|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 226 |
Ale wy nie rozumiecie co ja pisze chyba. Wiec napisze duzymi literami:
BRAZYLII WYSTARCZY REMIS ZEBY WYJSC Z GRUPY NA PIERWSZYM MIEJSCU
Ja glownie przy tym zakladzie kieruje sie 2 rzeczami: - wczorajszy zenujacy mecz Argentyny (fakt - mieli slupek ale sami mogli przegrac 0:1), gdzie naprawde minimum wysilku bylo wlozonego w to, zeby nieprzegrac spotkania. - druga kwestia - to kartki. Cafu, Ronaldo, Robinho maja dodatkowo po zoltej kartce. Jesli w tym meczu zarobia takowa, nie zagraja. Wiec trener ich forsowac nie bedzie. Rozumiem, ze Brazylia ma szeroka lawke, ale wytlumaczcie mi jedno:
Dlaczego we wczesniejszych latach Brazylii nie udalo sie wygrac z Japonia?
Wtedy to moze grali o pietruszke? Bo nie bardzo rozumiem.
Czy wtedy nie mieli gwiazd, ze padly 2 remisy: 0:0 i 2:2?
Czy wtedy Japonia byla jakas super pilkarska druzyna ze remisowala z Brazylia?
Uwazam, ze w tym meczu jest za duzo przeslanek mowiacych ze nie warto grac na Brazylie.
Takie moje zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 430 |
oki moze i macie racje przekonaliscie mnie dalem brazylie na win i australie z remisem nie ma sie co sepic ale moim zdaniem brazyliana dzis to wygra i to duzo;)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 226 |
Zgadzam się. W ekipie japońskiej nie będzie Tsuneyasu Miyamoto - za dwie żółte kartki został zawieszony na czwartkowy mecz. Ponadto gorączkę ma Shunesuke Nakamura, a kontuzjowane kolano - Naohiro Takahara. To malo znaczy. Drogba gral w 2 meczach z Argentyna i Holandia i 2 mecze przegrane. Zdjeli Drogbe i Wybrzeze wygralo. Nie wierze, ze na 2 napastnikach oparty jest napad druzyny, ktora bierze udzial w takiej imprezie. Po prsotu jest mniej znana i moze sie wydawac, ze jak ktos ma katar to jest niezastapiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bosacki tez nie byl napastnikiem a strzelil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I co z tego ze byl Zurawski? Typ oparty bardziej na defensywie Japonii i na tym, ze Brazylia porywajaco nie gra i dodatkowo ze nie musi tutaj niczego srubowac. A defensywa to 1 czy 2 zawodnikow tylko zgranie calego zespolu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 226 |
oki moze i macie racje przekonaliscie mnie dalem brazylie na win i australie z remisem nie ma sie co sepic ale moim zdaniem brazyliana dzis to wygra i to duzo;) Kris5 - to jest po prostu zaklad. Raz sie przegrywa raz sie wygrywa. I tyle. Moze ty masz racje, moze ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Zgadzam się. W ekipie japońskiej nie będzie Tsuneyasu Miyamoto - za dwie żółte kartki został zawieszony na czwartkowy mecz. Ponadto gorączkę ma Shunesuke Nakamura, a kontuzjowane kolano - Naohiro Takahara. To malo znaczy. Drogba gral w 2 meczach z Argentyna i Holandia i 2 mecze przegrane. Zdjeli Drogbe i Wybrzeze wygralo. Nie wierze, ze na 2 napastnikach oparty jest napad druzyny, ktora bierze udzial w takiej imprezie. Po prsotu jest mniej znana i moze sie wydawac, ze jak ktos ma katar to jest niezastapiony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bosacki tez nie byl napastnikiem a strzelil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> I co z tego ze byl Zurawski? Typ oparty bardziej na defensywie Japonii i na tym, ze Brazylia porywajaco nie gra i dodatkowo ze nie musi tutaj niczego srubowac. A defensywa to 1 czy 2 zawodnikow tylko zgranie calego zespolu //Słuchaj kolego ja do Ciebie nie piłem ale widzę że oprócz głupich przemyśleń masz jeszcze jakąś manię wielkości. To co ja napisałem a Ty zacytowałeś to z mojej strony było info na temat tego meczu a nie jakiś argument. Jak Ty wypisujesz własne przemyślenia i nikt się nie czepia to pozwól innym pisać to co oni myślą. Jak ktoś napisze że w Brazylii wybiegną masrzyści i trenerzy i wygrają 3-0 to jest też jego opinia i ktoś kulturalny nie będzie tego podważał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co ma Polska a w szczególności Bosacki do mojego postu i meczu Brazylii to chyba tylko twój pokręcony rozum może ogarnąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bez obrazy. Naucz się szanować zdanie innych a zobaczysz że życie jest piękniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,353 |
Chorwacja wydudkana przez Australie? Mieli swoje 5 min. z Brazylią ale już jutro w samolot i na plaże z kangurami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 3,565 |
Ale wy nie rozumiecie co ja pisze chyba. Wiec napisze duzymi literami:
BRAZYLII WYSTARCZY REMIS ZEBY WYJSC Z GRUPY NA PIERWSZYM MIEJSCU itd itd........ Tylko co z tego? To, ze wystarczy remis nie znaczy, ze beda grac na 0-0 - i dobre 2 akcje w wykonaniu Brazyli i mamy 2-0..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Potrzebuję linka do jakiegoś infa o sędziach na mundialu ale nie życiorysy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tylko statystyki. Jakie mecze już prowadzili i czyje i jakie jeszcze poprowadzą i takie tam odnośnie sędziów a szczególnie pan POULAT ERIC mnie inreresuje z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679 |
Ale wy nie rozumiecie co ja pisze chyba. Wiec napisze duzymi literami:
BRAZYLII WYSTARCZY REMIS ZEBY WYJSC Z GRUPY NA PIERWSZYM MIEJSCU itd itd........ Tylko co z tego? To, ze wystarczy remis nie znaczy, ze beda grac na 0-0 - i dobre 2 akcje w wykonaniu Brazyli i mamy 2-0.. dokładnie. Poza tym wyczytalem na stronie eurosportu, ze trener brazylijczyków wystawi ronaldo pomimo jego słabszej dyspozycji, gdyz wierzy ze strzeli bramkii i pomoze druzynie odniesc zwyciestwo. Jezeli sie odblokuje, tzn. strzeli 2 brameczki zrowna sie z rekordem samego G. Muellera
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 226 |
Post deleted by Rivaldinho
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757 |
Post deleted by Rivaldinho
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Panowie, spokoj, takie krzaczki jak wyzej nikomu nie pomogą. Dzis Brazylia łoi Japońców, moze i rezerwami, które potrafią zagrać niż obecny I sklad. Ciezki mecz Chorwacji z Kangurami, niemoc Chorwacji jest ogromna i nie wróce im dzis zwycięstwa, ale mam nadzieje ze bramkę w końcu strzelą bo zdolnych playerów im nie brakuje. Good luck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 226
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 226 |
[color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> panowie, litości - bawcie sie na PW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />[/color]
Last edited by Rivaldinho; 22/06/2006 18:18.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
A ja dzis obstawiam na przekór bukom i fachowcom.
Chorwacja - Australia over 2.5 kurs 2.25 (Expekt)
Myślę, że Chorwaci wreszcie się odblokują i zaczną strzelać, a "Kangury" też coś wtoczą. Nie interesuje mnie kto nastrzela więcej, dlatego nie typuję 1x2.
Chorwacja to dumny naród tak więc nie odpuszczą i zechcą zakończyć rozgrywki grupowe zwycięstwem, które przyniesie im awans, natomiast Asustralia też nie kelnerzy. Pamiętacie ich sytuacje w meczu z Brazylią. Trzeba strzelać, tylko celniej. Odnośnie overa - niepokoi mnie tylko fakt, że Australijczykom wystarczy do awansu remis i dlatego mogą zamurować bramkę i skupić się na defensywie.
Mimo to typuję over i zobaczymy po zakończeniu meczu.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
No i cóż można powiedzieć. Do przerwy 1:1. WYnik nie do końca adekwatny fo tego co widzieliśmy. Brazylijczycy powinni prowadzić a prawie przegrali tę połowę. Brameczka Ronaldo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Japończycy nie byli groźni w ofensywie, udało im się wykończyć jedną groźną sytuację. Canarinhos grają fajnie, jednak wciąz czegoś brakuje. Mimo to nie wyglądają na takich, którzy ten mecz odpuszczają. Zakładam, ze po przerwie obraz gry nie zmieni się w wyniku czego Brazylijczycy przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
Bynajmniej jednak nie zanosi się na pogrom, który zapowiadali niektórzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 430 |
A jednak pogrom stal sie faktem drogi HYNKU:) i ladna kaska wpadla do kieszeni po dzisiejszym dniu:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,353 |
A ja dzis obstawiam na przekór bukom i fachowcom.
Chorwacja - Australia over 2.5 kurs 2.25 (Expekt)
Myślę, że Chorwaci wreszcie się odblokują i zaczną strzelać, a "Kangury" też coś wtoczą. Chorwacja - Australia 2-2 I o to chodziło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3,245 |
Canarinhos jak mówiłem że zatańczą sambę tak zatańczyli, grubas się obudzi? obudził się. Zagrałem na live przy wyniku 0:1 na Brazil i $$$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2006
Posty: 12 |
Canarinhos jak mówiłem że zatańczą sambę tak zatańczyli, grubas się obudzi? obudził się. Zagrałem na live przy wyniku 0:1 na Brazil i $$$ Jaki był kurs i w jakim buku grałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,679 |
Canarinhos jak mówiłem że zatańczą sambę tak zatańczyli, grubas się obudzi? obudził się. Zagrałem na live przy wyniku 0:1 na Brazil i $$$ Jaki był kurs i w jakim buku grałeś? w BAH jak i BAW kurs wynosił wtedy 1,65 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|