|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Takie zaklady sa w profie i w STS pod nazwa pojedynek heh chyba niezbyt wnikliwie studiuję ofertę...albo jakoś przeoczyłem, ale fakt faktem ze nigdy tego nie grałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 458
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 458 |
Australia wyjdzie z grupy kurs w milenium 1,6-Kangurom styka remis z Chorwacją.Kieruje się przedewszystkim organziacja gry oraz trenerskimi umiejętnośćiami Hiddinka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
ehh dość ciężką do typowania mamy dziś kolejkę no ale rzeczywiście, masz racje, taki typ wydaje się nieglupi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> muszę go przemyśleć heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556 |
Chorwacja przypomina mi Meksyk - oba zespoły z szaleńczymi możliwościami, ale zupełnie bez pomysłu na grę co w konsekwencji doprowadza je do tak tragicznych sytuacji. Meksyk wyszedł z grupy, bo na dobrą sprawę nikt mu zagrozić już nie mógł (kto wierzył w 3-bramkowe zwycięstwo Angoli z Iranem?). Tutaj sytuacja jest inna. Chorwacja nie może liczyć na pkt. w innych meczach. Pewniakiem do wyjścia jest Brazylia. Kto będzie drugi? Moim zdaniem będzie to Australia. Dlaczego? Zespół poukładany ze znakomitym trenerem. Gdyby Chorwacja była w optymalnej formie grałbym ich bez wahania. Po meczu z Brazylią jednak w nich coś puściło. Nie dali rady słabej Japonii. Niestety, ale w takim wypadku nic ani nikt ich nie zbawi. Mają szansę, ale czy ją wykorzystają?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 556 |
Nie mogłem edytować powyższego posta. Wpadłem na pomysł zagrania overa kartkowego w meczu Chorwacja - Australia. Każdy wie, że drużyna Kangurów gra bardzo brutalny futbol - trąbią o tym wszyscy. Natomiast Chorwacja też nie jest zespołem, który lubi odstawić nogę. Buki przesunęły linię handicapa na 5,5 ale nie razi mnie to aż tak strasznie. Kurs na over kartkowy 1.80!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Również uważam, ze rezlutat dzisiejszego spotkania i ostateczny wygląd tabeli tej gruoy będzie korzystny dla Australii. Chorwaci są dość chaotyczni i niepoukładani. Jak kolega powyżej wspominal, nie poradzili sobie z Japończykami.
Australia jakąś potęgą też nie jest, ale prezentują lepszy futbol czego uwidocznienie mamy na tym mundialu.
Sam osobiście nie gram tego spotkania, ale jak już ktoś wcześniej też wspominał kursy na wyjście z grupy Australijczyków oscylują w okolicach 1.6 więc można próbować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Też myślałem o overze w kartkach w meczu Chorwacja - Australia. W poprzednich meczach Australia dostała odpowiednio 4 i 2 kartki, a Chorwacja 2 i 2, jak wiemy dla tych drużyn jest to mecz o wszystko i mogą puścić nerwy. Dodadtkowo sędzią jest Graham Poll który w dwóch meczach przez niego sędziowanych pokazał odpowiednio 6 i 6 kartek oraz 1 czerwoną. Ja bezpieczniej znalazłem w tipsporcie 5+ zółte kartki po kursie 1,55
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Nie mam za bardzo czasu bo w pracy siedzę ale potrzebuję nazwiska sędziego głównego w meczu:
Japonia - Brazylia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Nie mam za bardzo czasu bo w pracy siedzę ale potrzebuję nazwiska sędziego głównego w meczu:
Japonia - Brazylia POULAT Eric
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 226 |
Znalazlem ciekawy zaklad i zagralem go grubo.
Japonia (asian +2), kurs 1,54 Pinnacle
Jest to moim zdaniem bardzo pewny zaklad. Ogladalem wczoraj mecz Argentyna - Holandia. Postawilem w tym meczu na 1X - ale jakbym wiedzial z jakim 'przejeciem' zagraja Argentynczycy - najnormalniej bym to odpuscil. Malo brakowalo a Holandia by strzelila gola! Typowe granie na 0:0 - troche akcji, ale widac bylo ze grali na 50% - a im wystarczal remis, zeby wyjsc jako pierwsi z grupy!!!
Uklad w tabeli: ---------------- Brazylia 6pkt Australia 3pkt Japonia 1pkt Chorwacja 1pkt
Widac wyraznie, ze nawet (teoretycznie) jak Brazylia zremisuje - to wychodzi z pierwszego miejsca. Jak im nie bedzie zalezec na pierwszym miejscu, to jeszcze lepiej dla mojego zakladu.
A jaki mamy bilans spotkan miedzy Japonia a Brazylia?
Z betbase.info widzimy:
22-06-2005 Japan - Brazil 2:2 04-06-2001 Brazil - Japan 0:0
Japonczycy nie leza po prostu Brazylijczykom!
Japonczycy to narod z charakterem, zawsze walcza do konca, nigdy sie nie poddaja. Wyciagneli wnioski z przegranej 1:3 z Australia co bylo widoczne w drugim meczu.
Brazylia, podobnie jak Argentyna wczoraj nie bedzie sie moim zdaniem forsowac bo nie ma po co. Jak zremisuja albo wygraja 1 golem - beda zadowoleni, bo awans maja w kieszeni.
A jak wygraja 2 golami to mamy zwrot.
Nie wierze po prostu w taki scenariusz, ze Brazylia wygra 3:0 - malo realne jednak. Kazdy juz mysli o nastepnej fazie i nikt tutaj nie bedzie trawy gryzl. JAponia tez glupot robic zapewne nie bedzie bo wie w jakis sposob nalezy szukac swojej szansy - bardzo dobra obrona.
Dla mnie to na dzisiaj najpewniejszy zklad i bez zadnej filozofi mozna go przystawkowac 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
Znalazlem ciekawy zaklad i zagralem go grubo.
Japonia (asian +2), kurs 1,54 Pinnacle
Jest to moim zdaniem bardzo pewny zaklad. Ogladalem wczoraj mecz Argentyna - Holandia. Postawilem w tym meczu na 1X - ale jakbym wiedzial z jakim 'przejeciem' zagraja Argentynczycy - najnormalniej bym to odpuscil. Malo brakowalo a Holandia by strzelila gola! Typowe granie na 0:0 - troche akcji, ale widac bylo ze grali na 50% - a im wystarczal remis, zeby wyjsc jako pierwsi z grupy!!!
Uklad w tabeli: ---------------- Brazylia 6pkt Australia 3pkt Japonia 1pkt Chorwacja 1pkt
Widac wyraznie, ze nawet (teoretycznie) jak Brazylia zremisuje - to wychodzi z pierwszego miejsca. Jak im nie bedzie zalezec na pierwszym miejscu, to jeszcze lepiej dla mojego zakladu.
A jaki mamy bilans spotkan miedzy Japonia a Brazylia?
Z betbase.info widzimy:
22-06-2005 Japan - Brazil 2:2 04-06-2001 Brazil - Japan 0:0
Japonczycy nie leza po prostu Brazylijczykom!
Japonczycy to narod z charakterem, zawsze walcza do konca, nigdy sie nie poddaja. Wyciagneli wnioski z przegranej 1:3 z Australia co bylo widoczne w drugim meczu.
Brazylia, podobnie jak Argentyna wczoraj nie bedzie sie moim zdaniem forsowac bo nie ma po co. Jak zremisuja albo wygraja 1 golem - beda zadowoleni, bo awans maja w kieszeni.
A jak wygraja 2 golami to mamy zwrot.
