Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#584894 22/06/2006 22:41
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 253
Selekcjoner już postanowił, że w najbliższym meczu w Kaiserslautern nie wystąpi czołowy strzelec Fernando Torres oraz cały blok defensywny wraz z Ikerem Casillasem.

- On (Torres) jest w znakomitej dyspozycji i mam nadzieję, że utrzyma formę. To właśnie dlatego nie wystąpi w najbliższym meczu. Cała formacja obronna również odpocznie - ogłosił Aragonés.

Trener nie będzie ryzykował i Cesc Fábregas oraz Carles Puyol nie zagrają, ponieważ mają już na koncie żółte kartki. Wydaje się, że David Albelda, Jose Antonio Reyes, Antonio Lopez, Andres Iniesta i Juanito znajdą się w podstawowej jedenastce. Raúl, strzelec bramki z Tunezją, najprawdopodobniej zajmie miejsce w ataku u boku Davida Villi.

Bonus: Unibet
#584895 23/06/2006 08:27
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
Arabowie spokonie popłyną z Hiszpanami, świetnie, że wybiegnie świeża krew, bo to zapewne dla niektórych będzie jedyna okazja, aby sie pokazac na mistrzostwach, a jeżeli Arabowie zrobią roszadę na rezerwy, to będzie można się spodziawać ciekawego wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#584896 23/06/2006 09:05
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Hiszpanie 2 mecze, w których padły 4 bramki, 4-0 i 3-1, a grali z mocniejszymi druzynami niż Arabia Saudyjska. Z ukrainą zadziwiająco łatwo napykali 4 bramki, z Tunezją 3, tracąc jednak, chodzi o to ze over wszedł. Skład Hiszpanów dzisiaj mocny w napadzie, skoro Ukraina zdemolowała Arabię to Hiszpania też nie będzie miala problemów, aby wygrac conajmniej 3-0.
GB: kurs 1.55, uwazam ze do grania jak najbardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co do Ukrainy kurs o wiele bardziej kuszący - 1.95. Wprawdze Hiszpania, co by tu nie mowic, przez ponad godzine nie znalazła sposobu na obronę Tunezji, ale swoje strzeliła, napewno stracony gol podrażnił ich i chłopcy zapracowali na overka. Gdyby Ukraina straciła gola (na 0-1 lub 1-1) powinna rzucic sie do ataku jak Hiszpania i strzelić 2-3 bramki.
Wszelkie uwagi mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#584897 23/06/2006 09:28
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Quote
Hiszpanie 2 mecze, w których padły 4 bramki, 4-0 i 3-1, a grali z mocniejszymi druzynami niż Arabia Saudyjska. Z ukrainą zadziwiająco łatwo napykali 4 bramki, z Tunezją 3, tracąc jednak, chodzi o to ze over wszedł. Skład Hiszpanów dzisiaj mocny w napadzie, skoro Ukraina zdemolowała Arabię to Hiszpania też nie będzie miala problemów, aby wygrac conajmniej 3-0.
GB: kurs 1.55, uwazam ze do grania jak najbardziej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co do Ukrainy kurs o wiele bardziej kuszący - 1.95. Wprawdze Hiszpania, co by tu nie mowic, przez ponad godzine nie znalazła sposobu na obronę Tunezji, ale swoje strzeliła, napewno stracony gol podrażnił ich i chłopcy zapracowali na overka. Gdyby Ukraina straciła gola (na 0-1 lub 1-1) powinna rzucic sie do ataku jak Hiszpania i strzelić 2-3 bramki.
Wszelkie uwagi mile widziane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ukrainie wystarczy remis, to jest jedyny, ale za to duzy sprzeciw wobec overa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#584898 23/06/2006 09:48
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Mnie spodobały się na dzisiaj 2 zakłady, pierwszy z nich to liczba spalonych w meczu Ukraina - Tunezja. Stawiam na under 6,5 po kursie 1,5. Na pierwszy rzut oka patrząc na ilosć spalonych w meczu z Hiszpanami poszczególne druzyny miały duzo spalonych odpowiednio 8 i 5, ale tak było grając z tą drużyną, gdyż Hiszpania gra w lini obroną. W meczu z Arabią Saudyjską drużyny te miały odpowiednio 0 i 1 spalonego. Jeśli chodzi o obronę Ukrainy i Tunezji to w 2 meczach złapali napastników druzyny przeciwnej odpowiednio na 0 i 2 spalone!! Jak wiemy Ukrainie wystarcza remis więc nie powinni ryzykować i będą starali się grac w środku pola.

