Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#585212 21/06/2006 11:31
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 161
w betssonie dobry typ
STOP Wydarzenie
16:00 Iran - Angola: Który z bramkarzy dotknie piłki jako pierwszy? Kursy
1 9,00

2 1,01


ja tu biorę oczywiście jedynkę 5/10

Bonus: Unibet
#585213 21/06/2006 11:38
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Widzę, ze niemal wszyscy tyoują zwycięstwo Iranu. Ja natomiast mam jakieś dziwne, w zasadzie niczym nie poparte przeczucie ze w tym meczu Iran straci punkty. Nie mówię, ze przegra, ale że wydaje mi się że nie wygra.

Angola to rzeczywiście niezbyt wymagający przeciwnik. Jednak Iran również raczej nie należy choćby do futbolowej "klasy średniej". Afrykanie już niejednokrotnie pokazali swą waleczność, którą nadrabiają inne braki, choć pod względem motoryki rownież są nieźli.
Myślę, ze to spotkanie zakończy się podziałem punktów.

#585214 21/06/2006 12:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Straszny mętki ze składami i nie wiadomo do końca kto zagra i na dodatek 3 kolejka fazy grupowej gdzie są same układki i ustawki i kalkulacje często zwłaszcza jak już zespoły mają awans a w meczach o nic jak WKS też tak naprawdę nie wiadomo co kto zechce zagrać. Dzis za gorąco na dworze i nie chce mi sie pisac jakichś tasiemców analiz ale powiem moje prognozy co do grupy D:

Iran - Angola
Iran azjata 0
Iran strzeli gola

Portugalia - Meksyk
Dla mnie no bet, ale jakbym już próbował to
Meksyk azjata 0

#585215 21/06/2006 12:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Quote
Kurwa Panowie... Nie sprawdzałem kursów i sobie mówię, że jak będzie więcej niż 1,7 na Iran to biorę. Wchodzę na stronę syfa i patrzę a tu kurs 2,50!!!!!!!!!!!!! Przy takim kursie biorę za 5/10. Podobnie, jak poprzednik. Chyba nie potrzeba zbyt wielu argumentów. Iran ma dobry skład i wrócić bez punktów nie będzie chciał a jak dla mnie tylko pechem nie przejdą do następnej fazy, bo zarówno w meczu z Meksykiem, jak i Portugalią nie byli dużo słabszym rywalem. Kibicowałem im w obu tych spotkaniach, ale niestety muszą się pożegnać z turniejem. To, że są lepsi od Angoli jest dla mnie niepodważalne. Będzie to mecz podobny do wczorajszego Polski z Kostaryką. Z tym, że Iran gra całkiem nieźle w porównaniu do Polski a Angola mimo wszystko wydaje mi się, że jest zespołem słabszym nawet od Kostaryki.

Przy kursie 2,50 biorę!

2,5 @ 5/10
W profie masz 2,84

#585216 21/06/2006 13:00
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Już jest 2,6.

Tylko że to jest Prof i za wieksza kase tego nie postawisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#585217 21/06/2006 13:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
I
enthusiast
enthusiast
I Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 299
Quote
Już jest 2,6.

Tylko że to jest Prof i za wieksza kase tego nie postawisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
2,96 w Pinnacle...-ten mecz zaczyna śmierdzieć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#585218 21/06/2006 13:23
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
w pinnacle jest 2.2 z handi (0) na iran...a kurs na czysto na iran jest 2,9 wiec nie widze powodow do podniecania sie kursem 2,6 w naziemny, gdzie dochodzi podatek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#585219 21/06/2006 13:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Już jest 2,6.

Tylko że to jest Prof i za wieksza kase tego nie postawisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
2,96 w Pinnacle...-ten mecz zaczyna śmierdzieć... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

angola ma szanse na awans...i dlatego taki kurs a nie inny

#585220 21/06/2006 13:37
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Również myślę że kursy w kosmos wywalone bo Angola ma szanse na awans tzn. nie ma żadnych ale na papierze wygląda że ma i buki tak dają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje że ostro po dupie wezmą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#585221 21/06/2006 13:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Również myślę że kursy w kosmos wywalone bo Angola ma szanse na awans tzn. nie ma żadnych ale na papierze wygląda że ma i buki tak dają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje że ostro po dupie wezmą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


ja sie skusilem na iran (+0) po kursie 2.2, angola pierwszy raz na tych mistrzostwach zagra 4-4-2, a nie tak jak we wczesniejszych meczach 4-5-1, dobrze, ze to zmienili, bo nie lubie ogladac defensywnego futbolu, jaki preferuje ostatnio Pawel J.

#585222 21/06/2006 16:38
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,757
Quote
Quote
Również myślę że kursy w kosmos wywalone bo Angola ma szanse na awans tzn. nie ma żadnych ale na papierze wygląda że ma i buki tak dają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje że ostro po dupie wezmą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


ja sie skusilem na iran (+0) po kursie 2.2, angola pierwszy raz na tych mistrzostwach zagra 4-4-2, a nie tak jak we wczesniejszych meczach 4-5-1, dobrze, ze to zmienili, bo nie lubie ogladac defensywnego futbolu, jaki preferuje ostatnio Pawel J.

//Ja też się skusiłem i średnio wyszło ale zwrot jest przynajmniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#585223 22/06/2006 13:45
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Ja straciłem wczoraj na meczu Meksyk - Portugalia przez niekompetencję i kontrowersyjne decyzje arbitra Lubosza Michela, który skrzywdził Meksyk po pierwsze nie przyznając drugiego rzutu karnego dla drużyny z Ameryki a w studiu eksperci stwierdzili że słusznie się należał, po drugie wyrzucił na 30 min meksykańskiego zawodnika osłabiając zespół w ofensywnie 3 nie był konsekwentny w karaniu kartkami bo w podobnej sytuacji Portugalczyk nie dostał drugiej żółtej. Grałem remis w tym spotkaniu a żal mam bo pozostałe mecze weszły remis Holandii i zwycięstwo WKS nad Serbią. szkoda bo 2350 zł poszło w diabły.
Ze złości dzisiaj nc nie puszcze bo pięknie mogłem zacząć ten mundial zagrałem pierwszy raz bo wreszcie mecze były po dobrych kursach Czerwona kartka ale dla Słowaka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma), 3,039 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,737
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1