Nie wierze po prostu w taki scenariusz, ze Brazylia wygra 3:0 - malo realne jednak. Kazdy juz mysli o nastepnej fazie i nikt tutaj nie bedzie trawy gryzl. JAponia tez glupot robic zapewne nie bedzie bo wie w jakis sposob nalezy szukac swojej szansy - bardzo dobra obrona.
Dla mnie to na dzisiaj najpewniejszy zklad i bez zadnej filozofi mozna go przystawkowac 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> po co 3-0???? a jak brazylia wygra tylko 2-0 co juz jest bardziej prawdopodobne to co??? handi na remis!!!! wiec wtopa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Brazylia nie zremisuje a zmiecie Japonie bo chcą śrubować rekord wygranych pod rzad na mundialu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 226 |
po co 3-0???? a jak brazylia wygra tylko 2-0 co juz jest bardziej prawdopodobne to co??? handi na remis!!!! wiec wtopa Jak chcesz to nie graj. Wygrana 2 bramkami Brazylii to jest zwrot stawki - wiec przy wygranej 2:0 - zwrot stawki. Ja bym wcale tak nie przesadzal, ze Brazylia wygra to spokojnie 2:0. Mysle, ze Japonia ma spore szanse powalczyc co pokazaly wczesniejsze mecze z Brazylia, gdzie padly 2 remisy. I w tych mistrzostwach Japonia strzela Australii (1 szy mecz), a potem traci w koncowce. Z Chorwacja tego bledu nie popelnia. Ja wiem jedno - tutaj sie gra profesjonalnie, kiedy trzeba sie cisnie (Japonia), kiedy nie trzeba sie nie cisnie (wczoraj np. Argentyna). Rekord to oni moga sobie srubowac strzelajac w 85' na 1:0. I takiego maksymalnie wyniku sie spodziewam. No chyba, ze mecz sie zle dla Japonii ulozy - czasem tak bywa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I wiem jedno na 100% - Japonia w zadnym momencie nie odpusci. Oni sa honorowi, nie jak Polacy, dadza z siebie wszystko. Taka mentalnosc tego narodu. I sie nie zdziwie jak na koniec meczu wszyscy beda zygac bo bedzie 0:0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 430 |
a ja sie zdziwie i to bardzo.... minmum dwubramkowa wygrana brazylii japonia to zdecydownaie najslabsza druzyna tej GRUPY pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
21.00 Początek piłkarskiej samby w wykonaniu Brazylijczyków. Przewiduje tu spory over i przebudzenie Ronaldinho i grubasa prezydenta:P Mecz z Japonią to świetna okazja na odzyskanie skuteczności. Vamos Canarinhos 3:0 my bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,541 |
Chciałbym zaznaczyć,że Mundial to jest turniej,a nie jakieś tam śrubowanie rekordów.Tu nie liczą się pojedyńcze wygrane najważniejsze są mecze po wyjściu z grupy i tak jak w przypadku Brazylii,która ma już zapewniony awans po co ma się wysilać i aplikować Japończykom dużo bramek.Po pierwsze Japończycy się nie poddadzą (w końcu to ich naród zaatakował PEARL HARBOR,taka mała dygresja).Po drugie Brazylia gra słabo,2 wymęczone zwycięstwa,tylko nieskuteczności przeciwnikom mogą zawdzięczać nie stracenia bramek.Myślę,że w tym spotkaniu gwiazdeczki z Brazylii zagrają na 50 % swoich możliwości,a przy ich obecnej formie to nie wróży niczego dobrego,a Japończycy na pewno nie wierzą już w możliwość awansu ale zagrają na 100% swoich możliwości w końcu nie każdy ma okazję zagrać przeciwko Brazylii no i na pewno tego meczu nie odpuszczą.Dzisiaj albo Brazylia wygrywa minimalnie 1 bramką albo będzie remis.Handicpa na Japończyków +1,5 jest bardzo ciekawym typem na dzisiaj kurs 2.1 TOTO-MIX.
No,a w drugim meczu nie widzę innej możliwości jak remis lub wygrana Australii.Chorwacja po bardzo dobrym meczu z Brazylią,z Japonią zagrała po prostu fatalnie,a drużyna Hiddinga zaprezentowała się bardzo dobrze wobydwu meczach z wcześniej wymienionymi rywalami Chorwacji.Australia gra bardzo równo w przeciwieństwie do Chorwacji i tu upatruje awansu Australii do 1/8 finału.
Dzisiaj 2 te zdarzenia za 100 zł. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czyli handicap na Japonię i x2 na Australię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
A ja mam taka propozycje, Gamebookers chyba zrobil blad.
corners:
Japonia(+3,5) - Brazylia 1 2.00
dla mnie value i tyle, ciezko to jakos sensownie uzasadniac, bo to tylko i az rogi, ale mysle ze szansa spora, biorac pod uwage statystyki wczesniejszych spotkan.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 430 |
Piszecie o slabszej grze brazylii ale nei wspominacie o tym ze kaatstrofalnei jak do tej pory graja japonczycy i nei sadze zeby wlasnie dizs objawil sie ich geniusz a poza tym brazylia to rbazylia i ona musi poprostu wygrywac a nawet jak wejda rezzerwowi to za wszelka cene beda sie chiali pokazac ja mysle ze bedzie diz slatwe zwyciestwo brazil oraz australia nei rpzegra ze slabiutko grajaca chorwacja i awansuje dalej te dwa typy w baw daja ako:2,64 nie wiem jak wy ale ja korzystam i to biore;)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679 |
Znalazlem ciekawy zaklad i zagralem go grubo.
Japonia (asian +2), kurs 1,54 Pinnacle
Jest to moim zdaniem bardzo pewny zaklad. Ogladalem wczoraj mecz Argentyna - Holandia. Postawilem w tym meczu na 1X - ale jakbym wiedzial z jakim 'przejeciem' zagraja Argentynczycy - najnormalniej bym to odpuscil. Malo brakowalo a Holandia by strzelila gola! Typowe granie na 0:0 - troche akcji, ale widac bylo ze grali na 50% - a im wystarczal remis, zeby wyjsc jako pierwsi z grupy!!!
Uklad w tabeli: ---------------- Brazylia 6pkt Australia 3pkt Japonia 1pkt Chorwacja 1pkt
Widac wyraznie, ze nawet (teoretycznie) jak Brazylia zremisuje - to wychodzi z pierwszego miejsca. Jak im nie bedzie zalezec na pierwszym miejscu, to jeszcze lepiej dla mojego zakladu.
A jaki mamy bilans spotkan miedzy Japonia a Brazylia?
Z betbase.info widzimy:
22-06-2005 Japan - Brazil 2:2 04-06-2001 Brazil - Japan 0:0
Japonczycy nie leza po prostu Brazylijczykom!
Japonczycy to narod z charakterem, zawsze walcza do konca, nigdy sie nie poddaja. Wyciagneli wnioski z przegranej 1:3 z Australia co bylo widoczne w drugim meczu.
Brazylia, podobnie jak Argentyna wczoraj nie bedzie sie moim zdaniem forsowac bo nie ma po co. Jak zremisuja albo wygraja 1 golem - beda zadowoleni, bo awans maja w kieszeni.
A jak wygraja 2 golami to mamy zwrot.
Nie wierze po prostu w taki scenariusz, ze Brazylia wygra 3:0 - malo realne jednak. Kazdy juz mysli o nastepnej fazie i nikt tutaj nie bedzie trawy gryzl. JAponia tez glupot robic zapewne nie bedzie bo wie w jakis sposob nalezy szukac swojej szansy - bardzo dobra obrona.
Dla mnie to na dzisiaj najpewniejszy zklad i bez zadnej filozofi mozna go przystawkowac 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> po co 3-0???? a jak brazylia wygra tylko 2-0 co juz jest bardziej prawdopodobne to co??? handi na remis!!!! wiec wtopa sorki, ze sie wtracam, moze sie nie znam, ale zeby Brazylia nie wyszla z pierwszego miejsca, to musialaby przegrac z japonia np. 0-1, a Kangury musialyby wygrac 2-0 z Chorwacja. wszystko to jakos malo realne. Nie wierze, zeby Brazylijczycy odpuscili, jak nawet wejda rezerwy to ograja skośnookich pzdrw
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Znalazlem ciekawy zaklad i zagralem go grubo.
Japonia (asian +2), kurs 1,54 Pinnacle
Jest to moim zdaniem bardzo pewny zaklad. Ogladalem wczoraj mecz Argentyna - Holandia. Postawilem w tym meczu na 1X - ale jakbym wiedzial z jakim 'przejeciem' zagraja Argentynczycy - najnormalniej bym to odpuscil. Malo brakowalo a Holandia by strzelila gola! Typowe granie na 0:0 - troche akcji, ale widac bylo ze grali na 50% - a im wystarczal remis, zeby wyjsc jako pierwsi z grupy!!!
Uklad w tabeli: ---------------- Brazylia 6pkt Australia 3pkt Japonia 1pkt Chorwacja 1pkt
Widac wyraznie, ze nawet (teoretycznie) jak Brazylia zremisuje - to wychodzi z pierwszego miejsca. Jak im nie bedzie zalezec na pierwszym miejscu, to jeszcze lepiej dla mojego zakladu.
A jaki mamy bilans spotkan miedzy Japonia a Brazylia?
Z betbase.info widzimy:
22-06-2005 Japan - Brazil 2:2 04-06-2001 Brazil - Japan 0:0
Japonczycy nie leza po prostu Brazylijczykom!
Japonczycy to narod z charakterem, zawsze walcza do konca, nigdy sie nie poddaja. Wyciagneli wnioski z przegranej 1:3 z Australia co bylo widoczne w drugim meczu.
Brazylia, podobnie jak Argentyna wczoraj nie bedzie sie moim zdaniem forsowac bo nie ma po co. Jak zremisuja albo wygraja 1 golem - beda zadowoleni, bo awans maja w kieszeni.
A jak wygraja 2 golami to mamy zwrot.
Nie wierze po prostu w taki scenariusz, ze Brazylia wygra 3:0 - malo realne jednak. Kazdy juz mysli o nastepnej fazie i nikt tutaj nie bedzie trawy gryzl. JAponia tez glupot robic zapewne nie bedzie bo wie w jakis sposob nalezy szukac swojej szansy - bardzo dobra obrona.
Dla mnie to na dzisiaj najpewniejszy zklad i bez zadnej filozofi mozna go przystawkowac 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> po co 3-0???? a jak brazylia wygra tylko 2-0 co juz jest bardziej prawdopodobne to co??? handi na remis!!!! wiec wtopa sorki, ze sie wtracam, moze sie nie znam, ale zeby Brazylia nie wyszla z pierwszego miejsca, to musialaby przegrac z japonia np. 0-1, a Kangury musialyby wygrac 2-0 z Chorwacja. wszystko to jakos malo realne. Nie wierze, zeby Brazylijczycy odpuscili, jak nawet wejda rezerwy to ograja skośnookich pzdrw //Zgadzam się. W ekipie japońskiej nie będzie Tsuneyasu Miyamoto - za dwie żółte kartki został zawieszony na czwartkowy mecz. Ponadto gorączkę ma Shunesuke Nakamura, a kontuzjowane kolano - Naohiro Takahara. W zespole Brazylii wszyscy są zdrowi. Myślę że pora na sambę. Wiem że Brazylia na razie jak na swoje możliwości zawodzi ale Japonia gra fatalnie i nie skutecznie a dziś musi sie odkryć na dodatek. Dwubramkowa wygrana raczej prawdopodobna. Poza tym podoba mi się zakład jaki dał GB over 4,5 na kartki za 1,80 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|