|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
w meczu o 9 miejsce ruscy popchnęli niemiaszków 7 - 5
0 12 mecz o brąz a 0 15 szwecja winner <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 437
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 437 |
A od pazdziernika rusza nasz Polska ekstraklasa zapraszma na mecze do Wrocka:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 437
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
a oto jak wylądał ostatni dzień walki o medale :
mecz o brązowy medal : szwajcaria - czechy 9 - 4
mecz o złoty medal czyli wielki finał :
szwecja - finlandia 7 - 6 / dogrywka - złoty gol dla szwecji / <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
myślę . że kto był zainteresowany tematem to śledził go na bieżąco . kto wszedł z ciekawości zobaczył o co chodzi . mistrzostwa się skończyły więc nadszedł czas na zamknięcie tematu . moda proszę o usunięcie go z forum . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
A od pazdziernika rusza nasz Polska ekstraklasa zapraszma na mecze do Wrocka:) a moze do lipnicy wielkiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka