)"> )">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#58465 25/05/2004 22:24
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
hehehe...wlasnie ruszyl... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

Bonus: Unibet
#58466 26/05/2004 17:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 89
Witam.

Chcialem wlasnie wplacic kase do Expekta. Ale mam male pytanie. Na karcie inteligo i w dowodzie tozsamosci moje imie brzmi: Przemysław a przy rejestracji w Expekcie wpisalem zdrobniale Przemek czy nie bedzie z tym jakichs problemow i czy ewentualnie mozna zmienic Przemka na Przemysława jakos? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))

Pozdrawiam

#58467 27/05/2004 01:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
high
czy bezpiecznie jest trzymac wieksza kasa( tzn>1000zl) w expekcie przez dluzszy czas?
czy moze tak byc ze beda niewyplacalni czy cos i zamkna butik i pieniazkow sie nie zobaczy?

#58468 27/05/2004 01:44
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
k***a!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> zasrany expekt!!! w najważniejszym momencie się zalogować nie można!!! bym tych skur****ów zaj***ł kowalskim młotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#58469 27/05/2004 02:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Jaka p*** firma. Zablokowali under/over i 1 x 2 w livebetingu w 60 minucie meczu. Co za idioci.

#58470 27/05/2004 02:29
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Te k.u.r.w.y z expekta...znowu cos s.p.i.e.r.doliły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#58471 27/05/2004 02:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
P** ta firme zmieniam buka, bo k** mnie trafi z ta firma. Niedosc ze strona dziala jakby chciala a nie mogla to blokuja jeszcze mecze w livebettingu. PARANOJA!!! Zakladajacym konto zdecydowanie odradzam

#58472 27/05/2004 04:41
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Nie mniej jest to jednak wciaz najlepszy polski buk...jesli natomiast chodzi o livebetting to strasznie u nich kuleje...polecam zdecydowanie B&W!

#58473 27/05/2004 15:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Nie mniej jest to jednak wciaz najlepszy polski buk...jesli natomiast chodzi o livebetting to strasznie u nich kuleje...polecam zdecydowanie B&W![/qb]
Czemu tak uwazasz ja mam zdanie calkiem odmienne. Po pierwsze to nie polski, a po drugie to zobacz sobie jak czesto ich strona nie dziala i jaka maja okrojona oferte. Ostatnio napisalem ze ich strona nie dziala to odeslali mi maila ze to wina lezey po mojej stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko ze tysiacu osob tez nie chodzila. Pogralem tutaj troszke ale zdecydowanie widze braki w ich ofercie jak i kursach. Dlatego zmieniam na B&W. Jezeli ktos jest chetny to pomoge wplacic kase bez prowizji w banku. Moje gg 3834718. Pozdrawiam

#58474 27/05/2004 23:34
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Nie mniej jest to jednak wciaz najlepszy polski buk...jesli natomiast chodzi o livebetting to strasznie u nich kuleje...polecam zdecydowanie B&W![/qb]
Czemu tak uwazasz ja mam zdanie calkiem odmienne. Po pierwsze to nie polski, a po drugie to zobacz sobie jak czesto ich strona nie dziala i jaka maja okrojona oferte. Ostatnio napisalem ze ich strona nie dziala to odeslali mi maila ze to wina lezey po mojej stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko ze tysiacu osob tez nie chodzila. Pogralem tutaj troszke ale zdecydowanie widze braki w ich ofercie jak i kursach. Dlatego zmieniam na B&W. Jezeli ktos jest chetny to pomoge wplacic kase bez prowizji w banku. Moje gg 3834718. Pozdrawiam[/qb]
zgadza sie, jednak nie ma chorych limitow i wygranie tam, a pozniej wyplacenie do 20k nie stanowi najmniejszego problemu...obok zdaje sie unibetu...a co do funkcjonalnosci..hmm moze strona sie zapycha jak siedzi iles tam tysiecy osob na livie...normalne...

