Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
a ja się nie będę prosił o 5 euro


nie przyszedł zwrotny sms to nie

zamykam konto i nara

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
znowu kurwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> pier**** idioci sie rzucaja na 5 ojro jak muchy na gowno i beda wklepywac po 20 kodow na jedno konto, a potem IW normalnym graczom kasy nie chce na mb wyplacac, bo Polak... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
ja moge sie z kims wymienic kodem
z ZOC na MEH

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Nie kurwa i nie pierdoleni idioci moderatorku ....

kto mu dal zielony kolor ?


Co do promocji to jest ona dostepna i sam sobie mozesz smsa wyslac i dostaniesz 5 euro

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
zna ktos inne kody jak zocken i meh ??

Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
Quote
Nie kurwa i nie pierdoleni idioci moderatorku ....

Smiech na sali. Pozabijajcie sie za 20 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
Quote
Nie kurwa i nie pierdoleni idioci moderatorku ....

Smiech na sali. Pozabijajcie sie za 20 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

nikt sie nie zabija ale kultura obowiazuje ...
A to czy wysle smsa do interwetten , rmf fm , radio zet , radio maryja to tylko moja prywatna sprawa

Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Quote
Quote
Nie kurwa i nie pierdoleni idioci moderatorku ....

Smiech na sali. Pozabijajcie sie za 20 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
czekamy na Twoje udokumentowane zyski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
Ostatni moj typ 8.02.2006 pozdrawiam i milego liczenia

Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 857
Dlaczego dajesz link tylko do jednego serwisu w ktorym typowales??
Poprosze o wszystkie, nie traktuj tematu wybiorczo, co zarzucales niedawno innemu userowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Z mojej strony EOT, to temat o interwetten, jesli masz zamiar odpowiedziec, lub wkleic uczciwie wszystkie linki, zrob to w temacie w ktorym rozpetales ta dyskusje.

pozdro

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
no juz biegnij i mnie podaj melerku za niegodne zachowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ale ok, chwilowo cofam tutaj pier**** idiotow i kieruje to do "mozgow", ktorzy rozpoczna hurtowy handel kodami, a nastapi to niebawem bez zadnych watpliwosci.

sprzedam 30 kodow do interwetten. 2euro za sztuke. minimalna ilosc sprzedazy to 5 sztuk.
konatakt na priv

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,356
Quote
no juz biegnij i mnie podaj melerku za niegodne zachowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

ale ok, chwilowo cofam tutaj pier**** idiotow i kieruje to do "mozgow", ktorzy rozpoczna hurtowy handel kodami, a nastapi to niebawem bez zadnych watpliwosci.

sprzedam 30 kodow do interwetten. 2euro za sztuke. minimalna ilosc sprzedazy to 5 sztuk.
konatakt na priv

masz problemy ze soba , lecz sie

Handel juz sie zaczal ale od czego sa moderatorzy zeby takie cos uniemozliwiac ?

lepiej wyzywac tutaj ludzi od popierdolonych idiotow zamiast pokasowac posty tych ktorzy bonami sprzedaja , napewno by im sie znudzilo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
Witam!!
Da mi ktos taki kod??
Bo ja wysylalem i nie dostalem
Lub kupie za przyzwoita cene
Prosze pisac na priv lub gg 1594154

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,050
Ile razy trzeba obrocic tym kodem ??? Bo za chwile zrobi sie mokro i nie bedzie mozna wyplacic ludzie kurwa zlitujcie sie i miejcie honor 1 KOD NA 1 KONTO bo wam i tak nie wyplaca !!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Czyli ja też mam pecha, wysłałem 2 razy z Heyah i raz z Plusa i nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ma ktoś jakiś bon na zbyciu to chętnie przyjmę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jak nie to trudno

Strona 7 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, 11kera11), 967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,155
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1