|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
wafel ty chyba jestes jedynym czlowiekiem na ziemi, ktory widzi pewna wygrana barcelony
pobudka chlopie A czemu nie ? kiedy ostatni raz był taki kurs na Barce ? pewnie jak nas na świecie jeszcze nie było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Dostałem e-maila z super typami eksperta na półfinały LM
Bayern - Barcelona 3:3 Borusia - Real 4:1
Typował Roman Kołtoń peffki ? 10/10 ?  peffki, peffki ale z tym remisem Bayern - Barcelona to nie takie głupie, może nie 3:3, ale np. 1:1 albo 2:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
wafel ty chyba jestes jedynym czlowiekiem na ziemi, ktory widzi pewna wygrana barcelony
pobudka chlopie dolicz mnie ,to juz masz dwoch
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Na meczu mnie na forum nie będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Czasem żeby 0:0 nie było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
2-1 bayern moooooooooooze remis dajcie spokoj milan wytargal u siebie barke 2-0 a bayern od milanu jest duuuuuzo lepszy mecz meczowi nierowny, no ale ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
2-1 bayern moooooooooooze remis dajcie spokoj milan wytargal u siebie barke 2-0 a bayern od milanu jest duuuuuzo lepszy mecz meczowi nierowny, no ale ...  Tylko że Milan to lepsza ekipa niż Bayern ostatnimi latami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
milan lepsza ekipa? ty chyba z uja spadles  prosze cie wafel, SZANUJMY SIE :))))))))))))))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
2-1 bayern moooooooooooze remis dajcie spokoj milan wytargal u siebie barke 2-0 a bayern od milanu jest duuuuuzo lepszy mecz meczowi nierowny, no ale ...  Tylko że Milan to lepsza ekipa niż Bayern ostatnimi latami. szanujmy sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077 |
duhok po hc -5.5 #6.0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
niektore teksty zabijaja we mnie chec wymiany opinii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
mecze z LM to tylko do ogladania ,szczegolnie 1 spotkania moze byc macanie sie po jajkach i stojanov
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Moje argumenty na to żeby grać Barcelonę.
1.Jest to najlepsza drużyna świata. 2.Mają najlepszego gracza świata. 3.Grają najlepszą piłkę na świecie.(Los chce żeby obronili LM ze stadionu Wembley) 4.Mają w składzie kilku mistrzów świata i europy. 5.Tworzą prawdziwy mononolit piłkarski. 6.Iniesta i Xavi są bardziej dojrzali niż Schweinsteriger i Gustavo. 7.Są poprostu lepszą drużyną niż Bayern. 8.Sędziowie bardziej po stronie Barcelony.
Argumenty za Bayernem :
1.Własne boisko. 2.Nowy trener, były Barcelony, może chcą mu pokazać coś. 3.Bramkarza lepszy niż Barcelony. 4.Może lekko napastnicy ale drewniaki. 5.To że potrafią zlamić mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
dokladnie pacyfista, dobrze powiedziane  choc stojanov to moze nie, predzej x albo xx minut badanie kto ma wieksze jajka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja chcialbym w finale Bayern -Dortmund
a bedzie zapewne Bayern-Real
nie rozumien fenomenu barcelony przeciez tam przynajmniej na 3/4 pozycjach to graja śmieszni ludzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
wafel ta analiza pozamiatales  brakuje tylko 9 argumentu, ze messi ma dluzszego niz ribery
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Goverla Zakarpatia U19 - Powyżej 1.5 Goverla Zakarpatia U19 v Metalurg Zaporizhya U19 (Gole dla drużyny gospodarzy) 23/04/2013 Brak 1.83 Odbędzie się 2 Powyżej 1.5 Volyn Lutsk U19 v Tavriya Symferopol U19 (Gole) 23/04/2013 Brak 1.80 Odbędzie się Zakłady akumulowane  solidarnie 2 pudla
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
pojechał po bandzie #5843780 - Dzisiaj o 13:16
Etoto stranger
Meldunek: 23/04/2013 Postów: 1 W imieniu Spółki Etoto Zakłady Bukmacherskie informuję, że nie ma opóżnień w wypłacaniu wygranych. Powyższa sprawa dotyczy kuponu zawartego w Białymstoku, który ze względu na wysokość wygranej wymaga rejestracji ( Ustawa o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finanansowaniu terroryzmu). Wygrywający musi udzielić wszelkich informacji o sobie pod grożbą utraty prawa do wygranej. Wszelkie próby wywierania nacisku na spółkę poprzez publikacje nieprawdziwych informacji nie przyniosą skutku i nie doprowadzą do obejścia prawa. Spółka zastrzega sobie prawo do użycia dostępnych środków prawnych w celu ochrony dobrego imienia i uzyskania zadośćuczynienia za powstałe do chwili obecnej straty związane z publikacją nieprawdziwych informacji. Zapraszamy gracza z dowodem osobistym i kuponem do siedziby spółki w celu realizacji wygranej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Brakuje jeszcze tylko Sztukmistrza z Lublina, francuskiego łącznika i dysputa rozgorzeje na dobre 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|