Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Stare lupus

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Co byś zrobił na miejscu Lewandowskiego...? Nie żeniłbym się.
Najpierw ślub potem dzieciorów narobi potem panieny na boku rozwód forma spadnie i kariera się skończy. Jak w u Boruca.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Bzyku
Moim zdaniem Lewy pasowałby do:

- MU - ale to tylko wtedy gdyby odszedł Rooney, co jest wątpliwe

...

A najlepiej jakby został w Dortmundzie. Przynajmniej dopóki ten klub jest znaczącą postacią w Europie. BVB dostało ładny zastrzyk gotówki i może teraz się dogadają.

Rooney nie jest jedną nogą w PSG?

MU by mu pasował i do tego byłby dobrym wyborem gdyby Lewy marzył o osiągnięciu czegoś i wygraniu Premier League, bo jak skończy np. w Arsenalu to nigdy nie powącha nawet mistrzostwa (chyba że ten Szejk przejmie klub). smile

Jest jeszcze Chelsea i zastanawiam się czy nie byłoby mu tam lepiej pod względem stylu gry drużyny. Z drugiej strony słychać coraz więcej o powrocie Mourinho tak więc koncepcja może się nieco zmienić.

Hiszpanię bym sobie odpuścił, ale gdyby chciał tam przejść o znacznie sobie ułatwił zadanie ostatnim występem, udowodniając że potrafi nawet na tak wysokim szczeblu jak 1/2-finał LM wpakować worek goli do obecnie najlepszej drużyny La Liga.

Natomiast jeśli Niemcy to tylko Dortmund. Tam ma szansę podpisać nowy kontrakt i zostać najlepiej zarabiającym piłkarzem w klubie, do tego grałby przed najlepszą i największą publicznością w kraju bo tylko na meczach Borussii znajdziesz na trybunach ponad 80.000 osób.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Nie wiem czy jest jedną nogą w PSG, czy to tylko bzdury. Jak o Lewandowskim pisze się milion bzdur dziennie, to o innych pewnie też.

Natomiast gdyby jednak Rooney odszedł, to wtedy myślę, że Lewy by tam świetnie pasował na jego miejsce.

Inaczej miałby problem. Van Persiego nie wygryzie, a Rooneya też raczej nie.

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Rooney nigdzie sie nie rusza

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by Vendetta
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by buldog
Niech pojdzie gdzieś indziej pokaże klase to PRZEPROSZĘ GO TUTAJ.

na pewno za punkt honoru stawia sobie Twoją opinię grin

piwo laugh

powiem tak.... co by Lewy nie zrobil, ile by bramek nie nastrzelal w kadrze i obojetnie jakim klubie i tak znajdzie sie ktos kto bedzie go krytykowal smile
Takich czasów dozylismy :/ az szkoda to komentowac
ale nie da się ukryć, że odwala pańszczyznę w meczach reprezentacji i bramki to on strzela, ale San Marino i to z karnych
tylko przyjęło się, że zawsze wszystkiemu winny jest Obraniak, nawet jeśli nie ma go na boisku
a kiwacz Błaszczykowski i golleador Lewandowski zawsze mają wymówkę i mogą machać łapami

cieszy mnie to, że chłopak strzelił te 4 gole, ale na pewno korzyści jako reprezentacja z tego mieć nie będziemy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Nie kiwacz, a bileter wink

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Originally Posted by ultra1978
Co byś zrobił na miejscu Lewandowskiego...? Nie żeniłbym się.
Najpierw ślub potem dzieciorów narobi potem panieny na boku rozwód forma spadnie i kariera się skończy. Jak w u Boruca.
Haha -świetne !

Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Originally Posted by podstawek
ale nie da się ukryć, że odwala pańszczyznę w meczach reprezentacji i bramki to on strzela, ale San Marino i to z karnych
tylko przyjęło się, że zawsze wszystkiemu winny jest Obraniak, nawet jeśli nie ma go na boisku
a kiwacz Błaszczykowski i golleador Lewandowski zawsze mają wymówkę i mogą machać łapami

cieszy mnie to, że chłopak strzelił te 4 gole, ale na pewno korzyści jako reprezentacja z tego mieć nie będziemy

W piłce nożnej był rozpisany problem Lewandowskiego w kadrze.
Problemem reprezentacji jest brak klasowych zawodników. W Borussi najwięcej asyst przy bramkach Lewego mają Reus i Goetze. Przeciwnik musi jeszcze uważać na Błaszczykowskiego, Gundogana. Czyli w najgorszym przypadku mamy 5 gości do uważnego pilnowania. W naszej kadrze na kogo można uważać ? Na dwójkę ewentualnie Piszczka. Poza tym nasi zawodnicy są dużo słabsi technicznie i mentalnie.
Mi osobiście Lewandowski w meczach reprezentacji się nie podoba, gra ociężale, bez polotu. W Borussi widac kolosalną różnicę. Wszystko robi lekko i fajnie. Cytując klasyka, to tak jak gdyby być na randce z piękną 20-latką lub brzydką i grubą 50-latką, niby to samo ale ... wink

Nadzieją jest kilka młodych jaskółek, m in. Zieliński, Wolski, Salamon.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Originally Posted by Irek
Originally Posted by podstawek
ale nie da się ukryć, że odwala pańszczyznę w meczach reprezentacji i bramki to on strzela, ale San Marino i to z karnych
tylko przyjęło się, że zawsze wszystkiemu winny jest Obraniak, nawet jeśli nie ma go na boisku
a kiwacz Błaszczykowski i golleador Lewandowski zawsze mają wymówkę i mogą machać łapami

cieszy mnie to, że chłopak strzelił te 4 gole, ale na pewno korzyści jako reprezentacja z tego mieć nie będziemy

W piłce nożnej był rozpisany problem Lewandowskiego w kadrze.
Problemem reprezentacji jest brak klasowych zawodników. W Borussi najwięcej asyst przy bramkach Lewego mają Reus i Goetze. Przeciwnik musi jeszcze uważać na Błaszczykowskiego, Gundogana. Czyli w najgorszym przypadku mamy 5 gości do uważnego pilnowania. W naszej kadrze na kogo można uważać ? Na dwójkę ewentualnie Piszczka. Poza tym nasi zawodnicy są dużo słabsi technicznie i mentalnie.
Mi osobiście Lewandowski w meczach reprezentacji się nie podoba, gra ociężale, bez polotu. W Borussi widac kolosalną różnicę. Wszystko robi lekko i fajnie. Cytując klasyka, to tak jak gdyby być na randce z piękną 20-latką lub brzydką i grubą 50-latką, niby to samo ale ... wink

Nadzieją jest kilka młodych jaskółek, m in. Zieliński, Wolski, Salamon.
Słuchaj, rozumiem, że u nas ma gorszych kolegów i jest mocniej kryty. Ale nie jestem w stanie zrozumieć kompletnego braku zaangażowania vide druga połowa z Ukrainą. Gdy Ukraina wyszła z kontrą naszych 4 asów szło od ukraińskiej bramki. SZŁO. Nawet środkowi obrońcy z Ukrainy szybciej wyszli. Później tylko Kosecki trochę ruszył dupę, a Majewski, Błaszczykowski i Lewandowski DOSZLI sobie do połowy boiska. Tutaj nikt im nie przeszkadzał, ani na łańcuchu ich nie trzymał.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Ja bym przeszedł do Play wink

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
podstawek racja - tylko po co Lewandowski miałby się przemęczać w meczu z Ukrainą, a gdyby złapał kontuzję przed ważniejszymi spotkaniami w LM i Bundeslidze, wyobraźcie sobie, że łapie kontuzje i nie gra do końca do sezonu - ma wyjebane na kadre wraz z kolegami już od Euro (jak nie wcześniej) i tyle w temacie , chyba musimy się z tym pogodzić

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Kura
podstawek racja - tylko po co Lewandowski miałby się przemęczać w meczu z Ukrainą, a gdyby złapał kontuzję przed ważniejszymi spotkaniami w LM i Bundeslidze, wyobraźcie sobie, że łapie kontuzje i nie gra do końca do sezonu - ma wyjebane na kadre wraz z kolegami już od Euro (jak nie wcześniej) i tyle w temacie , chyba musimy się z tym pogodzić

