał, ale jemu poszło zdecydowanie lepiej wink

dziura #5835726 14/04/2013 02:59
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by dziura
royalfush z wysokiego C zacząłeś, trochę niepotrzebnie bo teraz przerwa na regeneracje organizmu.
Ja w czwartek zacząłem biegać na początek spokojnie po jakieś 3,5-4 km cel postawiony 10 km 6 maja zejść poniżej 47-48 min na początek wink jeżeli wszystko pójdzie sprawnie to 1 czerwca pół maraton, chociaż będzie ciężko w tak krótkim czasie zrobić wytrzymałość
musiałem wyjść coś podreptać bo moc mnie opuszczała grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
no ja 9 miejsce na ponad 70 osob ale nie bieglem na maxa smile
co do rozgrzewki to 1km spokojnego biegu, szybkie rozciaganko i pozniej juz tylko 3-4 szybkie okolo 60 metrowe przebiezki zeby odmulic organizm i przygotowac sie intensywnosci startowej tongue

Conrad #5835789 14/04/2013 03:51
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
no to gratuluje zaliczenia kolejnych zawodow smile
jutro moja kolej - zawody na 10k. dziwnie troche bo ostatnie zawody na dyche bieglem niemal rok temu i tym razem nie bardzo wiem na co mam sie nastawiac. mysle ze
trasa nie dosc ze za dluga (wg garmina przeciagnieta o ok. 100m) to jeszcze trudna zwlaszcza dla psychiki - od startu do 6km jest caly czas lekko pod gore, potem dosc konkretny zjazd do pktu startu gdzie pierwszy cios, bo to tylko 9km. nastepne 500m jest jeszcze w dol wiec idzie z rozpedu. potem jest ostry zakret i okazuje sie, ze ostatnie 500m to wyjebisty podbieg o nachyleniu ok 8%. Jedyna reakcja wsrod uczestnikow bylo w tym momencie 'oh fuck!'. Na mecie nie widzialem nikogo kto wbiegalby na nia z usmiechem smile bedzie wesolo smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Panowie mega zazdroszczę !


Originally Posted by radeke
Za jakiś czas wybieram się po nowe kolano, ale wcześniej połówka w Warszawie.

Na mnie niestety przyszedł czas i tak jak niektórzy myślą o debiucie za tydzień w 10-tce na Orlen Maratonie tak mi został tydzień rekreacyjnego biegania. 21 idę do szpitala, nie dostałem nawet pozwolenia by pokibicować kolegom w Orlen Maratonie, bo rano muszę być już w szpitalu frown
Z jednej strony wiem, że to niezbędne z drugiej jestem załamany. Teraz w porównaniu z ciężką zimową pogodą sama przyjemność z biegania. Dodatkowo mnóstwo zawodów, fajnych imprez sportowych, ogrom opisów i relacji i aż mnie skręca na samą myśl, że będę mógł tylko leżeć, a jedyna aktywność to tylko ta rehabilitacyjna.
Dziś, widząc ludzi biegających albo jeżdżących na rowerze zastanawiałem się czy nie zrezygnować z operacji, ale wiem że tylko w taki sposób mogę wyleczyć kolano i w przyszłości spróbować ugryźć maraton czy zrobić jakiś progres, choć boję się że może być jeszcze gorzej niż jest obecnie.

Lekarz daje mi pół roku do powrotu do zdrowia. Mój deadline to końcówka sierpnia (wtedy są zawody, w których pierwszy raz brałem udział i od których polubiłem bieganie), będzie mega ciężko.
Mam nadzieję, że wystarczy mi sił do powrotu do zdrowia i pełnej sprawności oraz zajawka biegowa nie zniknie, no i że już z endomondo powrócę na biegowe ścieżki wink

lupus #5835877 14/04/2013 13:48
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Originally Posted by lupus
Ja juz po zawodach.
Generalnie wyszła kupa ooo

Mam nogi zmeczone po wczorajszej silce (dwójki), i jak na złość nie mogłem znaleźć bengeya ;d, ale przede wszystkim chyba spieprzyłem miske.
Tradycyjnie walnelo deszczem 15 min przed startem hmm
Ciezko mi sie bieglo, nawet mnie przytkalo w pewnym momencie.
Przyspieszenia zadnego. Dubli nie bylem w stanie zliczyc wink
Sadzilem, ze moze ostatni km pobiegnę szybko - lipa z tego wyszla.

Za tydzien mam dyszke w Cieszynie (5 km w Polsce, 5 km w Czechach). Jeden dzien wiecej na odpoczynek i bieg dopołudnia.
Dajcie rady jak sie dogrzewacie przed takim biegiem.

Vendetta też dzis biegał, ale jemu poszło zdecydowanie lepiej wink
Niby biegam trzy dni wink ale mogę się wypowiedzieć jak było z rozgrzewką przed startem kiedy biegałem i jeździłem regularnie na zawody. Rozgrzewka trwała mniej więcej 30 min na luzie w dresach niezależnie od temperatury na początek rozbieganie, później wszelkiego rodzaju rozciąganie, skipy i przebieżki około 60 metrowe a później to już wiadomo dresy na bok i na start.

Conrad #5836032 14/04/2013 17:06
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Należy pamiętać o rozbieganiu po zawodach 5-10 min truchtu spokojnie wystarczy

Strona 9 z 34 1 2 7 8 9 10 11 33 34

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Sensei), 1,745 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1