#58475 28/05/2004 01:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gwozdecki:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał LuNo:
[qb]Nie mniej jest to jednak wciaz najlepszy polski buk...jesli natomiast chodzi o livebetting to strasznie u nich kuleje...polecam zdecydowanie B&W![/qb]
Czemu tak uwazasz ja mam zdanie calkiem odmienne. Po pierwsze to nie polski, a po drugie to zobacz sobie jak czesto ich strona nie dziala i jaka maja okrojona oferte. Ostatnio napisalem ze ich strona nie dziala to odeslali mi maila ze to wina lezey po mojej stronie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko ze tysiacu osob tez nie chodzila. Pogralem tutaj troszke ale zdecydowanie widze braki w ich ofercie jak i kursach. Dlatego zmieniam na B&W. Jezeli ktos jest chetny to pomoge wplacic kase bez prowizji w banku. Moje gg 3834718. Pozdrawiam[/qb]
zgadza sie, jednak nie ma chorych limitow i wygranie tam, a pozniej wyplacenie do 20k nie stanowi najmniejszego problemu...obok zdaje sie unibetu...a co do funkcjonalnosci..hmm moze strona sie zapycha jak siedzi iles tam tysiecy osob na livie...normalne...[/qb]
Strona sie zapycha nawet jak nie ma nic w livie. Oni to tlumacza atakami, a ciebie k*** bierze ze nie mozesz obstawic. Teraz puki co stronka dzialala dobrze ale poczytaj w archiwum ile to razy niedzialala. Oferte maja uboga to chyba przyznasz? Jedyne co jest OK to szybka wyplata, za to maja u mnie wielkiego +, jednak za caloksztalt maja z*** minusa. Pozdrawiam.

#58476 28/05/2004 14:44
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
Czy wy tez nic nie mozecie zdzialac w Expekcie?
Dear Customer,
We are currently upgrading our software and we will be online as soon as possible.
Tak juz od wczoraj rana, ma ktos pojecie, kiedy to wszystko ruszy?
Pozdrawiam

#58477 28/05/2004 14:56
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
hmm expekt hula...az milo...

#58478 28/05/2004 14:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Quote
Oryginalnie wysłał peceh:
[qb]Czy wy tez nic nie mozecie zdzialac w Expekcie?
Dear Customer,
We are currently upgrading our software and we will be online as soon as possible.
Tak juz od wczoraj rana, ma ktos pojecie, kiedy to wszystko ruszy?
Pozdrawiam[/qb]
U mnie wszystko dział w porządku.

#58479 28/05/2004 15:01
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 103
Zrobilem mala poprawke, zamiast expekt.com wpisalem z koncowka pl i weszlo:) Ale dzieki bo wasze slowa zmobilizowaly mnie do dzialania i ruszenia lepetyna:)

#58480 29/05/2004 01:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
czy sa jakies ograniczenia co do wygranej w expekt i stawek na dany kupon?
tak sobie przegladalem oferte i zaciekawily mnie 3 mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Francja - Andora 1.02
Niemcy - Malta 1.04
Portugalia - Luksemburg 1.03
szkoda ze nie ma do tego handicapow ale ...
kurs ogolny z tego wynosi 1.0926 jakby tak postawic 10.000zl na te 3 mecze ktore nie moga sie zakonczyc innym wynikiem jak przynajmniej 4:0 juz 2 sie zakonczyly ale to byly mecze 100% nawet z handicapem to wygrana by wyniosla 926zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na czysto ciekawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> moze jak bede starszy to tak zrobie:D bo narazie takiej gotowki nie posiadam

#58481 29/05/2004 01:06
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 841
nie patrzylem u innych bukow internetowych na te mecze stawka o 1 setna wiecej przynosi juz 100zl wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#58482 29/05/2004 11:15
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Dziala Wam EXPEKT? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#58483 29/05/2004 11:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 111
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 111
zmieniłam proxy i jest super

#58484 29/05/2004 11:32
Dołączył: Jun 2003
Posty: 111
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 111
wpisz to w3cache.icm.edu. port 8080 dziala super <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,668 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1