Drugi typ to mecz Hiszpania - Arabia, jak juz wspomniałem Hiszpania lubi łapać przeciwników na spalonym, do tego należy jeszcze dodać, że lubia się utrzymywac przy piłce a co za tym idzie będą często faulowani.
Łącząc te 2 fakty zagram na większą liczbę wykroczeń przez drużyne Arabi Saudyjskiej po kursie 1,47

Jeszcze kilka słów odnośnie meczu Ukraina - Tunezja, skłaniał bym się tu do czystej jedynki. Kurs na prawdę ładny na Ukrainców, a Tunezja żeby awansować musi wygrać więć przypuszczam, że się odkryje i nasi wschodni sąsiedzi wygrają tan mecz!!

#584899 23/06/2006 10:46
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Nie ma co się bać meczu Ukraińców. Zagrają w najsilniejszym składzie. Awans jeszcze nie mają pewny więc ograją Tunezje spokojnie. To że im wystarcza remis nic nie znaczy a gra na remis wiadomo jak się kończy. Sheva Rebrov czy Woronin dzisiaj sobie postrzelają.
Osobiście dziwi mnie dość wysoki kurs na Ukrainę.
Czym sie buki kierują? Jeśli tym że Ukraina przegrała z kretesem z Hiszpanią a Tunezja była o krok od niespodzianki to sie MYLĄ.
Mecz Ukraińcow z Hiszpanią ustawił szybko strzelony gol a potem to już karygodne sędziowanie :karny,czerwień
W meczu Hiszpani z Tunezją to nie Tunezja zagrała dobrze ale Hiszpania słabo. Dotyczy to głównie 1 połowy. Ukraina mam nadzieje w dobrym stylu bez ryzyka awansuje do 1/8. A tam prawdopodobnie będzie czekać słabiuutka Francja.
Ukraina 1 8/10
Ukraina over 7/10

#584900 23/06/2006 12:42
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Teraz kilka słów ode mnie: Hiszpania mimo ze pewna awansu i występująca w niepełnym zestawieniu raczej nie będzie miała problemów ze słabymi Arabami. Jak słaby jest to zespół pokazało ich spotkanie z Ukrainą, w którym zostali pokonani 4:0 - czyli w takim samym stosunku jak wlaśnie Ukraina przez Hiszpanów. Skład zespołu z Półwyspu Iberyjskiego też wcale słaby nie będzie. Fabregas, Puyol, Marchena, Iniesta, Villa etc. Każdy z nich zdecydowanie przewyższa przeciwników umiejętnościami piłkarskimi, a w dodatku dublerzy na pewno będą chcieli się jak najlepiej pokazać by ewentualnie wskoczyć do składu.

