|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
W ERZE sms na nr:
+447781482169
treść ZOCKEN
za chwilę odpowiedź z kodem, wchodzicie na swoje konto w interwetten po lewej stronie klikacie "deposit" a potem ostatnią opcję "Cash in betting voucher" i wpisujecie kod.
Przed chwilą tak zrobiłem i wszystko gra. Oczywiście z nr tel który macie zarejestrowany w interwetten
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 55 |
I ja jak zwykle pokrzywdzony przez los <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> dwa smsy i 0 kodów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
a moge zobaczyc jaki mam nr zarejestrowany u nich ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
no jak sie zarejestrowales i niepodales numeru telefonu to raczej nie licz na odpowiedz ;] i po co piszesz takie glupoty? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ja wyslalem sms przed rejestracja i jakos dostalem bon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (siec-plus)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
no jak sie zarejestrowales i niepodales numeru telefonu to raczej nie licz na odpowiedz ;] i po co piszesz takie glupoty? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ja wyslalem sms przed rejestracja i jakos dostalem bon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (siec-plus) Ja mialem troche inna sytuacje kiedys troche tam gralem, ale przy rejestracji nie podalem numeru telefonu. Gutschein code dostalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
no wiec kilka esek z popa... eska z plusa.. nic... jak dla mnie lipa;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 70 |
Wysłałem z heyah.Pożarło 61 groszy a kodu nie dostałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
w erze dziala za pierwszym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5 |
Dostalem kod ale złożony tylko z czterech członów a potrzebne jest 5. Co zrobić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
w erze dziala za pierwszym razem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jednej osobie na 10
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Ile razy obracać bonus? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Okaże się, że 200 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Dostalem kod ale złożony tylko z czterech członów a potrzebne jest 5. Co zrobić? nie wymyślaj, pierwszy człon zaczyna sięod ZACV chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5 |
Stary nie wymyślam, dostałem 4 członowy kod zaczynający się od ZOC1. Wszyscy macie taki początek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
szparaq ja też miałem 4 członowy kod zaczynający się od ZOC1... I mam 5EUR na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
a moze kody sa takie same;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5 |
Udało się za 3 razem i 5 Euro na koncei.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Udało się za 3 razem i 5 Euro na koncei. tzn ? za dwoma Ci nie odpisali czy jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
Stary nie wymyślam, dostałem 4 członowy kod zaczynający się od ZOC1. Wszyscy macie taki początek? bo po co tobie 5 członów skoro na stronie interwetten trzeba wpisać w 4 członach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
czy ktos moglby podac przykladowy "wykorzystany" juz kod..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
wpiszcie sobie "MEH", ten pierwszy kod wydaje sie byc wykorzystany
|
|
|
Link skopiowany do schowka