Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 83 1 2 3 4 5 6 7 82 83
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by bitnap
wafel ty chyba jestes jedynym czlowiekiem na ziemi, ktory widzi pewna wygrana barcelony

pobudka chlopie

A czemu nie ? kiedy ostatni raz był taki kurs na Barce ? pewnie jak nas na świecie jeszcze nie było.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by wluczykij&
Dostałem e-maila z super typami eksperta na półfinały LM

Bayern - Barcelona 3:3
Borusia - Real 4:1

Typował Roman Kołtoń
peffki ? 10/10 ?

smile peffki, peffki
ale z tym remisem Bayern - Barcelona to nie takie głupie, może nie 3:3, ale np. 1:1 albo 2:2

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
Originally Posted by bitnap
wafel ty chyba jestes jedynym czlowiekiem na ziemi, ktory widzi pewna wygrana barcelony

pobudka chlopie

dolicz mnie ,to juz masz dwoch

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Na meczu mnie na forum nie będzie frown

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Czasem żeby 0:0 nie było.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
to je liga majstrów!!!


Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
2-1 bayern moooooooooooze remis

dajcie spokoj milan wytargal u siebie barke 2-0

a bayern od milanu jest duuuuuzo lepszy

mecz meczowi nierowny, no ale ... smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by bitnap
2-1 bayern moooooooooooze remis

dajcie spokoj milan wytargal u siebie barke 2-0

a bayern od milanu jest duuuuuzo lepszy

mecz meczowi nierowny, no ale ... smile

Tylko że Milan to lepsza ekipa niż Bayern ostatnimi latami.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
milan lepsza ekipa?

ty chyba z uja spadles smile

prosze cie wafel, SZANUJMY SIE :))))))))))))))))

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by pawel Wafel
Originally Posted by bitnap
2-1 bayern moooooooooooze remis

dajcie spokoj milan wytargal u siebie barke 2-0

a bayern od milanu jest duuuuuzo lepszy

mecz meczowi nierowny, no ale ... smile

Tylko że Milan to lepsza ekipa niż Bayern ostatnimi latami.

szanujmy sie

Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2013
Posty: 1,077
duhok po hc -5.5 #6.0 boks

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
niektore teksty zabijaja we mnie chec wymiany opinii crazy

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
mecze z LM to tylko do ogladania ,szczegolnie 1 spotkania moze byc macanie sie po jajkach i stojanov

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Moje argumenty na to żeby grać Barcelonę.

1.Jest to najlepsza drużyna świata.
2.Mają najlepszego gracza świata.
3.Grają najlepszą piłkę na świecie.(Los chce żeby obronili LM ze stadionu Wembley)
4.Mają w składzie kilku mistrzów świata i europy.
5.Tworzą prawdziwy mononolit piłkarski.
6.Iniesta i Xavi są bardziej dojrzali niż Schweinsteriger i Gustavo.
7.Są poprostu lepszą drużyną niż Bayern.
8.Sędziowie bardziej po stronie Barcelony.


Argumenty za Bayernem :

1.Własne boisko.
2.Nowy trener, były Barcelony, może chcą mu pokazać coś.
3.Bramkarza lepszy niż Barcelony.
4.Może lekko napastnicy ale drewniaki.
5.To że potrafią zlamić mecz.

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
dokladnie pacyfista, dobrze powiedziane smile

choc stojanov to moze nie, predzej x albo xx minut badanie kto ma wieksze jajka smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
ja chcialbym w finale Bayern -Dortmund

a bedzie zapewne Bayern-Real

nie rozumien fenomenu barcelony przeciez tam przynajmniej na 3/4 pozycjach to graja śmieszni ludzie

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
wafel ta analiza pozamiatales laugh piwo

brakuje tylko 9 argumentu, ze messi ma dluzszego niz ribery

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Originally Posted by bitnap
Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Goverla Zakarpatia U19 - Powyżej 1.5 Goverla Zakarpatia U19 v Metalurg Zaporizhya U19
(Gole dla drużyny gospodarzy) 23/04/2013 Brak 1.83 Odbędzie się
2 Powyżej 1.5 Volyn Lutsk U19 v Tavriya Symferopol U19
(Gole) 23/04/2013 Brak 1.80 Odbędzie się
Zakłady akumulowane

boks

solidarnie 2 pudla

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
pojechał po bandzie
#5843780 - Dzisiaj o 13:16


Etoto
stranger

Meldunek: 23/04/2013
Postów: 1
W imieniu Spółki Etoto Zakłady Bukmacherskie informuję, że nie ma opóżnień w wypłacaniu wygranych. Powyższa sprawa dotyczy kuponu zawartego w Białymstoku, który ze względu na wysokość wygranej wymaga rejestracji ( Ustawa o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy i finanansowaniu terroryzmu). Wygrywający musi udzielić wszelkich informacji o sobie pod grożbą utraty prawa do wygranej. Wszelkie próby wywierania nacisku na spółkę poprzez publikacje nieprawdziwych informacji nie przyniosą skutku i nie doprowadzą do obejścia prawa. Spółka zastrzega sobie prawo do użycia dostępnych środków prawnych w celu ochrony dobrego imienia i uzyskania zadośćuczynienia za powstałe do chwili obecnej straty związane z publikacją nieprawdziwych informacji. Zapraszamy gracza z dowodem osobistym i kuponem do siedziby spółki w celu realizacji wygranej.

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by fechnerinho
Brakuje jeszcze tylko Sztukmistrza z Lublina, francuskiego łącznika i dysputa rozgorzeje na dobre grin

Strona 5 z 83 1 2 3 4 5 6 7 82 83

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, 11kera11, ElNinho[mmdea]), 2,758 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,256
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1