Teraz kilka słów o meczu Ukraińców, którzy również są zdecydowanymi faworytami w potyczce z Tunezją. Kursy na nich są dość wysokie i kuszące. Moim zdaniem Tunezyjczycy nie mają najmniejszych szans na zwycięstwo. Może przytrafić im się remis, ktory i tak premiuje awansem naszych sąsiadów. Typ na 1X to około 1.2 więc chyba warto spróbować to zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#584901 23/06/2006 12:50
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
W dzisiejszych spotkaniach podzielam pogląd forumowiczów co do oceny typów:
Hiszpania - Arabia Saudyjska typ 1 3;0 najniższy wymiar kary dla Arabii Saudyjskiej każdy inny wynik nż zwycięstwo Hiszpanów to będzie nie niespodzianka lecz sensacja.
Ukraina - Tunezja typ 1 powinien wejść, bo Ukraina nie zadowoli się remisem w tym meczu oni grają zawsze futbol ofensywny by wygrać nie będzie bawić się w kalkulacje.
Osobiście uważam że mecz będzie dobry Tunezja nie złoży broni tym bardziej że ma szansę awansować dalej i zagrała poprawnie z Hiszpanią
Może zrobią jakąś niespodziankę piłkarze z Afryki bo to róznie może z nimi być lecz mają gorszą sytuację wyjściową przed tym meczem bo Ukrainie starcza nawet remis Przewidywany typ Ukraina - Tunezja 1 lub 1x <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#584902 23/06/2006 13:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
W swietle skladu jaki wystawiaja Hiszpanie
STS ma sliczny kurs
3,40 za to ze bedzie bramka zawodnika rezerwowego .
Wedlug mnie jest to bradzo prawdopodobne,
jedyne czego mozna sie obawiac to to ze Hiszpanie w 1 polowie rozmontuja obrone Arabow i bedzie po zawodach,
lecz patrzac na dotychczasowe mecze licze ze pierwsza polowe sie pomecza bo Arabowie beda chcieli im maksymalnie zycie utrudnic, w 2 polowie wejdzie cudowny dzieciak Torres albo Villa i zakladzik wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Raul ktory ma zagrac od poczatku bedzie wystawiony na ciezka probe i licze ze nie strzeli bramki:)

#584903 23/06/2006 13:24
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
przed chwila na livescore.com widzialem normalny sklad Hiszpanow z Torresem Villa i Garcia z przodu i sie zdziwilem troche ale teraz to juz poprawili zagra Fabregas zastanwiam sie nad overem 2.5 mniej troche nad wygrana wiecej niz 2 bramkami sa to glodni gry zawodnicy chcacy pokazac ze rowniez moga grac w 1 skladzie szczegolnie Fabregas co pokazal juz w 2 meczu

#584904 23/06/2006 13:27
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Przyznam ze tez sie troche wystraszylem bo rowniez widzialem sklady ktore pokazuja Torresa w pierwszej 11,
ale trudno juz zagrane i licze ze jednak zostanie rezerwowym ktory strzeli bramke, on lub Villa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#584905 23/06/2006 13:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Biszop - w Expekt masz na to lepszy kurs bo 3,30

#584906 23/06/2006 13:37
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Biszop - w Expekt masz na to lepszy kurs bo 3,30

dzieki:)
niestety nie gram juz od jakiegos czasu w expekcie, bede musial przezyc gorszy kurs, byle wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#584907 23/06/2006 15:57
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,873
Hiszpania = tragedia,rezerwowoi zero ambicji zeby sie pokazac przytakiej grze wszystko do tylu idzie sie nabawic nerwicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#584908 23/06/2006 17:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
No to pieknie;]
Grali jakby im ktos kolki w pewne miejsce powsadzal, liczylem ze Torres albo Villa beda chcieli sobie konto bramkowe podciagnac, a tu lipa.
Oj buki dzis pokasowaly za ta mala ilosc bramek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#584909 23/06/2006 18:28
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
No rzeczywiście moi ulubieńcy grali fatalnie, szczególnie w drugiej połowie. Do tego stopnia że zacząłem się obawiać, ze Araby im coś wsadzą na wyrownanie. Na szczęście tak się nie stało. Zwycięstwo jest zwycięstwem. Styl i rezerwowy częściowo skład to sprawa druga, o której jednak zapomnieć też nie można.

Liczyłem że ci zmiennicy spiszą się mimo wszystko lepiej.

#584910 23/06/2006 21:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 99
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 99
Mam pytanie?
Ile minut w meczu musi zagrać zawodnik aby zakład był ważny?
Chodzi mi o zakład w STS piłkarz strzeli gola.
Postawiłem że Villa strzeli ale zagrał tylko 2 połowę.

#584911 23/06/2006 21:44
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,284
Quote
Mam pytanie?
Ile minut w meczu musi zagrać zawodnik aby zakład był ważny?
Chodzi mi o zakład w STS piłkarz strzeli gola.
Postawiłem że Villa strzeli ale zagrał tylko 2 połowę.

niestety zaklad przegrany, wystarczy ze wszedl na boisko nie wazne czy byl tam 60 sekund czy cala polowe...

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, aker, latajaca_holenderka, Sensei), 2,493 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1