|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
a ja się nie będę prosił o 5 euro
nie przyszedł zwrotny sms to nie
zamykam konto i nara
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
znowu kurwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> pier**** idioci sie rzucaja na 5 ojro jak muchy na gowno i beda wklepywac po 20 kodow na jedno konto, a potem IW normalnym graczom kasy nie chce na mb wyplacac, bo Polak... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
ja moge sie z kims wymienic kodem z ZOC na MEH
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Nie kurwa i nie pierdoleni idioci moderatorku ....
kto mu dal zielony kolor ?
Co do promocji to jest ona dostepna i sam sobie mozesz smsa wyslac i dostaniesz 5 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
zna ktos inne kody jak zocken i meh ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Nie kurwa i nie pierdoleni idioci moderatorku .... Smiech na sali. Pozabijajcie sie za 20 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
Nie kurwa i nie pierdoleni idioci moderatorku .... Smiech na sali. Pozabijajcie sie za 20 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nikt sie nie zabija ale kultura obowiazuje ... A to czy wysle smsa do interwetten , rmf fm , radio zet , radio maryja to tylko moja prywatna sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Nie kurwa i nie pierdoleni idioci moderatorku .... Smiech na sali. Pozabijajcie sie za 20 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> czekamy na Twoje udokumentowane zyski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Ostatni moj typ 8.02.2006 pozdrawiam i milego liczenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857 |
Dlaczego dajesz link tylko do jednego serwisu w ktorym typowales?? Poprosze o wszystkie, nie traktuj tematu wybiorczo, co zarzucales niedawno innemu userowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Z mojej strony EOT, to temat o interwetten, jesli masz zamiar odpowiedziec, lub wkleic uczciwie wszystkie linki, zrob to w temacie w ktorym rozpetales ta dyskusje.
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
no juz biegnij i mnie podaj melerku za niegodne zachowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ale ok, chwilowo cofam tutaj pier**** idiotow i kieruje to do "mozgow", ktorzy rozpoczna hurtowy handel kodami, a nastapi to niebawem bez zadnych watpliwosci.
sprzedam 30 kodow do interwetten. 2euro za sztuke. minimalna ilosc sprzedazy to 5 sztuk. konatakt na priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356 |
no juz biegnij i mnie podaj melerku za niegodne zachowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ale ok, chwilowo cofam tutaj pier**** idiotow i kieruje to do "mozgow", ktorzy rozpoczna hurtowy handel kodami, a nastapi to niebawem bez zadnych watpliwosci.
sprzedam 30 kodow do interwetten. 2euro za sztuke. minimalna ilosc sprzedazy to 5 sztuk. konatakt na priv masz problemy ze soba , lecz sie Handel juz sie zaczal ale od czego sa moderatorzy zeby takie cos uniemozliwiac ? lepiej wyzywac tutaj ludzi od popierdolonych idiotow zamiast pokasowac posty tych ktorzy bonami sprzedaja , napewno by im sie znudzilo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
Witam!! Da mi ktos taki kod?? Bo ja wysylalem i nie dostalem Lub kupie za przyzwoita cene Prosze pisac na priv lub gg 1594154
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050 |
Ile razy trzeba obrocic tym kodem ??? Bo za chwile zrobi sie mokro i nie bedzie mozna wyplacic ludzie kurwa zlitujcie sie i miejcie honor 1 KOD NA 1 KONTO bo wam i tak nie wyplaca !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Czyli ja też mam pecha, wysłałem 2 razy z Heyah i raz z Plusa i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ma ktoś jakiś bon na zbyciu to chętnie przyjmę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jak nie to trudno
|
|
|
Link skopiowany do schowka