Nie zgadzam się Kura. Dlaczego miałby się starać? Dlatego, że gra z orzełkiem na piersi, dla milionów ludzi, którzy siedzą ze swoimi dzieciakami i kibicują im mimo tego, że zawiedli już tyle razy. Dlatego właśnie mają zapierdalać i nigdy nie będę w stanie zrozumieć jak można "przejść obok" meczu w reprezentacji. Jak to ktoś ładnie napisał, piłkarz po meczu reprezentacji powinien nie mieć siły zejść po meczu.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Kura
podstawek racja - tylko po co Lewandowski miałby się przemęczać w meczu z Ukrainą, a gdyby złapał kontuzję przed ważniejszymi spotkaniami w LM i Bundeslidze, wyobraźcie sobie, że łapie kontuzje i nie gra do końca do sezonu - ma wyjebane na kadre wraz z kolegami już od Euro (jak nie wcześniej) i tyle w temacie , chyba musimy się z tym pogodzić

Nie zgadzam się Kura. Dlaczego miałby się starać? Dlatego, że gra z orzełkiem na piersi, dla milionów ludzi, którzy siedzą ze swoimi dzieciakami i kibicują im mimo tego, że zawiedli już tyle razy. Dlatego właśnie mają zapierdalać i nigdy nie będę w stanie zrozumieć jak można "przejść obok" meczu w reprezentacji. Jak to ktoś ładnie napisał, piłkarz po meczu reprezentacji powinien nie mieć siły zejść po meczu.

Perspektywa zapierdalania za 1500 złotcyh na rękę, a granie w Bundeslidze?
nie żebym go bronił, bo tak jak Kura napisał, ma wyjebane i tyle, a chłopak jest na tyle rozumny, ze kontuzja na reprezentacji to zastopowanie jego kariery, a tak formuła 4.0 się sprawdzi, zmina klubu podwyzka, w zasadzie wygrał dożywotnia emeryture na poziomie dla zwykłego śmiertelnika nieosiągalną.
głupi nie jest, jest po prostu dobrze obliczony i zaprogramowany, i realizuje swoje prywatne cele.
z drugiej strony tak jak fech napisał, po meczu reprezentacji powinni ich wszystkich znosić na noszach, reanimować, cucić, wszystko na raz,
a oni chyba nwet dobrze się nie spocili, ale prawda tez jest taka, ze chyba żaden z nich sie specjalnie nie wysilil,
nie ma co się oszukiwać, kasy z tego nie ma, i tak wszyscy po nich jadą, w reprze juz się nie promuja, teraz liczy się dobra gra w klubie, a i promocja lepsza.
Wkurwia mnie to, ale tacy są, oni tacy są grin

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
na miejscu lewandowskiego strzelilbym piec realowi

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by bitnap
na miejscu lewandowskiego strzelilbym piec realowi
może zaproponujemy Bońkowi reprę złożoną z userów mecz.pl?

bitek - napad
biszop - druga szpica, ewentualnie zmiennik,
lupus - środkowy, rozgrywający - bo jest zawsze i wszędzie,
miedzioryt - defensywny pomocnik - z pyta na brzuchu przestraszy/odepchnie każdego,
vendetta - lewe lub prawe skrzydło, przecież nikt go nie zabiega,
.... - nie ogarniam drugiego na skrzydle, ale chłopaki z tematu bieganie, kogoś poleca,
.... - na pierwszym zlocie był bramkarz, przepraszam, nie mogę sobie nicka przypomniec:)
conrad - treneiro, doświadczenie w kierowaniu ma, pasuje, pasuje, a po drugie politycznie poprawny;-)


zalążek solidnej ekipy jest, dobrac reszte, solidnych zmienników, i lewy z kanarem i szlachciem mogą zmienić obywatelstwo laugh


Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Bitek nie bedzie jezdzic na wyjazdy, bo go kobieta nie pusci wink

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by lupus
Bitek nie bedzie jezdzic na wyjazdy, bo go kobieta nie pusci wink
Ty masz dobrze bo nie masz tego problemu piwo

ps. zostać w Dortmundzie lub wypad do REALU.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
I?

Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, forty, aker, rafal08, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,557 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,316
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1